Skocz do zawartości


Zdjęcie

Homoopiekunowie wykorzystywali dziecko.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
465 odpowiedzi w tym temacie

#16

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


Po drugie widzę że uznajesz zasadę "nie wiem, to się wypowiem". Nawet nie wiesz co oznacza słowo pederasta, ani pedał.
Pederasta to mężczyzna odbywający stosunki analne.
Pedał to obraźliwe określenie geja.
Nie wiem skąd wziąłeś te rewelacje o przesadnym afiszowaniu się w kwestii nazewnictwa. ;)

Czyli pederasta=gej, a pedał to obraźliwe określenie pederasty?
No dobrze, niech Ci będzie że lepiej orientujesz się w temacie. Nie będę się spierał.
Widzę że słownik masz pod ręką, jednak w społeczeństwie to nie do końca tak działa. Np. takiego Jacka Poniedziałka nie nazwałbym pederastą, mimo że odbywa stosunki analne.


poczekaj zaraz cos wyczyta na nierynsztokowych portalikach lub wklei tabelke ( w tym jest dobry ) :mrgreen:

#17

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo w "normalnych" rodzinach to się nigdy nie zdarza...
Jeżeli faktycznie problem był bagatelizowany, to należy wyciągnąć konsekwencje względem pracowników, ale widzę, że w tym temacie nikogo to tak naprawdę nie obchodzi - ważne, że to "pedały" okazały się tymi złymi i można sobie do woli na nich powyklinać.
Ja wiem, że niektórych boli to, że ludzie mogą się różnić i każdego, kto tylko odbiega od czyjegoś światopoglądu trzeba od razu zaszczuć, ale niektóre komentarze tutaj są nparawdę poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Swoją drogą założę się, że masa podobnych spraw jest również zamiatanych pod dywan w przypadku "normalnych" rodzin, no ale to już nie jest tak chwytliwy temat, prawda?



#18

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli pederasta=gej, a pedał to obraźliwe określenie pederasty?
No dobrze, niech Ci będzie że lepiej orientujesz się w temacie. Nie będę się spierał.
Widzę że słownik masz pod ręką, jednak w społeczeństwie to nie do końca tak działa. Np. takiego Jacka Poniedziałka nie nazwałbym pederastą, mimo że odbywa stosunki analne.


Pederasta może być gejem(nie każdy uprawia seks analny), a może to być mężczyzna który uprawia pegging ze swoją partnerką. Jednak to jest wyrażenie pejoratywne i nie ma powodu by go używać.

Pomyliłeś się, poprawiłem. Zamiast opuścić to milczeniem, to jeszcze mnie atakujesz. ;) Ty-po-we.



#19

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po drugie widzę że uznajesz zasadę "nie wiem, to się wypowiem". Nawet nie wiesz co oznacza słowo pederasta, ani pedał.
Pederasta to mężczyzna odbywający stosunki analne.
Pedał to obraźliwe określenie geja.

Gwoli ścisłości:
http://pl.wikipedia....wiki/Pederastia
Ty i Twój adwersarz nie macie racji.



#20

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Warto rozmawiać" ;)
Warto też jak widać precyzować sobie znaczenie definicji. Dzięki Staniq.



#21

kudi.
  • Postów: 161
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

2,5 lata za 10lat gwałtów ? ja pierd... wiecie co ? Ludzie są chorzy z roku na rok coraz bardziej poza tym ukradniesz batonika i dostajesz 2 lata albo nie masz w czym chodzić np. buty to 5lat oh i ah nic tylko szubienica na :mrgreen:

#22

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pomyliłeś się, poprawiłem. Zamiast opuścić to milczeniem, to jeszcze mnie atakujesz. ;) Ty-po-we.

Nie wiem gdzie dostrzegłeś ten atak.
Widzę że Staniq już zapodał link do pederastii, tak że nie ma czego poprawiać i o co się spierać.
Może zamiast o znaczeniu poszczególnych określeń, podyskutowalibyśmy o problemie i może w końcu napisałbyś coś konkretnego, albo chociaż zaprezentował swoje stanowisko bo póki co jedynie uczepiłeś się kilku zwrotów i zająłeś się "poprawianiem" innych.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 04.04.2013 - 02:33


#23

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

2,5 lata za 10lat gwałtów ? ja pierd... wiecie co ? Ludzie są chorzy z roku na rok coraz bardziej poza tym ukradniesz batonika i dostajesz 2 lata albo nie masz w czym chodzić np. buty to 5lat oh i ah nic tylko szubienica na :mrgreen:


Warto zauważyć, że nigdzie nie napisano na czym polegało to seksualne wykorzystywanie, więc ciężko powiedzieć, czy kara jest adekwatna czy też nie, choć faktycznie jest niska biorąc pod uwagę, że trwało to 8 lat.

Użytkownik skittles edytował ten post 04.04.2013 - 00:18




#24

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

OPa się uczepiłem bo regularnie wkleja artykuły z tej strony i za każdym razem widzę tam zwroty w stylu "zwyrodnialec", "pedał", "dewiant". Tak jak i w tym artykule, wzięli tekst z Radia Vaticana który był na poziomie i dodali parę zwyrodnialców i dewiantów - po co? Taki poziom "dziennikarstwa" musi być wytykany. Ty natomiast dostałeś z rykoszetu, wybacz.

Co ja sądzę? Sądzę że takie sytuacje zdarzają się w każdej rodzinie. Uważam że ludzie regularnie znęcają się nad sobą i tutaj nie ma znaczenia kim jest osoba znęcająca się. Natomiast o niereagowanie urzędników. Takie przypadki można mnożyć.



#25

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze raz powtórzę, że bardzo smutne jest to, że niektórzy w imię swoich ideologi nie mają problemu z tym, by -ot tak- przekreślić szansę tych dzieci na szczęśliwe dzieciństwo.


Smutne że w imię swojej postępackiej ideologii niektórzy nie mają problemu z tym żeby wpychać dziecko w takie chore sytuacje.

#26 Gość_Kochanie

Gość_Kochanie.
  • Tematów: 0

Napisano

No to pięknie, jeśli chodzi o temat. Ostatnio czytałam, że co roku w Angli około setki dzieci zabieranych jest polskim rodzinom, do domów zastępczych. Ludzie oddają się nałogom, i bóg wie czemu a dziecko potem cierpi. Zamiast wracać do Polski wolą oddać dzieciaka jakimś homom albo pedofilom co gorsza. :< I podobno w Angli jest takie prawo, ze dziecko powyżej 3go roku zycia musi mieć swój pokój ??? Ale coś mi się wierzyć nie chce w to :/

Użytkownik Kochanie edytował ten post 04.04.2013 - 10:00


#27

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Jeszcze raz powtórzę, że bardzo smutne jest to, że niektórzy w imię swoich ideologi nie mają problemu z tym, by -ot tak- przekreślić szansę tych dzieci na szczęśliwe dzieciństwo.


Szczęśliwe dzieciństwo jest jasno określone przez naturę. Jest mężczyzna - jest kobieta = jest dziecko. Ideologie to doczepiają homo zwolennicy jak Ty.

Gdyby natura chciała by dwóch panów miało dziecko to by tak było. Ale tak nie jest. Reszta to sztuczne promowanie homo tolerancji, przez "postępowych" lewaków.

#28

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm występuje wśród ludzi naturalnie, tak jak i wśród wielu innych zwierząt, więc zupełnie nie mogę zrozumieć czemu niektórzy tak się uczepili tego błędnego stwierdzenia o łamaniu prawa naturalnego. A jak już ktoś chce być tak konsekwentny w swoich poglądach i promowaniu "naturalności", to proponuję zakazać praktykowania medycyny, w końcu śmierć bezdyskusyjnie jest czymś naturalnym, a wszelkie jej przedwczesne rodzaje są naturalnym sposobem na ograniczenie liczebności danego gatunku.
No ale o czym ja mówię - nikogo nie interesuje istota tych karkołomnych twierdzeń o prawie naturalnym, ważne że obrzydliwe pedały chcą jakichś praw i w imie niewiadomo czemu trzeba im w tym przeszkodzić.

Smutne że w imię swojej postępackiej ideologii niektórzy nie mają problemu z tym żeby wpychać dziecko w takie chore sytuacje.


Smutne jest to, że właśnie przez takich jak ty, którym niby chodzi o dobro dziecka, dziecko to zamiast żyć normalnie w homoseksualnej rodzinie jest przez sporą część społeczeństwa szykanowane i odrzucane, bo żyje w "przeczącej prawu naturalnemu" rodzinie, nie z własnego wyboru przecież. To jest dopiero chora sytuacja.

I dziwi mnie, że nikt z was nie chce spojrzeć na "własne podwórko". Ile razy słyszeliśmy o tym, że dziecko było w "normalnej" rodzinie bite na śmierć, wypadło z okna podczas jakiejś libacji, było gwałcone czy pozostawiane same sobie? Przy większości tych spraw pojawiają się zarzuty o zaniedbania ze strony otoczenia, opieki społecznej, o znieczulicę ludzką i ślepotę na cudzą krzywdę. To wszystko dzieje się na codzień w "zgodnych z prawem naturalnym" rodzinach. Na pewno uważacie, że to złe, ale gdy na tapecie pojawiają się pedały to od razu rozpoczyna się krucjata i mam wrażenie, że chcielibyście wszystkich od razu powiesić albo conajmniej zacząć leczyć, najlepiej elektrowstrząsami.



#29

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Pedofilia, nekrofilia, kazirodztwo, mordowanie potomstwa też występują wśród zwierząt, więc są "naturalne" i jako takie powinny nie tylko być tolerowane, ale nawet promowane, bo to tylko inne formy ekspresji "natury" człowieka. Na litość Boską, prawo naturalne nie ma nic wspólnego z "naturalnością", w rozumieniu, że coś ma miejsce, i to z samego tego faktu to coś zostaje podwyższane do rangi "prawa"! Macie brak elementarnych zdolności semantycznych, po polsku: obracacie się w chaosie zwrotów, których znaczenia nie znacie i imputujecie im swoje.



#30

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dokladnie, to samo chcialam napisac ! Co to za argument ze w swiecie zwierzat wystepuje homo ?!
Nie, dziecko nie mogloby normalnie zyc w homo rodzinie, poniewaz homo nie jest czyms normalnym. Jest czyms co wystepuje,co sie zdarza i tyle. Nie swiadczy to o normalnosci, wrecz przeciwnie, jest to anomalia.

Obroncy.. heh. Przyczepili sie do "nietolerancji" i wycieraja sie nia na kazdym kroku. Na nic wiecej nie stac ?
Zeby byla jasnosc, nie potepiam ludzi , potepiam ich czyny.

Użytkownik Mo.nika edytował ten post 04.04.2013 - 11:39



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych