Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poważne przesłanki ataku rakietowego Północnej Korei


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
666 odpowiedzi w tym temacie

#31

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomijacie jeden ważny cel i o wiele bliżej niż USA, a Izrael? Cyżbyscie zapomnieli, że Korea groziła zgładzeniem z powierzchni ziemi Izraela? Ataku bezpośrednio na USA bym raczej nie oczekiwał, za to na Izrael... no to baaaaaaaaardzo prawdopodobne.
  • 0

#32 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale jak by zabili samego busha i rząd to przyjdą następni i będzie to samo co teraz więc nie widze innego wyjścia jak ukarac cały naród. Poza tym należy im się za Hiroshime i Nagasaki, dlaczego amerykanie zabili cywilów skoro to rząd japoni prowadził wojne ? Wedlug mnie to bedzie wspaniała nauczka dla usa :)
  • 0

#33

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

:hmm: A pomyślcie skąd mamy tyle świetnych filmów, muzykę, technologię- przecież większość pochodzi z USA! Gdyby rozpętałą się wojna nuklearna świat straciłby wielu artystów i naukowców! :hmm:
  • 0



#34

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tu nie chodzi o to czy ktoś życzy zasr.... USA mordowni. Pomimo że i ich ja nie lubię (żeby nie powiedzieć dosadniej) to nie jestem za tym aby szare ludziki z tego porąbanego kraju mieli ginąć nie wiadomo za co. Tak jak u nas i u nich ( a powinienem powiedzieć odwrotnie) społeczeństwo ma gówno do gadania, bo albo jest za głupie albo jest uciszane. A co do tych ruchów to może są prawdziwe a może nie; 9/11 tez podobno naprawdę to byli terrroryści. Druga sprawa-kolejność-działań=korea do usa-usa do korei i na iran-chiny na usa -rosja na razie cicho no może na jakąś republikę-i tak dalej i tak dalej ( po drodze pakistan i indie) ( nie licze państw i republik i regionów na które każde z w/w państw ma chętke a do tej pory nie miało odwagi zagarnąć). Ja myśle że to na razie pic na wodę fotomontarz. Nic z tego w najbliższym czasie nie będzie i obym się nie mylił- jak sobie przypomnę mój sen z czołgami "t70 coś" z czerwonymi chińskimi gwiazdami z przed paru lat.....
  • 0

#35

markold.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niech rozwalą Polskę, w końcu tutaj mieszkają sami pijacy i złodzieje... nie?

chruszczow - to co piszesz bardzo przypomina mi słowa pewnego gościa... niejakiego Hitlera. Świadczy to jedynie o twoim ograniczeniu, jeśli chcesz aby za jakieś czyny zapłacił cały naród. Może Polska powinna wyprodukować bomby i zaatakować Niemcy za wojny itp? W takim razie Rosji też się należy i pewnie każdemu krajowi także.

No i nie rozumiem w jakim ty świecie żyjesz... choć pewnie tylko lubisz prowokować.
  • 0

#36

Toldo.
  • Postów: 147
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niema złych narodow sa tylko zli ludzi
  • 0

#37 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

:hmm: A pomyślcie skąd mamy tyle świetnych filmów, muzykę, technologię- przecież większość pochodzi z USA! Gdyby rozpętałą się wojna nuklearna świat straciłby wielu artystów i naukowców! :hmm:


jak się zacznie wojna to po wojnie nie bedzie juz dla kogo robic filmów...

a poza tym te filmy to DNO, naukowców mamy 100 razy lepszych tylko że niedofinansowanych :)
  • 0

#38

Metatron.
  • Postów: 256
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A niby jak Korea miałaby sięgnąć Izreal ? :lol :
  • 0

#39

Perzu.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się wydaje, że jeśli serio korea pn. się do czegoś takiego przygotowuje, to zrobi to chociażby dla pokazania, że się nie boją amerykanów. Przecież skoro mordują swoich obywateli to dlaczego nie mieliby zabijać "wroga" jakiego widzą w amerykanach ?
  • 0

#40

Metatron.
  • Postów: 256
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież ten atak to byłoby samobójstwo. Kim nie ma co liczyć na wstawiennictwo Rosji czy Chin jeżeli amerykanie odpowiedzieliby atakiem atomowym, pogodziliby się z tym, że była to odpowiedź na agresję.
  • 0

#41

Toldo.
  • Postów: 147
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież ten atak to byłoby samobójstwo. Kim nie ma co liczyć na wstawiennictwo Rosji czy Chin jeżeli amerykanie odpowiedzieliby atakiem atomowym, pogodziliby się z tym, że była to odpowiedź na agresję.


Kim tylko na to liczy ze ameryka zatakuje kore wtedy bedzie mial pretekst zeby korea mogla zatakowac Usa
  • 0

#42 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

A niby jak Korea miałaby sięgnąć Izreal ?   :lol :


a niby tak że jeśli rakieta ma zasieg 15 tys km to w praktyce może dosiegnąć kazdego miejsca na ziemi oprócz ameryki południowej :)
  • 0

#43

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ofensywa na Półwyspie Koreańskim byłaby, nawet dla sił amerykańskich, nie lada wyzwaniem: starcie z piątą co do wielkości armią świata (1,2 mln żołnierzy, w tym 125 tyś. sił specjalnych), uzbrojoną oprócz środków konwencjonalnych w broń biologiczną i chemiczną. Zanim jednak mogłoby się rozpocząć natarcie w stronę Phenianu konieczna byłaby zgoda władz w Seulu, gdyż Korea Płd. jest bezpośrednio narażona na północnokoreański odwet. Według magazynu „Athlantic Monthly”, na którego zlecenie przeprowadzono analizę ataku na Koree Płn. w ciągu kilku pierwszych dni walk w samym tylko Seulu zginie około 100 tyś. cywilów, 90 dni walk przyniosłoby 300-500 tyś. rannych i zabitych wśród amerykańskich i południowokoreańskich żołnierzy.
  • 0



#44

Metatron.
  • Postów: 256
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Toldo ale proporcje. Korea na kolejny atak nie bedzie miała szans.
Odnośnie zasięgu to słyszałem że maks 6000 km.
  • 0

#45

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Korea może być tylko zapalnikiem bomby jaką jest III WW.
Jedna pierwsza kostka domina...
Ktoś może pomóc w jej przewróceniu...ktoś komu zależy...tego się boję
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych