Skocz do zawartości


Zdjęcie

Matka Boska (?) objawia się na afrykańskim niebie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_majkelmonster

Gość_majkelmonster.
  • Tematów: 0

Napisano

Ehhh... a juz myslalem że naprawde coś tam sie objawiło. Na tym filmie nic nie widać, a nawet jesli to zwykle ulozenie chmur
  • 0

#17

Yav.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. Czemu niby ilustracja z obrazka jakiegoś autora miała by się pojawić na niebie ?
2. Skąd wiecie jak wygląda "Matka Boska" ? - z obrazków z kościoła? I co one zleciały z nieba?
3. Nic tam nie widać.

Mały test pokażcie komuś filmik nie mówiąc co tam jest. Po prostu - włączcie i czekajcie na reakcje.
  • 0

#18

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Mnie, ta plama na niebie kojarzy się z czymś zupełnie innym niż postać ludzka :)

mnie tez :)
to wyglada jak jakas ogromna kosmiczna wagina

Może istnieje związek między tą obserwacją a tajemniczym obiektem, który zbliża się do Ziemi?
  • 2



#19

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czyżby to było to UFO, o którym myślę? Ogólnie rzecz biorąc ktoś z naszego forum wysunął dość trafną tezę, że ci przybysze podróżują gigantycznym penisem.... Ogólnie to stek bzdur wg. mnie.

1. Czemu niby ilustracja z obrazka jakiegoś autora miała by się pojawić na niebie ?

Ogólne zobrazowanie Maryi jest przecież podobne w każdym obrazie.

2. Skąd wiecie jak wygląda "Matka Boska" ? - z obrazków z kościoła? I co one zleciały z nieba?

Opieramy się na tym, co nam wpojono od małego, nic nie poradzisz, bro.

3. Nic tam nie widać.

Dla chcącego, nic trudnego.

Twój test wykonałem na mojej matce i kumplu. Oboje zdali go tak samo i jednogłośnie stwierdzili, że to faktycznie przypomina Maryję.
  • 0

#20

Eupsychia.
  • Postów: 92
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli, na miejscu było widać ją wyraźnie, a filmiki są po prostu tak niskiej jakości, że ledwo widać to możliwe też, że
http://www.paranorma...bolu-i-sromoty/

albo

http://www.paranorma...jekt-blue-beam/

i testują reakcje ludzi czy coś.
Ale dla mnie to nie wygląda jak Maryja.
  • 0

#21

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A czemu Maryja a nie Jezus, równie dobrze można to uznać za Jezusa. Trudno się dopatrzyć w tych kształtach czegoś co może przypominać człowieka. Wydaje mi się że gdy Maryja chciała się ukazać ludziom to by się pokazała tak że nikt by nie miał wątpliwości że to ona, a przynajmniej z wyglądu przypominałaby człowieka. Pamiętam jak na nautilusie wkleili zdjęcie płomienia z ogniska i upierali się przy tym że to jest papież JP2.
Tak w ogóle to wizerunek Maryji nie jest nowy, został zaczerpnięty z podobizn bogini Izydy.
  • -1



#22

b00n.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żyjemy w 21 wieku, a wypowiedzi niektórych userów nadal trącają ciemnogrodem. Raz, że filmy są kiepskiej jakości, a dwa, że z góry zasugerowano wam, co macie tam zobaczyć. Podejrzewam, że w tym tłumie było podobnie - ktoś krzyknął, że to Maryja, a reszta podłapała temat i padła na kolana.

Szkoda, że ta wasza Maryja nie objawiła się przed trzęsieniem ziemi w Japonii czy na Haiti, o tsunami w Indonezji już nie wspominając. W sumie, w tych trzech wydarzeniach, życie straciło pół miliona ludzi, ale bóg na pewno miał w tym cel i tak musiało się stać, prawda ?

Użytkownik b00n edytował ten post 24.04.2011 - 22:38

  • 0

#23

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przyglądałem się kilka minut i... Stawiam na objawienie deltoidalnego krakersa. Bardziej poważnie - trzeba mieć bujną wyobraźnię, żeby zobaczyć tam... właściwie cokolwiek.
  • 2



#24

Rutherford.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uznałbym, że to Maryja gdyby było więcej dowodów, nagrań, relacji świadków itp. itd. Jak na razie za mało mamy.
Tak czy inaczej ciekawie to wygląda. Na tym pierwszym filmiku NIC nie widać bo jest pod słońce. Zastanawia mnie jak ludzie na to patrzyli jak obiekt jest na tle słońca. Przecież nie można patrzeć na słońce ehh...
  • -1

#25 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Jedyne co jest dziwne, to reakcja ludzi, a przecież kamery mogły mieć tylko poszczególne osoby. Czyli coś widzieli, bo gdyby to był tylko refleks kamery, to widoczny tylko dla kamerzysty. Proste, jak pucowanie jaj :) Natomiast jeśli było to zjawisko refleksowe widoczne i dla kamer i dla ludzi, to ja obstawiam zapowiadane pokazywanie hologramów przed transformacją :) Będzie ich więcej, zobaczycie.
  • 0

#26

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Naprawdę starałam się zobaczyć postać i ... nic.

Chciałam zobaczyć czyli patrzyłam chcąc dostrzec to co zobaczyli inni ... i też nic.

Jak w każdej w sytuacji można mówić o widzeniu na różnych poziomach gęstości, więc jeśli coś się tam pojawiło nadal zapis tego czegoś jest.
Sam filmik jest bardzo złej jakości więc pozwala na fantazjowanie i bujanie w obłokach.







Użytkownik Aidil edytował ten post 25.04.2011 - 08:02

  • 1



#27

b00n.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedyne co jest dziwne, to reakcja ludzi, a przecież kamery mogły mieć tylko poszczególne osoby. Czyli coś widzieli, bo gdyby to był tylko refleks kamery, to widoczny tylko dla kamerzysty. Proste, jak pucowanie jaj :) Natomiast jeśli było to zjawisko refleksowe widoczne i dla kamer i dla ludzi, to ja obstawiam zapowiadane pokazywanie hologramów przed transformacją :) Będzie ich więcej, zobaczycie.

Nie widzisz reakcji niektórych ludzi na tym forum ? A przecież nawet ich tam nie było. Wystarczy, że ktoś coś krzyknął, a reszta to "zobaczyla". I, litości, jaki hologram ? To już wygląda na ostrą paranoję, rodem z monitorapolskiego, na który często wchodzę, żeby poprawić sobie humor.
  • -2

#28 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie dostrzegasz pewnego niuansiku, którym jest to, że ludzie rzeczywiście żywiołowo na coś reagowali. My nie małpki, co na piedestał wniosą barwną skórkę od banana :)
Poza tym nie wiesz co miałem na myśli pisząc o hologramie "świętej postaci". Nie znasz kontekstu. A o stan mojego umysłu się nie martw ;) Zdziwiłbyś się po zmianie percepcji jakie cuda nasz czekają.
  • 1

#29

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale co by to nie było, to jest tylko jakieś złudzenie.

Dołączona grafika
  • 0



#30

Kałuża.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja wątpię, by to była jakaś zbiorowa halucynacja. Coś tam jednak widać i reakcja ludzi jest naturalna.
Nie wiem czy ktoś z was zwrócił uwagę na kulkę latającą przy postaci, która się ,,objawiła". Mi ona przywodzi na myśl tzw. Kule ORBS, które czasem widać przy grobach na pogrzebie, albo w okolicach, gdzie później pojawiają się piktogramy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych