Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyjątkowo przykry paraliż senny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#46

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A jak to działa? Co się stało z duchami powiedzmy kilkudziesięciu ludzi z wcześniejszych czasów, którzy stracili życie w tym miejscu?
Mógłbyś przybliżyć mechanizm powstawania duchów z ludzi?

Użytkownik Tiga edytował ten post 10.11.2018 - 09:34

  • 0

#47

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie kolega uważający się za medium tak mu powiedział. Albo te duchy się wylegitymowały pokazując dowody osobiste i stąd wiedzą który jest który.
  • 0



#48

piotr2221.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest tylko pięć, bo reszta poszła do innej galerii, bo tam więcej promocji.


  • 0

#49

luk3Z.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jak to działa? Co się stało z duchami powiedzmy kilkudziesięciu ludzi z wcześniejszych czasów, którzy stracili życie w tym miejscu?
Mógłbyś przybliżyć mechanizm powstawania duchów z ludzi?

 

Nie mam pojęcia jak. Niektórzy zostają po śmierci.

Nie znam mechanizmu powstawania duchów ale wierzę, że każdy jest duchem tylko obecnie ma ciało.

Wiem, że kolega mówił o jakimś gościu co się powiesił gdzieś niedaleko w bloku i jego duch tam jest cały czas (na klatce).

Inny rowerzysta zjeżdżał na rowerze w kamieniołomie i jego duch jest tam codziennie z tego co mówił i dalej zjeżdża, bo nie wie, że nie żyje.

Inny wyszedł z jeziora i przestawił mu jak się utopił poznał jego wiek i imię.

Ja w to wierzę. Uważam, że dobrze jest mieć taką... zdolność.


  • 0

#50

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Inny rowerzysta zjeżdżał na rowerze w kamieniołomie i jego duch jest tam codziennie z tego co mówił i dalej zjeżdża, bo nie wie, że nie żyje.

 

To bardzo ciekawe  :szczerb: gdzie jest ten kamieniołom gdzie rower sam jeździ chętnie się tam wybiorę?

 

@luk3Z

 

Czy aby Twój kolega nie zażywa kwasu, że takie pierdoły opowiada co? Na moje oko to brechta z Ciebie w okrutny sposób, a Ty łykasz wszystko co powie jak młody pelikan. Może czas najwyższy zamiast raczyć nas następną historyjką z palca wyssaną przedstawisz nam jakieś dowody? Nie sądzisz, że powinieneś wydorośleć, bo póki co Twoje wypowiedzi przypominają mi dawny program "Tata, a Marcin powiedział".





#51

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mogę przetestować twojego kolegę. Zadanie miałby takie, skontaktować się z konkretną osobą zmarłą i odpowiedzieć na powiedzmy 10 pytań. Gdyby dobrze odpowiedział na 7 z nich to mógłbym zaliczyć test. Odpowiedzi byłyby spisane wcześniej i zamknięte w kopercie. Po udzieleniu odpowiedzi przez niego, kopertę otworzymy. 

Jeśli nie przejdzie testu, to zapłacę mu za koszt dojazdu, a jeśli by przejdzie test to dostanie jakąś wczesniej umówioną kwotę.


  • 0



#52

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jesli on przejdzie u Ciebie test, to ile mu dasz, max pare tysiecy? Wtedy slusznie moglby chciec 1 mln z fundacji Randiego, dlaczego oni zawiesili nagrode?


  • 0

#53

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przekształcili fundację taką udzielającą grantów na badania. Byli zmęczeni, że ludzie zgłaszający się do nich wycofywali się albo zgłaszali zdolności niemożliwe do sprawdzenia.
A co do mojej propozycji to jest też problem. On może twierdzić że udzielił poprawnych odpowiedzi na pytania, a w kopercie ja zapisałem celowo błędne odpowiedzi. I to by było trudne do udowodnienia, że to co zapisałem w kopercie jest zgodne z prawdą.
  • 0



#54

piotr2221.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam pojęcia jak. Niektórzy zostają po śmierci.

Nie znam mechanizmu powstawania duchów ale wierzę, że każdy jest duchem tylko obecnie ma ciało.

Wiem, że kolega mówił o jakimś gościu co się powiesił gdzieś niedaleko w bloku i jego duch tam jest cały czas (na klatce).

Inny rowerzysta zjeżdżał na rowerze w kamieniołomie i jego duch jest tam codziennie z tego co mówił i dalej zjeżdża, bo nie wie, że nie żyje.

Inny wyszedł z jeziora i przestawił mu jak się utopił poznał jego wiek i imię.

Ja w to wierzę. Uważam, że dobrze jest mieć taką... zdolność.

No to jak, wszyscy zostają po śmierci, czy tylko niektórzy? Każ twojemu koledze nagrać te duchy, gościu będzie bogaty i może się z tobą podzieli, a jeśli nie, to polecam powiadomić jego rodziców, że bierze ostry kwas i mózg już mu szwankuje.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych