Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lady Gaga, Lalka Illuminati


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
180 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: czy Rihanna, Lady Gaga to marionetki sekty satanistycznej iluminatów (86 użytkowników oddało głos)

czy Rihanna, Lady Gaga to marionetki sekty satanistycznej iluminatów

  1. Głosowano tak (44 głosów [51.16%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 51.16%

  2. nie (29 głosów [33.72%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.72%

  3. nie mam zdania (13 głosów [15.12%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 15.12%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale Venom się czepiać? No kamą, no! Dzieciństwo mi przed oczami przemknęło. Lay down your soul to the Gods rock n' roll!!!

Na szczescie odszedlem juz od kiczowatej komerchy, metal symfoniczny i Within Temptation rządzi, bez żadnych skandali, bez żadnego promowania przez media

Akurat zawsze wydawało mi się, że metal symfoniczny to największa metalowa komercha :P. Swoją drogą, jak już jesteśmy w temacie to polecam coś z polskiego poletka: Darzamat (sam Andy LaRocque ich produkował), Hermh, Luna ad Noctum, absolutnie genialna Vesania; a z zagranicznych Dimmu Borgir, Emperor, Limbonic Art, te zespoły rządzą imo. Co do lady (z)gagi to nic do niej nie mam. Tylko rzucam pogardę na ludzi, którzy wybrali sobie akurat ten "autorytet".
  • 0

#17

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

PRZYPOMINAM, ŻE JA NIE JESTEM AUTOREM ARTYKUŁU TYLKO TŁUMACZEM.

Ill- wiem, zauważyłem, rozłożyłem go na dwie części w odstępach czasu, jak autor. Wkrótce zobaczysz...
  • 0



#18

antietam.
  • Postów: 320
  • Tematów: 114
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 34
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lady Gaga powoduje u mnie odruch wymiotny. Nie wiem, może to czarna magia.


Mam dokładnie te same objawy :/
  • 0



#19

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może luzakiem nie jestem ale na pewno nie jestem też frustratem. I nie stwierdzisz tego na odległość, choćbyś lizał kabel od netu czy jakieś jeszcze inne czary odprawiał. Za dziwaka też mnie raczej nie uznawano, byłem w młodości normalny, miałem i mam kolegów a przyczyną zarejestrowania się na tym Forum nie było odkrycie we mnie cech socjopaty.

A to, że ktoś ogląda teledyski dla cycków i aut mogę co najwyżej zaakceptować/olać, ale nie uszanować :)

Chłopaki i dziewczyny, mamy drugą cześć artykułu, przenieśmy i tam swoje wywody!

PS. Dzięki Fiszer po raz kolejny za wkład.
  • 0



#20

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Fisher,nie ma potrzeby zakładania dwóch wątków na jeden temat. Połączyłem posty - drugą część włączyłem w pierwszy post tego tematu (pod czerwoną kreską). Możesz to sobie przeformatować wedle uznania, ale pozostań proszę w tym temacie. Dzięki.
  • 0



#21

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma problemu, Yaw :) A zmień jeszcze nazwę tematu jak możesz na: Lady Gaga, Lalka Illuminati - część 1 i 2

A zatem część druga jest dostępna na pierwszej stronie tego tematu.
  • 0



#22 Gość_Nathaniel

Gość_Nathaniel.
  • Tematów: 0

Napisano

Może luzakiem nie jestem ale na pewno nie jestem też frustratem. I nie stwierdzisz tego na odległość, choćbyś lizał kabel od netu czy jakieś jeszcze inne czary odprawiał. Za dziwaka też mnie raczej nie uznawano, byłem w młodości normalny, miałem i mam kolegów a przyczyną zarejestrowania się na tym Forum nie było odkrycie we mnie cech socjopaty.

A to, że ktoś ogląda teledyski dla cycków i aut mogę co najwyżej zaakceptować/olać, ale nie uszanować :)

Chłopaki i dziewczyny, mamy drugą cześć artykułu, przenieśmy i tam swoje wywody!

PS. Dzięki Fiszer po raz kolejny za wkład.

Prawdziwa akceptacja to uszanowanie , wiec ...
tak dokładnie po twoich wpisach da sie to stwierdzić , nie nazwałem ciebie socjopatą. Myslisz pojecia. Nie nazwałem ciebie dziwakiem ,a to , że odczułeś , ze tak ciebie nazwalem też o czymś świadczy. A czym jest dla ciebie normalność ?? Dla mnie normalne jest wszystko , to , że masz dużo frustracji nie jest niczym niezwykłym - poważnie. Nie nazwałem ciebie dziwakiem.

To nie to , że nie szanujesz innych. Nie szanujesz jakiejś cząstki siebie.Gdybyś szanował w pełni , to odmienność była by dla ciebie obojętna. Ty czujesz to co czujesz , wiec to jest w tobie.

Czytałeś junga? Inni ludzie pokazują nam to co czujemy do siebie. Są jak lustro.
Z tego co wiem to ona szanuje różnorodność ludzi , a ty nie. Kto ma problem ty czy ona?

Wydaje mi się , że zupełnie nie przeczytałeś ze zrozumieniem tego co do ciebie napisałem.

Użytkownik Nathaniel edytował ten post 29.10.2011 - 22:53

  • 0

#23

hummin.
  • Postów: 220
  • Tematów: 11
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ludzie dajcie spokój, przecież te symbole są po prostu chwytliwe marketingowo, chodzi o to by szokować. Nikt tu nie studiował mar. i zarz.?:) A co do samej Gagi to nie wstydzę się tego, że jej kawałki wpadają mi w ucho, aczkolwiek po paru razach ma się faktycznie odruch wymiotny. Wygląd? niezła dupa, ciekawe czy bez makijażu też, w każdym razie do pacnięcia na imprezie, ja się piszę:)
  • 0

#24

artur_sz13.
  • Postów: 150
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To przy tej okazji (bo patrzę że sporą popularnością cieszy sie ten wątek) obejrzyjcie przemysł muzyczny a illuminati:





  • 1

#25

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie słucham takiej muzy, bo to mało ambitne muzycznie. Chodzi mi o muzykę, nie wokalistkę i tekst. Ale muzycznie to co dobre jako tło w radiu bo np. prowadzisz auto...jest żenadą by usiąść w domu i posłuchać...bo nie ma czego. Tutaj WT ma rację, w metalu symfonicznym jest niesamowita złożoność dźwięków i instrumentów, w ramach jednego utworu są różne metrum i tempo, jest co słuchać i można słuchać takich utworów i po czasie dłuższym z satysfakcją a nie wymiotami.

A co do Gagi, kolejna amerykańska gwiazdeczka, dla mnie te symbole to zwykły chwyt marketingowy. O to właśnie chodzi, jak największy szum wokół Gagi. To są ludzie takiego typu, że dla sławy powiedzą i zrobią wszystko. Liczy się popularność, czy to pozytywna czy negatywna nie ma znaczenia. Kasa misiu kasa.

Przecież sporo osób na tym jedzie :) Zobaczcie sobie jak Nergal zrobił się grzeczny w programie Voice of Poland...zwykły facet. Gaga to też pewnie zwykła babka, ale medialnie na scenie robi swoje i w tych klipach robi swoje...

I jeszcze jedno moje spostrzeżenie, po co komu taka lalka ? Adresatem jej piosenek i tak są ludzie co sobie dadzą wszczepić czipa i będą wiwatować na część Rządu Światowego. Gaga nic tu nie zmienia. Problemem dla Rządu Światowego są jego przeciwnicy, by być przeciwnym to trzeba mieć coś w głowie i myśleć samodzielnie, jakim więc cudem Gaga by mogła wpłynąć na grupę ludzi świadomych ? :)

Użytkownik Xellos edytował ten post 30.10.2011 - 12:29

  • 0

#26

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmm, słuchajcie ludziska, właśnie z ciekawości poszukałem sobie w googlach wyników typu "Within Temptation iluminati" itp. i trafiłem na nagranie z koncertu, pod którym w komentarzach jest coś o iluminatich, że występuje motyw trójkąta i widać takie jakby wszechwidzące oko. Co o tym sądzicie?

Jakbyc co to tutaj jest tekst i tłumaczenie http://www.tekstowo....everything.html

Jak oni mają coś z nimi związane to ja ide się chyba wieszać, bo już jestem stracony :D

Nie wiem jak u Was, ale u mnie nie działa nagranie tutaj, trzeba na youtube.pl obejrzeć

@down No faktycznie :D Fajną nazwę ma perkusista ;)

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 30.10.2011 - 13:37

  • 0



#27 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

Wpisz sobie w guglach "Anima Damnata teksty". Iluminaci przy takim czymś to absolutnie nic. I nikt problemu nie robi. Nawet Nowak, który rzuca się do gardła bogu ducha winnemu (lol) Behemothowi, nie zwraca uwagi na takie bluźniercze twory jak Anima Damnata.

Użytkownik Anima Damnata edytował ten post 30.10.2011 - 13:37

  • 0

#28

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Lalka Illuminati czy nie, jest to po prostu kolejna kiczowata gwiazda i tyle. Niestety współczesna muzyka popularna to totalny upadek po czasach świetności muzyki klasycznej. Rozumiem, że to potrafi wpaść w ucho, ale na prawdę lepiej posłuchać coś z kompozycji klasycznych. Metal symfoniczny minimalnie się ociera o ten poziom, ale to nie zmienia faktu że szczerze boli mnie upadek muzyki, bardziej mnie to boli niż to że Lady Gaga może być "marionetką".
  • 1

#29

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak jak większość w tym temacie (chociaż po ocenie artykułu chyba się jednak mylę o0) uważam że jest on najzwyczajniej śmieszny. Najpierw Rihanna, teraz Gaga, jak dla mnie to tylko chwyt marketingowy (jak wiele osób stwierdziło). Gaga lubi szokować, może specjalnie kreuje w ten sposób swoje teledyski żeby być w centrum uwagi? Tak jak wiele gwiazd, teraz liczy się tylko kasa, więc bycie kontrowersyjnym jest w cenie. Nie zdziwiłbym się, gdyby ta cała "masoneria" i "Illuminaci" byli wymyśleni przez ludzi i podchwyceni przez rząd, który po prostu wykorzystuje ludzką naiwność. Wielu ludzi cierpi na jakiś syndrom, który moim zdaniem objawia się tym, że chcą zerwać z rutyną życia wymyślając rozmaite teorie spiskowe, żeby się pokazać. Możecie mówić co chcecie, każdy ma prawo mieć swoją opinię, ale spójrzmy prawdzie w oczy - niektóre rzeczy nawet z poważnego tematu potrafią zrobić pośmiewisko i to właśnie ma miejsce po takich publikacjach...
  • 0

#30

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Upadek muzyki - nie grają już mojej staroświeckiej muzyki. Mnie się ona podoba choć teksty ma niezbyt ambitne. Dno dna to teksty Danzela ale to już przemilczę.

Ja się nie muszę martwić o symbolikę ilumanati, ponieważ zwyczajnie nie oglądam lady gagi. Jest niespecjalnie ładne a jej teledyski są odrażające. Tym nie mniej muzyka mi się podoba i nie wiedzę w niej niczego co nakłaniałoby mnie do padnięcią komuś do stóp.

Pozdrawiam
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych