Skocz do zawartości


Islamizacja Europy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
326 odpowiedzi w tym temacie

#301

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na pewno imigranci którzy w większości będą pasożytować będą lekiem na problemy. Lepiej spójrzmy na genezę tego dlaczego a właściwie przez kogo w Polsce jest zapaść demograficzna i zacznijmy zmiany od wewnątrz. Bo bez powodu tylu Polaków nie wyjechało, bez powodu tylu zwykłych ludzi nie stać na założenie rodziny a system emerytalny to już z samego założenia jest porażka i raczej system emerytalny potrzebuje reformy a nie że trzeba nasprowadzać byle kogo żeby na siłę ten znacznie większy Amber Gold podtrzymać. Poza kulturowym efektem ubocznym nic to nie da.

Popierasz ludzi którzy doprowadzają do takiego stanu rzeczy a teraz nagle wielki obrońca Polski ze "znakomitym" rozwiązaniem.
  • 1

#302 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeśli muzułmanie mają być lekarstwem na brak funduszy na emerytury to ja dziękuję. Mam z resztą lepszy pomysł. Skoro to dzieci pracują na nas to niech wysokość emerytury zależy od ilości posiadanych dzieci. Na przykład połowa minimalnej krajowej netto od dziecka. Pary bezpłodne traktowane rzecz jasna inaczej. Perspektywa dostawania na starość 600 zł dla bezdzietnego to byłby dobry bodziec mobilizujący :] I wtedy żaden muzułmanin nie byłby potrzebny :]
  • 2

#303

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli muzułmanie mają być lekarstwem na brak funduszy na emerytury to ja dziękuję. Mam z resztą lepszy pomysł. Skoro to dzieci pracują na nas to niech wysokość emerytury zależy od ilości posiadanych dzieci. Na przykład połowa minimalnej krajowej netto od dziecka. Pary bezpłodne traktowane rzecz jasna inaczej. Perspektywa dostawania na starość 600 zł dla bezdzietnego to byłby dobry bodziec mobilizujący :] I wtedy żaden muzułmanin nie byłby potrzebny :]



A za co te dzieci wychowają?

Pierwszym i podstawowym problemem, jakiemu trzeba zaradzić są... studia. Tak, dokładnie. Cytując za Wprost 40/2009:

"Odsetek studiujących wzrósł od roku 1990 z mniej więcej 13 proc. osób w wieku 19-24 lat do 48 proc. w 2008 r."


Nie wiem jaki to jest odsetek dzisiaj, w 2013 roku. Wiem za to, że jest to prawdziwa katastrofa - na wszelkiej możliwej płaszczyźnie. Demograficznej, ekonomicznej, społecznej... już mówię dlaczego. Te kilkadziesiąt lat temu, czy nawet w pokoleniu naszych rodziców, na studia szedł właśnie ten kilkunastoprocentowy odsetek. To byli ludzie, którzy na przykład nie posiadali zdolności manualnych (bądź się w pracy fizycznej kompletnie nie odnajdywali), całkiem tęgie umysły ścisłe, czy też jednostki lubiący zgłębiać wiedzę. Bądź co bądź - byli to ludzie zdolni, ambitni. Te kilkanaście procent było liczbą odpowiednią - wykształcenie wyższe było czymś nieobowiązkowym, ale niewątpliwie niezłym atutem przy poszukiwaniu ewentualnej pracy.

Dzisiaj, kiedy jest to prawie połowa młodych ludzi (albo nawet i więcej - nie mam dostępu do danych po 2009) - wykształcenie wyższe jest czymś niemalże niezbędnym, aby odnaleźć się na rynku pracy. Wobec tego co raz więcej ludzi idzie na studia. Wyższe staje się wykształceniem bardzo powszechnym, ale nie odzwierciedla to faktycznego stanu umysłów młodych ludzi, którzy często poza papierkiem mają wiedzę albo niewiele większą co po ukończeniu ogólniaka, albo kompletnie nieprzydatną - albo rynek jest przesycony (anglistyka, filologia polska) albo kierunek sam w sobie jest mało warty (pedagogika, filozofia, europeistyka, stosunki międzynarodowe). Tak czy inaczej - wpadamy w błędne koło.

Owe błędne koło toczy się coraz szybciej i po coraz bardziej stromym wzniesieniu z tego powodu, że dla przeciętnego studenta nauka zakończy się w wieku 24-26 lat. Następnie przychodzi czas na znalezienie pracy, stałej oczywiście, przez co możliwe jest uzyskanie stabilnej niezależności finansowej. (pomijam dorywcze prace w okresie studenckim, chociaż oczywiście są też osoby jednocześnie studiujący i pracujący, ale to dość ciężki kawałek chleba i ma zastosowanie raczej w przypadku studiów zaocznych).

Pora na pierwsze planowane dziecko przychodzi więc w wieku około 28 lat, a niejednokrotnie nawet później. I bardzo często na jednym dziecku się kończy, bo praca taka, że jak tu dwójkę utrzymać, poza tym "starzy już jesteśmy" albo "zbyt zmęczeni".

Zobaczymy co powie gospodarka za kilka lat. Będziemy mieć armię wykształconych bezrobotnych. Już mamy. A na dzieci nie ma ani czasu, ani pieniędzy.

Użytkownik Karaś edytował ten post 02.07.2013 - 22:50

  • 0

#304

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Otwarcie możliwości imigracji i intelektualna kapitulacja "Zachodu" otworzyło tylko bramy Islamowi, który od wieków ma jeden cel względem nas: nawrócić lub wybić jak leci. W ich religii nie można przyjaźnić się z niewiernym lub współpracować, chyba, że podstępem to doprowadzi do nawrócenia niewiernego lub jego zlikwidowania.
Europa Chrześcijańska rozumiała to zagrożenie i nie pozwalała Islamowi na przekroczenie pewnych granic. Utrzymywała kontakty, oczywiście, czasem wykorzystywała ich do swoich celów w rozgrywkach europejskich, doprowadziła też swojego czasu do absolutnego zdominowania świata Islamu na Bliskim Wschodzie w XVIII XIX wieku, gdzie to Europa kolonizowała państwa arabskie. Wynikało to z cywilizacyjnej przewagi Europy.
W około sto lat role się odwróciły i to z jaką korzyścią dla Islamu. Wynika to z tego, że Europa w kilka dziesięcioleci pozbyła się całkowicie swojego dziedzictwa cywilizacyjnego i swojej religii. Kapitulacja duchowa doprowadzi do kapitulacji etnicznej i politycznej. Społeczeństwo bez świadomości nie może istnieć, dlatego umiera. W starczych fanaberiach zajmują tam się takimi bzdurami jak jakieś związki homoseksualne nazywane przez nich "małżeństwami" lub jeszcze instytucjonalizowanie procesu swojego samobójstwa w postaci aborcji i eutanazji. Europa Zachodnia w kilka jeszcze dziesięcioleci będzie Islamska i to co nie udało się przed wiekami, bo napotkało żywy opór świata chrześcijańskiego - uda się już za chwilę, bo nie ma nikogo, kto by powiedział "Nie". Tam mordują w biały dzień obywateli, ucinając im głowy maczetami, a władze cywilne stają jeszcze w obronie islamskiego mordercy.

Użytkownik Mr. Mojo Risin' edytował ten post 03.07.2013 - 07:50

  • 4



#305

Ilamtris1.
  • Postów: 72
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mam wrażenie, że w moim ukochanym Krakowie coraz więcej kobiet w burkach i arabów widzę.Ktoś z tego miasta też to zauważył? Czy mi się tylko wydaje.
  • 1

#306

eXistance.
  • Postów: 93
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może jednak jest ktoś z Puław i może coś powiedzieć o dzisiejszym zjeździe muzułmanów?
  • 0

#307

Crusader.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Malezja

W szkole podstawowej dzieci nie-muzułmańskie zmuszone jeść w ubikacji !!!

http://www.malaysiae...ls-in-bathroom/

Użytkownik Crusader edytował ten post 24.07.2013 - 06:24

  • 1

#308

Radament.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie nie wydaje ci się . Przez ostatnie 3 lata w Białymstoku też pojawiło się sporo Muslimów ( turki i marokańce głównie ) na starsze są spokojne ale młode już zaczynają się wozić jak by byli u siebie. ( kraków to samo ). Prawdę mówiąc ogólnie jestem baaardzo tolerancyjny ( do czasu aż ktoś nie łamie prawa albo nie rani mnie bądź moich bliskich to niech sobie wierzy robi i będzie kim chce ) ALE są też "grupy" ludzi których nie toleruje i najchętniej bym albo wywiózł na Sybir albo wywalił gdzieś skąd nie wrócą ( Cyganie do których mam prywatną urazę ( kradzież bo co innego ) bardziej fanatyczna gałąź gejów ( coś co chodzi z ***** na zewnątrz i macha nim dzieciakom przed twarzami oraz chcąc nie chcąc Muslimy byłem w UK mam tam rodzinę u której mieszkałem ponad rok takiej dziczy jak tam jest teraz to dawno nie widziałem . Idziesz ulicą z psem i ryzykujesz że dostaniesz kamieniem w głowę "ludzie" patrzą na ciebie wilkiem i plują jak tylko cię zobaczą pod nogi. potem idziesz do sklepu i co widzisz? Grupę muslimów drących ryje na caaałe gardło Allah Akbar! ***** policję i Blaira! ***** Królową! Prawo szariatu w NASZYM kraju! " próba minięcia skutkuje zaczepką i mało brakowało a ktoś by o mnie pisał w dziale miejsca nawiedzone. A kto mi pomógł? Kibole... wylazła ekipa z 20 chłopa usłyszałem radosne " Oi!" i szmaciaki uciekały dość szybko w bliżej nie określonym kierunku ( ten który nie zdążył wylądował w Tamizie. )

Do naszych Muzułmanów nic nie mam ( Tatarzy świetni ludzie ) ALE to co jest na zachodzie i co do nas zaczyna zjeżdżać zapakował bym do pociągu i wywiózł najlepiej na Syberię albo do ich krajów z zakazem powrotu dla wszystkich muslimów) nie jestem zwolennikiem czystek siłowych ale wyłapać i wywieźć... to jedyne co nam pozostaje bo inaczej będziemy mieli przerąbane.

Dołączona grafika
Wykropkowane wulgaryzmy to nadal wulgaryzmy.

edycja:
ultimate

  • 4

#309

Rafichi.
  • Postów: 67
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ktoś to już słyszał, bo część tego co napiszę wywodzi się od JKM, który ma dość spore poparcie w Internecie.

Muzułmanie podążają do krajów zachodnich(przynajmniej częściowo) za zasiłkami z odpowiednią taktyką. Tymczasowo np. we Francji związek stanowią 2 osoby. A Muzułmanie jak to oni mają po parę żon. Więc Arab rejestruje sobie jedną z nich jako właściwą, a reszta żon rejestruje się jako samotne matki z dziećmi pobierając przy tym wysokie zasiłki. Jako, że pensja w naszym kraju jest niższa, to i zasiłki mniejsze, więc Muzułmanom nie opłaca się zasiedlać Polski:)

Radement - Zapewne w pełni poważnie nie piszesz o tych wywózkach, bo zaraz ktoś by zrobił u nas "Interwencję" itd. Receptą na takie coś w dzisiejszym świecie jest zniesienie zapomóg państwowych i nie faworyzowanie żadnej grupy społecznej.

Użytkownik Rafichi edytował ten post 24.07.2013 - 14:07

  • 0

#310

Radament.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście że nie na poważnie.... takie rzeczy były za czasów Adolfa a do niego odnosić się nie chce ani trochę.
Faktem jest że Muzułmanie to problem którego nie pozbędzie się tylko dyskusją ale trzeba działań politycznych mających na celu minimalizację mniejszości bądź jej wpływu na społeczeństwo danego kraju.

Po prostu nie chcę by kraj który mnie wychował i jest dla mnie Drugą matką padł ofiarą grupy która nie ma poszanowania dla naszej kultury, historii, i wierzeń obywateli.

Co do przekleństw to przepraszam starałem się odnieść do tego na spokojnie ale niestety sytuacja ta za każdym razem powoduje u mnie spory stres... mało kto lubi wspominać sytuacje kiedy prawie został zabity tylko za to że ma psa... a sam fakt użycia wulgaryzmów miał na celu jedynie przekazać dosłowny cytat zdań użytych przez tych ludzi.

eh... pierwszy post i już upomnienie... ja to mam szczęście. ;]
  • 0

#311

Crusader.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto zatrzyma islam?





Polish Defence League - A Warning To Muslims







Syjonistka(Zionist) Barbara Spectre "My żydzi (aka syjonisci) jestesmy liderem multi-kulti w europie"






Chamscy Arabowie Zabronili Szwedom Postawić Choinkę

0:51 min co ta polska ***** mowi: "Kultura za 20-30 lat niekoniecznie bedzie nasza kultura"


Wulgaryzm ubrany w ładne kształty jest nadal wulgaryzmem.
Dołączona grafika
edycja:
ultimate

  • 0

#312

Radament.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra teraz już na spokojnie... ;)

Znam kilka osób z PDL i tym podobnych organizacji i prawdę powiedziawszy wątpię by były to tylko pogróżki, obywatele EU zaczynają dostrzegać w jakie bagno się wpakowali wpuszczając muzułmanów do swoich krajów bez wcześniejszej korekty ( skąd/kto/poglądy z taką polityką imigracyjną która nie pozwala na usunięcie z kraju osób które nie tylko jawnie łamią prawo albo również są potencjalnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa Państwa )

Rządy próbują utrzymać " demokratyczną" poprawność polityczną i milczą/Bagatelizują bądź ustępują imigrantom zamiast postawić się i stanąć po stronie własnych obywateli ( sprawa z kanapką z szynką / afera z psami w UK sprawa żołnierza / demonstracji siły itp ). Ludzie mają powoli dość że Muzułmanin ma większe prawo do wysłania dziecka do KATOLICKIEJ szkoły niż Katolik. ( a to że potem jęczą że dzieci nie uczą się z Coranu tylko Biblii to już nie wspomnę...) a sprawa zakazu świąt BN to już kolejny problem... jaki normalny człowiek grozi wysadzeniem Choinki?

Dla tego uważam że istnienie takich organizacji jest potrzebne dla bezpieczeństwa naszego ( i każdego innego ) kraju. Jeśli rząd nie chce nas bronić to dlaczego nie mamy tego robić sami?

i taka bardziej optymistyczna dygresja : Polska to dziwny kraj... dobrze o tym wiemy , przeżyła coś czego nie przeżył żaden inny kraj w swojej historii i nie mówię tu tylko zaborach ale wszelkiej maści najazdach/wojnach i problemach z jakimi się borykaliśmy przez całą naszą Historię.
Można powiedzieć że jesteśmy niczym Feniks który powstaje z popiołów ilekroć zniszczeniu zawsze powracamy na należne nam od zawsze miejsce.
więc i tym razem jestem pewien że niezależnie od rozwoju sytuacji nasz kraj wyjdzie w tego obronną ręką.

a jeśli chodzi o dostęp do "narzędzi" które miały by zapewnić spokój... to nie wiem czy ktoś słyszał ale można je sobie spokojnie wydrukować :P ( co prawda koszt drukarki 3D to od 5 tys w górę ale w kilka osób można się zrzucić i będzie to jakiś początek) więc nie ma się czego obawiać że będziemy całkiem bezbronni. ;p
  • 0

#313

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak już wielokrotnie wspominałem na tym forum - polityka multi-kulti niesie ze sobą poważne zagrożenie dla
Europy, i my jako narody Europy musimy temu zagrożeniu stawić czoło. Można to zrobić na dwa sposoby:

1). Prewencja oraz zapobieganie przyjazdowi do kraju osób, które nie za bardzo chcą się integrować. Tutaj
dobra byłaby rejestracja osób, które przyjeżdżają do kraju, sprawdzanie ich postępów w nauce j. polskiego,
historii Rzeczypospolitej oraz czy dana osoba jest np. naukowcem, czy wieśniakiem z kilkoma żonami, na które
będzie trzeba łożyć z budżetu państwa poprzez MOPS czy inne tego typu organizacje. Mam ty na myśli system
taki, jaki jest obecnie w Australii, tylko z lekka zmodyfikowany.

2). Wpuszczenie do kraju wszystkich jak leci, a później bawienie się z nimi tak, jak się bawią w Europie Zachodniej. Tutaj przydatne są m. in. zakazy noszenia hijabów i burek, zakazy piątkowych modłów na ulicach pod pretekstem zakłócania porządku publicznego/spowodowania niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym etc, a jeżeli chce im się podpalać samochody, sklepy etc - deportacja bez możliwości powrotu, tak samo jak wszystkich kaznodziejów, głoszących swoje chore poglądy o zdobyciu Europy, wysadzaniu się w powietrze etc.

Co do dalszych pomysłów - dobrym rozwiązaniem byłoby emitowanie przez TVP programów naukowych,
szczególnie mówiących o ewolucji, historii życia na Ziemi, podstawowych prawach fizyki. Znam muzułman
i wiem, że nauka jest podstawowym zagrożeniem dla muzułmanina, który w ten sposób traci wiarę w swoje
poglądy i ideologię. Najlepszym sposobem jest skłanianie jest do logicznego myślenia.

A jeżeli ONZ czy UE miałyby coś przeciwko tym sposobom - wskazanie państw, które są w ONZ i zachowują
się znacznie gorzej niż to, co przedstawiłem powyżej. Mam na myśli KSA, Kuwejt, Katar, Egipt i tym
podobne państwa.

Wskazane jest też utworzenie grupy arabskojęzycznej, promującej naukę oraz krytyczny sposób myślenia
w krajach Bliskiego Wschodu. Zapewne nie każdy słyszał, jak muzułmanie w KSA wierzą w dżina, który
ma konto na Twitterze. Być może takie zagrywki, robione jako kontrolowane prowokacje, a później ujawniane,
przyczynią się do upadku zabobonu w tamtych krajach oraz na to, że ludzie zauważą, jak łatwo dają się
manipulować przez swoją głupotę i łatwowierność.

Wiem, że akcja taka zajmie jakieś kilkadziesiąt lat, jednak jeżeli to wszystko zostałoby zrealizowane, to
za te kilkadziesiąt lat islamizm/terroryzm byłyby tylko pojęciami występującymi w literaturze historycznej.
Wiem, że ciężko jest to zrealizować z uwagi na w większości lewackich polityków, dążących do
realizacji scenariusza chociażby niemieckiego. Do tego trzeba kogoś odważnego, z charyzmą, kto
nie boi się gróźb płynących z Waszyngtonu/Brukseli/Bliskiego Wschodu.

Użytkownik hayashi edytował ten post 26.07.2013 - 08:16

  • 1

#314

Crusader.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Multi-kulti USA

Ludobójstwo & rasizm wobec białej rasy !!!


Użytkownik Crusader edytował ten post 26.07.2013 - 09:06

  • 0

#315

Mroovkoyad.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś myślałem, że islamizacja na miarę Europy Zachodniej nas nie dotyczy. Ale od kiedy mieszkam w Warszawie, to zrozumiałem, że Islamizacja Polski już się zaczęła.

Sposób na meczety
W Warszawie muzułmanie chcą budować już drugi meczet. W internecie natknąłem się na nagranie z akcją powstrzymania budowy meczetu, którą skutecznie przeprowadzono w Hiszpanii i w Rosji. Co należy zrobić:
- Nocą zakraść się na plac budowy meczetu;
- Wykopać jamę;
- Umieścić w niej zwłoki świni, lub np samą głowę jak to zrobili mieszkańcy Stawropola;
- Zakopać. Dla lepszego efektu można w kopiec wbić krzyż, ze zdjęciem świniaczka.
- Opublikować nagranie w internecie.

Efekt - budowa meczetu momentalnie staje, a muzułmanie tracą pieniądze na niego wydane.
  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych