Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trzy czarne postacie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Aramir666.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zacznę od tego, że nie wierze w Boga ani inne zabobony. Dopuszczam jednak istnienie zjawisk niewyjaśnionych, dlatego pisze tutaj mój pierwszy post, ponieważ spotkało mnie coś dziwnego.
Nie pamiętam dokładnie, ale było to jakiś rok temu. Szedłem z dwoma kumplami po lesie. Było już dosyć późno po zmroku, poza tym byliśmy w terenie gdzie rzadko kto się zapuszcza, więc istniała mała szansa aby kogoś spotkać tym bardziej o tej godzinie. Ponadto chodziliśmy tam często i przez ponad rok spotkaliśmy na tym szlaku może dwie osoby, w dodatku w dzień.
W każdym razie szliśmy tej nocy dobrze nam znaną leśną trasą. Oczywiście w tym czasie prowadziliśmy między sobą rozmowę, oprócz kolegi który szedł przodem. W pewnym momencie kolega, który szedł przodem stanął jak wryty po czym zaczął uciekać. Na początku nie wiedziałem o co może mu chodzić, ale potem kiedy przerwaliśmy rozmowę i uniosłem głowę ujrzałem trzy czarne zakapturzone postacie stojące mniej więcej 3-4 metry przed nami. I też zaczęliśmy uciekać ile sił w nogach.
Z początku wszyscy byliśmy przekonani, że to jakieś miejscowe dresy. Jednak po czasie doszliśmy do wniosku, że coś w tej historii było dziwnego.
Po pierwsze, kumpel idący na przodzie zauważył ich dopiero kiedy stanęli mu przed nosem. Po drugie ich obecności towarzyszyły by jakieś rozmowy, lub coś w tym rodzaju, choćby podczas naszej ucieczki ktoś by sie z nich zaśmiał. W tym wypadku postaci przypominały posągi wykute z czarnej skały lub metalu. Nie było widać nawet zarysu twarzy spod kaptura, chociaż świtało księżyca dobrze oświetlało drogę między drzewami. Dodam, że w okolicy znajduje się grobowiec z czasów Drugiej Wojny Światowej, gdzie zostali rozstrzelani okoliczni mieszkańcy. Co to mogło być waszym zdaniem?
  • 0

#2

Thorge.
  • Postów: 109
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pierwsza postać to był Edmund, kolejna to Hipolit a trzecia to Zbychu. ; )



Było już dosyć późno po zmroku


To jest Twoja odpowiedź. Wpadliście po ciemku na jakichś ludzi czy drzewa i teraz nam tyłki zawracasz... Ładnie to tak?


Edit: W ogóle to zły dział jeszcze. Do tego służą "Nasze Historie"

Użytkownik Thorge edytował ten post 24.06.2011 - 04:28

  • -5

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Historia całkowicie zmyślona. Dziękuję.
  • 0



#4

Gelu.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawa historia. Skoro znajduję się tam grobowiec z II wojny światowej to całkiem możliwe, że to były duchy. Sądzę że one mogły szukać pomocy, lub nie wiedzą że zostali zabici. I mam takie pytanie. Poszliście, tam na drugi dzień sprawdzić to miejsce gdzie ich spotkaliście?
  • 1

#5

Goosfraba.
  • Postów: 324
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawa historia. Skoro znajduję się tam grobowiec z II wojny światowej to całkiem możliwe, że to były duchy. Sądzę że one mogły szukać pomocy, lub nie wiedzą że zostali zabici. I mam takie pytanie. Poszliście, tam na drugi dzień sprawdzić to miejsce gdzie ich spotkaliście?


To bardzo ważne stwierdzenie! Można wg tego przyjąć, że np. w byłych hitlerowskich obozach zagłady aż roi się od duchów! Normalnie aż żal mi mieszkańców Oświęcimia, Treblinki, Dachau i wielu innych.
  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

^ No dokładnie, w takim Obozie Auschwitz powinny być tłumy duchów, jak w chińskim metrze.
  • 0



#7

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

idac twoim tokiem myslenia wszytko, to praktycznie na kazdym kroku bysmy widzieli duchy, bo na przelomie lat zawsze, ktos w poblizu zmarl :roll: .
Sytuacja jest z deka inna, podczas smierci ktos moze przywiazac sie do obecnego miesjca ktore widzi po raz ostatni i tam moze sie pokazywac aby np. modlic sie za taka dusze czy szuka uciech zwiazanych z tym miejscem
  • -1

#8

Goosfraba.
  • Postów: 324
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

idac twoim tokiem myslenia wszytko, to praktycznie na kazdym kroku bysmy widzieli duchy, bo na przelomie lat zawsze, ktos w poblizu zmarl :roll: .
Sytuacja jest z deka inna, podczas smierci ktos moze przywiazac sie do obecnego miesjca ktore widzi po raz ostatni i tam moze sie pokazywac aby np. modlic sie za taka dusze czy szuka uciech zwiazanych z tym miejscem


Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem. :/ To nie jest teoria Wszystko, tylko właśnie zwolenników napotykania duchów na każdym kroku, do których się zaliczasz.
  • 0

#9

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak jak jestem "paraentuzjastą", tak tutaj nie widzę nic paranormalnego.

1) To że tamtędy ktoś rzadko chodzi, nie oznacza, że nie mógł wtedy akurat iść.
2) Twój kumpel zauważył ich parę metrów przed sobą, ponieważ była noc, było dosyć ciemno (chmury zasłaniające księżyc), nikt z Was nie miał osobnego (włączonego) źródła światła, a tamci mieli zapewne ubrania w ciemnych kolorach.
3) Nie musieli wcale rozmawiać, ani śmiać się z Was. Poza tym jak Twój kumpel zaczął uciekać zaraz po dostrzeżeniu tych osób, a Wy zaraz za nim, to tamci mogli Was nawet nie zauważyć (jeśli byli zajęci czymkolwiek).

Na moje oko jacyś miejscowi bawili się w satanistów.
  • 0



#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

idac twoim tokiem myslenia wszytko, to praktycznie na kazdym kroku bysmy widzieli duchy, bo na przelomie lat zawsze, ktos w poblizu zmarl :roll: .


To jest stara śpiewka łowców duchów. Gdyby tak było naprawdę to na ulicach oprócz zwykłych przechodniów przechadzałoby się drugie tyle duchów. A jest tak? No nie jest. Czemu w takim razie straszy tylko w kilku szpitalach a nie w większości. Chyba że założymy że w tych co straszy ktoś się do nich przywiązał a w całej reszcie gdzie jest spokój to nie było takich przypadków- a to raczej mało możliwe jest.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 24.06.2011 - 16:09

  • 0



#11 Gość_.وعي

Gość_.وعي.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja poproszę byś pokazał nam ten "szlak, gdzie prawie nikt nie chodzi" na mapie google dając screena lub konkretne położenie, zaznaczając przy tym te "grobowce z II WŚ".

Użytkownik .وعي edytował ten post 24.06.2011 - 16:11

  • 0

#12

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

idac twoim tokiem myslenia wszytko, to praktycznie na kazdym kroku bysmy widzieli duchy, bo na przelomie lat zawsze, ktos w poblizu zmarl :roll: .
Sytuacja jest z deka inna, podczas smierci ktos moze przywiazac sie do obecnego miesjca ktore widzi po raz ostatni i tam moze sie pokazywac aby np. modlic sie za taka dusze czy szuka uciech zwiazanych z tym miejscem


Niektórzy widzą, bowiem pod nami są domy. Ale duchy z czasem się rozpływają, odchodzą, gdy przestają mieć dla kogokolwiek znaczenie. Co do historii powyżej to równie dobrze może być zmyślona a równie dobrze prawdziwa. Tak jak wszystkie historie, które można wyczytać na forach internetowych. Ludzie czasami mogą skłamać w internecie, dlatego jeśli chodzi o tego typu historię to ja wierzę jedynie w to, co ktoś mi powie bezpośrednio. Prosto w oczy. Jeżeli widzę, że ktoś mówi prawdę to mu ufam. Na forum takie historie lekko irytują, bo nigdy nie wiadomo, która jest prawdziwa a która fałszywa.

Użytkownik Alembik_Vina edytował ten post 24.06.2011 - 16:48

  • 0

#13

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Aramir666

Czemu mialiby sie z Was smiac ??, pewnie sami uciekali w przeciwnym kierunku.
  • 1

#14

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Hyhyhy...jeśli nie wierzysz w Boga to pewnie swojskie chłopy. Mi się zaraz skojarzyła ta historia z jakąś Satanistyczną sektą :D. Ale to raczej historyjka zmyślona na tak zwane "poczekanie" jako pierwszy "sensowny" post ; /
  • 0

#15

Malinowy86.
  • Postów: 54
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A trzeźwi byliście?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych