Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Legia awansuje do fazy grupowej LM??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy Legia awansuje do fazy grupowej LM? (35 użytkowników oddało głos)

Czy twoim zdaniem Legia Warszawa awansuje do fazy grupowej LM?

  1. Głosowano Tak (17 głosów [48.57%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 48.57%

  2. Nie (10 głosów [28.57%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 28.57%

  3. Głosowano Nie obchodzi mnie do (8 głosów [22.86%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 22.86%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jak obstawiacie?

Polska ekipa dawno nie grała w fazie grupowej LM, z tego co pamiętam chyba 19 lat temu Widzew jako ostatni awansował do LM.

A teraz jest duża szansa ze znowu po 19 latach Polska będzie miała swego reprezentanta w wielkim piłkarskim świecie.

Ja całym sercem jestem za tym żeby Legia awansowała....po prostu wierzę ze Legia poradzi sobie ze Steuą, choć na pewno będzie trudno.

i jestem ciekaw jakie wy macie zdanie na ten temat. ( zakładam ze jest tu choć kilka osób które interesują się piłką)

Użytkownik Wilkołak edytował ten post 21.08.2013 - 17:45


#2

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Legia dobrze prezentuje się w ekstraklasie ale, eliminacje LM to już zupełnie inna bajka(słaba gra). Dlatego uważam że nie dadzą rady pasywną grą Steau-ie(nie jestem pewny jak to odmienić przepraszam za błąd).

Użytkownik Morter edytował ten post 21.08.2013 - 17:52


#3

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rywal jest bardzo mocny, tak naprawdę okazało się, że Steaua to najlepiej obecnie grający zespół jaki był do wylosowania. Można było trafić na Celtic, który wczoraj przegrał z mistrzem Kazachstanu :P Mimo wszystko wierzę w to, że tym razem się uda. Mogą Słowacy i Kazachowie to możemy i my.
Trzeba przywieźć stamtąd ze 2 bramki, a w Warszawie przechylić szalę ;)
Mała poprawka - czekamy 17 lat.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 21.08.2013 - 18:11


#4

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przez pryzmat tego co zawsze się dzieje z polskimi drużynami w LM, nie wierzę. Jakoś nie zauważyłem, żeby Legia nagle stała się kolektywem i możnaby ją upartrywać w roli faworyta. Procentowo 70 do 30 dla Bukaresztowców.

Użytkownik Halloween edytował ten post 21.08.2013 - 18:01


#5

Mistrz Relonikiv.
  • Postów: 70
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Legia dobrze prezentuje się w ekstraklasie

masz na myśli tą lige kopaczy?
Lm nie jest dla nich, jeśli sie dostaną to zrobią "błazenade" na arenie międzynarodowej.

#6

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No i 1-1 a więc Legia w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem :)

#7

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Lepsze by było 2:2, ale najważniejsze, że dobry wynik wywieziony z Bukaresztu. Teraz szanse się zrównały i wszystko rozstrzygnie się u nas. Pozostaje tylko liczyć na dobrą grę i na to, że UEFA nie podtrzyma śmiesznej decyzji o zamknięciu Żylety.

#8

Kelt.
  • Postów: 147
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Fajnie by było gdyby Legia awansowała. 1-1 na wyjeździe to niezły wynik, teraz wystarczy w stolicy pyknąć 0-0 i będzie faza grupowa LM :) Dobra okazja żeby Legioniści pokazali się w Europie - odpalić trochę rac, wywiesić jakiś uszczypliwy transparent w stronę rządu, na pohybel jak to się mówi :D Orientuje się ktoś na kogo Warszawiacy mogą trafić jeśli uda im się awansować?

PS: Transparent wywieszony w Rumunii Dołączona grafika

"Dziękujemy za przyjęcie polskiego rządu w 1939
prosimy pilnie o powtórkę" :lol

#9

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

jak obstawiacie?

Polska ekipa dawno nie grała w fazie grupowej LM, z tego co pamiętam chyba 19 lat temu Widzew jako ostatni awansował do LM.

(...)



Awans to zapewne byłoby coś paranormalnego... Jestem pełen podziwu za skojarzenie tego wydarzenia z tym portalem - niezły żarcik :)

#10

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Awans to zapewne byłoby coś paranormalnego... Jestem pełen podziwu za skojarzenie tego wydarzenia z tym portalem - niezły żarcik :)


zobacz w jakim dziale temat jest dodany...............

#11

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Awans to zapewne byłoby coś paranormalnego... Jestem pełen podziwu za skojarzenie tego wydarzenia z tym portalem - niezły żarcik :)


zobacz w jakim dziale temat jest dodany...............


Wiem, w jakim dziale.
Mimo to nadal uważam, że to świetny żart - trochę w stylu Monty Pythona. Zapewne awansują, ale w świetle ogólnego stanu naszej piłki na tle innych krajów - to naprawdę zakrawa na cud. Może teraz zrozumiesz moje skojarzenia... :)

#12

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli Legii by się udało, to nie pokaże nic więcej niż Lech kilka lat te w lidze europejskiej. Wyjście z grupy będzie szczytem ( dla Lecha sukcesem było 3:3 z Juventusem i 3:2 z Man. City). Swoją drogą Lech wypadł wybornie w tym roku...



#13

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiecie co, coraz bardziej zaczynam wierzyć że Legioniści zremisują, mało tego wygrają w Warszawie i awansują do fazy grupowej LM.Miejmy nadzieję że tak się stanie i Polska piłka po 17 latach powróci do LM :)

Użytkownik Morter edytował ten post 22.08.2013 - 16:42


#14

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moi drodzy, radzę zachować względny optymizm. Jesteśmy mistrzami statystyk, teoretyzowania, że kolejny mecz to tylko formalność.

Machina ruszyła, wszystkie media piszą, że nareszcie po 17 latach przerwy znowu zagramy w LM. Piszą ile legia zarobi na poszczególnych etapach, ile za wejście do 1/8 :o ile za wyższe miejsca. Troszkę ktoś się w tym zapędził w tej radości. Nawiasem mówiąc ostatnią drużyną z którą Legia grała w LM była właśnie Steaua Bukareszt. Zawsze po losowaniach(klubowych i tych reprezentacji) słychać wielki optymizm, że jest dobrze, ale po meczu wracamy na ziemię.

Na dobrą sprawę jesteśmy jedną bramkę od wypadnięcia z Ligi mistrzów, tak więc przesadną euforię ja nie wpadam. Molde też pokonaliśmy ledwo i należy o tym pamiętać.
Jeżeli jednak Legioniści rzeczywiście awansują to zobaczenie meczu Ligi mistrzów na polskich stadionach będzie czymś wyjątkowym.
To może wpłynąć na podniesienie ogólnego poziomu piłki w Polsce z kopaniny na poziom pół-europejski.
Może wpłynąć na poziom naszej piłki tak jak Małysz na skoki. Oby.

Z chęcią obejrzę tę ostatnią batalię o LM i pewnie postacie jakąś kwotę na zwycięstwo Legii, żeby mecz stał się jeszcze ciekawszy.

#15

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Interesuję się piłką nożną od końca lat 90. Więc byłby to dla mnie pierwszy raz, gdy polska ekipa awansowałaby do fazy grupowej. Więc wybaczcie, ale wizja dostania w grupie 0-5 od każdego niezbyt mnie przejmuje. Taki awans byłby (dla mnie) większym wydarzeniem, niż awans repki PL do MŚ, czy ME, co ostatnio się akurat zdarzało. Legia zrobiła ładny wynik i mam nadzieję, że się nie spali u siebie. Bo niestety mój przedmówca...

Machina ruszyła, wszystkie media piszą(...)

ma wiele racji. Nigdzie indziej nie działa to tak "pięknie" jak w Polsce. Za choćby najmniejszy sukces, sportowiec jest od razu tyrany przez wszystkie media, dzień w dzień i albo to wytrzyma, albo na tym jednym sukcesie się kończy. Tym większym tytanem był Małysz. ;)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych