Skocz do zawartości


Kongresman Ron Paul do NWO-owców: nie uda się wam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Kongresman Ron Paul do NWO-owców: nie uda się wam


Steve Watson 6.4.2011, przekład-skrót Piotr Bein

Ikona wolności, Ron Paul powiedział to na antenie Alexa Jonesa jelitom „międzynardowoym” próbującym zaprowadzić globalizm poprzez zachodni kompleks przemysłowo-wojskowy. Wg Paula, głęboko chora forma globalizmu szerzy się poprzez kryzysy międzyanrodowe: polityczne przewroty na Bliskim Wsch. i w Afryce Płn. oraz kryzys finansowy. Dla NWO-owców jest to okazja do kroku naprzód – mówi Paul z aluzją do niesławnego opisu obecnej koalicji mocarstw pod wodzą USA. Bush senior chwalił się tym, pamiętacie nie zapytał Kongresu o pozwolenie na Wojnę nad Zatoką Perską 1990/91, miał rozkaz z ONZ […] Wtedy 1-szy raz usłyszałem od prezydenta USA „NWO”. Ktokolwiek to mówi musi być trzepniętym spiskowcem, a Bush wmawiał nam, że to trzeba zrobić dla NWO. Idą na wojny ONZ i NATO, ale nie Kongresu USA. W końcu ci na górze kontrolują pieniądz, więc planują globalny pieniądz fiducjarny poprzez MFW i Bank Światowy. Wg Financial Times itp., MFW mocno oręduje za wprowadzeniem globalnej waluty bancor, opartej na własnej papierowej walucie SDR, która rzekomo ma ustabilizować międzynarodowy system pieniądza. NWO na pewno bada ten kryzys walutowy, a my chcemy konstytucyjnej, zdrowej waluty, złota i srebra – mówi Paul, wg którego zdrową politykę pieniężną ostatecznie uznana się za rozwiązanie dla kryzysu finansowego.

Daleka droga przed nimi, bo lansują lipny pieniądz i muszą pokonać rynek. Mogą sprobować zrobić wielkie szkody w międzyczasie, lecz prawdziwy pieniądz wygra. Miejmy nadzieję, że staniemy na wys. zadania i wolność pokona tyranów. Bankructwo powali nas na kolana, ale miejmy nadzieję, że pozbieramy się w znacznie lepsze niż teraz.

Wg Paula, pomimo niedawnych działań wojskowych w Libii itd., w końcu szerzenie NWO siłą nie uda się: Powalenie nas na kolana posłuży czemuś, a niektórzy z nich lubią tę okazję, nie popuszczą wyjątkowej sytuacji i wykorzystają ją myśląc, że tak szerzą NWO i Jeden Rząd.

http://www.youtube.com/watch?v=c_GcIuAR0QU&feature=player_embedded

Click

  • 4

#2

Bliss.
  • Postów: 213
  • Tematów: 35
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

szkoda, że tak się szybko ludzie starzeją ...

Ma 75 lat
i chce do Białego Domu
"MÓWIŁEM PRZEZ 30 LAT. LUDZIE ZACZĘLI SŁUCHAĆ"


Konserwatywny kongresmen z Teksasu Ron Paul ogłosił oficjalnie, że będzie kandydował o nominację prezydencką z ramienia Partii Republikańskiej. - Oficjalnie ogłaszam, że jestem kandydatem - powiedział Paul w programie ABC "Good Morning America".
- Nadszedł czas, gdy ludzie zaczęli się zgadzać z większością tego, co mówiłem przez ostatnich 30 lat, wiec myślę, że czas jest właściwy - powiedział członek Izby Reprezentantów.

Może i właściwy, ale też nieubłagany. Ron Paul ma już bowiem 75 lat na karku, a jak uczy historia, Amerykanie preferują raczej młodszych polityków w Białym Domu.

ajstarszym prezydentem USA był w momencie inauguracji Ronald Reagan, który został prezydentem w wieku 69 lat i 349 dni. A w chwili reelekcji - 74 lata.

Do trzech razy sztuka

Ron Paul dwukrotnie już startował w wyścigu o prezydenturę w USA. Pierwszy raz, gdy kończyła się era Reagana w 1988 roku (jako kandydat Partii Libertariańskiej zdobył 0,5 proc. głosów) i drugi raz 20 at później.

Paul jest z wykształcenia lekarzem. Zgodnie z danymi "American Journal of Political Science" jest najbardziej konserwatywnie głosującym politykiem w USA od 1937 roku.

Z ciekawostek wyborczych warto wspomnieć, że ustanowił rekord jeśli chodzi o zbieranie funduszy. 16 grudnia 2007 zebrał 6 milionów dolarów na kampanię z ciągu 24 godzin.



Mój odnośnik
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych