Skocz do zawartości


Gimnazjaliści musieli lizac kolana księdza


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
151 odpowiedzi w tym temacie

#121

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Up@
Widzisz stary, dostałeś minusika od kogoś, kto zapewne nie odróżnia pedofila od pedała, a na pewno nie widzi nic złego w zachowaniu klechy.
Rabakatorianin@
Naszym co niektórych zdaniem, doszło co najmniej do nieprawidłowości. Jak napisałem wcześniej, gdyby to było kolano Neptuna, nikt nie miał by wątpliwości, ani problemów z oceną sytuacji.
Dalej, uważam, że nastąpiła dyskryminacja płci, ponieważ chłopcy powinni całować kolano Siostry Przełożonej ( skoro absurd tej sytuacji Ci nie przeszkadza... ).
Cóż, zwolennicy takiego postępowania zapewne przeoczyli fakt, że rolą księdza jest posłannictwo ( przede wszystkim ) moralne. Nad tym właśnie dyskutujemy. I choćbyście spruli z nerwów swoje mohery, fakty są nieubłagane.



#122

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up

Kolejny psycholog po 6 latach studiów? Właśnie przez takich ludzi mamy teraz co mamy doszukiwanie się wszędzie podtekstów erotycznych itp.



niedlugo przepuszczenie kobiety w drzwiach bedzie molestowaniem :)) a jak ci sie jeszcze ubranie nie tak podwinie to gwalt :))

#123 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

niedlugo przepuszczenie kobiety w drzwiach bedzie molestowaniem a jak ci sie jeszcze ubranie nie tak podwinie to gwalt

Popadanie w skrajności oznacza brak sensownych i merytorycznych argumentów.

#124

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Staniq

Naszym co niektórych zdaniem, doszło co najmniej do nieprawidłowości. Jak napisałem wcześniej, gdyby to było kolano Neptuna, nikt nie miał by wątpliwości, ani problemów z oceną sytuacji.
Dalej, uważam, że nastąpiła dyskryminacja płci, ponieważ chłopcy powinni całować kolano Siostry Przełożonej ( skoro absurd tej sytuacji Ci nie przeszkadza... ).
Cóż, zwolennicy takiego postępowania zapewne przeoczyli fakt, że rolą księdza jest posłannictwo ( przede wszystkim ) moralne. Nad tym właśnie dyskutujemy. I choćbyście spruli z nerwów swoje mohery, fakty są nieubłagane.

Do nieprawidłowości doszło-zgadzam się. Jednak nie ma mowy o żadnym wykorzystywaniu seksualnym, orgiach, S/M czy innych dewiacjach. Rozdmuchano temat nie przedstawiając całego zdarzenia tylko jego wycinek.
Batman zachował się niewłaściwie lecz popełnił czynu zabronionego.

@RekaThora

Popadanie w skrajności oznacza brak sensownych i merytorycznych argumentów.

Cały ten temat jest skrajną manipulacją, wyciągnięciem wniosków z fragmentu zdarzenia.


P.S.
Znalazł ktoś opis całego zdarzenia, ilości uczestników i opiekunów? Bez podstawowych informacji pogłębiamy się w manipulacji (źródłem informacji nie jest Pudelek). Zastanawia mnie od kiedy zboczeńcy pozwalają się fotografować wiedząc że nad wyciekiem zdjęć nie zapanują?

Bez ustalenia szczegółów nie powinniśmy prowadzić dalej dyskusji.

#125

imperior5.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napiszę coś tutaj, chociaż odechciewało mi się pisać, patrząc na wasze posty, ale wyjaśnię jak to wyglądało w rzeczywistości. Widzę że wypowiadają się tu w dużej części eksperci którzy czepią wiedzę z nagłówków z onet.pl, dlatego nie wierzę że mój post coś zmieni, ale jakby chociaż jedna osoba zrozumiała jak jesteśmy na okrągło dymani przez media, to będę zadowolony.
"Zabawa" polegała na tym że dzieci miały za zadanie dotknąć nosem kolan księdza, na których znajdywała się pianka do golenia, bita śmietana została podłożona "dla zmyłki", żeby dotykając nosem pianki do golenia, być na początku przekonany o tym że jest to bita śmietana. Poza tym wątpie żeby ten ksiądz wymyślił tą zabawę, prędzej zgodził się na wszystko dlatego że jest uległy wobec innych. Nie byłbym zdziwiony gdyby grupa uczniów namawiała go do tego.
Co nie znaczy że bronię tych którzy urządzają kocenie. Dla mnie zawsze to było upokarzające, jak na obozach wkładanie ręki do zlewek w poszukiwaniu klucza albo czołganie się po pokrzywach... Nie można wymyśleć czegoś mniej upokarzającego?

Użytkownik imperior5 edytował ten post 24.09.2012 - 08:48


#126 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

"Zabawa" polegała na tym że dzieci miały za zadanie dotknąć nosem kolan księdza, na których znajdywała się pianka do golenia, bita śmietana została podłożona "dla zmyłki", żeby dotykając nosem pianki do golenia, być na początku przekonany o tym że jest to bita śmietana.


Gdzie tu sens? Gdzie logika?

#127

Sirith.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierw rozdmuchiwali na lewo i prawo sprawę z Amber Gold, a teraz wszyscy wybitnie zaczynają jarać się tematem lizania księdza po kolanach. Świetnie. Szczerze mówiąc też nie jestem za całym tym koceniem, nie wiem jaki ma ono sens tym bardziej że z biegiem lat wymyśla się coraz bardziej chore zabawy. Ksiądz nie zbyt mądry - nawet jeśli namawiały, nie powinien się zgadzać. Wydaje mi się że to jego pomysł.

#128

Tromasz.
  • Postów: 114
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

RekaThora, po 3 moich postach dalej mi nie odpowiedzialas na pytanie a więc opada ręka a nawet obie ręce.

Zakladasz temat i wybierasz sobie dyskutantow? Jak to w koncu wyglada?

Użytkownik Tromasz edytował ten post 24.09.2012 - 14:12


#129

Stilgar.
  • Postów: 252
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak już ktoś wczesniej pisał, media robią afere z byle czego.
Kiedy byłem małym grzdylem i jeżdziłem na obozy, chrzest to było coś normalnego. Pewnie wielu z was go przechodziło, posłowie, dziennikarze, na pewno część z nich też przechodziła chrzest i wiedzą jak to na prawdę wygląda.
Ja swój chrzest bardzo dokladnie pamiętam, troche fizycznych zabaw, mały tor przeszkód a na końcu trzeba było polizać/zlizać/dotknąc językiem keczapu ze stopy "boga i bogini" i jakoś nikt nie robił specjalnie żalów ani nic z tego powodu. Jak ktoś nie chciał to nie musiał tego robić tak samo nikt nie przymusza do chrzestów innych.

Ja to traktuje jako zwykła zabawa, czy oni nie mogą się bawić? Co z tego, że to ksiądz, przecież mamy XXI w. to nie średniowiecze, że księża mają bić dzieci linijką teraz on musi być jak kolega bo inaczej do młodego nie trafi.

Nie wiem jak dokładnie było bo nie śledze tej sprawy, po prostu mnie śmieszy, ale zaufam dzieciom a nie mediom i to samo wam polecam.

#130

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Od 3 klasy podstawówki jeździłem na kolonie, a później obozy i chrzest to coś zupełnie normalnego. Nikt nigdy nie lizał kolan tylko dotykał nosem kolan jak kolega pisze u góry (no chyba, że został wkręcony przez kolegów hehe). No ale teraz z Waszą pomocą kilku ateistów z SLD ma wreszcie okazję doj...ać do pieca księżom.

Prawda jest taka, że ksiądź pełnił rolę taką jaką u nas komendant kolonii - Musiał być Neptunem i koniec. Inaczej dzieci nie miałyby swojego święta - bo to jest święto dzieci, a nie księdza. On tylko gra powierzoną mu rolę.

Teraz nagle w telewizji Szczuka i Kalisz mówią, że to zboczone i że księdzu nie wypada (akurat hehe to tak jak ja bym mówił co wypada Imanowi islamskiemu - bo Ci ateiści i any klerycy to nienawidzą kościoła nie ważne czy to Karitas czy Święta Inkwizycja) a teraz wszyscy zapomnieli jak to było w latach 90-tych? Zapomnieliście własne kolonie?

Nie róbcie z księdza degenerata. Można się przyczepić o wiele spraw do księży i kościoła ale z tego konkretnego księżulka to pedofila nie zrobicie bo akurat jest boguducha winien. To tak jak by zrobić pedofila z Catpitana Watsona z Sea Shepperd albo z Jurka Owsiaka.

Teraz zapewne pójdzie jakaś politycznie poprawna odpowiedź jak to nie wypada itd i że pewnie jestem tak samo porąbany jak ten ksiądz za to, że nie uważam tego za obżydliwe i niestosowne. OK. Zaraz mi dowalicie ale najpierw poważnie zastanówcie się czy to Wy tak myślicie czy telewizja Wam kazała tak myśleć. Potem możecie mi dowalić.


@ Sirith
Trolu rodzice z domu nie wypuszczali, że nie znasz różnicy pomiędzy zabawą którą jest chrzest na koloniach, a koceniem które ma miejsce w więzieniu? Nie chcesz trolować to nazywaj rzeczy po imieniu.

Użytkownik Striker edytował ten post 24.09.2012 - 22:02


#131

zajaczek.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A wy czulibyście się fajnie liżąc kolano jakiegoś obcego faceta? Mi to w ogóle nie przypomina zabawy, raczej korzystanie z naiwności i niedojrzałości dzieci. Przypuszczalnie każdy dorosły człowiek by mu dał po mordzie za samą taką propozycję :0

#132 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

Tromasz - nazwałam tak wątek, gdyż takie były nagłówki w źródłach z jakich skorzystałam, wystarczyłoby trochę pomyśleć, bo gdybyś nie zauważył, cały pierwszy post był skopiowany ze źródła, nie pisany przeze mnie. Nie rozumiem co masz na mysli przez to, ze wybieram dyskutantów, ale Ciebie zważywszy na Twoje wypowiedzi w innych wątkach nie biorę poważnie, dlatego też postanowiłam Ci nie odpowiadać lecz skoro aż tak trudno było Ci zrozumieć tę prostą rzecz, postanowiłam wyjaśnić.

#133

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A wy czulibyście się fajnie liżąc kolano jakiegoś obcego faceta? Mi to w ogóle nie przypomina zabawy, raczej korzystanie z naiwności i niedojrzałości dzieci. Przypuszczalnie każdy dorosły człowiek by mu dał po mordzie za samą taką propozycję :0


Zabawe te dzieci mialy wysmiewajac inne ktore akurat to robily, ale gdy przyszla ich kolej to juz wesolo im nie bylo napewno..

a co jakby to nie byl Dyrektor szkoly i ksiadz zarazem, a jak to w TV ladnie padlo "Pan Zenek, konserwator kaloryferow", to tez tyle ludzi uwazaloby to za wporzadku zachowanie?
Co z tego ze to sie odbywalo latami i ze to jakas chora tradycja, JA sam bym niechcial, ani nie zmuszal moich dzieci do lizania kolana nawet papieza!

Nie wiem czy ktos pamieta jak byla afera z przedszkolanka, ktora dziecko ktore sie posikalo, wyciagnela na srodek i wysmiewala wraz z innymi dziecmi.. jej tez sie wydawalo ze to dobra metoda, ze sobie zapamieta i sie nie posika wiecej.. pewnie ta metoda u niej skutkowala od lat, ale czy to bylo wporzadku wobec tego dziecka?? i gdyby media tego nie rozdmuchaly to do dzis traktowalaby ta metoda inne dzieci..

zgodze sie ze na tego ksiedza tu padaja oskarzenia za wszystkie grzechy duchownych i byc moze nie wzsystko go dotyczyc powinno, ale sam rytual do smieci powinien trafic juz dawno..

Użytkownik manitoris edytował ten post 25.09.2012 - 13:07


#134

Tromasz.
  • Postów: 114
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tromasz - nazwałam tak wątek, gdyż takie były nagłówki w źródłach z jakich skorzystałam, wystarczyłoby trochę pomyśleć, bo gdybyś nie zauważył, cały pierwszy post był skopiowany ze źródła, nie pisany przeze mnie.


Droga RekaThora, mniej jadu poproszę.

W takim razie wskaż mi dokładnie w którym miejscu jest mowa o zmuszaniu kogoś do czegokolwiek, ponieważ ani w Twoim 1 źrodle nie ma o tym mowy ani w drugim tzn pudelku , który byłaś uprzejmie zamieścic kilka postów potem. Może jestem ślepy, nie wiem.

ale Ciebie zważywszy na Twoje wypowiedzi w innych wątkach nie biorę poważnie,


Bardzo mi przykro z tego powodu, chyba się rozpłaczę.

#135

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nieważne, że dzieci tylko nosami musiały dotknąć pianki do golenia. Nieważne, że sami rodzice bronili tego księdza i o wszystkim wiedzieli.

Waże, że w gazecie napisali, że Ksiądz kazał dzieciom zlizywać śmietanę z kolan i już nikogo nie obchodzi jaka jest prawda. Każdy pisze, że to obrzydliwe i chce go spalić na stosie.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych