Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reputacja -100 = BAN, Reputacja - 50 = Urlop 30 dni.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
67 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Reputacja -100 = BAN, Reputacja - 50 = Urlop 30 dni. (109 użytkowników oddało głos)

Czy popierasz takie rozwiązanie?

  1. Głosowano Tak (53 głosów [48.62%])

    Procent z głosów: 48.62%

  2. Głosowano Nie (51 głosów [46.79%])

    Procent z głosów: 46.79%

  3. Nie mam zdania na ten temat. (5 głosów [4.59%])

    Procent z głosów: 4.59%

Głosuj

#31 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie chodzi o uchybienia w ich pracy ale to już nie ważne ;)

#32

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gwoli wyjaśnienia jeszcze jednego szczegółu: członkowie grup Moderator oraz Super Moderator mają wyłączoną możliwość przyznawania reputacji, bowiem w przeszłości znane były przypadki odwetowych działań ukaranych użytkowników polegające na hurtowym odejmowaniu punktów.



A ja mam takia propozycje: rozdzielic funkcje moderskie od osobowego konta. Po prostu moderator to funkcja więc powinno być konto o nazwie powiedzmy moderator działu xyz i dostep do tego konta powinny byc przyznawanyraz z objeciem funkcji a wraz z utrata funkcji odbierany. Wszystkie wpisy nie moderskie powinny być realizowane z "prywatnego " konta usera a nie moderskiego. Skoro regulamin niezabrania wypowidać prywatnych opinii modo to niech bedą podpisane XYZ a nie moderator. Ktoś chce dyskutowac z innymi userami to niech robi to na równych prawach .By mozna go było tak samo plusować lub minusowac. Jak sie boi minusowania (a mod skazuje innych na taki rezym oceny) to niech milczy bo tego wymaga elementarna uczciwść. Bo na razie są równi i równiejsi.



#33 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

No no! Jestem pod wrażeniem pomysłu. Jest na prawdę dobry. Albo ktoś wypowiada się prywatnie z pełnymi tego konsekwencjami albo urzęduje. Poza tym to jest pozbawienie moderatorów możliwości zdobywania plusów i awansowania w rankingu.

#34

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poza tym to jest pozbawienie moderatorów możliwości zdobywania plusów i awansowania w rankingu.

Wy macie kompleksy z tymi plusami, naprawdę.

Po prostu moderator to funkcja więc powinno być konto o nazwie powiedzmy moderator działu xyz i dostep do tego konta powinny byc przyznawanyraz z objeciem funkcji a wraz z utrata funkcji odbierany.

Niezbyt pożyteczne bo jeśli moda, który sprawuje funkcje na danym dziale nie będzie często na forum to będą narzekania, że modzi w danych działach (lub w ogóle) nic nie robią i się obijają, potem zaczniecie sprawdzać jakie to działy, posty i tematy stoją bez reakcji i będziecie przypisywać danemu modowi jakieś poglądy polityczne czy inne rzeczy.

Poza tym, spójrzcie z drugiej strony. Gdy Moderator opracuje albo wklei ciekawy artykuł to nie może dostać za to plusa i może mu być smutno gdy zwykli użytkownicy dostają plusy za artykuły :(

Użytkownik Ratohnhaké:ton edytował ten post 01.09.2012 - 20:43




#35 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

No niestety nieudana próba dowiedzenia lojalności. Fatalnie to sobie poskładałeś :D

#36

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aton, nieudana próba umożliwienia masowego minusowania mojego konta przez Ciebie i nacjokolegów. :roll: Myślisz że jakbym mógł dostawać minusy to pisałbym inaczej?

noxili@

Nie ma mowy. Moderowanie to i tak jest darmowy nakład pracy który nie jest jedzeniem cukierków. Jakbym miał sie jeszcze logować na inne konto żeby móc to robić, to wybacz ale chyba bym był bardzo mało aktywnym modem. ;)



#37 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Wybacz mylo ale po daniu minusa lewakolegom nie zostaje mi na Ciebie żaden :D


P.S. Myślę, że gdybyś mógł dostawać minusy to pisałbyś tak jak na początku.

Użytkownik Aton edytował ten post 01.09.2012 - 22:04


#38

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

(...)Jak sie boi minusowania (a mod skazuje innych na taki rezym oceny) to niech milczy bo tego wymaga elementarna uczciwść. Bo na razie są równi i równiejsi.

(...)P.S. Myślę, że gdybyś mógł dostawać minusy to pisałbyś tak jak na początku.

To dosyć... niecodzienne podejście. Ktoś ma zmienić poglądy bo na forum internetowym dostał -1 do abstrakcyjnej wartości, która praktycznie nic nie znaczy? I wy w jakiś sposób chcecie to wykorzystać aby zmuszać userów do pisania postów, które wam się podobają? Jakby to w ogóle miało działać? "Tak, ktoś się ze mną nie zgodził na paranormalne i dał mi minusa. To z pewnością oznacza, że homoseksualizm jest niemoralny."

#39 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Mylisz się. Minusy i plusy choć są bez wartości to jednak są ważnym wskaźnikiem. Jeżeli jest jakiś post, a pod nim -5 lub -10 to niektórzy nawet nie czytają takich postów ponieważ zakładają iż są w nich głupoty. Poza tym trzeba mieć wiele samozaparcia żeby pisać wciąż głupoty i dostawać za każdego wiele minusów o czym wie Arctur z tym, że on przyszedł jako osoba, której nie traktuje się poważnie już na wstępie, a inni chcą żeby ich wpisy były traktowane poważnie dlatego wciąż pojawiają się tematy o plusach i minusach..

#40

HidesHisFace.
  • Postów: 244
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Aton, wystarczy, że ktoś się na ciebie uweźmie i nawet jeśli piszesz mądre posty, dostaniesz za nie minusy, zwłaszcza w tematach religijnych i politycznych - prawicowcy tutaj maja wyraźną tendencję do zarzucania minusami za poglądy, do czego, nomen-omen, sam się przyznałeś. Słowem - reputacja nie jest wyznacznikiem NICZEGO - chyba, że płycizny co poniektórych rozdających.

#41

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A tak poza tym, czy tylko u mnie pojawia się złowrogi uśmiech, kiedy widzi u kogoś, że ten ktoś ma "żałośnie niską" reputację? Ja uwielbiam ten zwrot, jest taki dobitny, wręcz dobijający :)

#42

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to zły pomysł. Minusy same w sobie są średnim pomysłem (chociaż na facebooku przydałby się 'dislike button' ;) ). Moim zdaniem minusuje się głównie post, a nie użytkownika. Minusuję post z którym się skrajnie nie zgadzam, albo uważam że autor popełnił jakiś poważny błąd w rozumowaniu. Skoro tak, to niema żadnych podstaw, aby na podstawie minusów kogoś banować.

#43 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Aton prawicowcy tutaj maja wyraźną tendencję do zarzucania minusami za poglądy


Więc dlaczego wraz ze swoim kolegą masz wiele plusów, a ja minusa skoro niby tak mocno się trzymamy, a ja mam być pod jakąś rzekomą ochroną? Coś ta wymyślona teoria nie trzyma się kupy.

do czego, nomen-omen, sam się przyznałeś


Przyznałem się, że daję minusy lewakom ale wynika to z tego, że mają monopol na głupie pisanie. Spójrz na swojego kolegę Tekeeusa. Dopóki nie zmienił twarzy to był zalewany wręcz minusami. Dopiero kiedy zaczął udawać mądralskiego cynika-prześmiewcę to przykra część forumowego społeczeństwa zaczęła go plusować.

#44

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Więc dlaczego wraz ze swoim kolegą masz wiele plusów, a ja minusa skoro niby tak mocno się trzymamy, a ja mam być pod jakąś rzekomą ochroną? Coś ta wymyślona teoria nie trzyma się kupy.

Dopiero kiedy zaczął udawać mądralskiego cynika-prześmiewcę to przykra część forumowego społeczeństwa zaczęła go plusować.

Ty naprawdę masz jakieś kompleksy na punkcie + i -
Posty z dużą (5 i więcej) ilością + wyglądają fajnie, nie oznacza to że są merytoryczne, sensowne lub wnoszące coś nowego.

#45

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sęk w tym, że o ile za to co tupiszą moderatorzy wy moglibyście dawać im + czy - , to niektórzy moderatorzy dostają za to pieniądze.

Użytkownik Avenarius edytował ten post 02.09.2012 - 13:52



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych