Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co dzieje się w moim umyśle - czyli autodestrukcja krok po kroku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
177 odpowiedzi w tym temacie

#166

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dorzucę swoje trzy grosze.
Hologramie, bardzo Ci dziękuję za porządną dawkę dobrego humoru - takie emo użalanie się nad sobą, jak bardzo to nie jesteś pogrzany i jak to Ci źle i nikt Cię nie rozumie zawsze poprawia mi nastrój.
Ale nie o tym chciałem pisać. Skoro tak Ci źle, jak opowiadasz, to czemu nie spróbujesz czegoś z tym zrobić? Wyjdź czasem do ludzi, albo gdzieś od nich (uwierz mi - choćbyś i przeszedł przez całe miasto do lasu, to i tak każdy będzie miał głęboko w "d" to, gdzie i po co idziesz). Zdecyduj się, która wersja Twojego życia jest prawdziwa - masz pieniądze i wszystko, czy też może brakuje Ci zarówno gotówki, jak i czasu oraz pomysłu, jak stronić od ludzi?
Albo też... Spróbuj czegoś, co tak wychwalałeś w innych tematach - pomedytuj sobie, poszukaj odpowiedzi we Wszechświecie, czemu tak Ci źle. I broń Panie Boże, byś skupiał się na miłości - w końcu (jak każda inna idea) to tylko urojenie nieobiektywnego, ludzkiego umysłu, czyż nie? Ew. układ impulsów elektrycznych w Twojej głowie, który miał czelność powstać zupełnym przypadkiem i stworzyć coś tak nieobiektywnego jak uczucie miłości.*

Musiałem to napisać. Zabij, a nie mogłem się powstrzymać ;)
  • 1



#167

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

IMB

znowu wzbudzacie ten temat. Twoje trzy grosze to zwyczajne chamstwo. Idz przez las i miasto ale i tak cie nikt nie zauważy = wyjdz do ludzi. Over.

jeśli kiedykolwiek mialbym popelnic samobojstwo, zrobie to w prosty sposob. wyrzeźbie sobie nozem napis na klatce piersiowej - "miłość zabja", zażyje z 25 tabletek i zawisne na gałęzi. przeżyje stan eurofi kiedy brakować będzi mi tlnu. przed egezkucją odmowie mantry, poslucham dobrej muzyki. Idealne samobojstwo :mrgreen:

Użytkownik Hologram edytował ten post 06.03.2012 - 21:01

  • -8

#168

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma idealnego samobójstwa. Samobójstwo, z takiej błachostki to zwykłe tchórzostwo, brak odwagi, żeby zrobić cos ze swoim życiem, czy zwyczajne pójscie na łatwiznę. Jeszcze dla kobiety, które często są bardziej emocjonalne od facetów, ale dla faceta? To jest zwykły dowód na to, że nie masz jaj i tyle w temacie. Jeszcze, żebys miał jakis powód. A tu nic. Zwyczajna sytuacja, która zdarza się dziesiątkom, czy setkom milionów innych facetów.
  • 1



#169

Imbir.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem, że temat zamknięty, ale sorki, nie mogę :)

Hologram, tak prosto z mostu: nie przeżyjesz żadnej euforii. Natomiast na pewno się zanieczyścisz z każdej możliwej strony, co będzie niezbyt miłym widokiem dla tych, którzy Cię znajdą.Nic w tym idealnego, i zapewniam Cię, że umieranie boli, więc nie polecam.


Z jednej strony zamykasz temat, z drugiej prowokujesz. O co Ci chodzi?
  • 0

#170

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiecie... dajcie mu spokój już.
  • 0

#171

-Alucard-.
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I koniec tematu. Czy sobie zawiśnie, czy wyjdzie do ludzi, czy zostanie politykiem (?), to juz jego sprawa :)
  • 0

#172

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Miałem coś napisać, ale się rozmyśliłem, przeczytałem po prostu pewne kwiatki i uznałem, że niema sensu pisać różnych porad skoro autor najwyraźniej robi sobie jaja. Czytam na przykład, że jego, od jego „miłości” dzieli go kosmiczna odległość sześciu kilometrów, bez żartów, ja taką odległość do mojej miłości spokojnie mógłbym pokonać na nogach.
Ludzie olejcie ten temat, autor robi sobie jaja i tyle.

Użytkownik Miłosz edytował ten post 08.03.2012 - 20:05

  • 0



#173 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Mysle Hologram, ze wlasnie zrobiles wieeelki krok do przodu. Wyszedles z wlasnej glowy do ludzi. To nic, ze nie rozumieja, olej to co mowia. Najwazniejsze zrobione i masz u mnie wielki plus.
Najwazniejsza jest swiadomosc tego co sie w glowie dzieje i umiejetnosc wyjscia poza nia.
Moje gratulacje i...Oczywiscie, ze wyjdziesz z tego i poradzisz sobie. Zaden, nawet najbardziej negatywny stan uyslu nie trwa wiecznie! Jedyna niezmienna rzecza w calym wszechswciecie jest... sama zmiana, ciagla nieustanna przemiana.
Powodzenia i cierpliwosci.
  • 0

#174

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

fakt faktem ze napewno duzo mu ten temat da :P good job ;D
  • 0

#175

polonia66.
  • Postów: 55
  • Tematów: 11
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiara- ja bym sie tym kierował, tutaj widze własnie jedyne sesnowane rozwiązanie.

Kiedyś czytałem, że instnieja osrodki w których można zamieszkać wraz z osobami duchownymi i innymi ludzmi z "problemami"

Jesli bedziesz ciekaw poszukaj,

Głowa do góry.
  • 0

#176

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

a nie duchowymi ?:D z duchownymi to sie mieszka w klasztorze :P

/edit
Przetancie mnie ciagle minusowac FFS!!!
wiem ze reputacja "bardzo zla" nie wplywa zbyt pozytywnie ale bez przeginki, czasem mysle ze tylko tym sie kierujecie :/

Użytkownik ViRuS edytował ten post 09.03.2012 - 16:20

  • -1

#177

whitet.
  • Postów: 52
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę Hologramie, że masz się dobrze i aktywnie udzielasz się na forum. Choroba chyba już przeszła i mam nadzieję, że miłość "na kosmiczną odległość" również ? Próbowałem rozgyźć ten nurtujący metlik w Twojej głowie ale widzę, że dobrze sobie radzisz.pozdro.
  • 0

#178

klaq.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"miłość zabja"


Miłość zabija poprzez samobójstwo tylko idiotów, słabych. Jeżeli ktoś zabija się bo go np:. kobieta olała to dla mnie samobójstwo jest okej, po co nam takie jednostki. To jest żałosna próba zwrócenia uwagi innych osób na swój nikogo nieobchodzący problem kosztem własnego życia.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych