Skocz do zawartości
Zdjęcie

Lądowanie Apollo na Księżycu


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
416 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury

  Researcher

 • Postów: 3467
 • Tematów: 975
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ten artykuł został napisany po to aby dać ostateczny dowód na to, że nie powiedziano nam całej prawdy na temat filmów pochodzących z misji apollo i lądowania na Księżycu.

Filmy zapisane są w formacie .rm lub .rmvb Aby je odtworzyć potrzebny jest dekoder realmedia alternative, który można pobrać tutaj. Z uwagi na trudno dostępną dokumentację (filmy z Księżyca) zamieszczone nagrania są słabej jakości.


Bill Kaysing był pisarzem technicznych publikacji i zaawansowanych technologii "Rocketdyne Systems" od 1956 do 1963 roku. Twierdzi, że w 1959 roku, szansa na to, że człowiek wyląduje na Księżycu i powróci bezpiecznie na Ziemię wynosiła 0,0014%. Twierdzenie swoje opiera o:

1. ówczesną technologię (moc obliczeniowa komputerów była nie większa niż współczesnych kalkulatorów),
2. efekty promieniowania słonecznego
3. rozbłyski słoneczne (tzw. solar flares)
4. mikro-meteoryty

Nie wierzy on, że w 1959 roku jakikolwiek człowiek mógł stanąć na Księżycu. Jakkolwiek, zaledwie dwa lata później, amerykański prezydent John F. Kennedy w maju 1961 roku, wygłosił to najsłynniejsze przemówienie: "I believe that this nation should commit itself". Wyznaczył cel - lądowanie człowieka na Księżycu i jego bezpieczny powród. Wszystko miało się dokonać przed końcem dekady.

Minęło zaledwie osiem lat, kiedy to w 1969 roku, człowiek opuścił Ziemię i postawił stopę na Księżycu... albo przynajmniej ktoś chciał abyśmy w to uwierzyli...

Chciałbym wam przedstawić, wiele rażących dowodów pokazujących błędy lub anomalie na oficjalnych nagraniach NASA oraz oficjalnych fotografiach. Wszystko po to abyśmy mogli przekonać się na własne oczy czym tak naprawdę były oficjalne nagrania z lądowania na Księżycu. Pod koniec wyjaśnię również, dlaczego rząd USA, próbował i próbuje nadal utrzymać to wszystko w tajemnicy, choć minęło już ponad 30 lat.

Chciałbym jednocześnie zasugerować, że jeżeli człowiek postawił nogę na Księżycu, to filmy Apollo o których tutaj będziemy mówić, są wielkim kłamstwem i nie pochodzą z Księżyca, wszystko po to, żeby ukryć przed nami... ale o tym później.Zagadka 1.

Proszę spojrzeć na zdjęcie, oraz obejrzeć nagranie. Zdjęcie i nagranie pochodzą z tego samego momentu. Jeden z astronautów skacze w górę i salutuje, podczas gdy drugi wykonuje fotografię. Film z kolei został nakręcony przez stacjonarną kamerę umieszczoną za astronautą. Dlaczego na zdjęciu widzimy trójkątną klapę a na filmie jej nie ma?

Dołączona grafika
FilmZagadka 2.

Tajemnicze nagranie Ziemi. Kiedy Apollo 11 był 130.000 mil od Ziemi, Buzz Aldrin zarejestrował to oto nagranie. Jest to jedno z pierwszych nagrań, na których widzimy Ziemię. Pytanie brzmi, dlaczego Buzz Aldrin filmując stał tak daleko od okna? Oczywistym jest, że każdy z nas podszedłby jak najbliżej okna, aby wykonać jak najlepsze ujęcia i aby wyeliminować refleksy świetlne pochodzące od szyby. Ale nie, Aldrin tego nie zrobił, nie ustawił nawet kamery w tryb "nieskończoności" by wykonać bliższe ujęcia. Obramowanie okna jest widoczne w tym nagraniu a i Ziemia jest bardzo niewyraźna. Po co to wszystko? Co chcieli ukryć?

Dołączona grafika
FilmZagadka 3.

Obejrzyjcie to nagranie spokojnie i uważnie. Zostało ono wykonane około 34godziny i 16minut od startu Apollo 11, a więc w połowie drogi między Ziemią a Księżycem. Kamerzysta najpierw filmuje okno na wprost, gdzie widać silne światło, odbijające się od ziemskiej atmosfery (w połowie drogi do Księżyca??) mało tego.. pod koniec filmu ukazane jest okno po lewej stronie statku. Co widzimy za nim? Ziemię?? Jakim cudem w połowie drogi, kiedy Ziemia była już bardzo daleko mamy do czynienia z tak silnym światłem odbitym od ziemskiej atmosfery i dlaczego widzimy Ziemię w dwóch oknach, które znajdują się pod różnymi kątami? Czyżby apollo orbitował wokół planety??

Film
Zagadka 4.

Dołączona grafika

Wszystkie filmy i zdjęcia zostały wykonane przy użyciu tej kamery (Hasselblad 500 EL/70) używanej w misjach Apollo, zabezpieczonej wraz z filmem -specjalnymi płytkami z uwagi na temperatury panujące na Księżycu. Pytanie brzmi. Jakim cudem film użyty w tej kamerze, mógł przetrwać księżycowe warunki, gdzie w cieniu panowała temperatura -250 stopni celsjusza, a w słońcu +250 stopni celsjusza! Widzimy przecież, że astronauci przemieszczali się płynnie pomiędzy obszarami zacienionymi a odsłoniętymi (różnica 500 stopni w ciągu sekundy!) Czy istnieją klisze potrafiące wytrzymać takie różnice temperatur? Dlaczego obecnie nie sprzedaje się w marketach tego rodzaju "odpornych na warunki atmosferyczne" filmów"?Zagadka 5.

Na każdym z filmów rejestrowanych kamerami Hasselblad 500 EL/70 powinny być czarne krzyże, które były "wbudowane" w optykę kamery. NASA wykorzystała je rzekomo po to aby łatwiej było oceniać wielkości i odległości obiektów. Z tego też powodu, na każdym zdjęciu czy filmie czarne krzyże powinny znajdować się ponad zarejestrowanymi obiektami. Są jednak zdjęcia, gdzie obiekty znajdują się "ponad" tymi znacznikami

Dołączona grafika Dołączona grafika


Jedyne rozwiązanie tego "fenomenu" jest takie, że NASA wymazała niektóre obiekty z filmu lub dodała sztucznie ponad krzyżami.

Popatrzcie też na poniższe zdjęcie. Dlaczego ten kamień ma na sobie literę "C"? Również przed kamieniem na Ziemi znajduje się litera C. Użycie litery "C" na filmach jest dobrze znane przez ludzii z Hollywood i jest używane do oznaczania miejsca gdzie znajduje się środek sceny (center).

Dołączona grafika

Inna z jeszcze dziwniejszych teorii mówi, że to nie litera C ale "włos" Czy może być coś dziwniejszego??Zagadka 6.

Jedną z największych anomalii, występujących na filmach i zdjęciach z Księżyca, jest długość cieni. Przykładowy film poniżej.

Dołączona grafika

Na tym filmie przedstawiono przykładowe wycinki z filmów misji Apollo 11, 12 i 14. W filmie z misji Apollo 11 cień rzucany przez Armstronga jest dziwny, kąt słońca wynosi 10 stopni nad horyzontem. Teraz porównajcie go do filmu z misji Apollo 12, gdzie występuje dłuższy cień, a słońce ma kąt 15 stopni, więc cień powinien być krótszy. W filmie z misji Apollo 14, cień wykonuje niesamowite ewolucje, zachowuje się dokładnie tak jakby blisko astronauty znajdowało się źródło światła, a ten oddalałby się od niego.

FilmZagadka 7.

Dołączona grafika Dołączona grafika

Oświetlenie oficjalnych zdjęć NASA jest bardzo "umowne". Zdjęcie po lewej to oryginał. Zdjęcie po prawej jest fotomontażem i pokazuje jak powinien wyglądać astronauta, który stoi plecami do słońca. Pytanie brzmi dlaczego na oryginale astronauta jest tak dobrze oświetlony z przodu? Niektórzy debatują nad tym, że przecież na Księżycu są dwa źródła światła. Słońce, które jest za astronautą oraz światło odbite od Ziemi, która to, w tym przypadku znajdować się mogła przed astronautą. Jednakże jeśli przyjmiemy taką hipotezę, to zobaczmy: skoro światło odbite od Ziemi było na tyle silne aby oświetlić kombinezon astronauty, dlaczego tuż za nim nie ma żadnego cienia??

Inna teria mówi, że przód astronauty jest oświetlony przez rozproszone światło odbite od powierzchni Księżyca. Jednakże tylko 7% światła słonecznego według obliczeń odbija się od powierzchni srebrnego globu. Przyjmując taka teorie za pewnik, dlaczego np. kamień znajdujący się obok astronauty ma tak intensywny cień i jest tak niedoświetlony skoro znajduje się bliżej powierzchni Księżyca, gdzie "rozproszone światło" jest najsilniejsze?

Wobec tego co oświetla astronautę?Zagadka 8.

Cienie nie biegną w odpowiednich kierunkach na wielu zdjęciach z Księżyca. Weźmy za przykład zdjęcie poniżej.

Dołączona grafika

Cień lądownika biegnie na wschód, natomiast cienie skał na południowy wschód. Symulacja Davida Percy'iego pokazuje jak prawidłowo powinny rozchodzić się cienie

Dołączona grafikaZagadka 9.

Podczas misji Apollo, kamery filmowe zostały wyposażone w specjalne filtry kompensacyjne, z uwagi na małą ilość światła na Księżycu. Jak pisałem wyżej tylko 7% światła słonecznego odbija się od powierzchni. Wobec tego, skoro kamery miały specjalne filtry, dlaczego zdjęcia wykonane przez aparaty asronautów (Hasselblad) przedstawiają więcej detali niż filmy wideo? Jakim cudem aparaty zrobły zdjęcia jaśniejsze i ostrzejsze niż kamery filmowe, posiadające specjalne soczewki? Zdjęcie poniżej przedstawia jak ciemnym miejscem jest Księżyc. spójrzcie jak ciemne są cienie na obrzeżach skał.

Dołączona grafika


Popatrzcie teraz na ten film, gdzie przedstawiono te same ujęcia wykonane z aparatów Hasselblad (statyczne zdjęcia) i nagranie filmowe. Czy widać różnicę w doświetleniu?

Dołączona grafika
Film


Dlaczego jakość nagrania wideo jest taka koszmarna i rozmyta? Widać wyraźnie że statyczne ujęcia zostały mocno doświetlone. Wobec tego albo już na Księżycu znajdowały się dodatkowe źródła światła, albo zdjęcie zostało doświetlone w studio. Bez tego kombinezon astronauty powinien być całkowicie ciemny. Poza tym film ten jest o tyle dziwny, że widać na nim Aldrina, który w dziwny sposób "wisi" w powietrzu, spójrzcie na jego stopę, która nie dotyka szczebli drabiny!

Odbite światło na powierzchni Ksieżyca jest tak słabe, że nawet skały na Ziemi nie są dostatecznie oświetlone przez odbite światło. Według eksperta Dr. Davida Groves'a pracującego dla "Quantech Image Processing" o ile filmy mogą być autentyczne, to zdjęcia zostały sfałszowane, a źródło światła w tym przypadku (w oparciu o długość ogniskowej, soczewek kamery) znajduje się około 24 do 36 cm na prawo od kamery.Zagadka 10.

Podczas misji Apollo 12, jedna z kamer została zniszczona po tym jak jej soczewki zostały skierowane centralnie na słońce. Jak wynika z nagrania powyżej, mimo że opinii publicznej powiedziano, że kamera spaliła się, jakim cudem soczewki ciągle działają? Kamera tak naprawdę nie spaliła się. Podoba rzecz miała miejsce podczas misji Apollo 15, kiedy soczewki kamery także nie spaliły się. Interesujący fakt miał miejsce podczas misji Apollo 16, jeden z astronautów poproszony przez Houston o dostosowanie kamery, zapytał wprost: "czy powinienem skierować kamerę na Słońce?" Czy to nie dziwne? Przecież nawet w instrukcji kamery jest wyszczególnione aby tego nie robić. Być może na powyższym filmie ciężko to dostrzec ale jest tam komentarz astronauty: "Ok Houston, I'm gonna move the TV camera now". (po czym astronauta kieruje ją na silne źródło światła)

Dołączona grafika
Film


Musimy pamiętać, że używane kamery nie miały żadnego wziernika (podglądu filmowanego obrazu), a astronauci z uwagi na kombinezony krępujące ruchy nawet nie widzieli swoich kamer z uwagi na to że były one przyczepione do piersi! Aby zrobić zdjęcie poruszali oni całym ciałem próbując uchwycic obiekty w kadrze. Najciekawsze jest to że astronauci musieli zmieniać soczewki w aparatach (jak??) stojąc na powierzchni ksieżyca przy użyciu swoich ciężkich i nieporęcznych rękawic. Poza tym wymieniali oni delikatne filmy w aparatach. W jaki sposób można dokonać takich cudów nawet nie widząc aparatów? A przecież gdyby film wypadł na zakurzoną powierzchnię Ksieżyca mógłby ulec uszkodzeniu. Nie mówiąc już o wystawieniu filmu na wysoką lub ekstrymalnie niską temperaturę.

Dołączona grafika


Wnioski są proste. Wydaje się niemożliwe aby zmieniać filmy i soczewki w takich warunkach, a tym czasem na wielu zdjęciach astronauci (SIC!) mają ubrane inne rękawice, a nic nie wskazuje na to aby zaszkodziła im dekompresja...Zagadka 11.

Popatrzcie na to zdjęcie. Jak udaje się dostrzec po zacienionej stronie lądownika tyle szczegułów. Przecież słońce znajduje się w tle, z tego powodu wszystko co widzimy na zdjęciu powinno być w całkowitym cieniu. Skąd efekt "halo" czyli refleksu świetlnego który widzimy w lewym górnym rogu skoro na Ksieżycu nie ma atmosfery?

Dołączona grafikaAustralijczycy zobaczyli coś co wskauzje że nagrania z Księżyca to farsa!

We wschodniej Australii, podczas przekazu na żywo z Księżyca z misji Apollo 11, wielu ludzi widziało coś tak niesamowitego, że prawie nie mieści się to w głowach. Jeden z obserwatorów Una Ronald oglądał przekaz i zamurowało go po tym co zobaczył... We wschodniej części Australii pokazywano inny przekaz z lądowania na Księżycu niż w pozostałej części świata. Na krótko po tym jak Armstrong stanął na powierzchni Księżyca, widać było nagłą zmianę oświetlenia z ciemnego na jasne. Jak twierdzi Una Ronald, Armstrong spacerował po powierzchni i natknął się na... butelke Coli kopniętą przez kogoś z prawej strony kadru kamery.

To działo się we wczesnych godzinach. Una szybko złapał za słuchawkę i wydzwonił po znajomych aby zapytać czy oni też widzieli coś takiego. Niestety nie oglądali oni tego w tym samym momencie, ale zebrali się wszyscy aby oglądać przekaz z Księżyca następnego dnia. Nie trzeba chyba mówić, że nagranie zostało szybko poddane edycji i rażąca butelka Coli została wycięta z filmu. Jednak wielu światków widziało na własne oczy numer z butelką i nawet pojawiło się wiele artykułów w gazetach wschodnego wybrzeża Australii.

Wschodnie wybrzeże było jedynym miejscem na świecie gdzie nie było opóźnienia w transmisji na "żywo". Istnieją przypuszczenia, potwierdzone przez Billa Kaysinga, że NASA mogło udać się na Księżyc jednak po tym co tam zobaczyli nikt nie odaważył się przedstawić nagrań ani filmów publicznie. Dlatego też NASA udało się do ARPA (ang. Advanced Reserch Projects Agency - Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych) w Massachusetts, i zapytała czy mogliby zasymulować lądowanie na Księżycu i kosmiczne warunki. Musimy mieć na uwadze, że cała komunikacja z Apollo była prowadzona i monitorowana przez NASA, więc przekaz radiowy z Księżyca mógł być tak naprawde przekazem dosłownie "zza rogu" z naszej rodzimej planety. Wszystkie filmy NASA udostępnione publicznie dla TV zostały prawdopodobnie nagrane w Centrum Kontroli Houston, a nikt z mediów publicznych nie otrzymał oryginałów.

Bill Wood, jest wysoko kwalifikowanym naukowcem, posiada naukowe stopnie w dziedzinach matematyki, fizyki i chemii. Jest także głównym inżynierem silnika rakietowego. Otrzymał dostęp do projektów najwyższej wagi i najbardziej tajnych, przy których pracował wraz z Macdonaldem Douglasem i innymi iżynierami podczas prac przy silniku rakietowym dla rakiety SATURN 5 (Rakieta wynosząca Apollo). Pracował w Goldstone jako inżynier komunikacyjny podczas misji Apollo.

Goldstone w Californii w USA, odpowiadało za odbiór i rozpowszechnianie zdjęć otrzymanych od Apollo a wysyłanych później do Houston.


Wood powiedział:

"Bardzo prymitywne i wczesne kamery wideo zostały użyte do nagrania filmów NASA tutaj na Ziemi przez studia telewizyjne. Odebrałem modulowany sygnał FM tu na Ziemi, wysłany przez demodulator FM, i przetworzyłem go przy użyciu konwertera RCA, co dało sygnał (tzw slow scan), a następnie przekonwertowałem go do standardów USA - czyli na telewizyjny sygnał czarno biały. Film został następnie przesłany do Houston, gdzie przekonwertowano go powrotnie z trybu slow scan na fast scan.

Mówiąc w skrócie. sygnał został zarejestrowany na wideo nr 1 i przekonwertowany na wideo nr 2. Film telewizyjny posiada 30 klatek na sekundę, podczas gdy film wideo jest odtwarzany z prędkością 60 klatek na sekundę. Podsumowując filmy z lądowania na Księżycu, które były rzekomym przekazem na żywo i które oglądał cały świat, nie były takie w istocie... mało tego były to zapisy pochodzące z przefabrykowanych nagrań i były o 50% wolniejsze niż oryginalne nagrania!!! Dzięki temu udało się osiągnąć efekt "nieważkości" gdzie astronauci poruszają się bardzo ociężale i wolno..."

Weźcie dowolny film i puśćcie go z prędkością 2x... to co zobaczycie przerazi was!
Zagadka 12.

Na tym zdjęciu, które jest aż za dobre.. widzimy że wszystkie obiekty znakomicie znalazły się w kadrze, choć astronauta nie miał zielonego pojęcia co zobaczy kamera, nie było nikogo kto mógłby podpowiedzieć czy w kadrze są wszystkie obiekty. Poza tym flaga na lądowniku jest dziwnie doświetlona wśród głębokiego cienia okrywającego wszystko wokół niej.

Dołączona grafikaZagadka 13.

Czy wiecie, że zdjęcie poniżej to JEDYNE zdjęcie, które przedstawia Armstronga na Księżycu... trochę dziwne z uwagi na to że Armstrong był pierwszym człowiekiem, który postawił nogę na srebrnym globie. Dlaczego tylko jedno zdjęcie przedstawiająće PIERWSZEGO człowieka na Księzycu??

Dołączona grafikaZagadka 14.

Lądownik ksieżycowy używał dwóch silników rakietowych. Są to takie same silniki jak używane obecnie. Posiadają ogromą moc. Lądownik księzycowy posiadał dwa silniki zamontowne jeden na drugim. W tym samym momencie dwa różne paliwa spalały się, tworząc ogromny odrzut, natomiast my nie widzimy ani grama księżycowego pyłu, który powinien unieść się w powietrze w wyniku odrzutu przez silnik rakietowy. Poza tym pod lądownikiem powinien powstać krater, w szczególności pod lądownikiem Apollo 12, który powoli przemieszczał się nad powierzchnią Księżyca przed lądowaniem.

Ogromna temperatura i siła odrzutu silnika powinny roztopić każdą skałę! Kilka tysięcy stopni celsjusza wystarczyłoby bez dwóch zdań. Przecież ziemskie skały w wulkanie Etna topią się przy temperaturze 1000 stopni Celsjusza. Sceptycy mówią, że odrzut silnika był skierowany w bok a nie w dół. Wobec tego co wyhamowało lądownik przed lądowaniem???

Niewidzimy zadnego pyłu, dymu, nie ma kratera, za to pod lądownikiem widzimy majestatyczne ślady astronautów (sic) i płaski teren ksieżycowej skały.

Poza tym czy naprawdę można uwierzyć, że Neil Armstron "posadził" lądownik księżycowy oceniająć teren pod nim mając tylko do dyspozycji malutkie trójkątne okienko umieszczone na boku lądownika?? Taki manerw jest praktycznie niewykonalny bez użycia zaawansowanych komputerów (których wtedy po prostu nie było).

Dołączona grafikaZagadka 15.

To nagranie pochodzi z momentu, kiedy astronauci przygotowali się na przejscie do lądownika. Ich statek znajduje się teraz 200 000 mil od Ziemi. Co widzimy za oknem? Ziemię??? z tej odległości powinna być ona wielkości ziarna grochu, nie mówiąc już o intensywnej niebieskiej poświacie, której w ogóle być nie powinno.

Dołączona grafika
FilmZagadka 16.

Dołączona grafika

Wielu sceptyków mówi: "Jeśli nagrania są fałszywe, jak udało się osiagnąc efekt zmniejszonej grawitacji (1/6) w stosunku do grawitacji Ziemskiej? Jak astronauci "majestatycznie" skaczą po powierzchni srebrnego Globu? Niech każdy kto wątpi, przyspieszy dowolny film dwókrotnie...

Popatrzmy teraz na to nagranie.
Film

Widzimy tu jak astronauci są przyczepieni do podnośników za pomocą cieńkich stalowych lin. Na początku nagrania widać rozbłyski światła (odbitego od takowej liny nad głową astronauty). W końcowej scenie filmu jest najciekawszy moment... atronauta, który przewrócił się, wstaje bez odpychania się od ziemi rękoma! (jakby był przez coś podnoszony)Zagadka 17.

Wielu sceptyków próbuje przekonać nas, że na Księżycu wykonano pewien eksperyment, w którym i młotek i pióro spadają na ziemię w tym samym momencie. Uważają, że eksperyment z młotkiem i piórkiem nie mógłby być wykonany na Ziemi, jak pokazują nagrania z misji Apollo15. Tym czasem taki sam eksperyment wykonano w warunkach ziemskich... sami oceńcie.

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Film w laboratorium
Film ApolloZagadka 18.

Jednym z głównych czynników, dowodów.. które powinny przemówić dosłownie do każdego są scenerie księżycowe. Te same pasma górskie występują na różnych filmach z misji Apollo. A tym czasem różne misje lądowały w różnych miejsach Księżyca, czasem o setki mil w innych kierunkach. Tym czasem my widzimy na filmach te same formacje skalne i górskie, choć pochodzą z innych misji! Nawet odległości pomiędzy tymi formacjami są takie same!

Żywe wzgórza??

Dołączona grafika Dołączona grafika

Film1
Film2Zagadka 19.

Dokumentacja pochodząca z filmu dokumentalnego misji Apollo p.t "Apollo: One Giant Leap For Mankind" jest zaiste ciekawa... Film poniżej został zarejestrowany podczas pierwszej podróży pojazdu księżycowego na kamieniste zbocze. Film został zarejestrowany 21 kwietnia, 1km na zachód od miejsca lądowania. Drugi film jest nagraniem z następnego dnia, 4km na południe od miejsca lądowania. Dlaczego na obu filmach są te same skały chociaż te dwa miejsca oddalone są o kilka kilometrów w różnych kierunkach? Ten błąd jest tak ohydny, że wydaje się mało prawdopodobne że NASA mogłaby dopuścić do czegoś takiego. Istnieją teorie, że nagrania zostały źle oznaczone i pochodzą z tego samego miejsca... gdzie są jednak oficjalne wyjaśnienia NASA dotyczące tych nagrań?

Dołączona grafika Dołączona grafika

Film1
Film2Zagadka 20.

Dołączona grafika

Największą część debaty dotyczącej lądowania na Ksieżycu zajmuje dyskusja na temat braku gwiazd na zdjęciach. NASA ogłosiła, że gwiazd nie widać, z uwagi na księżycu są bardzo jasne i kontrastowe warunki (hmm, a przecież wcześniej mówiono że jest tam ekstrymalnie ciemno), że gwiazd z jego powierzchni nie widać. Tymczasem na Księżycu nie ma atmosfery, wiec gwiazdy powinny być widoczne jak na dłoni. Załóżmy jednak, że NASA ma rację i rzeczywiście gwiazd nie powinno być i nie ma na zdjęciach i nagraniach... spójrzcie jednak na zdjęcia poniżej...

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

pokazują dziwne obiekty (gwiazdy?) choć zdjęcia pochodzą z różnych miejsc i są robione pod różnymi kątami. Zawsze widać tą samą formację...Zagadka 21.

Naukowcy (a nawet sceptycy) twierdzą, że na Księżycu z uwagi na brak atmosfery i próżnię, płomień nie powinien być widoczny, tym czasem na tym nagraniu widać płomień i odrzut silnika na początku startu lądownika...

Dołączona grafika
FilmZagadka 22.

Na tym nagraniu widać coś niesamowitego. Armstrong, który schodzi po drabinie jest nagle oświetlany silnym światłem. Skąd ono się wzieło? Na Księżycu nie ma przecież chmur, które mogłyby przysłaniać promienie słoneczne. Kamerzysta natomiast nie zmienia swojej pozycji i nie używa dodatkowego oświetlenia. Armstron jako pierwszy schodzi na powierzchnię Księżyca, więc nie ma tam nikogo kto mógłby go doświetlić zza lądownika. Zaiste bardzo interesujące nagranie.

Dołączona grafika
FilmZagadka 23.

Zobaczcie ten film.. i wszystko stanie sie jasne. Astronauci staraja sie uspokoic trzepoczącą flagę! Podczas gdy na Księżycu nie ma atmosfery! (nie wieją wiatry).

FilmKonkluzja

Istnieją dwie teorie. Jedna głosi, że człowiek nigdy nie postawił stopy na srebrnym globie, inna głosi, że człowiek tego dokonał ale oficjalne nagrania i zapisy audio z tego momentu nigdy nie ujrzały (przynajmniej publicznie) światła dziennego. Każdy powinien ocenić sam co tak naprawdę się zdarzyło.

Postaram się przedstawić wkrótce kolejne dowody i nagrania, które przedstawiają tajemnicze budowle na Księżycu. Czym są? Czy tylko fragmentami dekoracji?

Jakkolwiek by nie było, chciałem udowodnić wszystkim, że ZDJĘCiA i NAGRANIA, którymi od przeszło 30 lat karmi nas NASA, obrazy w które tak wpatrywał się cały świat przeszło 30 lat temu są manipulacją i zostały sfabrykowane na Ziemi.24 pytania bez odpowiedzi...

1) Sceptycy mówią, że brak gwiazd na fotografiach z Księżyca jest do zaakceptowania. Yuri Gagarin mówił, że gwiazdy były: "zadziwiająco błyszczące". Dlaczego na żadnym z nagrań żadnej z misji gwiazd nie widać? Profesjonalni astronomowie, mogliby szybko obliczyć, że konfiguracja i odległości gwiazd, są niepoprawne, więc NASA usunęła je aby pozbyć się niewygodnych dowodów oszustwa?

2) Gdzie krater powstały na skutek lądowowania na Księżycu? Sceptycy mówią, że nie powstał bo silniki miały tylko taką moc aby wydmuchać pył na zewnątrz, zdala od lądownika. W czym zatem odcisnął się słynny but Armstronga?

3) Skąd ogień pochodzący z silnika lądownika, który odrywa się od powierzchni Księżyca

4) Ślady stóp są wynikiem ciężaru przemieszczającego powietrze pomiędzy cząsteczkami kurzu, pyłu lub piasku...

5) Zdjęcia z Apollo 11 pokazywane w TV były tragicznej jakości, natomiast pięć kolejnych misji przedstawia znakomite polepszenie jakości obrazu

6) Dlaczego na większości zdjęć z misji Apollo widzimy wyraźną granicę pomiędzy ostrym obszarem zdjęcia z przodu i zamazanym tłem?

7) Dlaczego cienie rozchodzą się w różnych kierunkach?

8) Dlaczego pewien kamień i grunt przed nim mają wyrytą literę "C"

9) Kto odważyłby się na lądowanie na Księżycu, kiedy żadne próby i testowe lądowania nie były wykonywane?

10) skoro grawitacja 6 razy słabsza niż grawitacja ziemska pozwalała na swobodne skakaniena wysokość 3 metrów(!), dlaczego najwyższe skoki wynosiły około pół metra?

11) jeśli pojazd księżycowy poruszał się w środowku grawitacji 6-krotnie mniejszej niż ziemska, powinien być 6 krotnie szerszy, aby nie przewrócił się przy dowolnym skręcie! A tym czasem miał on wymiary małego samochodu.

12) Astrofizycy pracujący dla NASA napisali, że potrzeba tarczy ochronnych o grubości dwóch metrów aby uchronić ludzi przed rozbłyskami słonecznymi, z dala od atmosfery ziemskiej. Rosyjscy naukowcy z kolei w 1959 roku obliczyli, że człowiek potrzebuje tarczy o grubości 2,5 metra aby przeżyć na Księżycu. Dlaczego nikt z astronautów misji Apollo 14 czy 16 nie umarł po wystawieniu na intensywne promieniowanie?

13) Kombinezony astronautów miały długie zamki błyskawiczne na plecach (szczyt techniki..), wystarczyłby jeden zagięty ząbek aby nastąpiła gwałtowna dekompresja...

14) Astronauci posiadali rzekomo kombinezony poddane wysokiej kompresji (do 5.2 PSI). Powinni w nich wyglądać "jak napompowane balony", w przeciwieństwie do ich zachowania na Księżycu, gdzie swobodnie zginali palce, łokcie i kolana.

15) Jak astronauci opuścili lądownik? W centrum kosmicznym w Houston znajduje się idealny model lądownika. Według oficjalnych wymiarów lądownika, asronauci nie zdołaliby się przecisnąć przez właz wyjściowy!

16) Podczas misji Apollo 14 i ceremonii montowania flagi na powierzchni Księżyca, ta nie przestawała trzepotać...

17) Jak powstało nagranie, które przedstawia powrót astronautów na Ziemię? Jak kamera podąża za lądownikiem? Mówi się, że kamera była sterowana przez centrum lotów kosmicznych w Houston, jednak, jak Ci mogli sterować ruchem kamery, skoro transmisja miała 2 sekundowe opóźnienie??

18) Dlaczego główny naczelnik NASA zrezygnował ze stanowiska na kilka dni przed pierwszą misja Apollo?

19) W 1998 roku, prom kosmiczny osiągnął największą wysokość jaką kiedykolwiek osiągnął człowiek - 350 mil nad powierzchnią planety. Setki mil poniżej zabójczego pasa promieniowania "VAN ALLENA" (ang. VAN ALLEN RADIATION BELTS, pasy VAN ALLENA - więcej o pasach van allena tutaj ). Wewnątrz promu, astronauci donosili, że widzą promieniowanie! przedostające się przez poszycie statku tak samo dobrze jak przez powieki ich zamkniętych oczu! Dla promieniowania X-RAY, np. używanego przy prześwietleniach, które trwa 1/100 sekundy, otrzymujemy gumowy kaftan o grubości około 1cm, który chroni ciało przed napromieniowaniem. Wyobraźcie sobie teraz astronautów, z ich skafandrami o grubości 0,5cm, którzy przebywają kilkanaście godzin poddanych zabójczemu promieniowaniu, które widać przez zamknięte oczy!

20) CNN całkiem niedawno przedstawił raport na temat pasów VAN ALLENA: "Promieniotwórcze pasy otaczające Ziemię, mogą być ekstrymalnie niebezpieczne dla astronautów, bardziej niż wcześniej sądzono. Fenomen określany jest mianem "Pasów Radiacyjnych Van Allena", które można traktować jak zabójcze pola elektronów, które dramatycznie oddziaływują na stan zdrowia ludzi"

21) W 1969 roku nie wynaleziono jeszcze komputerowych chipów. Maksymalna pamięc najlepszego komputera w tamtych czasach wynosiła 256kb, a ten był zamknięty w dużym budynku. W 2002 roku, większość komputerów, które mogłyby przeprowadzić symulację lądowania na Księżycu potrzebowała co najmniej 64Mb pamięci RAM, nie wliczając w to pamięci potrzebnej na symulację startu i powrotu na Ziemię. Komputer, który znajdował się na pokładzie Apollo 11 miał 32kb pamięci RAM, to odpowiednik wspólczesnego kalkulatora...

22) Jeśli jakikolwiek sprzęt został pozostawiony na powierzchni Ksieżyca, powinien być z łatwością dostrzeżony przez silne teleskopy z Ziemi. Jednak nic takiego nie udało się dostrzec. Sonda Clementine, która fotografowała niedawno powierzchnię Ksieżyca, nie znalazła żadnych śladów sprzętu pozostawionego tam przez misje Apollo. Gdzie np. podział się księżycowy łazik?

23) Dlaczego plany konstrukcyjne modułu lądownika i pojazdu księżycowego zostały zniszczone, skoro te konstrukcje należa do największego osiągnięcia w historii.

24) Pod koniec 2005 NASA nie miała żadnej technologii, która umożliwiałaby jakiemukolwiek człowiekowi podróż na Księżyc i spowrotem...
źródło: http://www.ufos-alie...smicapollo.html
tłumaczenie: Eurycide
www.paranormalne.pl

 • 9#2

ciemność
 • Postów: 1936
 • Tematów: 21
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Naprawdę świetny i rzetelmy temat. Już od dawna wiedziałem, że takiego lądowania nie było, widziałem mnóstwo programów dokumentalnych na ten temat. No i ten temat potwierdził moją teorię...
Najbardziej podoba mi się litera 'C' na kamieniu...heheheh...szczyt głupoty, żeby tak ułatwiać sobie pracę. Jest to mocny dowód.
 • 0#3

ufolog2
 • Postów: 193
 • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja czytałem o tym kiedyś w Faktor X.Według mnie zdjęcia są sfałszowane.Za dużo dowodów.
 • 0

#4

Traper

  Tajny Współpracownik

 • Postów: 1485
 • Tematów: 31
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Heh... cała ta sprawa śmierdzi jak przez rok używane skarpety ;p
A do tego karmią nas takimi bajeczkami, że możnaby je zakwalifikować do "baśni 1000 i jednej nocy"...
Swoją drogą to najlepsze było to co się stało w Australii, Cola i te sprawy... :wink:
 • 0#5

Patryczek
 • Postów: 577
 • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Łoł... według mnie U.S.A. kłamało żeby wywyższyć sie Blokowi Wschodniemu [ ZSRR za tamtych czasów itd. ]
 • -1

#6

ciemność
 • Postów: 1936
 • Tematów: 21
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Między ZSRR a USA od zawsze trwała taka zimna wojna. W tamtych czasach zawzięcie walczyli o osiąganie celów związanych z podbojem kosmosu...mieli pieniądze na taką wirtualną wyprawę do studia w przeciwieństwie do rusków i nakręcenie tego. Efekty widać.
 • 0#7

Traper

  Tajny Współpracownik

 • Postów: 1485
 • Tematów: 31
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I wyjdzie na to, że to Ruscy byli pierwsi na Księżycu ;p choć ich tam nie było ;p
 • 0#8

ciemność
 • Postów: 1936
 • Tematów: 21
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Amerykanie są żałośni...ehhh.
 • -1#9

dj_cinex

  VRP UFO Researcher

 • Postów: 3305
 • Tematów: 412
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem wylądowali a ocena odnosi sie tylko i wyłącznie do filmu i zdjęć ...

Zrobili fałszywki aby zatuszowac to co naprawdę tam spotkali ...

P.S.
Konkretniejsza analiza bedzie potem jak przeczytam artykuł w całości (to pisałem na szybkiego...)
 • 0#10

pandemia
 • Postów: 440
 • Tematów: 21
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brawa dla Euricide za tak obszerne opracowanie powyższego materiału.
Od siebie chciałem dodać, że pierwsze wątpliwości na temat ladowania Amerykanów pojawiły się już na przełomie 1970/71. Jednak nie dotarło ono do szerszej publiczności.
Co ciekawe nawet w ówczesnym ZSRR niechętnie publikowano powyższe wątpliwości...
 • 0

#11

Macha

  Ciekawski

 • Postów: 2267
 • Tematów: 76
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

tak, byl lot na ksiezyc, bo gdyby go nie bylo to jakim cudem Armstrong widzialby niedaleko siebie, kroczacych po ksiezycu obcych ??
 • 0#12

ciemność
 • Postów: 1936
 • Tematów: 21
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

tak, byl lot na ksiezyc, bo gdyby go nie bylo to jakim cudem Armstrong widzialby niedaleko siebie, kroczacych po ksiezycu obcych ??A skąd masz pewność, że on ich widział?
 • 0#13

Macha

  Ciekawski

 • Postów: 2267
 • Tematów: 76
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie mam pewnosci, tak samo jak wy nie macie z pytaniem czy nie bylo ladowania na kiszycu
 • 0#14

ktosiuf
 • Postów: 1007
 • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i zobaczcie....Jedni mówią :sfałszowali bo nigdy nie wylądowali; Drudzy mówią: słałszowali bo oryginalne zdjęcia preznetowały kosmitów itp.... Dwie teorie zupełnie się wykluczają, a może przestańmy wymyślać takie głupoty jak kosmici i powiedzmy : a) zdjęcia są prawdziwe B) sfałszowali zdjęcia bo oryginały były tak złej jakości (kamery i aparaty nie były specjalnie przystosowywane do księżycowych warunków) że musieli zrobić podróbki żeby pokazać je całemu światu super zdjęcią i w ten sposób sławić potęgę Ameryki. Wyobrażacie sobie że Amerykanie mówią :niestety nasze kamery przestały działać w księżycowych warunkach wiec niestety nic wam nie pokażemy...
 • 0

#15

dj_cinex

  VRP UFO Researcher

 • Postów: 3305
 • Tematów: 412
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No i zobaczcie....Jedni mówią :sfałszowali bo nigdy nie wylądowali; Drudzy mówią: słałszowali bo oryginalne zdjęcia preznetowały kosmitów itp.... Dwie teorie zupełnie się wykluczają, a może przestańmy wymyślać takie głupoty jak kosmici i powiedzmy : a) zdjęcia są prawdziwe B) sfałszowali zdjęcia bo oryginały były tak złej jakości (kamery i aparaty nie były specjalnie przystosowywane do księżycowych warunków) że musieli zrobić podróbki żeby pokazać je całemu światu super zdjęcią i w ten sposób sławić potęgę Ameryki. Wyobrażacie sobie że Amerykanie mówią :niestety nasze kamery przestały działać w księżycowych warunkach wiec niestety nic wam nie pokażemy...


Moge zadać ci jedno pytanie ...

Wierzysz w UFO/Życie poza Ziemią itd. ?

Chcem tylko znac twoja opinie w tej kwestii ...
 • 0
 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u