Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze plany na grudzień 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
113 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jak przygotujesz do końca świata 21 grudnia 2012 roku? (371 użytkowników oddało głos)

Jak przygotujesz do końca świata 21 grudnia 2012 roku?

  1. Wyjadę w góry (7 głosów [1.89%])

    Procent z głosów: 1.89%

  2. Schowam się w schronie (2 głosów [0.54%])

    Procent z głosów: 0.54%

  3. Głosowano Kupię niezatapialną łódź (10 głosów [2.70%])

    Procent z głosów: 2.70%

  4. Ostatnie dni i godziny przeznaczę na robienie tego, co lubię. Zrobię coś, o czym zawsze marzyłem (19 głosów [5.12%])

    Procent z głosów: 5.12%

  5. Głosowano Będę spokojnie czekał na koniec świata/Nie będę się przygotowywał (60 głosów [16.17%])

    Procent z głosów: 16.17%

  6. Głosowano Tego dnia nie będzie końca świata (273 głosów [73.58%])

    Procent z głosów: 73.58%

Głosuj

#46

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jestem bardzo ciekaw, czy jakbym cię postawił w jasnej sytuacji, że zaraz zginiesz bolesną śmiercią, to czy byś plakał jak małe dziecko, zemdlał, czy wyjął fajkę, zrobił "trolfejsa" i się "zjarał".


Przykro mi, wykluczam definitywnie jedną z tych odpowiedzi.

Gdybyś się dowiedział, że cierpisz na jakąś straszną chorobę i za miesiąc umrzesz, to:
1. przez miesiąc byś płakał jak małe dziecko;
2. starałbyś się przez ostatnie dni żyć w szczęściu, wydać całą swoją kasę, aby zrobić sobie jakąś przyjemność, spełnić marzenie...?

Przykro mi, wykluczam definitywnie jedną z tych odpowiedzi (pierwszą ;)).



EDIT: chyba jeszcze za krótko jestem na tym forum... Eury ma zamiar oddać paranormalne.pl? Czy usunąć, czy co...?

Użytkownik dobry człowiek edytował ten post 23.11.2011 - 17:12

  • 0



#47

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


Jestem bardzo ciekaw, czy jakbym cię postawił w jasnej sytuacji, że zaraz zginiesz bolesną śmiercią, to czy byś plakał jak małe dziecko, zemdlał, czy wyjął fajkę, zrobił "trolfejsa" i się "zjarał".


Przykro mi, wykluczam definitywnie jedną z tych odpowiedzi.

Gdybyś się dowiedział, że cierpisz na jakąś straszną chorobę i za miesiąc umrzesz, to:
1. przez miesiąc byś płakał jak małe dziecko;
2. starałbyś się przez ostatnie dni żyć w szczęściu, wydać całą swoją kasę, aby zrobić sobie jakąś przyjemność, spełnić marzenie...?

Przykro mi, wykluczam definitywnie jedną z tych odpowiedzi (pierwszą ;)).



EDIT: chyba jeszcze za krótko jestem na tym forum... Eury ma zamiar oddać paranormalne.pl? Czy usunąć, czy co...?



Rozumiem, że jest to wielce potwierdzone przez proroctwa, lekarzy, profesorów i sprzedawczynię z warzywniaka, że wszyscy giniemy 21 grudnia 2012? Oh, nie?

W takim razie, jak to się mówi "twój argument jest inwalidą".
  • -2

#48

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja będę się modlił za dusze tych, którzy uwierzyli w te pierdoły i pod presją popełniły samobójstwo
  • 0

#49

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja nie wiem co Ci przeszkadza, że napisałem, że się zjaram? Przyjąłeś sobie to do serca, że koniec świata będzie naprawdę? To temat do napisania co będziesz robił, więc napisałem. Naprawdę nie wiem co Cię tak odrzuciło w moim poście, że musiałeś zareagować. A co do trollface to to też nie wiem co Ci przeszkadza, może nie zrozumiałeś kawału -.-
  • 0



#50

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zrozumiałem "kawał". Zaśmierdziało kwejkiem i gimnazjum to w połączeniu ze "zjaraniem się". I jak mówiłem, to jest piątek, więc będziesz siedział w szkole a nie "jarał" :)

Więc podsumowując, odrzuciło mnie pozerstwo i "lans".
  • 0

#51

ramziramzes.
  • Postów: 43
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jaki durny temat :D
swoją drogą, szkoda, że nic nie nastąpi :(
to co zapowiedziane, jest takie fajne...
  • 0

#52

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Spale lolka pójde spać
Rano wstanę będe sr....

A tak na serio będe mieć niezły ubaw z ludzi w to wierzących i kupujących zapasy cukru :D
  • 1

#53

Arek_1973.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będę raczej myśleć o świętach i sylwku niż o końcu świata
  • 0

#54

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W Karkonoszach przy towarzystwie znajomych bądź kobiety w oczekiwaniu na święta, już mam ochotę się zapchać pierożkami <3 ;D w tym roku również :P
  • 0



#55 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeszcze nie mam sprecyzowanych planów ale jak dożyję to napewno spędzę
swięta w rodzinnej atmosferze, w ankiecie zaznaczyłem ostatnią opcję:
"Tego dnia nie będzie końca świata"
  • 1

#56 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Do Aexalven'a Fendadra

- hej nerwusie, ja nie mam 14 lat, ale plusa też dałam, bo mi się podobała wypowiedź kolegi wyżej :mrgreen:
Tobie z resztą też, bo uważam, że w jednej kwestii miałeś rację, co do tej śmierci nagłej.
A Ty to chyba nigdzie nie idziesz, bo taki wkurzony jesteś co ????

Osobiście, to wbiłabym się na melanż Woolfa, bo widzę że tam się kroi niezła impreza ;)
ale pewnie pójdę, na knajpę jak w 2000 roku, a po wszystkim będę oglądać zdjęcia na kompie
i wspominać jak było cudownie na sylwestrze 2012 roku :mrgreen:
  • 0

#57

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odpowiedzieć szczerze? Dobra, od dłuższego czasu chodzi mi po głowie myśl zorganizowania jakieś imprezy z okazji właśnie, końca świata. Tak sobie myślę, że fajnie było by się w ten czas spotkać z kolegami i koleżankami ze szkoły, studiów, liceum, albo ogólnie ze wszystkimi znajomymi i bawić się do rana, dlaczego nie? Wszak okazja jest, świat się kończy. :mrgreen:

Post kończę fragmentem tekstu piosenki zespołu R.E.M. gdyż on doskonale oddaje moje podejście do kolejnego końca świata. Chyba nie muszę mówić, jaką odpowiedź zaznaczyłem w ankiecie. 8)

"It's the end of the world as we know it and I feel fine."


Robię melanż ostateczny.

Epic post! :gold:

Użytkownik Miłosz edytował ten post 27.11.2011 - 13:32

  • 0



#58

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podobno Freddy Mercury powiedział kiedyś ,,Gdyby mi przyszło umrzeć jutro, to miałbym to gdzieś".
  • 0



#59

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To było dokładnie: ,,Nawet gdyby przyszło mi umrzeć jutro, nic mnie to nie obchodzi. Spróbowałem wszystkiego."
A ciekawszy będzie styczeń 2013 jak wyjdą nowe teorie o kończących sie bóg-wie-jakich kalendarzy bóg-wie-kiedy. Za dużo pieniędzy jest obracanych w ,,końcu świata" by sobie odpuścili po spektakularnej porażce w XII.2012.
  • 1

#60

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ciekawszy będzie styczeń 2013 jak wyjdą nowe teorie o kończących sie bóg-wie-jakich kalendarzy bóg-wie-kiedy. Za dużo pieniędzy jest obracanych w ,,końcu świata" by sobie odpuścili po spektakularnej porażce w XII.2012.

Ja myślę, że będzie zupełnie na odwrót - 2012 będzie końcem wszystkich końców świata, tzn. po 2012 roku już nie powstaną żadne teorie o końcu świata. Bo jak się nie sprawdzi tak "duża" przepowiednia to oczywiste będzie, że i inne się nie sprawdzą - więc ludzie nie będą takowych tworzyć.
A nawet jeśli będą, to myślę, że znacznie mniej ludzi będzie w nie wierzyć.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych