Skocz do zawartości


Zdjęcie

Grillowanie czasa zacząć...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Kochanie

Gość_Kochanie.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak ktos nie umie, to niech nie chleje do urwania filmu - nie bedzie problemu :)



Nie przesadzaj, wielu facetów upaja się alkoholem do nieprzytomności, kobiet też w zasadzie.
W większości to domena młodzieńczego życia, ale nie pisz że nie umiejętność picia.
Komuś urodzi się dziecko i też chucznie bedzie to świętował ;]. W większości raz w życiu urywa się film.

#17

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Halloween@
W dowodzie mam "wysoki"... ale raczej średniak jestem: 176 cm. Łapię wagę, bo u mnie to już z wiekiem przychodzi. Kiedyś miałem taką przemianę materii, że musiałem ładować w siebie 4000 kalorii dziennie i ważyłem 70 kg. Teraz się uspokoiło i już jem normalnie, a nawet coś z tego zostaje w organizmie.
Kochanie@
Niektórzy tak mają, że nie działa u nich system wczesnego ostrzegania i pakują w siebie o jednego drinka lub piwo za dużo, a skutki jakie są, wiadomo.



#18 Gość_Kochanie

Gość_Kochanie.
  • Tematów: 0

Napisano

Staniq oki, ale też wielu robi to świadomie. Tylko o to mi chodziło ;]. Nie można generalizować, że każdy kto się nawali jak świnka nie umie pić :P

#19

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, nie no jasne. zrozumiałem, ale nie dokończyłem myśli. Poszedłem na skróty myślowe. Masz rację, zgadzam się z Tobą, niektórzy piją tylko po to, aby się nawalić, bo mają na to ochotę.



#20

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

W warunkach domowych najlepsza rozpalanie to to za pomoca elektrycznej opalarki do drewna. 30-45 sekund i gotowe.


Tylko ośmielam się donieść tym nielicznym, że kolegi stwierdzenie było wyłącznie przenośnią (domowych=zagonowych), a znający zamiłowanie kolo do wprowadzania się w stan upojenia adrenalinowego oświadczam, iż sugerowanie czegokolwiek było przypadkowe i nie zamierzone.

...chyba.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych