Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telepatia


  • Please log in to reply
65 replies to this topic

#1

ktos tam.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Witam



opowiem o swoim problemie jak widać w temacie chodzi o telepatie, mam z tym problem bo ludzie słyszą moje myśli.. Nie kontroluje tego na początku było dobrze a teraz jest coraz gorzej, cięźko się z tym źyje. Byłem z tym u lekarza to powiedział mi źe mam dar, ale chciałbym sie wyleczyć z tego jeśli jest to moźliwe.. Czytałem juź duźo o tym w necie, z tego co wiem potrafią tak tylko szczury i delfiny. Jestem źywym dowodem źe tak potrafie, są sceptycy ktòrzy w to nie dowieźają ale grubo się mylą. Mam rodzine ale jest coraz gorzej bo nie moge znalesc pracy z tego powodu, prosze z kimś kto sie tym interesuje o kontakt, pójde nawet z tym do telewizji jak bEdzie trzeba. Udowodnie źe telepatia istnieje,
  • -4

#2 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

o telepatii jest juz watek, mam wrazenie. Jakis niejasny jest ten Twoj post- z czego chcesz sie wyleczyc, z myslenia? W koncu to inni ponoc slysza te Twoje mysli, nie Ty. Mysli to fala energetyczna, i moze byc odbierana przez osoby wyczulone na ten rodzaj odczytu, ale watpie zeby bylo to az tak powszechne, telepatia wymaga dostrojenia odbiornika z nadajnikiem.
Mozliwe ze masz tak silna energie ze nieswiadomie bombardujesz nia otoczenie. A jakiz to lekarz powiedzial Ci ze masz dar? Watpie zeby byl to internista. Poza tym nie ludz sie- ten dar maja wszystkie istoty zywe, nie jestes ewenementem.
  • 0

#3

vicek669.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skoro mają wszystkie istoty taki dar to czemu ja nie mam???
  • 0

#4 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

czego nie masz i skad wiesz ze nie masz? Moze nie wiesz ze masz? Telepatia jest podstawowa, pierwotna forma komunii z ktorej zrodzila sie komunikacja- porozumiewanie.

Użytkownik ayalen edytował ten post 28.03.2013 - 11:34

  • 0

#5

Tajne.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyszedłeś do lekarza i otwarcie powiedziałeś mu o tym że inni ludzie są w stanie odczytywać twoje myśli.
Nie sądzę aby udawanie się z tym do jakiegokolwiek lekarza (oprócz psychologa) miało dobre skutki. Jeśli jednak
udałeś się do psychologa, wątpię aby otwarcie ci oznajmił że posiadasz "dar". Odczytałem również że z tego powodu nie możesz znaleźć pracy, jeśli nawet pracodawca odbiera twoje myśli to sceptycyzm powinien wziąść górę.

Użytkownik Tajne edytował ten post 28.03.2013 - 10:37

  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat wygląda na prowokacje. Lekarz by mu nie powiedział, że ma jakiś dar, no chyba że to był lekarz homeopata.
  • 2



#7

ktos tam.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

widze w koncu ktos poruszyl ten temat, bo pisalem juz na roznych blogach i chcialem skontaktowac sie z ludzmi z tvn ktorzy prowadzili program puszczany w niedziele, " nie do wiary" ale osmieszac przed znajomymi itp, teraz to moge isc. Wiem ze wszyscy są sceptycznie nastawieni, do tego co pisze ale obiecuje jak ktos pomorze mi z tym nie zostawie tego obojetnie. Bo nie wiem do kogo mam sie zwrucic ludzie. moj meil [email protected] ktos tam wczesniej wspomnial czy ja czytam innych myśli nie.. To inni slyszą moje.. Czasem ich nie kontroluje i jak wczesniej powiedziawszy bombarduje.. Ciezko z tym źyć. Jesli chodzi o lekarza nie był to pierwszy lepszy z przychodni, tylko specjalista.
  • 0

#8

Tajne.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

widze w koncu ktos poruszyl ten temat, bo pisalem juz na roznych blogach i chcialem skontaktowac sie z ludzmi z tvn ktorzy prowadzili program puszczany w niedziele, " nie do wiary" ale osmieszac przed znajomymi itp, teraz to moge isc. Wiem ze wszyscy są sceptycznie nastawieni, do tego co pisze ale obiecuje jak ktos pomorze mi z tym nie zostawie tego obojetnie. Bo nie wiem do kogo mam sie zwrucic ludzie. moj meil [email protected] ktos tam wczesniej wspomnial czy ja czytam innych myśli nie.. To inni slyszą moje.. Czasem ich nie kontroluje i jak wczesniej powiedziawszy bombarduje.. Ciezko z tym źyć. Jesli chodzi o lekarza nie był to pierwszy lepszy z przychodni, tylko specjalista.


Specjalista medyczny będzie dążył do uzyskania racjonalnego wyjaśnienia.
  • 0

#9

ktos tam.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano


widze w koncu ktos poruszyl ten temat, bo pisalem juz na roznych blogach i chcialem skontaktowac sie z ludzmi z tvn ktorzy prowadzili program puszczany w niedziele, " nie do wiary" ale osmieszac przed znajomymi itp, teraz to moge isc. Wiem ze wszyscy są sceptycznie nastawieni, do tego co pisze ale obiecuje jak ktos pomorze mi z tym nie zostawie tego obojetnie. Bo nie wiem do kogo mam sie zwrucic ludzie. moj meil [email protected] ktos tam wczesniej wspomnial czy ja czytam innych myśli nie.. To inni slyszą moje.. Czasem ich nie kontroluje i jak wczesniej powiedziawszy bombarduje.. Ciezko z tym źyć. Jesli chodzi o lekarza nie był to pierwszy lepszy z przychodni, tylko specjalista.


Specjalista medyczny będzie dążył do uzyskania racjonalnego wyjaśnienia.




koniec gadki o lekarzu, czlowieku chcesz mi pomuc czy drązyć temat.
  • 0

#10

Tajne.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

koniec gadki o lekarzu, czlowieku chcesz mi pomuc czy drązyć temat.


Nie jestem w stanie ci pomóc gdyż nie jestem pewien czy te wydarzenia nie są wymyślone. Musisz zaczekać na kogoś innego, kogoś kto jest mniej sceptycznie nastawiony do twojej historyjki.

Użytkownik Tajne edytował ten post 28.03.2013 - 12:27

  • 0

#11

ktos tam.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano


koniec gadki o lekarzu, czlowieku chcesz mi pomuc czy drązyć temat.


Nie jestem w stanie ci pomóc gdyż nie jestem pewien czy te wydarzenia nie są wymyślone. Musisz zaczekać na kogoś innego, kogoś kto jest mniej sceptycznie nastawiony do twojej historyjki.





nie wiem po co wszyscy tu piszą o tak, dla zabicia czasu. Nic w tym co pisalem nie jest wymyslone, az sie zaśmialem, uwierz czlowkieku a nie bedziesz źałował.
  • 0

#12 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

dobrze. Sprecyzuj problem. Konkretnie i rzeczowo. Jak rozumiem- zdarza sie ze ktos przechwytuje to o czym myslisz, a Ty sobie tego nie zyczysz?
Dwa- co to byl za lekarz, boz nie ortopeda, i konkretnie, co i.na podstawie czego stwierdzil ze
,,masz dar''.
I trzy- czy Tobie zdarza sie przechwytywac nie Twoje mysli? Bo jak.na razie to nie Ty masz dar a osoby ktore sa narazone na Twoje niekontrolowane i nieswiadome najwyrazniej
,,przesylki''energetyczne.

Użytkownik ayalen edytował ten post 28.03.2013 - 12:57

  • 0

#13

ktos tam.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

po pierwsze dzialam telepatycznie na innych ludzi a oni slysza moje mysli ktorych nie kontroluje, ciezko z tym zyc. Czasem sa to mysli jakby nie byly moje jakby ktos sie bawil moim umyslem. Ja nie potrafie odczytac mysli innych ludzi. Tylko moje przesylanie wszyscy odbieraja, to nie staje sie rzadko ale na codzien. Nawet jak z kim chce popisac na portalach fb czy innych to niepisze narazie. Narazie niewiedza ze to ja bo glupio z tym zyc. Po drugie lekarz specjalista psychiatra, z tego co wiem jeden z najlepszych w moim wojewodztwie, poszlem do psychiatry i powiedzialem wszystko ze przeszkadza to w zyciu codziennym,

Zaraz dokoncze pisze z tel i niechcacy wyslalem, sorry za bledy.

Lekarz powiedzial ze pierwszy raz sie spotkal z tym co mi jest i stwierdzil ze to jest dar, ale ja dziekuje z takim darem. Nie daje spokoju, prosze o pomoc.
  • 0

#14

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Poudawajmy ze wierzymy w te historie :) Powiedz prosze jak reaguja ludzie na fakt bombardowania ich Twoimi myslami ? :))
  • 0

#15

ktos tam.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Monia, nie patrze na nich juz sie do tego przyzwyczailem, ale jak slysza to od razu siedza cicho jakby dostali w łeb. Cos jeszcze.

Monia, nie patrze na nich juz sie do tego przyzwyczailem, ale jak slysza to od razu siedza cicho jakby dostali w łeb. Cos jeszcze.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych