Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nitinol i Nitinolowe maszyny cieplne, wytwarzające darmową energię


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

fux777.
  • Postów: 88
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Natknąłem się na bardzo interesujący materiał, którym chciałem się z wami podzielić. Na początek jednak troszkę informacji od "cioci" Wikipedi:

Nitinol – stop metaliczny niklu z tytanem, gdzie przybliżony procent atomowy dwóch pierwiastków jest taki sam. Należy do grupy materiałów inteligentnych wykazujących efekt pamięci kształtu.
Wielu ufologów twierdzi, że metal ten pozyskano z przechwyconych spodków UFO oraz że tego typu metale, lecz o znacznie większej sprawności, mają być stosowane w pojazdach obcych cywilizacji pozaziemskich.

Więcej informacji i szczegółów oczywiście na Wikipedii.

Zapraszam na film.


Ciekaw jestem czy to nie jakaś ściema i czy faktycznie te maszyny są i działają tak jak na filmie powyżej. Jeśli tak to dlaczego nie wdrażają ich do użytku? Niestety dla nas wszystkich, żyjemy w świecie zdominowanym przez rope naftową i chyba długo się to niezmieni.
  • 5



#2

Merkator.
  • Postów: 65
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wygląda całkiem nieźle. Do tego wodę dało by radę podgrzewać bez problemu światłem słonecznym. Ciekawi mnie tylko wydajność tego cuda tj. jak dużo energii cieplnej trzeba zużyć by się to wszystko opłacało.
  • 1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych