Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie

Przewidywanie przysz這軼i poprzez sen

• Zaloguj si, aby doda odpowied
71 odpowiedzi w tym temacie

Lewir.
  • Post闚: 23
  • Tematów: 1
  • P貫:M篹czyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy ja napisa貫m, 瞠 bedzie katastrofa jakiego samolotu ? Opisa貫m tylko w kilku s這wach m鎩 dzisiejszy sen i tyle :) I jeszcze raz: moje sny nie s jasne s zatarte co w ten dese jak widzisz star fotografie z zamazanymi szczeg馧ami, przyciemnion, szaraw. Pami皻asz, zarysy postaci, miejsce, i.t.d, ale nie mo瞠sz sobie skojarzy co to za ludzie i miejsce. Dopiero p騧niej, gdy kto Ci poka瞠 t sam fotografie tyle 瞠 zrobion lustrzank i kolorow z dok豉dnym miejscem zdarzenia kojarzy Ci si, 瞠 to w豉郾ie jest ta fotografia, kt鏎 widzia貫 wcze郾iej. Mo積a "stare" zdj璚ie na這篡 na "nowe" i wtedy wszystko staje si jasne.
  • 0

nazwa wy鈍ietlana.
  • Post闚: 60
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda że nie napisałeś o swoim snie 2 dni PRZED katastrofą smoleńską.
Wtedy bym ci uwierzył

1.
A czy ja napisałem, że bedzie katastrofa jakiegoś samolotu ?
2.Opisałem tylko w kilku słowach mój dzisiejszy sen i tyle :)

1. ''

Tą sytuację najbardziej pamiętam bo zdarzyła się niedawno. 6-7 kwietnia śnił mi się las we mgle z porozrzucanymi szczątkami, kilku strażaków/ratowników, mały pożar/coś się tliło. Krajobraz jak po trzęsieniu ziemi lub jakimś katakliźmie. I na koniec sentencja, po której obudziłem się i usiadłem na łóżku: "prezydent nie, żyje"

2.W takim razie żaden z ciebie prorok ;)

U篡tkownik adgronn edytowa ten post 15.03.2011 - 15:37

• 0

BrainCollector.
  • Post闚: 1769
  • Tematów: 100
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

My郵 nienat tak samo jak Przemo. Z jednym wyj徠kiem. Jest era cyfryzacji i nie trudno jest prowadzi tak jak napisa貫m w poprzednim po軼ie, taki swoisty audio pami皻nik. Jest to niezbity dow鏚. Daty na yt nie zmienisz tak瞠 co zosta這 powiedziane jest bezpieczne. Osobi軼ie - wierz Ci.
  • 0

Lewir.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem, 瞠 czytanie ze zrozumieniem nie jest mocn stron niekt鏎ych ludzi. Adgronn Twoja wypowiedz 2 posty wy瞠j jest troche bez sensu. Je瞠li nie umiesz czyta ze zrozumieniem to wyja郾ie Twoje w徠pliwo嗆i troche inaczej:

Mo瞠 najbardziej obrazowo.

Tw鎩 pierwszy cytat dotyczy mojego dzisiejszego snu, w kt鏎ym napisa貫m poprostu co mi si 郾i這 i tyle. Dzisiaj czyli w nocy z 14 na 15 MARCA 2011 r.
Drugi cytat natomiast to sen w nocy z 6 na 7 KWIETNIA 2010 r.
Hmm troche nierozumiem Twojej wypowiedzi. ㄠczysz ze sob dwa r騜ne sny mi璠zy, ktorymi jest r騜nica prawie roku czasu. Tak wogole to w jedynym przypadku masz racje nie jestem prorokiem i nie d捫 do tego, 瞠by nim by.

Zapami皻ajcie sobie raz na zawsze, 瞠 ja tu nie pr鏏uje nic udowadnia i sypa jakimi przepowiedniami. Opisa貫m tylko jak to u mnie wygl康a i tylko po to, 瞠by dowiedzie si czy kto mia podobne do鈍iadczenia i ewentualnie jak je rozwin望.
  • 0

nazwa wy鈍ietlana.
  • Post闚: 60
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem, 瞠 czytanie ze zrozumieniem nie jest mocn stron niekt鏎ych ludzi. Adgronn Twoja wypowiedz 2 posty wy瞠j jest troche bez sensu. Je瞠li nie umiesz czyta ze zrozumieniem to wyja郾ie Twoje w徠pliwo嗆i troche inaczej:

Mo瞠 najbardziej obrazowo.

Tw鎩 pierwszy cytat dotyczy mojego dzisiejszego snu, w kt鏎ym napisa貫m poprostu co mi si 郾i這 i tyle. Dzisiaj czyli w nocy z 14 na 15 MARCA 2011 r.
Drugi cytat natomiast to sen w nocy z 6 na 7 KWIETNIA 2010 r.
Hmm troche nierozumiem Twojej wypowiedzi. ㄠczysz ze sob dwa r騜ne sny mi璠zy, ktorymi jest r騜nica prawie roku czasu. Tak wogole to w jedynym przypadku masz racje nie jestem prorokiem i nie d捫 do tego, 瞠by nim by.

Zapami皻ajcie sobie raz na zawsze, 瞠 ja tu nie pr鏏uje nic udowadnia i sypa jakimi przepowiedniami. Opisa貫m tylko jak to u mnie wygl康a i tylko po to, 瞠by dowiedzie si czy kto mia podobne do鈍iadczenia i ewentualnie jak je rozwin望.

Fakt, jakim cudem nie zauwa篡貫m :)
Przepraszam
  • 0

livin.
  • Post闚: 532
  • Tematów: 11
  • P貫:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tia odnośnie totka- ostatnio śniło mi się, że zgarnełam te 30 mln. I co? I dalej siedze w Polandii zamiast przysmażac się na plaży karaibskiej.
Co do autora - autorze mamy tu taką opcje jak załóż bloga -załóż i opisuj swoje sny, kiedy jakiś się sprawdzi wtedy Ci uwierze.

Do tej pory nie rozumiem tego trendu "uwierzyć na słowo" - nie krytykuję Cię ani żadnej innej osoby, która ma "coś tam" proroczego, sny, wizje or smth like that, ale dziwie się osobom, które takie rzeczy przyjmują bezkrytycznie.

U篡tkownik livin edytowa ten post 15.03.2011 - 20:04

• 0

crc.
  • Post闚: 712
  • Tematów: 34
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawa sprawa, czekam na więcej relacji z Twoich snów :)

U篡tkownik crc edytowa ten post 15.03.2011 - 20:22

• 0

BrainCollector.
  • Post闚: 1769
  • Tematów: 100
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Livin, nie rozumiesz trendu wiary ludziom na słowo. Ok. Bo teraz nie jest trend wiary na słowo tylko chorobliwego tłumaczenia wszystkiego jako coś normalnego-fake-ściema-racjonalizm.
Właśnie trend jest taki, że człowiek przestał wierzyć człowiekowi, i nie uwierzy jeśli nie dotknie, bo nawet jak coś zobaczy to sobie to wytłumaczy.

Przemo, ok ;) rozumiem Cię. Ale ten przykład dotyczył bezpośrednio Ciebie. A chodziło mi o takie rzeczy globalne o których mówił autor tematu, takich jak wtc, JPII.
Każdy jest kowalem swego losu, wystarczy, że zrobi się krok do tyłu żeby życie potoczyło się inaczej. Całkiem niedawno, jakiś miesiąc temu, kiedy jak co miesiąc wracałem od dentysty dochodziłem do skrzyżowania i zauważyłem, że zaczeło wychodzić słońce, gdyby nie to poszedłbym nieco krótszą lecz zacienioną drogą ale były to pierwsze promienie od kilku tygodni. Wybrałem więc nieco dłuższą drogę nie poszedłem prosto tylko skręciłem w prawo. Dzięki temu prawdopodobnie uniknąłem pobytu w szpitalu ponieważ kiedy byłem już po drugiej stronie, na skrzyzowaniu zderzyły się samochody, jeden popchną drugi aż na chodnik przygniatając go do płotu. Jeśli poszedłbym prosto wątpie żeby udało mi się uskoczyć i najprawdopodobniej samochód wbiłby mnie w płot. Osobiście byłem w szoku, stanąłem i za chwile poszedłem dalej do domu...
Także, słońce uratowało mi życie.

U篡tkownik BrainsCollector edytowa ten post 16.03.2011 - 12:32

• 1

livin.
  • Post闚: 532
  • Tematów: 11
  • P貫:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Livin, nie rozumiesz trendu wiary ludziom na s這wo. Ok. Bo teraz nie jest trend wiary na s這wo tylko chorobliwego t逝maczenia wszystkiego jako co normalnego-fake-軼iema-racjonalizm.
W豉郾ie trend jest taki, 瞠 cz這wiek przesta wierzy cz這wiekowi, i nie uwierzy je郵i nie dotknie, bo nawet jak co zobaczy to sobie to wyt逝maczy

Takie czasy - trzeba r闚nie szanowa pogl康y innych, ch這pak nie "szaleje" we wpisie, wi璚 czekam na co co pozwoli mi mu uwierzy, u niekt鏎ych 軼iema i wyolbrzymianie wali po oczach - by mo瞠 st康 ten krytycyzm.
  • 0

Lewir.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OK jak tylko będzie coś istotnego napewno to tu opisze. Tyle, że czasem warto przeczytac poprzednie moje posty w tym wątku. Napisałem tam, ze moze to byc jutro za tydzień albo rok. Nie mam takich snów codziennie i nie będe tutaj sypał proroctwami, żeby ktos mi mógł uwierzyć w to co pisze :) Jeżeli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem. Z doświadczenia wiem, ze jeżlei ktoś o coś pyta to sporo "informacji" może mi się przypomnieć.

U篡tkownik Lewir edytowa ten post 16.03.2011 - 19:16

• 0

Lewir.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak wogóle to przedwczoraj śnił mi się samolot nad pustynią, wczoraj żołnierze na pustyni (w mundurach "pustynnych" ), ciekawe co bedzie dzisiaj ? Jeżeli znów coś w ten deseń to możemy spodziewać się jakiejś wojny/konfliktu zbrojnego w państwie co ma pustynie. No nic zobaczymy co mi się dzisiaj przyśni.

U篡tkownik Lewir edytowa ten post 18.03.2011 - 01:39

• 0

Anaheim.
  • Post闚: 63
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak wogóle to przedwczoraj śnił mi się samolot nad pustynią, wczoraj żołnierze na pustyni (w mundurach "pustynnych" ), ciekawe co bedzie dzisiaj ? Jeżeli znów coś w ten deseń to możemy spodziewać się jakiejś wojny/konfliktu zbrojnego w państwie co ma pustynie. No nic zobaczymy co mi się dzisiaj przyśni.

:F

http://www.paranorma...833#entry426833

Tylko że to jest jedna z tych rzeczy, ktora już wiemy że jest w toku ;)

U篡tkownik Anaheim edytowa ten post 18.03.2011 - 09:54

• 0

Lewir.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mieszkam w akademiku i nie mam telewizji :) a pozatym mówie co mi się śni jak sami chcieliście :) To co wkleiłeś to wiadomość z wczorajszego dnia a mi się to śniło w nocy. Dzisiaj też mi się śniła interwencja wojskowa, która zważywszy na moje wcześniejsze doświadczenia nastąpi za 3 dni. Wiem, że mogłem napisać o tym wczoraj rano, ale nie miałem czasu usiąść przed kompem. I tak jak napisałem wyżej nie pisze tutaj tego wszystkiego żeby Wam coś udowodnić tylko na Waszą prośbę żebym opowiadał sny.

ps: najgorsze w dzisiejszym śnie było, że ten konflikt będzie zalążkiem III wojny światowej (tak było w śnie) a jak będzie czas pokaże, może to też być interpretowane jako mutlinarodowy konflikt.

reasumując: za okolo 3 dni zostanie zestrzelony (lub coś się z nim stanie, lub ktoś go użyje) mały samolot nad pustynią i zacznie się konflikt. Wkroczą żołnierze w pustynnych mundurach. Tak było w snach. Jest to moja luźna interpretacja tego co "widziałem" w snach.

ps:
Do陰czona grafika

Na zdjęciu jest samolot, który mi sie śnił nie jest on oczywiscie identyczny ale coś w ten deseń. Pamiętam, że miał chyba czerwony pas po bokach.

Przepraszam, że w takiej dziecinnej formie, ale zaraz wychodze.
Do陰czona grafika

"rysunek" w paint przedstawia bardzo obrazowo samolot ze snu. Nie wiem czy jest to istotne. (żółte pustynia, niebieskie niebo, biały to samolot a czarny kierunek jego lotu.

U篡tkownik Lewir edytowa ten post 18.03.2011 - 12:03

• 0

domenicus.
  • Post闚: 404
  • Tematów: 13
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lewir: Nie wiem czy jest to istotne. (鄴速e pustynia, niebieskie niebo, bia造 to samolot a czarny kierunek jego lotu.

Wszystko jest istotne. Ja przestrzega貫m Pana przed trywializacj Pana sn闚 - ale jak wida da si Pan wci庵n望 w tandetn piaskownic "a powiedz nam jakie b璠 numery totka". Niekt鏎zy u篡tkownicy ewidentnie Pana podpuszczaj, ironizuj a Pan bierze to na powa積ie i daje si wci庵n望 w manipulacj.

Poda貫m Panu propozycje za這瞠nia zeszytu (a w wolnych chwilach przepisywania go do komputera) i nie chwalenia si, przynajmniej pocz徠kowo na forum.

Po pierwsze, ZAWSZE znajdzie Pan osoby, kt鏎e powiedz: wielka mi przepowiednia. lecia samolocik, a 瞠 wojna si szykuje, to i zestrzelili - mo積a by這 si tego domy郵i. To by這 prawdopodobne.

Tak wypisuj wsz璠zie o trz瘰ieniach, 瞠 wiadomo, 瞠 przewidzieli, 瞠 si mo積a by這 spodziewa, etc.

Przede wszystkim na tym etapie dokonuje Pan interpretacji sugeruj帷 si komentarzami lub danymi z internetu - zaczyna to Pana wci庵a. Zamiast ch這dnej, kalkulacji poma逝 zaczynaj dominowa fascynacje i podniecenie podsycane na forum.

Najpierw dane - potem interpretacja. Poda貫m Panu spos鏏: zapisywa i odczeka jaki czas. Potem interpretacja. Inaczej, je郵i posiada Pan dar, b璠zie modyfikowany poprzez pana "wierzenia" i wp造w innych.
  • 0

Lewir.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jasne rozumiem, tyle tylko, że nie obchodzi mnie opinia innych. Nie sugeruje się informacjami z internetu bo dopiero po moim poprzednim poście otworzyłem link, który był podany przez Anaheima (wcześniej myślałem, że to link do jakiejś "panoramy online" w sensie relacji telewizyjnej, dlatego napisałem ze nie mam TV). I ku mojemu ździwieniu wszystko ze snów się potwierdza. A pisze tutaj po to bo skoro nie mogłem w nocy spać i obudziłem się jeszcze w nocy z myślą, że będzie III wojna światowa to warto było tu to opisać. To już 3 noc z rzędy kiedy śni mi się praktycznie to samo tylko za każdym razem coś jest "dodawane" Gdybym opisał te sny powiedzmy za tydzień było by jasne, że mogłem to sobie wymyślić. A tak to opisuje poprostu sny i wyłącznie moją ich interpretacje.

U篡tkownik Lewir edytowa ten post 18.03.2011 - 14:55

• 0

U篡tkownicy przegl康aj帷y ten temat: 0

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i oraz 0 u篡tkownik闚 anonimowych

stat4u