Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jogging

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

Robakatorianin.
  • Tematów: 41
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wymagającym lecz naturalnym-od którego my odwykliśmy. Ten typ łowów to polowanie uporczywe.

Babobij.
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Szczerze to biegam na śródstopie i przednią cześć naturalnie i nawet podejrzewałem że coś w tym jest, biegałem na płaskiej podeszwie startej czegoś typu halówki ito było przyjemniej czuć jak ta stopa amortyzuje tak dynamicznie. Lecz kontuzja szybko przyszła, taka że miesiąc nie moglem chodzić wiec się zraziłem i skoro się wykurowałem zakupiłem buty które wymuszaj ten upadek na piętę w znacznym stopniu .No nie wiem , jestem skłonny kupić oldskulowe buty za jakiś czas. Są do dostania takie modele ala te w których biegano niegdyś. No bo rzeczywiście czuje się w tych jak w pontonach.

Przeczytałem do końca te artykuły, nic dodać nic ująć tylko ta dieta cud wydaje się głupotą.

Użytkownik Babobij edytował ten post 20.06.2013 - 23:19

Robakatorianin.
  • Tematów: 41
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Popatrzyłem sobie na okoliczne tereny i bieganie boso raczej odpada-przynajmniej na dłuższych dystansach, dużo szkieł z butelek i rozbitych reflektorów na poboczach.
Popatrzyłem za nakładkami na stopy i butami minimalistycznymi-zdziwiłem się że Al Bundy był ich twórcą :rotfl:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gZ6K59vc_HQ
Dołączona grafika
Ciekawie wyglądają sandałki:
Dołączona grafika

Ogólnie mają istotną wadę-cena, 500zł to stanowczo za dużo. Myślałem nad kupnem jakiś obcisłych skarpet i zalaniem podeszwy jakimś sylikonem z ewentualnymi wstawkami przeciw szkłom.

Trzeba będzie coś wymyśleć-tradycyjne bieganie za bardzo rozwala stawy:
Dołączona grafika

Babobij.
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Codo wyboru butów to nie mogą być do sprintu? W końcu te modele mają oszczędne podeszwy, tylko pozbyć się kolców ...

Albo ja mam takie do sportów wodnych, dół żel góra materiał. Do 50 zł nawet.

Użytkownik Babobij edytował ten post 26.06.2013 - 10:49

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u