Skocz do zawartości
Alarm ! Program redukcji populacji


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
 • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

Alarm ! Prezydencki program redukcji populacji USA

Prezydent Obama wprowadza program redukcji populacji w USA,. poprzez wprowadzenie ustawy odmawiającej osobom biednym, starszym i chronicznie chorym ich prawa do opieki medycznej.

http://www.youtube.com/watch?v=tSjH52BncFE&feature=related

**************

Oprócz tego:

Eutanazja i depopulacja ludności Świata jest już faktem!

Realizowany jest plan depopulacji ludzkości, bo brak pieniędzy? Prezydent Obama wprowadził w życie, plan reform rewidujących poglądy na kwestię eutanazji, zapoczątkowanej przez Hitlera w 1939 r. w której to przeszłości tak rozpoczynała proces ludobójstwa.

Program z którym mamy teraz do czynienia, zakłada odmowę pomocy medycznej dla osób starszych, schorowanych, dla ludzi biednych i dla ludzi przewlekle chorych, co miało by przynieść oszczędności w bilionach dolarów. Podczas komisji padło stwierdzenie "... odbieranie życia ludziom, którzy nie są godni by żyć.." tak samo jak mówili nazistowscy lekarze.

Dr. Ezekiel Emanuel i jego współpracownicy prowadzili kampanie na rzecz eutanazji, mając swoją siedzibę w Hasting Center, w której Dr. Emanuel jest współudziałowcem. To właśnie oni, ukształtowali opinie obywateli i świata medycznego w kwestii zaakceptowania kultury śmierci, jak np. prawo stanu Washington, wprowadzone w listopadzie wspomagając fizjologów w zabijaniu pacjentów, których prawa do pomocy medycznej zostały drastycznie cofnięte w przypadku uniwersalnej pomocy podczas katastrof.

W listopadzie 2008 roku, Dr. Emanuel napisał, że kryzys, wojna i finansowa zapaść doprowadzą do tego, że wystraszeni ludzie zaakceptują tego typu program. Porównowując to z Hitlerowskimi poglądami w 1935 roku Dr. Brandt powiedział, że ich program eutanazji musi poczekać do rozpoczęcia wojny, aby owy plan mógł zostać zaakceptowany publicznie. Dr. Emanuel w 2008 roku napisał, że przysięga lekarska, która jest hipokryzją, powinna zostać zarzucona, a doktorzy nie powinni już być dbać o pacjentów. Alfred Hoche i Karl Binding - niemieccy specjaliści od eugeniki powiedzieli dokładnie to samo, aby móc zacząć zabijać.

Jak już wiemy, ten proces rozwija się od USA po cały Świat. Możemy to zaobserwować na przykładzie refundowanych w Polsce lekarstwach itp. Cały odtajniony plan Dr. Ezekiela Emanuela jest już realizowany, więc już nie musimy się domyślać na wcześniejsze spekulacje jakie publikowaliśmy w tym serwisie iż wszystko okazuje się jasne.

Obozy zagłady już są wyszykowane, pandemia także już uderzyła w Świat, kryzys finansowy już jest. Ostatnim celem programu będzie Światowy stan wyjątkowy, w którym dokończony zostanie proces depopulacji ludzkości świata odbierając ludziom biednym, starym i schorowanym życie, jakie jest cenniejsze niż jakie kolwiek głupie oszczędności finansowe.

Click

***********

Jakiś czas temu dyskutowaliśmy o szczepieniach dzieci i o zgonach ok 2000 najmłodszych.
Kolejne kwestie szczepień:Iluminaci oskarżeni o masowe szczepienia wywołujące depopulację globu

Jane Burgermeister, austriacka dziennikarka, zgłosiła do FBI popełnienie kryminalnego przestępstwa przez Światową Organizację Zdrowia WHO, Organizację Narodów Zjednoczonych oraz kilkunastu najbardziej prominentnych przedstawicieli rządów i korporacji. Oskarża je o bioterroryzm i próbę dokonania masowych mordów. Przygotowała również nakaz sądowy przeciwko przymusowym szczepieniom, które mają być wprowadzone w USA.

W kwietniu 2009 Jane Burgermeister oskarżyła austriackie firmy Baxter AG oraz Avir Green Hills Biotechnology of Austria o wyprodukowanie skażonej szczepionki przeciwko ptasiej grypie, twierdząc iż była to świadoma próba wywołania pandemii celem wyciągnięcia z niej korzyści materialnych.

W swym oskarżeniu dziennikarka przedstawia dowody na dokonywanie aktów bioterroryzmu przez grupę osób działających w Stanach Zjednoczonych pod kierownictwem międzynarodowych bankierów kontrolujących Federal Reserve, jak również WHO, ONZ i NATO. Zamiarem spiskowców jest po prostu dokonanie masowego ludobójstwa na znacznej części populacji Stanów Zjednoczonych przy pomocy genetycznie zmanipulowanego wirusa pandemicznej grypy. Spiskowcy są ulokowani na wysokich stanowiskach rządowych w USA, a ich celem jest oczywiście osiągnięcie zysków materialnych.

W szczególności zaś zostały przedstawione dowody na to, iż w owym niewyobrażalnym wręcz międzynarodowym syndykacie zbrodni biorą udział Barack Obama, David Nabarro (amerykański koordynator ds epidemii grypy), Margaret Chan (dyrektorka WHO), Kathleen Sibelius (sekretarz departamentu bezpieczeństwa wewnętrznego), David de Rotschild (bankier), David Rockefeller (bankier), George Soros (bankier), Werner Fayman (kanclerz Austrii), Alois Stoger (austriacki minister zdrowia) i wielu innych.

Oskarżenie stwierdza, iż ww osoby brały udział w spisku mającym na celu zaplanowanie, zebranie środków na realizację oraz wykorzystanie w skali międzynarodowej broni biologicznej przeznaczonej do eliminacji ludności - przy udziale firm farmaceutycznych Baxter i Novartis. Firmy te stworzyły przy pomocy metod inżynierii genetycznej, a następnie uwolniły śmiercionośne bioczynniki - konkretnie zaś tzw. wirus "ptasiej grypy" i wirus "świńskiej grypy" w celu uzyskania pretekstu do wprowadzenia przymusowych szczepień. Przymusowe "szczepienia" oznaczały by wprowadzenie toksycznych czynników biologicznych do organizmów osób poddanych szczepieniom, co spowodowało by masowe zgony i choroby w całych Stanach Zjednoczonych.

W zarzutach kryminalnych Jane Burgermeister wobec uczestników spisku, który ma a celu poprzez masowe szczepienia wywołać depopulację globu, znalazła się tajemnicza organizacja Iluminatów (Illuminati). Według autorki oskarżenia jest to międzynarodowy syndykat kryminalny wykorzystujący międzynarodowe organizacje jak ONZ czy WHO w realizacji niecnych celów. To właśnie członkowie Illuminatów doprowadzili do kryzysu finansowego, który jest też częścią ich planu. Poprzez manipulację rynku finansowego udało im się uzyskać olbrzymie korzyści finansowe, a co za tym idzie środki do realizacji dalszej części morderczego planu. Burgermeister w swoim pozwie podaje dowody na intencjonalne działanie grupy w postaci m.in. produkcji szczepionki z niebezpiecznym wirusem, który przez ekspertów został zakwalifikowany jako broń biologiczna.Oto w skrócie zarzuty złożone do FBI.

Burgermeister przekazuje dowody na akty bioterroryzmu, które są niezgodne z prawem USA, dokonane przez grupę działającą w USA pod dyrekcją międzynarodowych bankierów, którzy także kontrolują tzw. Federal Reserve (FED) jak też WHO (Światową Organizację Zdrowia) ONZ i NATO. Celem tego bioterroryzmu w świetle oskarżeń Burgermeister jest wywołanie ludobójstwa ludności USA poprzez użycie wirusa stworzonego za pomocą inżynierii genetycznej w celu wywołania śmiertelnej choroby.
Grupa ta przejęła także wysokie pozycje rządowe w USA. Wśród oskarżonych znajdują się: Barack Obama - Prezydent USA, David Nabarro - Koordynator ONZ w.s. grypy, Margaret Chan - Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Zdrowia, Kathleen Sibelius - Sekretarz Departamentu Zdrowia, Janet Napolitano - Zekretarz Homeland Security (Bezpieczeństwa Państwowego), David de Rotschild - bankier, David Rockefeller - bankier, George Soros ? bankier, Werner Faymann - Kanclerz Austrii oraz Alois Stoger - Minister Zdrowia Austrii.

Grupa ta jest częścią międzynarodowego syndykatu kryminalnego, który opracował, wyprodukował, zgromadził i użył broń biologiczną w celu eliminacji ludności USA i innych krajów w celach zysku finansowego i korzyści politycznych.

W ostatniej fazie oskarżeni spiskowali realizując program użycia broni biologicznej za pomocą firm Baxter i Novartis, które wyprodukowały i rozprzestrzeniły śmiertelne zarazki, szczególnie wirusa "ptasiej grypy" i "świńskiej grypy" aby mieć pretekst do wprowadzenia przymusowych masowych szczepień, a w ten sposób mogłyby wprowadzić do organizmów szczepionych osób toksyczny czynnik biologiczny, który mógłby spowodować śmierć lub obrażenia ludności USA. Taka działalność jest bezpośrednim pogwałceniem porozumienia w.s. Broni Biologicznej i działalności antyterrorystycznej (Biological Weapons Anti-terrorism Act.)

Burgermeister załącza dowody na to, że Baxter AG, austriacki oddział firmy Baxter International, celowo wysłał 72 kilogramów żywego wirusa ?ptasiej grypy. Wirus ten dostarczono przez WHO na początku 2009 roku do 16 laboratoriów w czterech krajach. Ma być to dowodem, że kompanie farmaceutyczne jak i międzynarodowe agencje rządowe (international goverment agencies) aktywnie uczestniczą w przygotowaniu, produkcji i dystrybucji toksycznych czynników, które są sklasyfikowane jako najgroźniejsza broń biologiczna w celu wywołania pandemii i ludobójstwa.

W zarzutach, które Burgermeister złożyła w kwietniu 2009 r. znalazła się informacja, że laboratorium firmy Baxter w Austrii, które powinno być jednym z najbardziej bezpiecznych na świecie, nie zastosowało się do obowiazujących norm i pozwolono w nim wbrew wszelkim regulacjom na zmieszanie 72 kilogramów substancji zakwalifikowanej jako broń biologiczna z wirusem zwykłej ludzkiej grypy. Następnie tę toksyczną mieszankę wysłano z ośrodków w Orth w Donau.

W lutym 2009 r. pracownik firmy BioTest w Czechach wypróbował tę szczepionkę na zwierzętach laboratoryjnych (fretkach) i te zwierzęta zdechły. Po tym incydencie nie wszczęto żadnego śledztwa, zarówno ze strony WHO, Unii Europejskiej jak i austriackich służb zdrowia. Nie sprawdzono nic - składu wirusa i jego sekwencji genetycznych. Podczas konferencji w austriackim parlamencie 20 maja Minister Zdrowia Alois Stoger ujawnił, że wypadek ten został szybko zbadany przez zwykłego weterynarza, a nie przez odpowiednie służby.

Burgermeister uważa, że uwolnienie wirusa było krokiem do wywołania pandemii i przez to umożliwiło WHO wprowadzenie 6 poziomu zagrożenia. Dziennikarka następnie cytuje wszelkie dekrety i prawa, które umożliwiają przejęcie w sytuacji takiej pandemii kontroli nad USA przez ONZ i WHO. Dodatkowo istnieją przepisy w świetle których szczepienia mają być obowiązkowe z uwagi na ogłoszenie pandemii.

Twierdzi, że cały biznes "świńskiej grypy" jest oparty na wielkim kłamstwie opartym na założeniu, że jest jakiś naturalny wirus, który nam zagraża. Dostarcza dowodów na to, że zarówno wirusy "ptasiej" jak i "świńskiej" grypy, były stworzone w laboratoriach finansowanych przez WHO i różne agencje rządowe. Wirus "świńskiej" grypy w szczególności jest hybrydą prawdziwej świńskiej grypy oraz ludzkiej i ptasiej - coś co może być stworzone tylko w sztuczny sposób.

Deklaracja pandemii "świńskiej grypy" przez WHO pomija podstawowe warunki. Po pierwsze WHO sama pomogła w wyprodukowaniu i rozprzestrzenieniu wirusa, zatem jest współodpowiedzialna za tę "pandemię". Po drugie, objawy tej grypy jak i zwykłej grypy ludzkiej czy też przeziębienia są nierozróżnialne. "Świńska grypa" nie jest bardziej groźna od zwykłej. Ilość incydentów jest bardzo niekonkretna i dotąd nie wiadomo ile naprawdę było przypadków "świńskiej grypy". Nie będzie pandemii do momentu ogłoszenia masowych szczepień, które de facto spowodują, że grypa będzie naprawdę groźna - toksyczność szczepionek spowoduje masowe zgony. Wszystko to ma się odbyć pod pozorem ochrony zdrowia populacji. Jako przykład Burgermeister podaje śmierć 21 bezdomnych w Polsce w lecie 2008 roku, na których testowano szczepionki.

Wg. dziennikarki te same firmy farmaceutyczne i międzynarodowe agencje rządowe, które wyprodukowały i rozprzestrzeniły toksyczny materiał mogący spowodować pandemię są na pozycji by otrzymać intratne kontrakty rządowe na kupno szczepionki. Kontrolowane media pomagają w tym publikując fałszywe informacje aby ludzie przyjmowali bez oporu niebezpieczną szczepionkę.

Amerykanie ucierpią w sposób nieodwracalny jeśli uda się zmusić ich siłą do przyjęcia tej niesprawdzonej szczepionki. Może to nastapić gdyż wcześniej wprowadzono przepisy umożliwiające rząd do zastosowania przymusu (Model State Emergency Health Powers Act, National Emergency Act, National Security Presidential Directive/NSPD 51, Homeland Security Presidential Directive/HSPD-20, and the International Partnership on Avian and Pandemic Influenza).

Osoby i instytucje, które występują w pozwie Jane Burgermeister, już od 2008 roku wprowadziły lub też przyspieszyły wprowadzenie praw i przepisów, które umożliwią pozbawienie obywatelstwa USA, zabezpieczającego konstytucyjnie możliwość odmowy szczepienia. Odmowa szczepienia przeciwko groźnemu wirusowi może być też uznana za przestępstwo, za które mogą być wymierzone ciężkie kary więzienia czy też obozy kwarantanny prowadzone przez agencję rządową FEMA, przy czym obywatele i ich rodziny nie będą nawet mogli żądać odszkodowania za ubytek zdrowia czy śmierć. Jest to oczywiście w sprzeczności z obowiązującym prawem oraz Konstytucją USA i Kartą Praw Stanów Zjednoczonych (Bill of Rights). Przygotowując takie przepisy oskarżeni przygotowali podstawy do egzekucji ludobójstwa.

Używając "świńskiej grypy" jako pretekst, poprzez przymusowe szczepienia oskarżeni zaplanowali zbrodnię masową ludności USA na wielką skalę. Przygotowali szeroką sieć obozów koncentracyjnych dozorowanych przez agencję FEMA z gotowymi grobami masowego pochówku. Przygotowane jest też przejęcie władzy w USA przez międzynarodowy syndykat kryminalny, który wykorzystuje ONZ i WHO w swojej zorganizowanej działalności przestępczej, która jest pogwałceniem prawa i stanowi zdradę państwową.

W następnej kolejności dziennikarka oskarża kompleks kompanii farmaceutycznych, który składa się z firm Baxter, Novartis i Sanofi Aventis, które za granicą opracowują m.in. program produkcji broni biologicznej, a działalność ta jest finansowana przez w.w. syndykat kryminalny. Celem jest ludobójstwo, które ma zmniejszyć populację globu o 5 miliardów w ciągu najbliższych 10 lat. W planie jest też działalność terrorystyczna, której celem jest zmuszenie ludności do rezygnacji z ich praw oraz internowanie w obozach kwarantacyjnych dozorowanych przez FEMA. Posiadłości i majątek zabitych ludzi zostaną przejęte przez ten syndykat.

Poprzez eliminację populacji Płn. Ameryki międzynarodowa "elita" będzie miała dostęp do surowców naturalnych takich jak woda i pola naftowe. Poprzez przyłączenie USA w skład tzw. Unii Północnoamerykańskiej (North American Union) nastąpi unicestwienie tego kraju i jego konstytucji - w ten sposób syndykat będzie miał totalną kontrole nad Ameryką Północną.

Kompletne dossier jest 69 stronicowym dokumentem zawierającym dowody, które dziennikarka zamieściła na poparcie swoich oskarżeń. Oto niektóre z nich:

Dowody na to, że szczepionki są de facto bronią biologiczną ? zgodnie z ich klasyfikacją przez agencje rządowe.

Dowody naukowe, że wirus "świńskiej grypy" został stworzony sztucznie na podstawie oryginalnego wirusa grypy z 1918 roku. Poparte są publikacjami specjalistów w tym raportem Dr Jeffrey'a Taubenbergera w "Science Magazine".

Sekwencja genomu wirusa "świńskiej grypy"

Dowód na celowe skażenie "świńską grypą" w Meksyku.

Dowód na udział prezydenta USA Obamy w rozprzestrzenieniu się "świńskiej grypy" podczas jego wizyty w Meksyku, podczas której zmarło kilku oficjeli. Jednym z wniosków jest to, że prezydent nie został przebadany gdyż wcześniej był zaszczepiony odpowiednią szczepionką.

Dowody na to, że firma Baxter wspólnie z WHO wyprodukowały i rozprzestrzeniły wirusa w Austrii. Zacytowana jest wypowiedź przedstawiciela Baxtera, w której przyznał on, że przypadkowo dostarczony do Czech wirus H5N1 był wysłany z centrali WHO. Jest to obecnie przedmiotem osobnego dochodzenia w Austrii.

Dowód na to, że Baxter jest jednym z elementów tajnego programu produkcji broni biologicznej.

Dowód na to, że Baxter rozmyślnie toksycznie zanieczyścił szczepionkę.

Dowód na to, że firma Novartis używa szczepionek jako broni biologicznej.

Dowód na udział WHO w programie produkcji broni biologicznej.

Dowód na manipulację danymi przez WHO w celu podniesienia poziomu zagrożenia pandemią do 6. To z kolei ma doprowadzić do przejęcia kontroli nad Stanami Zjednoczonymi.

Dowód na to, że FDA (Food and Drug Administration) bierze udział w ukrywaniu programu produkcji broni biologicznej.

Dowód na udział kanadyjskiego Państwowego Laboratorium Mikrobiologicznego w programie produkcji broni biologicznej.

Dowód na udział naukowców z brytyjskiego NIBSC i CDC w opracowaniu wirusa "świńskiej grypy".

Dowód na to, że epidemię "Hiszpanki" w roku 1918 spowodowało de facto powszechne użycie aspiryny, które to poprzez obniżenie temperatury pozwoliło na rozwój wirusa, który został dostarczony do organizmów ofiar właśnie poprzez szczepienia. Podobnie jak aspiryna działają obecnie Tamiflu i Relenza, przez co można się również spodziewać zwiększonej zachorowalności.

Dowody na manipulację prawem i przepisami, które zezwalają na bezkarne ludobójstwo.

Dowody na istnienie miedzynarodowego syndyatu kryminalnego, w tym tzw. "Illuminati" i "Bilderberg".

Dowody na udział Illuminati i Bilderberd w produkcji i dystrybucji wirusa "świńskiej grypy".

Dowód na to, że sprawa "uzbrojonego wirusa grypy" była omawiana podczas zebrania Bilderbergu w Atenach 14-17 maja 2009 roku, jako część planu ludobójstwa. Według jednego z uczestników, Pierre Trudeau, uczestnicy Bilderbergu są genetycznie "lepsi" od reszty ludzkości.

Udział mediów, które trzymaja Amerykanów w całkowitej niewiedzy.

Jane Burgermeister ma podwójne obywatelstwo - austriackie i irlandzkie. Pisze dla Nature, the British Medical Journal i American Prospect.Do momentu wypowiedzenia była korespondentką Renewable Energy World. Tematami jej artykułów są zmiany klimatyczne, biotechnologia i ekologia.
Click • 6

#2

BrainCollector.
 • Postów: 1777
 • Tematów: 100
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

to...to jest chore...

Może by tak mała wojenka co wybije połowe ludności na świecie ? hmm ?

Coś Barak przestaje mi się podobać i zaczynam wątpić w jego nagrode nobla....
 • 1#3 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
 • Tematów: 0

Napisano

Najgorsze jest to, że jest to program celujący w ludzi biednych. Jak ten facet to określił: uzyskiwanie oszczędności rzędu 2,3 bilionów dolarów na odbieraniu życia tym, co nie są godni, aby żyć.
 • 0

#4

stefek.
 • Postów: 37
 • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie bardziej martwi ten motyw z wirusami/chorobami... Zawsze sądziłem, że nie ma co się bać wojny atomowej, ani jakiejś apokalipsy z kosmosu, ale tego, że ktoś z bardzo dziwnym umysłem zafunduje stworzenie wirusa... bo chyba nie będą jeździć furgonetkami i zabijać ludzi...

A w stanach zawsze było tak, że żeby się leczyć, trzeba było płacić (ubezpieczenie lub za opiekę medyczną w szpitalu/wizytę u lekarza). U nas ten nasz lokalny rodzinny konował jest i był, tak samo dostęp do specjalistów (jak ktoś nie ma pieniędzy to odczeka strasznie długo, ale jeśli dotrwa...). Tam trzeba płacić rachunki za to jak Ciebie karetka na pogotowie przywiezie bo ktoś Cię postrzelił. A jeśli nie masz pieniędzy, mają prawo odmówić pomocy...

Użytkownik stefek edytował ten post 06.04.2011 - 09:30

 • 0

#5

Quintus Maximus.
 • Postów: 577
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przerażający temat! Świetna robota Muhad!

Jednak ja uważam, że spisek na taką skalę nie jest możliwy, przecież w to musiało by być zaangażowane tysiące, jak nie setki tysięcy osób! Niemożliwe, aby obiektywne, dbające o dobro ludzkości media nie wykryły i nie nagłośniły tego zbrodniczego procederu! To jest po prostu niemożliwe, tak samo jak 11 września, chemtrails i inne paranoiczne teorie spiskowe. Coś jeszcze miałem napisać, ale liczę na pomoc tutejszych 'sceptyków'. Oni dokończą mój post i naprowadzą nas na 'właściwe' tory myślenia.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 06.04.2011 - 10:31

 • 0

#6

Canaris.

  God Emperor of Mankind

 • Postów: 512
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przerażający temat! Świetna robota Muhad!

Jednak ja uważam, że spisek na taką skalę nie jest możliwy, przecież w to musiało by być zaangażowane tysiące, jak nie setki tysięcy osób! Niemożliwe, aby obiektywne, dbające o dobro ludzkości media nie wykryły i nie nagłośniły tego zbrodniczego procederu! To jest po prostu niemożliwe, tak samo jak 11 września, chemtrails i inne paranoiczne teorie spiskowe. Coś jeszcze miałem napisać, ale liczę na pomoc tutejszych 'sceptyków'. Oni dokończą mój post i naprowadzą nas na 'właściwe' tory myślenia.

Ależ ty masz cienki ten sarkazm .

Co do tematu : zwykłe republikańskie pieprzenie . Od początku prezydentury Obamy republikańce snują rózne teorie a temat tego jak to Barack zniszczy ich wspaniałe USA wiec to raczej nic nowego . W końcu Obama tak strasznie chce pozabijać ludzi że aż reformuje najbardziej posraną służbe zdrowia na świecie tak żeby wiecej ludzi ( biedniejszych ) miało do niej dostęp .

Jane Burgermeister

To ta sama walnięta co przepowiadała ludobójstwo FEMA w lipcu 2009 ?? To sie nazywa wiarygodne źródło .

Coś Barak przestaje mi się podobać i zaczynam wątpić w jego nagrode nobla....

Nagrode Nobla dostał za to czego był symbolem : został prezydentem kraju w którym jeszcze 50 lat temu była segregacja rasowa .
A podobać mi sie już dawno przestał - stanowczo za małe jaja ma i nie potrafi sie oprzeć tej lunatyckiej nagonce Foxa i republikańców.
 • 3#7

Jarecki.
 • Postów: 4103
 • Tematów: 426
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I jeszcze jeden ciekawy tekst utrzymany w podobnym tonie.

W cotygodniowym raporcie na swoim portalu , wielokrotny kandydat na Prezydenta USA, jeden z najlepszych ekonomistów świata, 87 – letni Lyndon La Rouche podsumowuje sytuację, w jakiej znalazł się świat.
Twierdzi, że jest to krytyczny moment dla ludzkości.
W lutym rozpoczęła się seria katastrofalnych trzęsień ziemi, których początkiem była Nowa Zelandia i i okoliczne wyspy.Trzęsienia przeniosły się na Azję i zmierzają w stronę Alaski i Kalifornii oraz Chile. Nie wiemy jaki będzie finał, możemy jedynie przypuszczać na podstawie przesłanek.
Wg LaRouche’a jest to ten sam proces, który zniszczył już wcześniej część świata.
Niestety, międzynarodowa prasa z New York Timesem i Washington Postem włącznie kłamią jak nigdy dotąd, próbując wywołać panikę na bazie katastrofy nuklearnej, a nie jest to tak jak się przedstawia. Sposób wytwarzania energii z elektrowniach atomowych w Japonii był zupełnie prawidłowy. Spisały się one znacznie lepiej niż można było przypuszczać, po tym jaki był rozmiar trzęsienia ziemi. Problemem jest to, że kryzys w regionie Pacyfiku przeszedł wszelkie ustalone wcześniej standardy bezpieczeństwa. Reaktory zostały zniszczone przez kataklizm o znacznie wyższej skali niż można było sobie wyobrazić. Siły, które zadziałały były o kilka stopni wielkości większe niż cokolwiek do tej pory nastąpiło, łącznie z wybuchami olbrzymich bomb wodorowych, które miały kiedyś miejsce na Pacyfiku.
Człowiek nigdy dotąd nie wytworzył kataklizmu o takiej skali, i nadal nie jest w stanie wytworzyć energii takiej wielkości. Nie możemy więc winić elektrowni nuklearnych, których tak bardzo potrzebujemy.
W dalszej kolejności La Rouche wyjaśnia o co chodzi z tym atakiem na formę wytwarzania energii jaką są elektrownie atomowe i kto za tym stoi. Ludzkość się teraz zmaga z ruchem znacznie gorszym od faszystowskiego, szczególnie wokół Prezydenta USA, który też sam, bez przesady, też jest groźniejszy od faszystów.
W ruchu tym główną rolę odgrywają tzw. „Brytyjczycy”, to ci tak potwornie kłamią w mediach, gdyż zależy im na doprowadzeniu swoich niecnych planów do końca. Ich intencja jest bardzo poważna – redukcja populacji USA, Europy i Azji za pomocą programu ludobójstwa.
Przy wytwarzaniu energii za pomocą elektrowni nuklearnych, niemożliwe jest wdrożenie tego programu. Celem kłamstw, których autorem są media, nie rządy państw, jest ludobójstwo zaplanowane przez Monarchię Brytyjską.
Innym problemem, przed którym stoimy jest Układ Słoneczny i przestrzeń kosmiczna. Wykracza to daleko poza ludzką wiedzę i doświadczenie.Być może moglibyśmy z tym problemem sobie poradzić, ale wymagać to będzie poważnego wysiłku.
Problemem jest Słońce, które wchodzi w gwałtowny okres swojego cyklu, taki jakiego jeszcze dotąd nie doświadczaliśmy. To jest przyczyną pojawiania się super-trzęsień ziemi, szczególnie w tzw. Pacific Rim. Zespół LaRouche pracuje intensywnie nad przygotowaniem do publikacji wyników badań na ten temat – zostanie to udostępnione opinii publicznej w najbliższych dniach.
http://www.larouchepac.com/node/17862
 • 0#8

Quintus Maximus.
 • Postów: 577
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do tematu : zwykłe republikańskie pieprzenie . Od początku prezydentury Obamy republikańce snują rózne teorie a temat tego jak to Barack zniszczy ich wspaniałe USA wiec to raczej nic nowego .

Zaraz, zaraz, tylko nie mów nam, iż naprawdę wierzysz, że Republikanie walczą w USA z Demokratami o władzę? Wierzysz, że w USA jest demokracja i jakiekolwiek znaczenie ma to, kto wygra tam wybory Republikanin, czy Demokrata?

Nagrode Nobla dostał za to czego był symbolem : został prezydentem kraju w którym jeszcze 50 lat temu była segregacja rasowa .

To za to dostaje się teraz nagrodę Nobla? To Kaczyński też powinien takową dostać, bo został prezydentem kraju, w którym od II wojny światowej rządzi układ.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 06.04.2011 - 11:06

 • 0

#9

PaZi.
 • Postów: 933
 • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Już bo banie? A to dziwne.

Ty quintusie już uwierzyłeś nie? Jeden post i cała prawda obiawiona stoi przed tobą otworem. To jest karygodne postępowanie w każdym toku rozumowania.

Kilku naukowców i szefów firm farmaceutycznym to raczej mało ludzi w porównaniu do calych szatbów ludzi z fbi potrzebnych do latania po ulicach manhattanu i wmawiania ludziom, że to samoloty były a nie rakiety, tak jak setki, albo tysiące osób potrzebnych do organizacji obróbki wideo w czasie prawie rzeczywistym by nałożyć obraz samolotu na rakietę w każdym nagraniu w mediach.

Fakty są takie że te śmiercionośne ptasie, świńskie grypy to tylko panika mediów. W końcu to świetny temat był, który ciągnął się przez kilka tygodniu. Na końcu okazało się, że ta grypa jest mniej groźna o zwykłej sezonówki. Natomiast kryzys został wywołany przez źle skonstruowany system bankowości i skrajnie nieodpowiedzialnych ludzi na stanowiskach prezesów banków.

Ogólnie post ciekawy, sporo informacji do weryfikacji, ale przynajmniej jest coś nowego i dobrze opracowanego.

Pozdrawiam
 • 2

#10

Canaris.

  God Emperor of Mankind

 • Postów: 512
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zaraz, zaraz, tylko nie mów nam, że naprawdę wierzysz, że Republikanie walczą w USA z Demokratami o władzę? Wierzysz, że w USA jest demokracja i jakiekolwiek znaczenie ma to, kto wygra tam wybory, Republikanin, czy Demokrata?

Dla sekty Icke to cieżkie do skumania ale tak tam jest.

To za to dostaje się teraz nagrodę Nobla? To Kaczyński też powinien takową dostać, bo został prezydentem kraju, w którym od II wojny światowej rządzi układ.

Chyba okresowy .
Kaczka nie kończyła żadnych układów bo zamiast postkomunistów robiła układ z klechami i Tadziem Rydzem .


Ogólnie post ciekawy, sporo informacji do weryfikacji, ale przynajmniej jest coś nowego i dobrze opracowanego.

Pazi litości . Popatrz sobie na nazwisko Burgermeister , to mówi wszystko o tym jak ta weryfikacja sie skończy.

Użytkownik Canaris edytował ten post 06.04.2011 - 11:12

 • 0#11 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
 • Tematów: 0

Napisano

Co do tematu : zwykłe republikańskie pieprzenie . Od początku prezydentury Obamy republikańce snują rózne teorie a temat tego jak to Barack zniszczy ich wspaniałe USA wiec to raczej nic nowego . W końcu Obama tak strasznie chce pozabijać ludzi że aż reformuje najbardziej posraną służbe zdrowia na świecie tak żeby wiecej ludzi ( biedniejszych ) miało do niej dostęp .


Wybacz. Reforma jawna to reforma jawna, więc o co Ci chodzi? Każdy z nas widzi nagranie, ale jakoś Ty widocznie posługujesz się innym językiem.
Mam prośbę, swój ordynarny język zostaw na podwórku. Będzie milej.

Nagrode Nobla dostał za to czego był symbolem : został prezydentem kraju w którym jeszcze 50 lat temu była segregacja rasowa .
A podobać mi sie już dawno przestał - stanowczo za małe jaja ma i nie potrafi sie oprzeć tej lunatyckiej nagonce Foxa i republikańców.


Wybacz, ale na Pokojową Nagrodę Nobla zasługiwał nasz Papież i Wałęsa i to przez wiele lat ciężkiej pracy, która wpłynęła na losy świata. Obama tak naprawdę dostał tę laurkę na piękne oczy i trochę za szybko. Gloryfikujesz nie tych co trzeba.

A teraz kilka smutnych zdjęć.

Dołączona grafika
Specjalne trumny na ludzkie odpady

Dołączona grafika
Wnętrza 102 K wagonów z kajdanami

Dołączona grafika
Specjalne wagony w ilości 102000 sztuk

Dołączona grafika
Specjalne piece w ponad 800 nowych punktach obozów tzw. zagłady

Click


********************


Łączenie Punktów: Masowa depopulacja jest tuż tuż, a Tajny Oddział urządza świat po swojemu


‘Lonnie Wolfe’ napisał w 1981 roku artykuł Plan depopulacji wg Haiga-Kissingera, w którym stwierdza:

Śledztwo tygodnika EIR [Executive Intelligence Review] ujawniło istnienie organu działającego poza kontrolą Białego Domu, a stworzonego jedynie po to, by zredukować światową populację o dwa miliardy ludzi za pomocą wojen, głodu, chorób czy innych koniecznych środków. Ów instrument, na który składają się różne szczeble rządowe, nadaje kurs amerykańskiej polityce zagranicznej. W każdym punkcie zapalnym na świecie – czy to na Salwadorze, czy w tak zwanym sektorze kryzysu w Zatoce Perskiej, Ameryce Łacińskiej, południowo-wschodniej Azji czy też w Afryce – celem amerykańskiej polityki zagranicznej jest redukcja populacji. Kierowanie operacją Rada Bezpieczeństwa Narodowego USA (National Security Council) wyznaczyła Grupie Roboczej ds. Polityki Ludnościowej. Grupa ta wchodzi w skład Biura ds. Ludności (Office of Population Affairs, OPA) Departamentu Stanu USA, utworzonego przez Henry’ego Kissingera w 1975 roku. To samo Biuro nakreśliło administracji Cartera raport Global 2000, w którym apelowano o redukcję populacji. Poza raportem ten sam organ podtrzymywał wojnę domową na Salwadorze jako zamierzony projekt depopulacji.

“Naszym działaniem kieruje jeden motyw – jest nim redukcja populacji” – powiedział Thomas Ferguson, przedstawiciel Biura (OPA) na Amerykę Łacińską. „Albo [obce rządy] będą z nami współpracować, albo urządzimy im taki bajzel, jak na Salwadorze, w Iranie lub Bejrucie. Populacja stanowi problem polityczny. Kiedy wymknie się spod kontroli, potrzeba będzie autorytarnych rządów, nawet faszyzmu, aby ją zredukować. Profesjonaliści nie zamierzają redukować populacji z humanitarnych pobudek. Jedynie ładnie to brzmi. Kierujemy się myślą o surowcach i środowiskowych ograniczeniach. Patrzymy pod kątem strategicznych potrzeb i w związku z tym stwierdzamy, że ten kraj musi obniżyć liczbę ludności – w przeciwnym razie będziemy mieć problem.”

Zrozumiałe jest, że w 1981 roku każdy mógł uznać ten dokument za niestworzoną teorię spiskową, zważywszy na niewielką ilość dowodów dostępnych w tamtych czasach. W 1981 roku my sami pewnie byśmy zareagowali właśnie w ten sposób. Jednak w sierpniu 2009 roku zaprzeczanie otaczającej nas rzeczywistości nie wchodzi już w grę, może z wyjątkiem największych ofiar tej iluzji. Polityka depopulacji ruszyła, to kulminacja długo przygotowanego planu psychopatycznej elity. Redaktorzy i czytelnicy SOTT widzą jego oznaki od lat, a wydarzenia z tego miesiąca, wraz z otwarciem na wszystkich frontach wojny przeciw ludziom, o kolejny krok przybliżyły spełnienie się tej przerażającej wizji świata. Wszystko co może nas fizycznie, mentalnie, psychicznie i duchowo zniszczyć, zostało spuszczone z łańcucha. Poprzez brutalną siłę wojskową, programy eugeniczne pod maską lekarskich zabiegów, modyfikowaną żywność, grabieże i niszczenie surowców, rozprzestrzenianie toksyn oraz wojnę psychologiczną objawia się wyraźna groźba brutalnego i wszechobecnego ucisku.

Jest jednak nadzieja, a bierze ona swój początek w świadomości tych zjawisk. Zatem kontynuujmy…

Techniki depopulacji, metoda I: Sprowadzić głód

Dwie trzecie spośród miliarda głodujących ludzi na świecie mieszka w Azji, gdzie niedobór wody doprowadził do niespotykanych wcześniej braków żywności, które zagroziły zdolności wyżywienia rosnącej populacji kontynentu. Zaś dziwna pogoda w innych rejonach świata – nieustanne powodzie w Australii, Argentynie i Kenii, nadmierne opady deszczu nad północno-wschodnimi USA, zaskakująco niskie letnie temperatury w Kanadzie – jest idealnym bodźcem dla windowania cen żywności i zwiększania jej niedoboru, a tym samym dla zaistnienia katastrofy na miarę pandemii.

W 2003 roku Pentagon wydał raport zatytułowany Gwałtowne zmiany klimatyczne oraz ich implikacje dla bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych, opisując rozwój wydarzeń w XXI wieku:

Nagłe zmiany klimatu mogą znacznie nadwyrężyć pojemność środowiska*, która już obecnie znajduje się na niebezpiecznym poziomie. Naturalną tendencją czy też potrzebą jest przywrócenie jej stanu optymalnego. Kiedy nagłe zmiany klimatu zmniejszają światową pojemność środowiska, dojść może do zaciekłych wojen o żywność, wodę oraz energię. Zarówno w wyniku wojen jak i głodu oraz chorób liczba ludności ulegnie redukcji, by po jakimś czasie dojść do stanu równowagi z aktualną pojemnością środowiska.

[*pojemność środowiska - największa liczba osobników, jaką środowisko jest w stanie utrzymać przez (nieskończenie) długi czas (Biologia, Solomon, Berg, Martin, Villee; W-wa 1998)]

Pentagon stanowi centrum amerykańskiego kompleksu militarno-przemysłowego i jako takie jest jednym z największych na świecie konsumentów dostępnych środków. Fakt ten nie czyni raczej Pentagonu bezstronnym źródłem informacji o „pojemności środowiska” dla zasobów naturalnych Ziemi. Co więcej, ów raport napisano zaraz po rozpoczęciu przez USA drugiej wojny o surowce XXI wieku (inwazji na Irak). Nie dziwi więc, że ten plan „redukcji populacji”, przedstawiony jako przywracający równowagę światu pogrążonemu w nieustannych wojnach o kurczące się zasoby ropy, żywności czy wody – stał się politycznym credo tych, którzy chcą się utrzymać u władzy. Poniższy truizm przypisuje się Henry’emu Kissingerowi: „Kto kontroluje zasoby żywności, kontroluje i ludzi. Kto kontroluje energię, włada całymi kontynentami. Kto kontroluje pieniądze – rządzi światem.” Ażeby wyzbyć się wszelkich wątpliwości co do znaczenia terminu „pojemność środowiska”, tu oto dr Hans Joachim Schellnhuber, doradca niemieckiej kanclerz Angeli Merkel oraz profesor wizytujący na Oxford University, tłumaczy, że masowa redukcja liczby ludności byłaby pozytywnym aspektem „globalnego ocieplenia”, kiedy to ludzie zaczną umierać z głodu z powodu katastrofalnych skutków zmian klimatycznych.
“Choć w bardzo cyniczny sposób, jest to tryumf nauki, ponieważ w końcu coś ustabilizowaliśmy – a mianowicie oszacowanie pojemności środowiska tej planety, to znaczy poniżej miliarda ludzi [...] To w istocie tryumf.”

Tym, co naprawdę miał na myśli, rzecz jasna, jest to, że ów „cyniczny tryumf” stanowi jeden z głównych celów propagandy o globalnym ociepleniu z winy człowieka. Fakt, że niezbędnej do życia żywności można użyć jako narzędzia kontroli, ukazał wyraźnie przedstawiciel koreańskiego przedsiębiorstwa Daewoo, uzasadniając chęć zakupu praw do rozległych obszarów pól uprawnych na Madagaskarze:

Dołączona grafika
Kevin Carter - - Tryumf psychopatów

“Zamierzamy zasiać tam kukurydzę celem zabezpieczenia naszego kraju. Na tym świecie również i żywność może być bronią” – powiedział Hong Jong-wan, menedżer Daewoo. „Będziemy mogli eksportować zbiory lub też przywieźć je do Korei w przypadku kryzysu żywnościowego.”

Dodatkowo, zamiast przekazać je stronie trzeciej (na przykład koreańskiemu społeczeństwu lub innemu krajowi) zbiory te można będzie przechować do czasu, gdy zapasy żywności staną się kartą przetargową w przyszłych zagrywkach psychopatów. Plan eksportu żywności do odległego kraju, który będzie mógł użyć jej jako broni niszczącej gospodarkę innych państw, z pewnością nasila już i tak wielki gniew mieszkańców Madagaskaru, których rząd został w tym roku obalony w wyniku popartego przez wojsko zamachu stanu. Mimo że wspomniana transakcja może nie dojść do skutku, podobne sytuacje mają miejsce na całym świecie, gdzie duże korporacje wykupują pozostałe ziemie uprawne. Pod płaszczykiem politycznie poprawnej mowy o wspieraniu krajów rozwijających się oraz inwestowaniu w ich rolnictwo, w rzeczywistości kryje się proces grabienia ziem, który tym samym napędza wizję przyszłego braku żywności, zachęcając do gromadzenia zapasów. Scott Thill dokładnie wyjaśnia całe to szaleństwo:

Bańka finansowa obecnie przeniosła się z rynku mieszkań na towary, a w szczególności na światową produkcję żywności. Biorąc pod uwagę, co fikcyjne pieniądze zrobiły z rynkiem mieszkaniowym, nie wróży się nic dobrego lokalnym społecznościom, których ziemię zakupują rządy, posiadacze prywatnych majątków, fundusze hedgingowe czy inni inwestorzy w pogoni za wartością rzeczywistą w nadzwyczaj nierealnej gospodarce.

Obopólna korzyść w żadnej mierze nie wchodzi w rachubę, gdyż jedynym pożądanym interesem jest dalsze wzbogacenie się już i tak bogatych krajów oraz inwestorów, zatraconych w marnotrawnej konsumpcji oraz gospodarczej i politycznej korupcji, oblatujących świat w poszukiwaniu naiwnych gospodarzy, na których mogliby się napaść. Nieważne, czy chodzi o ryż, trzcinę cukrową, olej palmowy czy inne paliwa dla ich opasłych cielsk lub odstawionych aut, za nic mają zdrowie i dobrobyt swoich gospodarzy. Tacy ludzie hołdują filozofii przetrwania w najczystszym znaczeniu tego słowa, a jej zwolennicy nigdy nie dzielą się gromadzonymi dobrami.

“Inwestorzy postrzegają te ziemie jako kurczące się zasoby w świecie rosnących niedoborów, co stanowi jedną z przyczyn, dla których tak żywo ich poszukują” – wskazuje Woodall. „Przenoszą mentalność plantacyjną w XXI wiek i pozbawiają ludzi ich ziemi. To obłęd.”

W krajach, gdzie nie istnieje publiczny dostęp do informacji dotyczących sprzedaży własnych ziem, praktyki takich plądrowań i zawłaszczania rodzimej produkcji żywności dokonują się za pomocą tajnych umów. Grunty trafiają w ręce międzynarodowej finansjery, wielkich przedsiębiorstw oraz agencji rządowych. Owe sępy finansowe pogłębiają następnie niedobór żywności, dokonując krótkiej sprzedaży* podstawowych towarów i bogacąc się wraz z pogłębianiem się kryzysu żywnościowego. W ciągu tylko sześciu ostatnich miesięcy zakupiono w Afryce i Azji Południowo-Wschodniej ziemie uprawne odpowiadające „połowie obszaru wszystkich pól w Europie”. W zeszłym roku byliśmy świadkami wybuchu zamieszek związanych ze wzrostem cen żywności. W międzyczasie nastał kryzys finansowy, rzucając na dno rozpaczy kolejnych sto milionów ludzi. W oczach elity ci ludzie to „bezużyteczne darmozjady”, w rzeczywistości zaś są to przeważnie głodujący rolnicy lub pracownicy gospodarstw. Właśnie tak – większość naszego jedzenia (i to w tzw. „rozwiniętych państwach”) wytwarzają ci, którzy są najbardziej narażeni na nieustanne przejawy chciwości ze strony elity i których ograniczona zdolność umysłowa oraz myślenie życzeniowe nie dopuszczają ich do świadomości, że ich także pochłonie tsunami niepokojów społecznych, do jakiego z pewnością dojdzie w niedalekiej przyszłości.

[*Krótka sprzedaż - w terminologii giełdowej, pożyczanie papierów wartościowych (głównie akcji) od biura maklerskiego, w celu ich sprzedaży.Inwestor może dokonać krótkiej sprzedaży (zająć krótką pozycję) jeśli przewiduje, że kurs danego instrumentu finansowego będzie spadać. W przypadku rzeczywistego spadku jego wartości zyskiem brutto jest różnica między kwotą uzyskaną ze sprzedaży pożyczonych akcji, a kwotą zapłaconą za ich wykup. Natomiast zyskiem netto na rachunku inwestycyjnym jest zysk brutto po odjęciu wynagrodzenia dla pożyczkodawcy za udzielenie pożyczki oraz prowizji biura maklerskiego od kupna i sprzedaży akcji. W przypadku wzrostu wartości akcji powyżej ceny sprzedaży – inwestor straci. W celu uzyskania więcej informacji, zobacz w Wikipedia.org]

I nie myślcie, że dotknie to jedynie trzeci świat. Spis ludności na 2008 rok ujawnił znaczący wzrost ubóstwa w Stanach Zjednoczonych. Następnie weźmy pod uwagę, że prawdziwe skutki zmian klimatu – coraz niższe temperatury – przejawiają się krótszym okresem wegetacji w Ameryce Północnej. Niedawno pojawiły się też ostrzeżenia o możliwym niedoborze cukru – co nie jest do końca złą wiadomością, zważywszy na jego niszczący wpływ na zdrowie – nas jednak najbardziej interesuje tu wskazanie na malejącą produkcję żywności. Gdy wziąć jeszcze pod uwagę fakt, że jeden na dziewięciu Amerykanów korzysta z przydziałów na żywność, że prawdziwe koszty taniego amerykańskiego jedzenia ukazują nieproporcjonalnie duże straty finansowe i środowiskowe, oraz że wizja braków żywności powodowanych skróconymi okresami wegetacji nabiera realizmu, staje się oczywiste, że trzeba temu jedynie odrobinę…. pomóc.


A całość wydarzeń spotyka się z beznamiętną reakcją Słońca, na którym od 53 dni nie pojawiła się żadna plama, rekord porównywalny z sytuacją sprzed 96 lat [ten rekord został przerwany 1 września wraz z pojawieniem się jednej plamy. Była jednak wątpliwa i nie „pożyła” długo, bowiem zniknęła już następnego dnia; więcej na Spaceweather.com – przyp.]. Rosnąca liczba dowodów wskazuje na dalszy trend obniżania się temperatur. Możliwość zaistnienia minimum słonecznego podobnego do minimum Daltona, powodując wydłużenie i nasilenie się chłodnych pór roku, tylko pogorszy katastrofalne następstwa braków żywności i paliw. Zawsze gotowe do większej grabieży, Monsanto skorzysta z tej sytuacji i z pewnością wynajdzie nasiona GMO odporne na zimno, które ocalą nas wszystkich.

Nie trzeba nawet działań ‘na wielką skalę’, by przechylić szalę – Amerykańskiej Federalnej Agencji Ubezpieczeń Depozytów Bankowych (FDIC) brakuje funduszy w związku z ogromną liczbą upadających banków:

Nawet jeśli niewielu depozytorów amerykańskich banków dowie się, że FDIC musiała poprosić o fundusze Departament Skarbu, i gdy ci sami depozytorzy uznają, że ich bankowe pieniądze są zagrożone i postanowią część z nich wybrać, cała reszta może ruszyć w ślad za nimi. To z kolei może okazać się tym sądnym dniem, o którym wielu prorokowało. Będzie trzeba wtedy ogłosić przerwę w pracy banków i kto wie, co się wydarzy potem – żołnierze na ulicach, emisja nowej waluty, stan wojenny? I nie łudźcie się, że ci w rządzie federalnym nie mają już gotowego planu na taką okoliczność.

Skutkiem starannie opracowanego planu rząd USA zamierza także podjąć decyzję o narzuceniu diety opartej o GMO. W przeważającej mierze dzięki lobbowaniu przez takie kolosy jak Monsanto – którym zadanie niewątpliwie ułatwił ich człowiek obsadzony na samym szczycie FDA – już dawno temu przyjęta ustawa wyznaczać będzie standardy jakości żywności, dyskryminując żywność organiczną produkowaną w małych gospodarstwach na rzecz upraw GMO mających być ratunkiem w niepewnej sytuacji (coś jak Glass-Steagall Act, tyle że w rolnictwie). Stephen Lendman ostrzega:

Koncentracja władzy w rękach kilku agrobiznesowych gigantów naraża wszystkich na niebezpieczeństwo, gdyż [przedsiębiorstwa te] planują osiągnąć globalną dominację za pomocą opatentowania wszystkich form organicznych w celu powszechnego narzucenia żywności GMO – nawet pomimo faktu, że spożywanie jej zagraża ludzkiemu zdrowiu.

By nie być gorszym, rząd brytyjski również zamierza zrobić interes na śmierci obywateli, przygotowując ich do nowej diety:

Kryzys żywnościowy w UK może doprowadzić do racjonowania żywności i upowszechnienia GMO

Żywność GMO przyczynia się do światowego głodu. Czysta patologia kryjąca się za owymi metodami redukcji populacji jest ewidentna we wszystkich działaniach Monsanto.

Dziesiątki tysięcy indyjskich rolników zobowiązanych do jego terminatoracyjnego cyklu śmierci popełnia samobójstwo. A jaka jest odpowiedź Monsanto? Zwiększyć wieśniakom o 42 procent koszt zakupu nowych „inteligentnych” roślin, liczy bowiem na to, że w ten sposób osiągnie oczekiwany zysk obok tego z transakcji terminowych na rynku towarów. Oto destrukcyjny kapitalizm w pełnej krasie – mniej ludzi, większy zysk i przywrócenie idealnej „pojemności środowiska”. Istne „win-win” dla wszystkich (psychopatów)!


Techniki depopulacji, metoda II: Wyobraź sobie, że świnie fruwają

Oczywiście nie można mieć należytej „wojny z ludźmi” bez przebiegłej strategii – takiej jak atakowanie na wielu frontach przy jednoczesnym skrywaniu samej wojny za osłoną dymu i luster.

Wśród taktyk zastraszania (które mogą być także próbami uwarunkowania nas na to, co nas czeka) rząd brytyjski przygotowuje zbiorowe groby, aby poradzić sobie z drugim wybuchem świńskiej grypy w okresie jesiennym. Scenariusz ten wybitnie przypomina inny, rozgrywający się w średniowieczu, kiedy ludzie masowo umierali od „Czarnej Śmierci” (której przyczyna została prawdopodobnie utajniona [pl.], ale to już inna historia). Powinno to mówić samo za siebie, ale czy ludzie to usłyszą?


Przygotowania do katastrofy stanowią powtarzający się w USA schemat – szkoły w stolicy przygotowują się do szczepień przeciwko świńskiej grypie, a Gwardia Narodowa przeprowadza w szkole w Maine swój „trening gotowości”, żeby przygotować się na możliwość zamieszek wywołanych dostarczeniem do szkoły szczepionek – włącznie z ćwiczeniem użycia gazu łzawiącego.

Wszystkie te środki są rozważane pomimo ogłoszenia przez WHO, że świńska grypa wydaje się ogniskować głównie na półkuli południowej – gdzie, jak wiadomo, jest teraz zima – i że u „zdecydowanej większości” pacjentów choroba nadal przebiega łagodnie. Można by niemal pomyśleć, że nasze łaskawe rządy chcą mieć pandemię obejmującą jakąś formę masowej śmierci, bądź też wiedzą, że takie wydarzenie nadciąga i świńska grypa jest tylko przykrywką mającą przekonać nas, że jest to „zjawisko nieszczęśliwe, ale naturalne”.

Ale skoro zadaniem WHO jest wprowadzanie w błąd, a nie informowanie, to organizacja ta musi cierpieć na jakiś dziwny przypadek osobowości wielorakiej. Powyższe doniesienie zdaje się zapewniać nas, że sprawy nie mają się tak źle, jednak dalej dodaje się, że lekarze z półkuli południowej zgłaszają przypadki ciężkich postaci świńskiej grypy, która atakuje płuca skądinąd zdrowych, młodych osób, a aż 15 procent zakażonych pacjentów wymaga intensywnej opieki szpitalnej. Przynajmniej niektórzy eksperci ostrożnie przyjmują bardziej umiarkowany ton:

Tego typu wypowiedzią WHO z pewnością sprowadza na ludzi strach [przed Bogiem]” – powiedział William Muraskin, profesor Urban Studies w Queens College w Nowym Jorku, który jest specjalistą w dziedzinie międzynarodowego zdrowia. – „Opis podany przez WHO przypomina infekcję płuc, która pochłonęła tak wiele ofiar wśród młodych ludzi podczas pandemii w roku 1918.

Dr Julie Gerberding, była dyrektor US Centers for Disease Control and Prevention zauważyła, że „ciężkie zapalenie płuc także wystąpiło w 1918 roku, ale nie możemy potwierdzić, że patofizjologia jest dokładnie taka sama.”

Natomiast dr Anthony Fauci z National Institutes of Health – jeden z rządowych autorytetów w kwestii świńskiej grypy – powiedział Brianowi Hartmanowi z ABC News: „Nasilenie nie powinno być bliskie temu z 1918 roku” – po raz kolejny podkreślając, że może się to zmienić.

„Ale jeśli to, co obserwujemy teraz, jest miarodajną przesłanką dla tego, co zobaczymy jesienią i zimą, to wygląda to na łagodną lub umiarkowaną pandemię, a nie na bardzo ciężką”.

Ponadto, tego samego dnia dyrektor organizacji, Margaret Chan udzieliła wywiadu „Le Monde” i oświadczyła, że „ten wirus przemieszcza się z niewiarygodną, niemal niespotykaną prędkością” – to znaczy cztery razy szybciej niż zazwyczaj. – „Wszystkie rządy muszą przygotować się na najgorsze„. Innymi słowy, bój się i daj się zaszczepić. Ktoś musi odnosić z takich słów korzyści.

Rząd Stanów Zjednoczonych podejmuje kroki w celu przeciwdziałania opóźnieniu w dostarczeniu szczepionki przeciw świńskiej grypie, szukając fabryk, które mogą szybciej uzyskać więcej tego płynu do strzykawek, pomimo faktu, że załatwiana na szybko szczepionka jest jeszcze gorsza niż ta ‘starannie przygotowana’, i tak już niebezpieczna. Pamiętaj, na wszystkim można zrobić interes. Kto zyskuje na szczepionce przeciw świńskiej grypie?

Firmy farmaceutyczne zaangażowane w produkcję szczepionek przeciwko świńskiej grypie to m.in. Baxter International, Sanofi-Aventis SA, Novartis i GlaxoSmithKline. Jefferson zauważa, że Glaxo będzie brało około 6 dolarów za dawkę, podczas gdy koszt produkcji szczepionki to 1 dolar za dawkę. To niezły dochód dla giganta farmaceutycznego. Poproszony o komentarz na temat swojej marży, przedstawiciel Glaxco zauważył, że firma „nie potwierdza tych liczb”.

Czy nie byłoby ironią, gdyby szczepionka mająca za zadanie chronić nas, w efekcie nas zabiła? Może to jest ten pomysł? Może ci, którzy są w stanie wiedzieć więcej, rozumieją, że „rozwiązanie” jest gorsze niż sam problem, w końcu tylko jedna trzecia pielęgniarek w Wielkiej Brytanii jest gotowa poddać się szczepieniu przeciwko świńskiej grypie, podczas gdy brytyjscy lekarze obawiają się, że szczepionka ma związek ze śmiertelną chorobą nerwową [pl] zwaną zespołem Guillain-Barré (GBS) [ostra, zapalna poliradikuloneuropatia demielinizacyjna], który atakuje osłonki nerwów, powodując paraliż i niemożność oddychania.

Kilka miesięcy temu odosobniony głos na naukowej pustyni starał się podkreślić dowody wskazujące, że według wszelkich oznak „świńska grypa” została sztucznie opracowana w laboratorium. WHO szybko go uciszyła i oddaliła.

Click


Już bo banie? A to dziwne.

Ty quintusie już uwierzyłeś nie? Jeden post i cała prawda obiawiona stoi przed tobą otworem. To jest karygodne postępowanie w każdym toku rozumowania.

Kilku naukowców i szefów firm farmaceutycznym to raczej mało ludzi w porównaniu do calych szatbów ludzi z fbi potrzebnych do latania po ulicach manhattanu i wmawiania ludziom, że to samoloty były a nie rakiety, tak jak setki, albo tysiące osób potrzebnych do organizacji obróbki wideo w czasie prawie rzeczywistym by nałożyć obraz samolotu na rakietę w każdym nagraniu w mediach.

Fakty są takie że te śmiercionośne ptasie, świńskie grypy to tylko panika mediów. W końcu to świetny temat był, który ciągnął się przez kilka tygodniu. Na końcu okazało się, że ta grypa jest mniej groźna o zwykłej sezonówki. Natomiast kryzys został wywołany przez źle skonstruowany system bankowości i skrajnie nieodpowiedzialnych ludzi na stanowiskach prezesów banków.

Ogólnie post ciekawy, sporo informacji do weryfikacji, ale przynajmniej jest coś nowego i dobrze opracowanego.

Pozdrawiam


Pazi proszę nie spamować.

Dla sekty Icke to cieżkie do skumania ale tak tam jest.
Kaczka nie kończyła żadnych układów bo zamiast postkomunistów robiła układ z klechami i Tadziem Rydzem .


Do tej pory żaden Twój post nie miał nic, co miałoby w sobie znamiona jakiejkolwiek wiedzy. Proszę Cię uprzejmie o nie spamowanie.
Do tego apeluję o to, abyś nie urządzał sobie na tym forum antyreklamy innych stron. Nie musisz na każdym kroku objawiać swojej nienawiści do Pana Icke. Jeśli już masz taki fetysz, to swoje zażalenia składaj na davidicke.pl . Nie tutaj.
Apeluję do moderatorów o nagrodzenie obu panów za próbę agresywnego spamu co jest łamaniem regulaminu. Obaj panowie nie są zainteresowani kulturalną dyskusją i widoczne jest działanie na szkodę założonego wątku. Ja do tego nie dopuszczę.

Użytkownik Muhad edytował ten post 06.04.2011 - 11:32

 • 2

#12

Quintus Maximus.
 • Postów: 577
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muhad weź już lepiej nie pisz tych postów, bo się załamać można :) (a joke of course) Z Wałęsą trochę przesadziłeś, bo tego zdrajcę "Bolka" należałoby osądzić, a nie nagradzać.

Nie wiem, czy widzieliście ten dokument gubernatora Ventury (ten co grał w Predatorze ;) )
Jest po prostu przerażający!(w 3 części polecam gorąco fragment od 8 minuty)

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 06.04.2011 - 11:56

 • 0

#13

Canaris.

  God Emperor of Mankind

 • Postów: 512
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wybacz. Reforma jawna to reforma jawna, więc o co Ci chodzi? Każdy z nas widzi nagranie, ale jakoś Ty widocznie posługujesz się innym językiem.

O co ci chodzi człowieku ??
Obama jawnie reformuje służbe zdrowia żeby wiecej biednych ludzi miało do niej dostęp, za co jest jechany z góry do dołu przez republikańców ( którzy są takimi wspaniałymi chrześcijanami że wolą wydawać kase na dwie wojny a nie chcą jej wydać żeby pomóc współobywatelom ) .
Po cholere by to robił skoro chce depopulacji ?? "Troche" sie to kupy nie trzyma ale sie przyzwyczaiłem do tego w teoriach spiskowych.

Wybacz, ale na Pokojową Nagrodę Nobla zasługiwał nasz Papież i Wałęsa i to przez wiele lat ciężkiej pracy, która wpłynęła na losy świata.

Hehe Papież na nagrode nobla xD. Gryps roku .
A Wałesą akurat był takim symbolem jak Obama, symbolem zmiany i czegoś pozytywnego. Poza tym to nie Obama zaczął te wojny wiec nie rozumiem skąd ten ciągły zarzut o wojny w kontekście nagrody nobla dla niego.


A teraz kilka smutnych zdjęć.

To pierwsze zdjęcie to ja już gdzieś widziałem ....aaa wtedy jak pani Burgermeister czy jak jej tam pisała w tym że FEMA wymorduje ludzi w USA w lipcu 2009 .

Prezydent Obama wprowadził w życie, plan reform rewidujących poglądy na kwestię eutanazji,

To zdanie mnie zabiło xD. Mój boże jakie to sttraszne .. rewidujący poglądy na temat eutanazji .....oh noesss.... Typowy bełkot kościelnych konserw dla których eutanazja to mordowanie każdego staruszka który przekroczy jakiś tam wiek .

Ogólnie cała ta sprawa śmierdzi na kilometr kolejnym rehashem teorii walniętych republikańców o zuej FEMA , WHO i Baracku który tylko czycha żeby wybić ludność USA bo tak !!!.

edit Yawgmoth
Spokojnie Panowie, szczególnie Ty Canaris.

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 06.04.2011 - 12:03

 • 0#14

Jericho.
 • Postów: 16
 • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rdzeniem przekazu tego tematu jest teza: "Żydzi i Masoni wkrotce wybija nasz dobry piekny lud.". Chyba mam deja vu.

Co do przeludnienia Ziemii... w najblizszych stuleciach stanie sie faktem, ale jeszcze nie teraz. Przecietny zjadacz chleba moze spac spokojnie Czarny Murzyn Barak jeszcze nic nie knuje.
 • 0

#15

anmoderi.
 • Postów: 26
 • Tematów: 0
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ewentualnie muzłmanie chrześcijan lub jakaś tam wojna co jest bardziej realne niż zabijanie ludzi a'la Hitler.
 • 0Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u