Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7186

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Mariush

Widzę, że ok. 10 m od silnika smuga jest praktycznie niedostrzegalna. Jak jest bliżej, trudno powiedzieć. Białe tło skrzydła skutecznie utrudnia zaobserwowanie czegokolwiek bezpośrednio za silnikiem.

 

adsaad.jpg

To na czerwono (odległość silnika od początku smugi) ma dla Ciebie geniuszu 10 metrów tak?  :facepalm:


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 24.01.2019 - 14:37

  • -1

#7187

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

adsaad.jpg
To na czerwono (odległość silnika od początku smugi) ma dla Ciebie geniuszu 10 metrów tak?  :facepalm:

Tak, będzie przynajmniej z 10 metrów. Trzeba tylko wiedzieć, co się widzi na zdjęciu.
To, co wziąłeś za koniec silnika, to tak naprawdę element mocowania jego gondoli do skrzydła. W rzeczywistości silnik kończy się niemal równo z krawędzią skrzydła. Znowu sobie dodałeś metrów...

Tutaj masz zdjęcie spodu Airbusa A380 w wysokiej rozdzielczości. Pooglądaj sobie "miszczu".
  • 2



#7188

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

może i zabrakło mi 0,3 cm tej czerwonej kreski, ale nadal nie jest to 10 metrów mistrzu ;) I oto mamy kolejny dowód. Smugi kondensacyjne zawsze pojawiały się w dostrzegalnej wzrokowo odległości od samolotu. Teraz te oczywiście ultra trwałe, dlugi dziwne smugi z których tworzy się dziwne zachmurzenie, wylatują praktycznie od razu za samolotem. Ale naszych zaprzeczaczy nadall to nie przekonuje, gdyż oni oczywiście pamiętają że smugi już od 2 wony wylatywały od razu za silnikami, były masywne, z kłębkami, ultra trwałe i tworzyły zachmurzenie. Tylko my biedni pozostali użytkownicy nie możemy sobie przypomnieć. 


  • -5

#7189

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

może i zabrakło mi 0,3 cm tej czerwonej kreski, ale nadal nie jest to 10 metrów mistrzu ;) I oto mamy kolejny dowód.


Chyba dowód Twojej indolencji w przypadku konieczności oszacowania odległości :)

A380 ma długość 73m, na obrazie poniżej jest to 288 pikseli:


airbus1.png
 
Odległość między krawędzią silnika a początkiem smugi to 40 pikseli:

airbus2.png
 
Co stanowi 13.9% długości samolotu. 13.9% * 73 = 10.1 m.
Co najśmieszniejsze, wszystkie Twoje dowody są tej jakości :)

No i nie odpowiedziałeś na moje pytanie:

Możesz wyjaśnić jak to jest, że podobno kilkanaście lat temu (sam piszesz o 10 latach) trwałych smug nie obserwowano, a w "Instrukcji dla stacji meteorologicznych" sprzed 31 lat możemy przeczytać:
 

“Do zachmurzenia ogólnego wliczamy również utrzymujące się smugi kondensacyjne wywołane przez samoloty i ławice chmur, które wyraźnie utworzyły się z tych smug”.


?

Użytkownik pdjakow edytował ten post 24.01.2019 - 17:55

  • 3

#7190

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dla naszych zapalonych "sceptyków" taki oto widok 

to nic innego jak iryzacyjne smugi aerodynamiczne :D


  • -3

#7191

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

to nic innego jak iryzacyjne smugi aerodynamiczne :D


A to dowód na "chemiczny wodospad" xD Quintusie, nie przestajesz bawić :)

waterfall.jpg

Nawiasem mówiąc wstawiony film doskonale pokazuje jak samolot przelatuje przez masy powietrza o różnych charakterystykach :)

P.S.
Przypominam o moim pytaniu:

Możesz wyjaśnić jak to jest, że podobno kilkanaście lat temu (sam piszesz o 10 latach) trwałych smug nie obserwowano, a w "Instrukcji dla stacji meteorologicznych" sprzed 31 lat możemy przeczytać:

“Do zachmurzenia ogólnego wliczamy również utrzymujące się smugi kondensacyjne wywołane przez samoloty i ławice chmur, które wyraźnie utworzyły się z tych smug”.


Użytkownik pdjakow edytował ten post 24.01.2019 - 18:00

  • 2

#7192

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

może i zabrakło mi 0,3 cm tej czerwonej kreski, ale nadal nie jest to 10 metrów mistrzu ;) I oto mamy kolejny dowód.

Hahaha rozbawiłeś mnie do łez :)) te 0,3 czerwonej kreski to w istocie jakieś 3 metry.  @pdjakow wyliczył Ci to na pikselach, a ja sprawdziłem wymiary tych silników. Są to silniki Rolls-Royce Trent 900, o wadze ponad 6 ton i długości bagatela 4,55, metra. Bez liczenia widać że smuga zaczyna się ponad dwie długości silnika dalej.

 A tutaj masz taki silnik z bliska:

24529013748_8dae585d92_b.jpg

 

 Niestety ale tak właśnie wyglądają wszystkie twoje dowody. Kłamstwo i manipulacja. Na tym opiera się cała ta idiotyczna teoria. 

 

 

 

Edit po czasie.

 

 

Nic ne wspominałeś panie @ogarnięty że kraje arabskie, biorą udział w masowej depopulacji.  :)  A zdjęcie samolotu który rzekomo rozsiewa chemię , pokazuje maszynę arabską właśnie. Pytanie brzmi:  Od kiedy Arabowie biorą udział w depopulacji  Europejczyków?  I jak to jest możlliwe skoro duża część ludzi zamieszkałych w europie, to arabowie i muzułmanie właśnie?


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 26.01.2019 - 21:52

  • 4



#7193

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A tu dowód na chemiczną herbatę:

https://i.imgur.com/r2VS1zr.jpg


  • 2



#7194

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ogarnięty, polecam przeczytać naprawdę jak działa nauka. Po zrozumieniu, łatwo dostrzec gruntowne różnice pomiędzy tym jak ona działa, a jak działa myślenie "na chłopski rozum".
Tak czytam te twoje wpisy od ostatniej mojej wizyty i nie widzę żadnych dowodów, chociaż ty twierdzisz inaczej...
Jak idzie zbiórka na badanie smug metodą spektroskopową? :)
  • 1

#7195

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

https://bigpharma.pl/pilot-chemtrails/

A mogłem iść na pilota się szkolić. Teraz bym spełnił swoje marzenie o dołączeniu do elitarnego zespołu pilotów rozpylających chemtrails.
  • 0



#7196

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

https://bigpharma.pl/pilot-chemtrails/

A mogłem iść na pilota się szkolić. Teraz bym spełnił swoje marzenie o dołączeniu do elitarnego zespołu pilotów rozpylających chemtrails.

Czyli ta oficjalna propozycja pracy jako ... pilot rozpylający smugi chemiczne... na oficjalnej stronie izraelskiej firmy Big Pharma to co? Prank, ściema, żart, heca, włamanie hackerów, robota sprzedawców chembusterów, co? Bardzo ciekawy link, bardzo!


  • -2

#7197

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie żadna izraelska firma, tylko zwykła ściema i satyra. Adres tej firmy jaki tam podali Warszawa ul. Szemrana nie istnieje, nie ma takiej ulicy w Warszawie.
  • 0



#7198

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

To nie żadna izraelska firma, tylko zwykła ściema i satyra. Adres tej firmy jaki tam podali Warszawa ul. Szemrana nie istnieje, nie ma takiej ulicy w Warszawie.

No to super wkrętkę zapodałeś! Uwaga... hahahahaha. Zadowolony jesteś? 

pośmiejmy się więc z kolejnego filmu jutuba!


  • -1

#7199

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

https://bigpharma.pl/pilot-chemtrails/

A mogłem iść na pilota się szkolić. Teraz bym spełnił swoje marzenie o dołączeniu do elitarnego zespołu pilotów rozpylających chemtrails.

Czyli ta oficjalna propozycja pracy jako ... pilot rozpylający smugi chemiczne... na oficjalnej stronie izraelskiej firmy Big Pharma to co? Prank, ściema, żart, heca, włamanie hackerów, robota sprzedawców chembusterów, co? Bardzo ciekawy link, bardzo!

 

Chłopie ty wierzysz we wszystko co jest zgodne z twoją teoryjką a wypierasz to co jest z nią sprzeczne. I nawet nie chce ci się do końca poczytać co koledzy piszą na tej stronie.

 

A na samym dole jest napisane :

 

 

© Big Pharma Poland
Strona ma charakter satyryczny, a treści zamieszczone na niej są dziełem fikcji. Big Pharma Poland zachęca do krytycznego spojrzenia na wszystkie materiały publikowane w Internecie.

  Przecież z tobą nie można dyskutować. Wklejasz tylko głupie filmiki i pleciesz o setkach dowodów. A nie masz żadnego.  :facepalm: 


  • 0



#7200

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ostatnio dostałem od The Toxic ostrzeżenie, za to, iż napisałem że wierzę w to, że Paweł A. żyje. Ostrzeżenie z zaleceniem dalszego nie prowokowania użytkowników forum, dalszego bycia bardziej wyważonym i powściągliwym... A taki marny, słaby, mega mało ciekawy chwyt, prowokacja ze strony sceptyków, ma ujść płazem? Chłopcy zrobili sobie żart, w który się wkręciłem. Czy to nie jest prowokacja? Nie zgłaszam tego.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych