Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory Parlamentarne 2011


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
937 odpowiedzi w tym temacie

#901

slawek13.
  • Postów: 140
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Polsce natomiast każdy musi płacić podatek na kościół, dodatkowo z budżetu płacone są składki na księży katechetów i kapłanów, finansujemy nauczanie religii w szkołach ale lukier zostawiam na sam koniec - UWAGA: Kościół zwolniony jest z podatków - a to oznacza, że Państwo nie ma żadnej kontroli nad przepływami finansowymi kościoła no i oczywiście kościół nie płaci żadnych podatków za swoje operacje finansowe!


Bzdura, na parafie jest nakładany podatek od każdego mieszkańca, nawet jeśli nie chodzi do Kościoła.
Każdemu księdzu przysługują pieniądze za jedną intencję dziennie,
a jak parafia liczy 600 osób to ksiądz bogaty nie jest.

Użytkownik slawek13 edytował ten post 11.10.2011 - 15:07

  • 0

#902

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież konkordat ratyfikowało SLD na czele z Kwaśniewskim. Teraz lewicy konkordat się nie podoba? No cóż, tak to jest jak się ma moralność sytuacyjną. A spadek znaczenia kościoła w Polsce to zapłata za te romanse z lewicą. Z poparciem kościoła można było dokonać w Polsce w latach 90 pełnej dekomunizacji. Ale wysocy hierarchowie zamiast tego napluli w twarz własnym męczennikom takim jak ks. Popiełuszko. Za to będą musieli zapłacić wysoką cenę.
  • 0

#903

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Palikot - koń trojański PO

Artykuł w 100% pokrywający się z tym co chciałem napisać na temat Janusza Palikota.
  • 0

#904

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może to trochę oderwane od tematu, ale chciałbym wam przedstawić komentarz niejakiego 'taktak', który idealnie przedstawia obraz naszego społeczeństwa.

Komentarz z 31.08

Byłem na spotkaniu JKM z wyborcami przy Metrze Centrum w Warszawie i po obserwacji zachowań wielu przechodniów muszę powiedzieć, że stopień zdebilnienia naszego społeczeństwa jest OGROMNY. Obraz naszego narodu to:

- roześmiani i pokrzykujący gówniarze-chojracy którzy jednak wolą krzyczeć z daleka bo nie mają odwagi podejść i zadać pytania
- rozchichrane panienki robiące JKM "fotki", których jedynym zainteresowaniem w życiu są promocje majtek i sukienek w galeriach handlowych oraz to która aktorka zrobiła se cycki i z którym piosenkarzem chodzi do łóżka
- pokrzykujące pijaczki i żule
- ludzie wyglądający na normalnych których jednak interesuje jedynie co KNP obieca im dać (np. wałęsowskie 100 mln dla każdego, mieszkanie itd.)

Dodam, że nikt z pokrzykujących nie miał odwagi podejść blisko, posłuchać, zadać konkretnego pytania.

Prawda jest taka, że żeby w Polsce wygrać wybory to należy obiecać durnemu motłochowi po 100 mln dla każdego, darmową kablówkę, darmowe prezerwatywy i nie wiadomo co jeszcze.
Ludzie to ciemny i durny motłoch niestety.

I trudno się z tym nie zgodzić. ;)
Wypowiedź pochodzi stąd.
  • 0



#905

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie denerwuje się tak PaZimodo, bo Ci żyłka pęknie. Nie wiedziałem, że Platworma napisała swój system operacyjny. Kto był głównym programistą? Donald Tusk? Te wspaniałe "przywileje" to Platworma zapewnia może tobie, z moich podatków, podatków płaconych przez moją rodzinę i podatków płaconych przez wielu innych ludzi wytwarzających realne PKB. Jak dla mnie to polikwidujcie wszystko - łącznie z programami Microsoftu dla cwaniaków(?), zamknijcie stadiony, studentów do więzień za piractwo, zróbcie 99% VATu i powołajcie Kononowicza na honorowego członka partii, bo świetnie wam wychodzi realizacja jego programu. Może wtedy Polacy przejrzą na oczy, chociaż większości siedzenie pod butem chyba już weszło w krew.


Brakuje ci zarówno kultury jak i wykształcenia. Niegdzie nie napisałem, że PO jakiś OS zaprogramowało. Jeśli tak zrozumiałeś prosty tekst to ja nie mam już nic tobie do powiedzenia.

Pozdrawiam

Edycja : Przemo.
Pazi wyluzuj. To jest ostatnie ostrzeżenie bez wyciągania konsekwencji. W tym temacie przeginasz nie po raz pierwszy.

Użytkownik Przemo edytował ten post 12.10.2011 - 19:20
Reakcja na raport.

  • 0

#906

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brakuje ci zarówno kultury jak i wykształcenia. Niegdzie nie napisałem, że PO jakiś OS zaprogramowało. Jeśli tak zrozumiałeś prosty tekst to ja nie mam już nic tobie do powiedzenia.


:o

Powiem tyle, że twoje posty najlepiej świadczą o tobie. Wśród wielu rzeczy z pewnością brakuje tobie poczucia humoru i dystansu do własnej osoby. To często świadczy o rozmaitych kompleksach, ale to już temat dla psychologa, nie dla mnie.


Napisałeś, że PO zabierze przywileje, a w tym kontekście coś takiego:

Co więcej, ja dla takich cwaniaków jak ty polikwidował bym wszelkie programy typu msdna i sprawdzał za każdym razem czy masz chociaż system oryginalny.


Co ma Platforma do Microsoftu i legalności systemów operacyjnych? Nadali jakieś przywileje na nielegalne oprogramowanie?

- ludzie wyglądający na normalnych których jednak interesuje jedynie co KNP obieca im dać (np. wałęsowskie 100 mln dla każdego, mieszkanie itd.)


Potwierdzam to z własnych doświadczeń. Część na pozór w miarę inteligentnych ludzi, zachowuje się jakby nie umiało powiązać zdarzeń w związki przyczynowo-skutkowe i zrozumieć najprostszych mechanizmów gospodarczych. Po prostu są jak zombie niezdolne do samodzielnej analizy tych obietnic. Mylo ma ciekawą koncepcję, że używają oni tylko niektórych obszarów mózgu. Coś w tym może być.

Użytkownik nexus6 edytował ten post 12.10.2011 - 21:05

  • -1

#907

Stilgar.
  • Postów: 252
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiem, że wybory się zakończyły i troche za późno ale muszę :)

  • 0

#908

Art123.
  • Postów: 251
  • Tematów: 14
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Korwin Mikke, podejmie próby mające na celu unieważnienie wyborów.
http://korwin-mikke....2,ID437689252,n
Ciekawe co z tego wyjdzie.
  • 4

#909

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przemówienie z dnia siódmego, roku bieżącego ;)
  • 0

#910

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wcale mu się nie dziwię, szczególnie po przeczytaniu tego tekstu i obejrzeniu materiału wideo :omg:

TVN24 omyłkowo (?) podała prawdziwe wyniki wyborów!

Dołączona grafika

Takie wyniki pokazały się na ekranach telewizorów. Mało kto to zauważył. Ale KTOŚ to jednak zauważył.


Dziękuję komentującym, że mieli przytomne umysły i to zauważyli, i że kilka razy zwracali na to uwagę. Przyznam, że początkowo to nagranie zignorowałem, nie spojrzałem na rosnące słupki. Pewnie większość oglądających też, mało kto się patrzy w lewy dolny róg. Ale są na szczęście ludzie bardziej spostrzegawczy. Słupki przedstawiały wyniki jakich się można było spodziewać po 4 latach nieudolnej polityki koalicji pod kierownictwem Platformy Obywatelskiej. Po ponad roku od katastrofy smoleńskiej, która dla wielu była po prostu zamachem stanu.
Moim zdaniem, i nie tylko moim, nie ma takiej możliwości, żeby społeczeństwo nękane zwiększającymi się kosztami życia, rosnącym bezprawiem – już na skalę niemal stalinowską, ciągłymi aferami, manipulanckimi mediami promującymi obrzydliwe wręcz rzeczy, głosowało na tych samych ludzi!

http://www.youtube.com/watch?v=2yOU16TCu1I

Jak to się stało, że słupki z takimi wynikami pojawiły się w TVN24?
Otóż nawet najlepszy złodziej może mieć wpadkę. Coś mu się pokręci, nie wyśpi się… W mafii zdarzają się ludzie, których rusza sumienie, którzy w końcu idą na policję i się przyznają: „zamordowałem tego i tamtego”. Tu też tak mogło się stać. Nie to, że TVN24 to mafia, ale przecież wiemy czemu służą media.
Sądzę, że w tym przypadku, albo się komuś pomyliły połączenia na żywo, tzw. „live feed”, albo zrobiono to celowo, widząc co się święci. Nie sądzę by był to błąd, chociaż teraz tak się zapewne będzie to próbowało wytłumaczyć.
PiS, SLD, PJN i Nowa Prawica nie powinny tego zignorować, jest to wyraźny dowód, że w trakcie wyborów, a właściwie pod sam koniec, coś było nie tak.
Jeśli do stacji trafiały takie dane, to skąd wzięły się ostateczne wyniki wyborów?! Czyżby komputery zliczające były ustawione na założony wcześniej wynik?

http://monitorpolski...wyniki-wyborow/


  • 0



#911

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdumiewa mnie twoja naiwność. To nie są żadna prawdziwe wyniki wyborów, tylko błąd ludzi, którzy robili te grafiki. Myślisz, że tylko tvn ma prawdziwe wyniki wyborów?
Po zsumowaniu tych wyników wychodzi około 102%. Do tego jeszcze należy dodać wyniki takich partii jak samoobrona i prawica Marka Jurka. W sumie wyjdzie jakieś 103 %.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 15.10.2011 - 10:04

  • -1



#912

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ale na tym obrazku przecie jest tylko zła kolejność ale liczby się zgadzają :D
  • -1

#913

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niby jaka złą kolejność? Tam nic się nie zgadza.
http://wybory2011.pk...000.html#tabs-1
  • 1



#914

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiem wszem i wobec ,że polityka mnie w ogóle nie interesuje (bardziej dosadnie to gardzę nią) a oficjalne wyniki mnie w pełni usatysfakcjonowały (choć w wyborach nie brałem udziału).
Więc nie trudno się zorientować jaką opcję polityczną w domyśle popieram.
Natomiast to co wyłapali telewidzowie dało mi troszkę do myślenia.
Również podejrzewam, że to był błąd ludzki,względnie celowa pomyłka ale na pewno nie był to prawdziwy wynik wyborów.
  • 0



#915

Slaw.
  • Postów: 127
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Skoro ktoś miałby fałszować wybory to w jakim celu przesyłałby "prawdziwe" wyniki do TVN-u ? Takie wyniki były by spalone i zakopane 10 metrów pod ziemią, a nie trafiały do stacji telewizyjnej. No chyba że ktoś myśli, że TVN ma takie wpływy i to oni fałszują wybory :lol
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych