Skocz do zawartości


UFO w NY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#31

nungal.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bełkotali coś tam ostatnio na ten temat w TVP i Polsacie w wiadomościach (mówiono też coś o Belgii). Jak znajdę gdzieś na necie to podlinkuję.
  • 0

#32

mart.in.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wygląda na to, że mamy ogólnoświatowe roraty i wszyscy puszczają chińskie lampiony modląc się by nie spełniły się przepowiednie i by nie doszło do III wojny światowej, a za wszystkim jak co dzień na pewno stoi Donald Tusk
  • 0

#33

lambda.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

23.10 o około 23:30 zauważyłem takie same światła jak w filmiku wstawionym przez Flopstara. Przelatywały one nad Śląskiem (obserwowałem z Tychów). Także nad naszą Polską też można było to zobaczyć. Niektóre światła zatrzymywały się i znikały.
  • 0

#34

DeadlyJake.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, naprawdę ciekawe. Jeśli tak dalej pójdzie to 2012 nie będzie apokalipsą, a końcem świata w sensie poznania cywilizacja pozaziemskiej. :P

PS : Zabawne, około dwóch tygodni temu widziałem na niebie około 30 obiektów lecących w tym samym kierunku, nie wyglądały na to by spalały się w atmosferze i spadały na dół, leciały tak jak samoloty. Sądziłem na początku że to właśnie one do momentu gdy zobaczyłem że jest ich jeszcze ponad 20. Leciały szybko, po 5 minutach zaczęły mi się chować za oknem i musiałem je otworzyć by patrzeć dalej. Do dziś nie wiem co to :P
  • 0

#35

jertih.
  • Postów: 54
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano



tym razem z polski mi się wydaję że podróżują po całej Ziemi aby przygotować ludzi na to emocjonalnie że obca cywilizacja istnieje.

tak sobie wpisuję na yt ufo i byłem pewien że nowe filmiki będą pokazywały ufo właśnie w takich światełkach i się nie myliłem..

Użytkownik jertih edytował ten post 26.10.2010 - 16:36

  • 0

#36

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

gorzej jak robią zwiad aby zaatakować nigdy nic nie wiadomo:)
  • 0

#37

Gaiuss.
  • Postów: 203
  • Tematów: 10
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

mogliby zaatakować już dawno dawno temu.

Jest to zastanawiające bo na jednym z filmów chyba STS-80 wachadłowca było zarejestrowane coś takiego :
coś podobnego to talerza podlatuje do ziemi wtedy błysk z ziemi talerz robi nagły zwrot i przyspiesza w chwillę potem zostało coś wystrzelone może w kierunku właśnie tego talerza a więc o co mi w tym chodzi?

Phil schneider mówił, że prowadzimy "Star Wars" a te kule latają sobie normalnie po ziemi czyli albo oni współpracują z osobami którzy ukrywają przed nami prawdę wojsko itp. itd. albo są oni przyjazni lub BLUEBEAM.

Według mnie te kule to raczej sondy bo jeżeli to normalne statki to chyba nie mają zbyt dużego gustu.
Dla mnie flota to statki różnego kształtu będące większe i mniejsze a nie tylko jeden rodzaj czyli KULA.

mogliby zaatakować już dawno dawno temu.

Jest to zastanawiające bo na jednym z filmów chyba STS-80 wachadłowca było zarejestrowane coś takiego :
coś podobnego to talerza podlatuje do ziemi wtedy błysk z ziemi talerz robi nagły zwrot i przyspiesza w chwillę potem zostało coś wystrzelone może w kierunku właśnie tego talerza a więc o co mi w tym chodzi?

Phil schneider mówił, że prowadzimy "Star Wars" a te kule latają sobie normalnie po ziemi czyli albo oni współpracują z osobami którzy ukrywają przed nami prawdę wojsko itp. itd. albo są oni przyjazni lub BLUEBEAM.

Według mnie te kule to raczej sondy bo jeżeli to normalne statki to chyba nie mają zbyt dużego gustu.
Dla mnie flota to statki różnego kształtu będące większe i mniejsze a nie tylko jeden rodzaj czyli KULA.
  • 0

#38

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mogli by już dawno, no ale kto tam ich wie, może nie są gotowi.
Co do kul wiesz że ta kula może być dla nas mała brzydka i niedostosowana, a w rzeczywistości to może być pojazd który ma w sobie wszystko. Uważam tak ponieważ my ludzie zakładamy, że ooo nie widać broni to jej nie ma, albo bo malutkie i my tam nie wejdziemy to i oni też nie mogą, a prawda może być zupełnie inna. Oczywiście ktoś zaraz napisze a jakie mam na to dowody, odrazu odpowiem żadne, i inni też nie mają na to że oni są zieloni, brązowi , czy duzi. Dowiemy się gdy już ich spotkamy :) co mam nadzieję że będzie to pokojowe i już niedługo:)
  • 0

#39

jertih.
  • Postów: 54
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

moim zdaniem te kule nie są takie małe przecież...wiadomo że z daleka będą małe zapewne są to może 1-2 osobowe statki ale dziwi mnie fakt że nie zauważono z kosmosu przy pomocy kamer itp tego ufo...rządy na pewno coś ukrywają przed nami to nie możliwe że kamera nie zarejestrowała żadnego obiektu w kosmosie ale co tu gdybać poczekamy zobaczymy....
  • 0

#40

mart.in.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wyglada na to, ze to rzeczywiscie statki "ufo"
pokazalem te filmiki osobie, ktora wspolpracuje na poziomie astrala z Opiekunami naszej planety, dzien pozniej dostalem potwierdzenie, ze to statki innej pozaziemskiej cywilizacji, pozytywnie do nas nastawionej i ze te manifestacje to wstepny element poszerzania ludzkiej swiadomosci, a kopara bedzie za 2-3 lata

wiecej nie chcial mi powiedziec, bo predzej czy pozniej przypucowalbym sie z informacjami na jakims forum ;D

i jak sami zauwazyliscie wszyscy jestesmy sobie potrzebni, dla przykladu oni moga przekazac nam swoje technologie a my mozemy im zaprojektowac jakis bardziej elotrendy dzizain statku niz biala kula ;D

Użytkownik mart.in edytował ten post 27.10.2010 - 15:14

  • 0

#41

bullik.
  • Postów: 377
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

i jak sami zauwazyliscie wszyscy jestesmy sobie potrzebni, dla przykladu oni moga przekazac nam swoje technologie a my mozemy im zaprojektowac jakis bardziej elotrendy dzizain statku niz biala kula ;D


tak, albo porwą nasze kobiety, bo te ich to same łyse i płaskie.. to by wyjaśniało dlaczego po zwiedzeniu tylu krajów nadlecieli nad Polskę.. ;)
  • 0

#42

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziwne, zarazem ciekawe zjawisko. Nad naszymi głowami latają statki nazywane przez nas UFO, a rząd żadnego kraju ich nie zaatakował. To zastanawiające i aż kusi się o powiedzenie, że rządy są o tym poinformowane. Zobaczymy co przyniesie przyszłość..
  • 0

#43

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wiesz ja bym nie atakował jako rządzący bo nie wiadomo jak oni by nam się odwdzięczyli :D ale fakt ciekawe że jeszcze odważny się nie znalazł jak sądzicie kto pierwszy będzie chciał ich "przywitać"?:D

bullik ciekawa teoria :)

Użytkownik SRardom edytował ten post 27.10.2010 - 16:59

  • 0

#44

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem skłonny zgodzić się z tym co napisał mart.in
Podejrzewam,że "obcy" kimkolwiek by nie byli chcą zostać dostrzeżeni.
Chcą abyśmy ich widzieli i wiedzieli o ich istnieniu.
Być może jest to związane ze zbliżającym się jakimś konfliktem zbrojnym na światową skalę a być może po prostu nadszedł już ten czas,czas na który tak niecierpliwie czekamy.Czyli "pierwszy kontakt".
Poniżej kolejne doniesienia,tym razem flota jasnych obiektów,lecących w pięknym zawodowym szyku została nagrana w Meksyku 26 października.

[url="http://www.youtube.com/watch?v=DhaMM3wMJfE&feature=player_embedded"]http://www.youtube.c...player_embedded[/url]






  • 0



#45

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W pierwszym momencie byłem przekonany, że te światełka nie zmieniają swojej pozycji, dopiero potem dostrzegłem ruch.

p.s. już ze 3 lata będzie jak widziałem niemalże identyczne zjawisko nad Radomiem, tylko tamte światełka zmieniały pozycje dosyć szybko, nie będę twierdzić że to ufo bo przyznaje od razu,nie mam ani fotki, ani filmiku na udowodnienie tego:)

a tak z innej beczki, czemu nie mogę używać takich opcji jak URL IMG cytat i takie tam?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych