Skocz do zawartości


Zdjęcie

Criss Angel


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
330 odpowiedzi w tym temacie

#61

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No warto, albo poszukać gdzieś, np. na video.Google :rotfl: Ale coś już o tym słyszałem... :rotfl:
  • 0



#62

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

.. bierze igle, daje lalke jednej babce i takiemu kolesiowi a Ci maja wkuc igle gdzies w lalke... robia to a w miejscu uklucia u Crissa pojawia sie gleboka rana i plynie krew - obrzydlistwo


no i znow.. jak on to zrobil?


Mówiłam już , że czytałam i oglądałam wywiad z Crissem ,który powiedział , że to wszystko ma związek z czarną magią ( voo-doo to przecież czarna magia w "czystej" postaci !! ) , coś w tym musi być.... , pozatym stwierdził ,że jest Satanistą ... hm...tu pozostaje nam tylko wierzyć mu na słowo :rotfl:
Może być też tak ,że te przypadkowe osoby wybierane przez niego z tłumu wcale nie są takie przypadkowe tylko bardzo dorze go znają , a igłę w lalką voo-doo wbijają dokładnie tam gdzie wcześnie było to ustalone , czyli w miejsce ,gdzie rany miały się pojawić...
czyli jednym słowem , nie magia tylko sprytne oszustwo ,ale to już tajemnica Crissa ...
  • 0

#63 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

no dobra a ta moneta w jego reku lub lewitacja dziewczyny?
  • 0

#64

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

muhad, mówiłam już ... wkażdym razie Ja tego nie potrafię wytłumaczyć , niektóre jego sztuczki są oczywiste , inne zastanawiające , jeszcze inne zadziwiające...
chyba naprawdę zacznę wierzyć ,że jest Satanistą i praktykuje czarną magię... :rotfl: ,
chociaż drugiej strony jestem za tym ,że wszystko da się wyjaśnić , może nie bez powodu nazywają go genialnym iluzionistą... :rotfl:
( tzn. ,że tylko iluzionistą )
  • 0

#65 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

muhad,
chociaż drugiej strony jestem za tym ,że wszystko da się wyjaśnić , może nie bez powodu nazywają go genialnym iluzionistą... :rotfl:
( tzn. ,że tylko iluzionistą )



Tak i mowia o nim ludzie ktorzy nie wierza ze mozna miec jakies niesamowite zdolnosci.A co jesli On np. potrafi wykorzystywac swoj mozg do tego typu pokazow? Dla wielu to jest niepojete i dlugo jeszcze nie bedzie. Np. David Coperfield powiedzial jasno ze to co robi to czysta iluzja natomiast Criss Angel powiedzial ze uzywa do swych pokazow voodoo. Nie wiem jaka jest prawda i moze w ogole sie nie dowiemy.
  • 0

#66

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok wypowiem sie. Sciagnalem kilka GB materialow, wywiadow z Crisem i jego rodzina, jego znajomymi itp.

Sprawa jest dziwna... Rodzice i jego brat wypowiadaja sie, ze juz w dziecinstwie umial lewitowac. "Wrocilem do domu i slysze krzyk mamy, pobieglem sprawdzic co sie stalo, wszedlem do pokoju i zobaczylem Crissa unoszacego sie pod sufitem i osłupiałą mamę" - wypowiedz jego brata.

Na filmach jest prezentowany ich rodzinny album i sa przedstawione fotografiie na ktorych widac kilkunastoletniego chlopca, ktory zaprzecza prawom grawitacji dokladnie tak jak na swoich pokazach.

Sam Criss wypowiada sie o tym jak o pewnego rodzaju "darze", ktorego nie pojal jeszcze do konca. Mowi wprost "Nie jest to iluzja". Jednakze, w swoim zanadrzu ma sporo trikow iluzjonistycznych, wiec mozna go nazwac iluzjonista. On sam mowi ze bardziej pasowaloby do niego okreslenie "szarlatan, opetany".

Nie przejrzalem jeszcze wszystkich filmow bo sporo tego jest, ale widzialem pare niesamowitych pokazow.

1. przechodzenie przez szybe (niesamowity pokaz na ulicy przy gapiach i nijak sie to ma np. do Coperfielda i jego przechodzenia np. przez chinski mur)

2. chodzenie po pionowym murze... (uwierzycie ze mozna chodzic po scianie???)

3. stanie na gzymsie na wysokosci okolo 100m i wychylanie sie do przodu, tak ze cialo jest wyhylone pod katem 60 stopni od pionu i od sciany budynku... (niesamowite)

4. odczytywnie w myslach (wielokrotne pokazy, ktos pisze cos na kartce, nawet w innym pomieszczeniu a criss zgaduje jaki to wyraz, liczba itp. Jeden swietny pokaz, kiedy to w ksiegarni, sprzedawczynie maja za zadanie wybrac dowolna ksiazke i dowolny z niej wyraz, a on go odgaduje zczytuajc ich mysli... jezeli uznac ze faktycznie to potrafi a osoby nie sa podstawiane to z iluzja nie ma to niczego wspolnego)

5. lewitacje (liczne pokazy, w ktorych on sam, badz osoby lewituja nad Ziemia LUB przyjmuja dziwne pozy, zaprzeczajace prawom grawitacji)

6. zdolnosc do natychmiastowej hipnozy

7. bilokacja lub teleportacja (bycie w dwoch miejscach jednoczesnie i zdolnosci teleportacji, liczne pokazy).
  • 0



#67

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eurycide, wszystko to już widziałam... i zrobiło na mnie ogromne wrażenie , bez względu na to czy to prawda czy iluzja jest imponujące .
  • 0

#68 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a gdzie mozna sciagnac te filmy? szukalem na torentach ale nie moge sciagnac :D
  • 0

#69

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

muhad, najlepiej wpisz do wyszukiwarki Google Criss Angel :)
najprostrzy sposób , Ja tak znalazłam wszystkie filmiki , ściągnąć się też da :D

a trochę bardziej czasochłonny to e-mule... :)
  • 0

#70 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dziekuje Ci uprzejmie :D P.S Nie chce Ci sie spac? Tylko My tu zostalismy jak widze :)
  • 0

#71

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

muhad, nie to to Ufo mi spędza sen z powiek ! :D :)

a swoją drogą , Ja też chciałam Cię o to zapytać ... :)
  • 0

#72 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

heh coprawda juz rano...Mysalem ze juz sobie poszlas przed czwarta wiec sie polozylem...ale teraz juz jestem.P.s rozumiem ze te zdjecia Ci sie podobaly?? :D :) :)
  • 0

#73

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do samych trików Crissa, to jeszcze zapadł mi w pamięci jeden. Wskoczył do kałuży i w niej zniknął... :) kałuża miała z 5 cm głębokości :) Potem pojawił sie na budynku...
A to wszystko w pare sekund :D
normlanie szczęka mi opada za każym razem jak to widze.
  • 0



#74

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Podobno potraficie powtórzyć sztuczke Pepsi i złotówki?? Opiszcie ją- jak to sie robi :D
  • 0

#75

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jakbym umiał wycinać kawałki z filmów to bym to zrobił i zamieścił :D
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych