Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy papież - Fałszywy Prorok (Apokalipsa św. Jana)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
198 odpowiedzi w tym temacie

#61

Solin.
  • Postów: 45
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Spelnilo sie proroctwo wybrano Czarnego Papieza


B.G. 13:13 - A czyni cuda wielkie, tak iż i ogień z nieba zstępuje przed oczyma ludzi na ziemię; --



CZAS CZARNEGO PAPIEŻA


Tajemnicą poliszynela jest istnienie w Watykanie szarej eminencji, Generała Jezuitów zwanego czarnym Papieżem. Taki stan rzeczy istniał do dnia wczorajszego, do czasu wyboru na Papieża innego Jezuity, Kardynała… W istocie jest on czarnym papieżem, tylko nie, jako szara eminencja (tą postacią jest nadal generał Jezuitów) a pierwszy Papież. Jeżeli brat zakonny (Generał zakonu) jest czarnym Papieżem to również, to kardynał z tego zakonu musi być określony takim mianem. Ma cechy wartości czarnej postaci.

Proroctwo się wypełniło mamy czarnego Papieża.

Co jeszcze w tej sprawie mówią inne proroctwa i co mówi sam Bóg, w treści swojego przekazu jakim jest Apokalipsa?
B.G. 13:13 - A czyni cuda wielkie, tak iż i ogień z nieba zstępuje przed oczyma ludzi na ziemię;

13-go wyświęcony na kapłana i 13-go wybrany na Papieża, czy nie szczególna zbieżność symboliki trzynastki. Werset „13 z 13 Roz.” mówiący o błyskawicy, która uderza w kopułę Bazyliki w momencie ogłoszenia decyzji o abdykacji Papieża cyt;- „tak iż i ogień z nieba zstępuje przed oczyma ludzi na ziemię”, jest proroctwem tego czasu. Dotyczy zmiany na tronie Watykanu, zmiany śmiertelnie rannej głowy kościoła, Papieża, który już sobie nie radzi na takiego, który jest wskazywany jako Bestyja.

13:3 - A widziałem jednę z głów jej, jakoby na śmierć zabitą; ale rana jej śmiertelna uleczona jest. Tedy się dziwowała wszystka ziemia i szła za oną bestyją.
Ta jedna z głów „jakoby na śmierc zabita” to abdykujący Papież, zastąpi go taki, za którym pójdzie „cała ziemia”, tu nazwany przez Boga Bestyją.



Spełniło sie proroctwo: Dnia 13.03 2013. wybrano Czarnego Papieża.







http://www.ianpaisle...p?ArtKey=jesuit





Na czas wojny z Synem Boga - Jezuici przejmują pełnie władzy w Watykanie.


Czy nowy papież będzie działał w myśl przysiegi złożonej w zakonie jezuitów ?


Dołączona grafika
Zapoznałeś nas z ta stroną już kilkukrotnie, proszę o zaprzestanie reklamowania jej.
edycja
ultimate

  • 0

#62

luk1407.
  • Postów: 122
  • Tematów: 11
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

wywiad z kardynałem Stanisławem Dziwiszem podczas wczorajszego wydania wiadomości

dziennikarz - kardynał Dolan mówił że podczas kolacji kiedy Franciszek, papież Franciszek wzniósł toast to zaczął od słów "niech Bóg wam wybaczy co wyście zrobili" tak rzeczywiście było czy to był tylko żart?

kardynał Dziwisz - Nie, nie, to nie był żart, taka była atmosfera na kolacji, która trwała dość długo, bo to właściwie to była celebracja wspólnoty radości po konklawe, to wyrażenie Ojca Świętego spowodowało wielką radość i sprowokowało jak by wielką sympatie do niego, nie taką jak na placu widzieliśmy, bo cały Rzym przyszedł aby świętować to wielkie wydarzenie, przeżyć jeszcze raz te wielkie chwile które co jakiś czas przeżywa Rzym, pamiętamy 1978 rok, myślę że chwile po wczoraj to powróżyło, ten entuzjazm dla człowieka, wcześniej nie znanego, a teraz

dziennikarz - z końca świata

kardynał Dziwisz - z końca świata jak powiedział, bo Jan Paweł II był z dalekiego kraju, ten z końca świata, ale ukazał się w sposób bardzo sympatyczny, w swojej prostocie, w swojej szczerości, zdobył Rzym, myślę że to jego tutaj przemówienie, zdobyło sympatie na całym świecie i przyjęcie także w Polsce, bardzo dobre

kardynał Stanisław Dziwisz, wydanie wiadomości 14.03.2013 godz. 19:30



Użytkownik luk1407 edytował ten post 15.03.2013 - 13:42

  • 0

#63

Darkman-72.
  • Postów: 101
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak a propos:
Dołączona grafika
  • 2

#64

Sajan.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Powinno się sprawdzać zdjęcia przed dodaniem
Dołączona grafika

Użytkownik Sajan edytował ten post 15.03.2013 - 15:39

  • 8

#65

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko teraz trzeba zdecydować, które to oryginał a które przeróbka. -_-
  • 2



#66

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak oczywiście... Papież pożyje jeszcze w najlepszym przypadku 20 lat.. i mam uwierzyć, że w tym czasie nastąpią tak ogromne zmiany?
Śmieszą mnie te proroctwa... przypomina mi się 21 grudnia... jak wszyscy się nakręcali i snuli teorie spiskowe.
TEORIE SPISKOWE BĘDĄ ZAWSZE. Gdyby wybrali czarnego papieża to dopiero by było hahahaha wybrali białego, normalnego... takiego co nawet z wyglądu papieża przypomina to nagle okazało się, że jest on FAŁSZYWYM PROROKIEM :)
Chyba na każde ważne wydarzenie na świecie znajdzie się kilku takich osób co to przewidziało. Ze statystycznego punktu widzenia to nic dziwnego, prawda?
Ja już po millennium 2000 dałam sobie spokój z nakręcaniem się na takie rzeczy, końce świata... antychrystów, proroków... :)
Aczkolwiek ciekawie się czyta te dyskusje na forach :)
  • 0

#67

Grim.
  • Postów: 32
  • Tematów: 11
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Tak oczywiście... Papież pożyje jeszcze w najlepszym przypadku 20 lat.. i mam uwierzyć, że w tym czasie nastąpią tak ogromne zmiany?
Śmieszą mnie te proroctwa... przypomina mi się 21 grudnia... jak wszyscy się nakręcali i snuli teorie spiskowe.
TEORIE SPISKOWE BĘDĄ ZAWSZE. Gdyby wybrali czarnego papieża to dopiero by było hahahaha wybrali białego, normalnego... takiego co nawet z wyglądu papieża przypomina to nagle okazało się, że jest on FAŁSZYWYM PROROKIEM :)
Chyba na każde ważne wydarzenie na świecie znajdzie się kilku takich osób co to przewidziało. Ze statystycznego punktu widzenia to nic dziwnego, prawda?
Ja już po millennium 2000 dałam sobie spokój z nakręcaniem się na takie rzeczy, końce świata... antychrystów, proroków... :)
Aczkolwiek ciekawie się czyta te dyskusje na forach :)


No niestety przepowiednia dot. Benedykta i JP II sie sprawdzila, wiec nie mowimy tutaj o kalendarzu Majów tylko o przepowiedni Malachiasza...

Co do tego Papieza, to strasznie on mi przypomina Piusa i zle mu patrze z oczu
  • 0

#68

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


Tak oczywiście... Papież pożyje jeszcze w najlepszym przypadku 20 lat.. i mam uwierzyć, że w tym czasie nastąpią tak ogromne zmiany?
Śmieszą mnie te proroctwa... przypomina mi się 21 grudnia... jak wszyscy się nakręcali i snuli teorie spiskowe.
TEORIE SPISKOWE BĘDĄ ZAWSZE. Gdyby wybrali czarnego papieża to dopiero by było hahahaha wybrali białego, normalnego... takiego co nawet z wyglądu papieża przypomina to nagle okazało się, że jest on FAŁSZYWYM PROROKIEM :)
Chyba na każde ważne wydarzenie na świecie znajdzie się kilku takich osób co to przewidziało. Ze statystycznego punktu widzenia to nic dziwnego, prawda?
Ja już po millennium 2000 dałam sobie spokój z nakręcaniem się na takie rzeczy, końce świata... antychrystów, proroków... :)
Aczkolwiek ciekawie się czyta te dyskusje na forach :)


No niestety przepowiednia dot. Benedykta i JP II sie sprawdzila, wiec nie mowimy tutaj o kalendarzu Majów tylko o przepowiedni Malachiasza...

Co do tego Papieza, to strasznie on mi przypomina Piusa i zle mu patrze z oczu



Szczerze mówiąc ja mam zupełnie inne wrażenie... wg mnie dobrze mu patrzy z oczu i wydaje się bardzo symatyczny (jeśli tak można powiedzieć o papieżu... mało profesjonalnie), ale bardziej mnie martwi fakt, że jego rodacy posądzają go o niedobre rzeczy. To nietypowe dla papieża.
Moze to tylko pomówienia... , ale mimo wszystko uważam, że papież posądzony o zdradę narodu.. o zaniechanie działań, aby pomóc.. o ignorancję wobec cierpienia... nie powinien być papieżem, nawet jeśli w rzeczywistości się tego nie dopuścił. To może dziwne co napisałam.. ale uważam, że najważniejsza osoba stojąca na czele kościoła powinna mieć jednak nieskazitelny wizerunek. Tak jak nasz papież. Choćby się dwoili i troili nie mogą na niego znaleźć nic... mimo, iż również dorastał i żył w czasach wojennych itd... niby dużo faktów można byłoby naciągnąć prawda? Jeśli chodzi o Franciszka to oskarżenia padły już parę minut po pontyfikacie... To daje troszkę do myślenia. Zrobił też oczywiście bardzo wiele dobrego.... jest skromny i walczy o najważniejsze wartości. Jednak te oskarżenia trochę nie dają mi spokoju...
  • 0

#69

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Claire, według twojego rozumowania NIKT z ludzi nie powinien piastować ŻADNEGO stanowiska, czy to papieża, czy to prezydenta, bo KAŻDY ma na sumieniu jakieś grzechy... głupie rozumowanie wg mnie
  • 0

#70

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Claire, według twojego rozumowania NIKT z ludzi nie powinien piastować ŻADNEGO stanowiska, czy to papieża, czy to prezydenta, bo KAŻDY ma na sumieniu jakieś grzechy... głupie rozumowanie wg mnie



No nie porównuj zwykłych codziennych grzechów do oskarżeń wobec tego papieża.... NIe chodzi mi o to, aby ktos był święty, ale żeby miał honor i dobre sere... bo taki chyba powinien być papież. Może i przesadziłam... , ale ten człowiek jest zamieszany (może tylko przez pomówienia) w bardzo brudne i przykre sprawy... To trochę niefajnie jak na papieża. Nie twierdzę, ze jest winny... po prostu może zaszkodzić kościołowi.

Użytkownik Claire edytował ten post 15.03.2013 - 23:30

  • 0

#71

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

A ja uważam, że nawet jeśli to co mu zarzucają jest prawdą, to może już się zmienił? Ty zawsze byłaś idealna? ;)
I zauważ, że jeśli ktoś się uprze, to zawsze coś na kogoś znajdzie, bo tacy niestety jesteśmy :)
Pominę już fakt, że pierwszym papieżem był Piotr, który według katolików dopuścił się największej zdrady, bo zdradził wiadomo kogo :))

Użytkownik szon666 edytował ten post 15.03.2013 - 23:20

  • 0

#72

Mr. Saturday.
  • Postów: 147
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jego kartoteka jest czystsza od niejednego papieża w przeszłości, a papież powinien być głównie dobrym politykiem. To oczywiście nie oznacza że powinien być rewolucjonistą, a wręcz przeciwnie powinien być konserwatywny, dlaczego kościół nie może nagle pozbyć się swoich przekonań (nawet jak świat w zastraszającym tempie idzie do przodu). Papież jeśli musi wprowadzać jakieś zmiany to robi to powoli (wystarczy spojrzeć na rozwój kościoła w XXw, tam zmiany i tak były dość spore jak na 100 lat, ale nie dokonał tego jeden papież).
Ktoś gdzieś wcześniej odnośnie przepowiedni wspominał, że obecny (ostatni papież, fałszywy prorok) papież zmieni liturgię i usunie z niej najświętszy sakrament. Patrząc na Franciszka, który jest jezuitą jakoś nie widzę go w roli wielkiego reformatora (ale to może tylko pozory).
Myślę że wybrano go własnie dlatego że jest konserwatystą, nie skorym do reform i może właśnie dzięki temu jakoś utrzyma autorytet kościoła w obecnych czasach.
  • 0

#73

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja uważam, że nawet jeśli to co mu zarzucają jest prawdą, to może już się zmienił? Ty zawsze byłaś idealna? ;)
I zauważ, że jeśli ktoś się uprze, to zawsze coś na kogoś znajdzie, bo tacy niestety jesteśmy :)
Pominę już fakt, że pierwszym papieżem był Piotr, który według katolików dopuścił się największej zdrady, bo zdradził wiadomo kogo :))


Ja nie byłam i nie jestem idealna... każdy ma swoje na sumieniu. Są grzechy i GRZECHY. Ale nie nam to oceniać... może faktycznie nie potrzebnie się czepiam....
  • 0

#74

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wybrali czarnego papieża, no to trzeba było powymyślać kilka bezsensownych teorii, żeby chociaż trochę coś pasowało.

Tak się zastanawiam, ciekawe jakie powstałyby teorie, gdyby wybrano innego papieża? Macie jakieś pomysły?

Użytkownik Daniel. edytował ten post 15.03.2013 - 23:35

  • 1



#75

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Daniel, powstałoby ich tyle ile fantazji w głowach ludzi :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych