Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aura - czyli wyjaśnić niewyjaśnione


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mam małe pytanko. Ostatnio, wprowadziłem się w stan widzenia aury, i zauważyłem, że po pierwsze - to strasznie łatwe, po drugie - mam białą na 2 - 3 cm aurę. I tu jest moje pytanie. Dlaczego mam białą aurę, skoro myśli mam zwykle psychopatyczne, a zbyt dobrym człowiekiem też nie jestem :/
  • -1

#2

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kiedys wyczytalam ze biala aura pojawia sie u osób zharmonizowanych i mających połączenie ze swoim Wyższym Ja, a także u duchowych uzdrowicieli, kapłanów, mistyków.
Moze masz zadatki a nie wiesz ? :)
  • 1

#3

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jestem ateistą, a mam aurę która mówi mi, że jestem połączony z Bogiem. I weź tu znajdź sens mego życia :P
  • -2

#4

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Spotkałem się z opinią że kolory rozpoznaje się dopiero po dłuższych ćwieczeniach może stąd ten biały kolor.
  • -1

#5

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co zrobisz, jak się okaże, że jesteś "aurowym" daltonistą?... Poćwicz jeszcze, aby nabrać pewności.



#6 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

biel jest podstawa wszystkich kolorow, jest barwa wyjsciowa- mleczna, matowe biel, symbol alfy, czesta u dzieci- mam na mysli poziom hmm...duchowy, czy swiadomosci, na jedno wychodzi. I opalizujaca zlotem biel, ktora zebrala swoje wszystkie kolory, symbol omegi. W sumie piekna symbolika wedrowki zycia, z bieli poprzez tecze do bieli. Odzwierciedlenie poziomu wibracji. W koncu jestesmy swiatlem o okreslonym spektrum, stad kolory.
  • 0

#7

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

biel jest podstawa wszystkich kolorow, jest barwa wyjsciowa- mleczna, matowe biel, symbol alfy, czesta u dzieci- mam na mysli poziom hmm...duchowy, czy swiadomosci, na jedno wychodzi. I opalizujaca zlotem biel, ktora zebrala swoje wszystkie kolory, symbol omegi. W sumie piekna symbolika wedrowki zycia, z bieli poprzez tecze do bieli. Odzwierciedlenie poziomu wibracji. W koncu jestesmy swiatlem o okreslonym spektrum, stad kolory.


Możesz to rozwinąć? Twierdzisz że dzieci z klucza są uduchowione?

Użytkownik Aidil edytował ten post 01.05.2013 - 10:16

  • 0



#8

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kolejne dziecko odkryło zjawisko powidoku. Ileż można ten sam temat wałkować? Na forum jest masa postów opisujących owe zjawisko, wystarczy pogrzebać chwilę.

edycja: overdose
3.15 Nie obrażaj innych Użytkowników.
Dołączona grafika
  • -3

#9 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Aidil, a znasz kogos kto nie bylby
,,uduchowiony''? Wowczas nie byloby go takze w formie materialnej.
  • 0

#10

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil, a znasz kogos kto nie bylby
,,uduchowiony''? Wowczas nie byloby go takze w formie materialnej.


Uduchowiony czyli jaki?
Dalej czekam na odpowiedź na powyżej zadanie pytanie dotyczące Twojej wypowiedzi.

Kolejne dziecko odkryło zjawisko powidoku. Ileż można ten sam temat wałkować? Na forum jest masa postów opisujących owe zjawisko, wystarczy pogrzebać chwilę.



Też Ciebie pozdrawiam ^^,



  • 0



#11

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kolejne dziecko odkryło zjawisko powidoku. Ileż można ten sam temat wałkować? Na forum jest masa postów opisujących owe zjawisko, wystarczy pogrzebać chwilę.


Niczego nie twierdząc, zwyczajnie pytam...Dlaczego różni ludzie, mają różny ,,powidok,,? mając przy tym ten sam kolor skóry?
  • 0

#12 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Aidil, przepraszam Cie ale to Ty uzylas zwrotu ,,uduchowiony''- wiec jakim cudem moge tlumaczyc to co Ty mowisz? Najpierw trzeba wyjasnic co znaczy to uduchowienie i czy da sie je odseparowac za zycia od formy materialnej w ktorej zwyklismy spedzac to zycie?
  • 0

#13

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

biel jest podstawa wszystkich kolorow, jest barwa wyjsciowa- mleczna, matowe biel, symbol alfy, czesta u dzieci- mam na mysli poziom hmm...duchowy, czy swiadomosci, na jedno wychodzi. I opalizujaca zlotem biel, ktora zebrala swoje wszystkie kolory, symbol omegi. W sumie piekna symbolika wedrowki zycia, z bieli poprzez tecze do bieli. Odzwierciedlenie poziomu wibracji. W koncu jestesmy swiatlem o okreslonym spektrum, stad kolory.


Nie chcę aby to wyglądało na przepychankę, ale byłaś pierwsza.

Użytkownik Aidil edytował ten post 01.05.2013 - 10:18

  • 0



#14 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

ach, chodzi Ci o poziom swiadomosci- tak, tylko ta biel jest matowa dlatego ze dzieci bedac jednoscia, nie rozumieja tego, wiec jest to poziom nieuswiadamiany sobie umyslem, naturalny stan przd wyodrebnieniem sie z tej jednosci jako cos- jednostka, za pomoca ego. Wyodrebnienie sie sluzy doswiadczeniu siebie jako jednostkowej czesci jednosci, inaczej pozostalaby ona nieswiadoma ze jest jednoscia. Taka synteza poprzez analize kolorow. Uduchowienie kojarzy mi sie z blekitem, ale czesto jest odlotem od zycia, stamtad juz tylko krok do zsinienia, a nie do bieli, tylko materialne doswiadczenia pozwalaja zebrac te rozproszone kolory w jedno swiatlo.
  • 0

#15

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ach, chodzi Ci o poziom swiadomosci- tak, tylko ta biel jest matowa dlatego ze dzieci bedac jednoscia, nie rozumieja tego, wiec jest to poziom nieuswiadamiany sobie umyslem, naturalny stan przd wyodrebnieniem sie z tej jednosci jako cos- jednostka, za pomoca ego. Wyodrebnienie sie sluzy doswiadczeniu siebie jako jednostkowej czesci jednosci, inaczej pozostalaby ona nieswiadoma ze jest jednoscia. Taka synteza poprzez analize kolorow. Uduchowienie kojarzy mi sie z blekitem, ale czesto jest odlotem od zycia, stamtad juz tylko krok do zsinienia, a nie do bieli, tylko materialne doswiadczenia pozwalaja zebrac te rozproszone kolory w jedno swiatlo.


Poziom związany z fala-wibracją afla pozwalający doświadczyć określone przez ten poziom doznania wykracza poza klasyfikację płci i wieku, oczywiście moim zdaniem. Błękit kojarzy mi się z zimnym zrozumieniem. Jest to kolor chłodu. Ciekawe spojrzenie na biel matową i nieświadomość dzieci która z wiekiem staje się jeszcze bardziej matowa.

Użytkownik Aidil edytował ten post 01.05.2013 - 10:56

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych