Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wikileaks ujawnia nagranie Obcego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
117 odpowiedzi w tym temacie

#16

b00n.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten śmieszny news pochodzi ze strony monitorpolski - wejdźcie i zobaczcie, o czym się tam pisze, i jak się to komentuje. Cyrk na kółkach. Sama informacja z rzeczywistością nie ma oczywiście nic wspólnego, ale to normalna praktyka na tym żałosnym blogu.
  • 1

#17

~pleyades.
  • Postów: 139
  • Tematów: 5
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak widać 60 lat temu dało się nagrać super jakości kosmitę, no i latające spodki z odległości... Hmmm 100 metrów ? A jeden to prawie na wyciągnięcie ręki ;)
Przepraszam, ale jeśli ktoś wierzy w powyższe filmiki to nie wiem jak musi desperacko pragnąć tego, że poza nami tak na prawdę żyją jeszcze te przysłowiowe "szaraki".
Szkoda, że dzisiaj w dobie kamer HD, 3D i innych pierdół jakoś nikomu nie udało się uchwycić jakiegoś ufo, które dało by niepodważalne świadectwo tego, że szaraki nas odwiedzają...

Chyba nie zdajesz sobie sprawy jaką moc ma zwykła klisza. 35 mm "klatka" kliszy zawiera do 19 megapixeli w zależności od jakości.
Popatrz sobie na filmy z drugiej wojny światowej, jaka super jakość. Jak się nagrywało walki samolotów i jakie zbliżenia były w stanie robić ówczesne kamery.
Widać zawróciła Ci w głowie era cyfrowa. Tobie zdaje się że skoro Twój telefon robi zdjęcia 10 megapixeli to jest kozak, to jest szajs. Może przejrzyj trochę internet na temat analogu. Ja osobiście nie jestem fotografem ani na fotografii się nie znam ale mam przynajmniej jakieś pojęcie w tym temacie, przynajmniej takie żeby gafy nie zaliczać na każdym kroku.
  • 4

#18

Patrolinho.
  • Postów: 137
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak jest masz rację co do analogów, zwracam honor bo trochę się zagalopowałem + dla Ciebie;) Fakt może trochę mnie poniosło z tym na wyciągnięcie ręki, ale jedynie te nagranie z "lotu ptaka" może wyglądać na zoomowane. Spodek na tle domu raczej na zoomowany nie wygląda i taki nie jest.

Użytkownik Patrolinho edytował ten post 03.05.2011 - 14:47

  • 0

#19

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawa sprawa. Drugi film wrzucono na YT 13 kwietnia na to konto: http://www.youtube.com/user/ivan0135, zaraz po tym jak to konto założono.
Tutaj jeden z pierwszych tematów o tym filmie: http://www.alien-ufo...alien-ufos.html
Pierwszy z filmów (w istocie drugi, z kosmitą) pojawił się po raz pierwszy na tym samym koncie przedwczoraj (tj. 1 maja) i rozlazł się po świecie.

Osobiście czekam na trzeci odcinek ;]

Użytkownik Ill edytował ten post 03.05.2011 - 15:08

  • 0

#20

Kerath.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś mi się nie podoba w tym filmiku z Szarakiem. Jego wygląd i sposób poruszania się... nie wygląda to zbyt realistycznie. Z drugiej strony w dzisiejszych czasach film nie jest żadnym dowodem, za łatwo je podrobić.

A co do Skinny Bob'a... to chyba pierwsze nagranie z kosmitą w ubraniu jakie widziałem. Zwykle są nadzy...

- ZAKŁADAJĄC ŻE TO NIE FAKE -
Nie taki ten Alien brzydki jak sobie ich wyobrażałem, mordka dość przyjemna :D

Czekam na więcej.
  • 1

#21

kuki.
  • Postów: 198
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak się zastanawiam nad tym Wikileaks i sam nie wiem co o nich sądzić. Nagle się pojawili i zaczęli sypać z rękawa tajnymi dokumentami. A to dotyczącymi misji w Iraku to w Afganistanie a teraz UFO. Tak się zastanawiam czy nie są to kontrolowane wycieki ( nie tworzę teorii spiskowej tylko tak się zastanawiam) przecież gdyby zależało USA na ukryciu tych informacji to stanęliby na głowie żeby to zrobić. Ale czas pokaże jak zawsze o co kaman ;]

BTW: Gdyby kiedyś doszło do globalnej manifestacji UFO to uważacie, że będą to prawdziwe UFO czy Blue Beam ?
  • 0

#22

Nights.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pytanie padło enty raz a ja się zapytam jeszcze raz: skąd wiecie, że to wikileaks wrzuciło? Poproszę jakiś link, cokolwiek, co wskazuje własnie na ta stronę.
  • 0

#23

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jestem pewien, czy ktokolwiek to zauważył, ale jeśli to jest oryginał to raczej nie z USA.
To:
http://img854.images.../i/logokgb.png/
jest logo KGB ;)
Film tez wrzucono na YT z rosyjskiego IP.

skąd wiecie, że to wikileaks wrzuciło?

Znikąd, bo to bzdura jest. To info pojawiło się wczoraj, a pierwszy film pół miesiąca temu.

Użytkownik Ill edytował ten post 03.05.2011 - 15:52

  • 2

#24

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po pierwsze to zmień nazwę tematu i nie wprowadzaj w błąd ludzi pisząc, że to wikileaky wypuścił ten film.
Po drugie to w innym temacie film został też zamieszczony i kilka słów już w nim padło
Adin dwa
tri, to też jest zastanawiające, że wyszło to z logiem kgb. Ruskie roswell ?
  • 0



#25

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po pierwsze to zmień nazwę tematu i nie wprowadzaj w błąd ludzi pisząc, że to wikileaky wypuścił ten film.
Po drugie to w innym temacie film został też zamieszczony i kilka słów już w nim padło
Adin dwa

Sugerowałbym, żeby jakiś mod zmienił nazwę tematu i przeniósł posty z drugiego tematu do tego. Byłby jakiś porządek.

tri, to też jest zastanawiające, że wyszło to z logiem kgb. Ruskie roswell ?

Im głębiej szukam, tym to wszystko jest bardziej pokręcone i dowodzi, ze to jednak fake.
Przykładowo, skoro to sowieckie nagrania, to czemu nazwy taśm są tłumaczone na angielski?
Inny szczegół. W latach 50-tych kamery nie miały liczników czasu, stąd wniosek, że licznik został dodany przy późniejszym kopiowaniu na inną taśmę albo do wersji cyfrowej. Skoro tak, to czemu klatki z logo KGB licznika nie mają?
Kolejny szczegół na którym autor filmu się wyłożył, to moment na pierwszym filmie kiedy widać pojazd na ziemi z ciałem leżącym obok. Jak owo ciało się tam znalazło, skoro pojazd wygląda na nieuszkodzony, ani nie ma śladów na ziemi świadczących o jakimś gwałtownym lądowaniu? Że niby obcy katapultował się? ;p

Wracając jeszcze do rosyjskiego Roswell: http://www.paranorma...902#entry429902

Użytkownik Ill edytował ten post 03.05.2011 - 16:17

  • 0

#26 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Co do rosyjskiego Roswell - odtajnione akta CIA opisują kilka przypadków spotkań z pojazdami UFO w Rosji :)
  • 0

#27

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A najśmieszniejsze w waszych dyskusjach jest to, że połowa z was bez weryfikacji uwierzyła, że to WikiLeaks wypuściło te filmy, a nie jakiś oszołom wymyślił to by ludzie uwierzyli w prawdziwość tych filmów. Czemu zakładam że to Fake ? Ponieważ już na samym początku, gdy zorganizowano chat z członkami WikiLeaks spytano się o materiały UFO, nie tylko zaprzeczyli, ale też wyśmiali to.
  • 0

#28

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wikileaks jest dla mnie źródłem zerowym..w tematach,którymi się interesuję ''ujawniali'' to co przeczytałem już z normalnych żródeł nawet kilka lat temu..
  • 0

#29

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiesz Ill bo leciały dwa statki, w jednym i drugim były upite ufoludy, jeden chciał się popisać i podriftować ale nie wyszło. A po tym wszystkim to drugi wylądował żeby wódke uratować.
Tak by powiedział jakiś "śmieszny" komentator-fejkator.
A tak na serio to nie wiem, dalej trzymam się tego, że póki nie ma długiego nagrania to nie stane po żadnej stronie. Obrazki mi się podobają to nadszedł czas na nowego awatara i sygnature ;)
  • 0



#30

Najunet.
  • Postów: 51
  • Tematów: 15
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Wiecie dobrze , że gdyby ujawnili istnienie innych cywilizacji zaburzyło by to religie na całym świecie... ,a zapewne źle by się przez to działo :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych