Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec pewnego etapu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
119 odpowiedzi w tym temacie

#61

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z uwagi na nadspodziewanie duże zainteresowanie zakupem serwisu i dużą liczbę merytorycznych ofert, które do mnie trafiły, postanowiłem rozstrzygnąć kwestię sprzedaży poprzez licytację. Oferta dostępna jest pod adresem: http://allegro.pl/se...2225831899.html



#62 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Mam nadzieję, że coś pożytecznego z tego wstrząsu wyniknie.
Szkoda by było tego forum, bo jak miałem złe dni to zamiast za alkohol, brałem się za czytanie tego forum.
Podobnie odprężało i upajało. (nie mylić z upijaniem)

#63

klaq.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda, że podjęto tak radykalny krok. Teraz to pewnie kupi jakiś 'koleś z kasą' bo nie nazwę tego inwestorem, który wykorzysta ten serwis do robienia lipy. Tak tacy pseudo-bogacze przewijają się przez allegro tłumem.

#64 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Eury 2 browary za podpowiedź się należy ;')

#65

Simson.
  • Postów: 172
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powalczymy ;-)

#66 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Klaq, nie strasz bo i mi się udziela heh. Dołączona grafika Już widzę oczami wyobraźni, jak Eury 2.0 zmienia Paranormalne.pl na Niewiarygodne.pl v2. To by była zbrodnia. Dołączona grafika Dosłownie.

//
Last
Zgoda, ostatnio przybyło dzieci z bujną wyobraźnią, ale mimo to paranormalne nadal jest miejscem, gdzie poszukuje się prawdy, a nie taniej sensacji.

Użytkownik Androll edytował ten post 23.03.2012 - 05:27


#67

Last.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja się tam cieszę - Eury sobie zarobi na sprzedaży portalu, a to jest pozytywne, bo 2k+ albo i więcej, piechotą nie chodzi (a jestem zdania, że duże serwisy internetowe powinny zarabiać na siebie i przynosić zysk ich twórcom*).

Już widzę oczami wyobraźni, jak Eury 2.0 zmienia Paranormalne.pl na Niewiarygodne.pl v2. To by była zbrodnia.

jakoś nie zauważyłem, żeby obecne paranormalne miało jakoś drastycznie wyższy poziom od niewiarygodne.pl (szczególnie biorąc pod uwagę dzieciaki latające z fireballami).

*przynajmniej patrząc od strony "biznesowej".

Wina sceptyków, popsuli klimat i tyle.

Ale to samo można powiedzieć o nadmiernie wierzących. Wg mnie dojrzałe podejście przy zjawiskach parapsychicznych wymaga jednocześnie otwartości i sceptycyzmu. Więc nie ślepej wiary w każde g***enko, ale zdolności krytyki i oceny naukowej danego zjawiska (na miarę własnej wiedzy oczywiście). Przecież jeśli zjawiska paranormalne istnieją, to powinno się je badać - i to właśnie ci, co deklarują nimi zainteresowanie, powinni być największymi sceptykami i z największą ostrożnością podchodzić do wszelkiego rodzaju informacjach o duchach, kosmitach i innych. Jeśli np. na 10 zdjęć, 9 to fotomontaż, a na 10 historii o duchach 2 są całkowicie zmyślone, 4 są zbyt ubarwione, a 3 wynikają ze złej interpretacji i nieznajomości pewnych faktów naukowych - to czemu interesując się tym, nie nauczyć się właśnie odróżniać np. tę jedną być może prawdziwą historię od 9 fałszywych.

(aha, liczby oczywiście z d*** wzięte - nie chodzi tu liczbowe proporcje tylko o ogólną ilustrację).

EDIT: jeśli zostanie to uznane za offtop to proszę o przeniesienie. W każdym razie tytuł tematu to Koniec pewnego etapu, a nie Sprzedaż Forum, więc może się jeszcze łapie

Użytkownik Last edytował ten post 23.03.2012 - 05:20


#68

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoda że nie ma osób z którymi można by wejść w spółkę.



#69

klaq.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja się tam cieszę - Eury sobie zarobi na sprzedaży portalu, a to jest pozytywne, bo 2k+ albo i więcej, piechotą nie chodzi (a jestem zdania, że duże serwisy internetowe powinny zarabiać na siebie i przynosić zysk ich twórcom*).


Heh. Bardzo słabo cenisz pracę Eury, to już dziś Ci powiem, że licytacja dojdzie do 10k++. Jest wiele czynników ku temu sprzyjających.

*przynajmniej patrząc od strony "biznesowej".


Jednak dzieciaki latające z fireballami robią traffic na stronie. Można go wykorzystać na wiele sposobów. Mamy tutaj na prawdę rozległy target zainteresowań.

#70

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

10 tysięcy? Chyba będzie dużo więcej, zważywszy że w ciągu zaledwie jednego dnia cena podskoczyła z 700 na 2500 ;)
Ale powiem wam, że jeśli aukcję wygra człowiek mający na celu jedynie zrobienie z paranormalne.pl kolejnego paranormalnego "Pudelka" generującego zyski, to mam poważne obawy o przyszłość tego forum.



#71

fifi.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli paranormalne.pl zmieni się w coś na wzór niewiarygodne.pl to pół biedy. Jeżeli licytację wygra firma polska/zagraniczna firma zajmująca się profesjonalnie reklamą online (a tak zapewne będzie, gdyż prywatni inwestorzy-amatorzy zazwyczaj wykruszają się po osiągnięciu pewnego pułapu cenowego) to zamiast portalu będzie pojedyncza strona-szukajka z reklamami, stworzona do generowania zysku (coś na wzór np. http://www.fsxs.com) :P

#72

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli paranormalne.pl zmieni się w coś na wzór niewiarygodne.pl to pół biedy. Jeżeli licytację wygra firma polska/zagraniczna firma zajmująca się profesjonalnie reklamą online (a tak zapewne będzie, gdyż prywatni inwestorzy-amatorzy zazwyczaj wykruszają się po osiągnięciu pewnego pułapu cenowego) to zamiast portalu będzie pojedyncza strona-szukajka z reklamami, stworzona do generowania zysku (coś na wzór np. http://www.fsxs.com) :P

od szukania jest google. oco chodzi w tej kretynskiej stronie?

#73

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szkoda, że podjęto tak radykalny krok. Teraz to pewnie kupi jakiś 'koleś z kasą' bo nie nazwę tego inwestorem, który wykorzysta ten serwis do robienia lipy. Tak tacy pseudo-bogacze przewijają się przez allegro tłumem.


Najbardziej atrakcyjne to forum jest jednak nie dla przypadkowego bogacza, a konkretnego bogacza :D Np. takiego co wierzy we wszystkie spiski, jest opryskiwany chemią, jaszczury pod ziemią, i nibiru nadlatuje. Dopiero porządek tu zaprowadzi :)

Dla kogoś takiego taka sytuacja to marzenie, a cena nie gra roli jeżeli siedzi na kasie :D W końcu zamiast być poniżanym i wyśmiewanym wypłynie na wierzch jego prawda :D

#74

klaq.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba będzie dużo więcej, zważywszy że w ciągu zaledwie jednego dnia cena podskoczyła z 700 na 2500


No cóż konkurenci podbijają stawkę. Walnąłbym od razu 10 tysięcy, ale tak się nie licytuje. Szczerze powiem, że jako kupiec byłby bezstronnym, nie wierzącym i nie narzucającym społeczności niczego administratorem. Więc jest wiara w tym, że ten który mnie przebije będzie myślał podobnie. Eurycide nie było widać na tym forum jako wtykającego nos w interesy, zainteresowania które go nie dotyczyły. Tak, tak powinien wyglądać przyszły właściciel.

od szukania jest google. oco chodzi w tej kretynskiej stronie?


To jest domenowy parking. Niektórzy kupują specjalnie masę domen i parkują je w specjalnych serwisach reklamowych generując pewne zyski. Jednak to naprawdę najczarniejszy scenariusz dla paranomalne.pl, więc to w sumie bardziej ciekawostka niż czekający tego forum los.

Użytkownik klaq edytował ten post 23.03.2012 - 22:02


#75

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do końca licytacji jeszcze 13 dni a cena już podskoczyła do 4k :) Obserwuję aukcję z ciekawości i życzę Sprzedawcy miłego zastrzyku gotówki.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych