Skocz do zawartości


Seryjni mordercy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_Mira

Gość_Mira.
  • Tematów: 0

Napisano

dziewczyna w rękawicy dzięki za te informacje,które już podałaś i które podasz, dobrze, że temat cieszy się takim zaangażowaniem

Kyon piszesz że jeśli on sie uprze żeby zabijać dalej to niech sobie zabija bo i tak go złapią ? Nie wiesz o czym piszesz
Chyba nawet nie zdajesz sobie sprawy co może czuć kobieta, która nie może opanować ataku mężczyzny.
Nie chciałbyś żeby akurat tą jedyną ofiarą tego kogoś stała się twoja dziewczyna. Piszesz to w taki sposób jakbyś próbował analizować to dlaczego oni tak postępują,
a tu nie ma reguły na to! Nierówno pod sufitem po prostu i cieszy ich jak ktoś cierpi.

Cały artykuł przerażający, szczególnie chyba dla kobiety (choć na to nie ma reguły),bo one są często słabsze.
I pomyśleć, że niektóre takie karykatury człowieka chodzą sobie teraz po świecie.
A co z tymi, których nie złapano ?
  • 0

#32

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@up Właśnie to, co z tymi, których nie złapano mnie niepokoi. Według mnie po zmianie ustroju zmienił się wymiar kar w RP, ale niestety nałożono lżejsze kary na czyny, które należałoby srogo karać. Teraz taki morderca dostanie co najwyżej dożywotnie siedzenie w ciepłej celi, gdzie dostanie jedzenie i picie i o nic nie musi się martwić (przynajmniej ja tak to widzę). Nie wydaje mi się, że taka kara "odstraszyła" jakichś wariatów od mordowania. Zabójcy byli, są i będą. A mimo to w radio, telewizji czy prasie nie słyszy się o mordercach, a tacy na pewno są w tym kraju (tylko w Fakcie mówi się otwarcie o mordercach- zabójcze ślimaki, jajko-morderca, kołdra-dusiciel :D). Właśnie to mnie zaczęło zastanawiać- ludzie przestali zabijać, czy po prostu wyciszyło się sprawę?
  • 0

#33

km1972.
  • Postów: 63
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobno syn Tuchlina ("Skorpiona") też już kogoś zabił. Ale może to tylko taka lokalna pomorska plotka... Słyszałem to od znajomej kilka la temu.
A dyskusje o potrzebie przywrócenia kary śmierci, czy wyższości jednego ustroju nad drugim, zostawmy dyskutantom na Onetach i innych Interiach...

Użytkownik km1972 edytował ten post 14.01.2012 - 22:02

  • 0

#34

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czekamy na fotki w końcu i kolejne informacje
a co do tego, że "niech sobie zabija i tak go złapią" to raczej średnio, bo nikt nie chce zostać zamordowanym i rodziny ewentualnych ofiar też, ja bym w ogóle z więzienia nie wypuszczał morderców, a tym bardziej seryjnych, moim zdaniem nie da się już wyleczyć takich osób, poza tym wątpię, żeby oni myśleli o konsekwencjach podczas zabijania.
  • 0



#35

Bolin.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak kogoś interesują takie tematy to polecam dokumenty o seryjnych mordercach.

Tu przykład Karola Kota -
  • 0

#36

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Śmiało dzisiaj można dopisać do listy naszego rodzimego płk. Seryjnego, patrona samozabójstw FOZZowo-smoleńskich.

Dołączona grafika

/Ratohnhaké:ton
  • 0



#37

AnnMac.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzień Dobry, czy ktoś jeszcze ma jakąś wiedzę w sprawie Juliana Kołtuna? 


  • 0

#38

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tu chyba najobszerniejszy opis sprawy:

https://crime.com.pl...ia-reaktywacja/


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych