Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#6976

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem w stanie zrozumieć braki edukacyjne, bo nie każdemu wchodziło samo do głowy to, co było w programie nauczania, a zasada 3 razy Z (zakuć, zdać, zapomnieć) obowiązuje ciągle. Oczywiście nikt nie musi się do tego przyznawać.

Nie rozumiem natomiast negowania podstaw nauki. Na tych podstawach opiera się fizyka i w oparciu o nie zjawiska fizyczne w atmosferze są tłumaczone. Więcej, fizyka ta tłumaczy także negowaną przez chemiludków różnorodność atmosfery i jej warstwy. 

Jak więc można dyskutować z kimś, kto twierdzi, że to, co zachodzi w atmosferze jest niemożliwe? Jak dyskutować z kimś, kto zapytany, dlaczego uważa, że dane zjawisko nie może zachodzić, skoro zachodzi, odpowiada, że żyrafa z trzema głowami nie powinna istnieć...

Quintusie, jak Ty mnie zaimponowałeś tą żyrafą...  :facepalm:





#6977

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pokaż mi zatem choć jedną prognozę pogody, w której poinformowano ludzi, iż mimo zapowiadanej bezchmurnej pogody, jedynymi chmurami na niebie będę te powstałe ze smug lotniczych. Taka sytuacja miała miejsce już setki razy, a jakoś ja osobiście nie widziałem, i nie czytałem w żadnej prognozie pogody jakichkolwiek informacji na ten fenomenalny temat. Zachmurzenie zakrywające cały nieboskłon powstałe tylko i wyłącznie w wyniku przelotu samolotów! Ktoś kiedyś musiał ludziom to wytłumaczyć.


Proszę uprzejmie, model AROME (IMGW):
CH_07.png

Obraz pochodzi z mojej strony www. Model dostępny tutaj:
https://meteomodel.pl/dane/arome/

Chmury wysokie są również prognozowane przez modele GFS, ECMWF, ALARO, ICON, ARPEGE itd.

P.S.
Mariush za elaborat o kurach powinien dostać jakąś odznakę :D

P.S. #2

Dodałem mapy RH na poziomie 300hPa, gdzie bardzo ładnie widać gdzie na wysokich poziomach będzie wysoka wilgotność.
To np. stan na dziś 13:00 czasu lokalnego (obraz będzie się zmieniał gdy pojawi się nowa prognoza)
https://meteomodel.p...00/RH300_12.png


  • 3

#6978

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko wskazuje na to, że mimo iż prognozy wskazują na niemal bezchmurną sytuację, to nie będzie tak różowo i niektórzy zapatrzeni w TV mogą się zdziwić. Modele wskazują od paru dni już wskazywały, że dzisiaj pogoda się nieco zmieni i pojawi się więcej chmur piętra wysokiego, szczególnie we wschodniej połowie kraju.

alaro.png

Ma to odzwierciedlenie w rzeczywistości - właśnie tam zaczynają pojawiać się trwałe smugi kondensacyjne, widoczne na zdjęciu satelitarnym.

 

sat.png'

 

Jutrzejszy ranek może przynieść jeszcze więcej zaskoczenia:

arome3.png

 

Ta strefa zachmurzenia miałaby się przesuwać w ciągu dnia w kierunku północnym. A tymczasem na Interii:

 

interia.png

 

Jestem niemal pewien, że jeśli prognozy modeli się sprawdzą, to o bezchmurnym niebie w Warszawie będzie można pomarzyć. Zapewne @Ogarnięty wywęszy wówczas dalszą część spisku i będzie twierdził, że ponownie mamy "biały syf" na niebie i "nikt tego nie przewidział". A guzik, sporo zachmurzenia przez chmury piętra wysokiego widzi niemal każdy model. Poniżej wersja ECMWF:

ecmwf.png

 

Może się okazać, że wysokie zachmurzenie przez chmury tego piętra będzie w Warszawie pojawiać się jutro głównie w godzinach przedpołudniowych, tak twierdzi nasz rodzimy UMPL (poniżej). Jedno jest pewne, historie o całkowicie bezchmurnym niebie można włożyć między bajki. I są dostępne prognozy, które o tym mówią, wbrew temu co twierdził wyżej @Ogarnięty.

 

umpl2.png


Użytkownik pdjakow edytował ten post 15.10.2018 - 07:18

  • 1

#6979

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Teoria chemtrails i to że jesteśmy na chama masowo zatruwani zostało już tak bardzo udowodnione, że naprawdę tylko i wyłącznie ktoś bardzo zacietrzewiony, mało inteligenty, mało spostrzegawczy, lub po prostu wynajęty troll nadal może temu zaprzeczać. 

 

Mamy praktycznie wszystkie dowody, w tym te, że opryski potwierdzili ludzie z administracji USA, ludzie z NASA, ludzie, którzy przy tym pracowali, jak Kristen Meghan, potwierdzają to badania gleby i wody, potwierdził to minister Szyszko, a posłanka z Kukiz'15 reagując na apel zaniepokojonych obywateli wystosowała stosowną interpelację. Opryski takie były już w przeszłości przeprowadzane, co potwierdzają rządowe dokumenty, po latach odtajnione. Opryski powodują powstawanie zachmurzenia, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy, i powodują, że prognozy pogody wyglądają jakby robili je ludzie kompletnie się na tym nie znający. Tak jak w temacie o 911, w tym również widzimy niesamowicie wzmożoną aktywność tych samych ludzi, którzy łgali na poczekaniu i oszukiwali nas również tam i wtedy. Czego chcieć więcej? Problem jest tylko jeden" jeszcze zbyt mało osób o tym wie, a co gorsza, jeśli robią to wszechpotężni władcy tego świata, praktycznie nic nie możemy z tym zrobić....

 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 15.10.2018 - 08:55

  • -4

#6980

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Up

Ty wiesz i nic nie robisz. Czemu nie zbierzesz ludzi ktorzy wierza w chemtrails i nie zorganuzujecie jakichs protestow zeby TV pokazala i ludzie sie dowiedzieli? Czemu nie drukujecie ulotek i nie rozpowszechniacie w miastach? Piszesz tylko na forum co czyta garstka osob. To swiadczy ze jestes tylko trollem majacym beke ze sceptykow ktorzy pisza z tb od kilku lat.
  • 0

#6981

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teoria chemtrails i to że jesteśmy na chama masowo zatruwani zostało już tak bardzo udowodnione, że naprawdę tylko i wyłącznie ktoś bardzo zacietrzewiony, mało inteligenty, mało spostrzegawczy, lub po prostu wynajęty troll nadal może temu zaprzeczać.


Ja zaprzeczam. Od wielu lat. Więcej, powiem że tylko ktoś bardzo zacietrzewiony, mało inteligentny, mało spostrzegawczy i niezbyt ogarnięty może po takim czasie wierzyć w coś takiego jak chemtrails. Być może troll, cholera wie, tyle że nie wynajęty, bo i jakoś taka, że nikt by złamanego rubla nie dał.

Opryski powodują powstawanie zachmurzenia, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy, i powodują, że prognozy pogody wyglądają jakby robili je ludzie kompletnie się na tym nie znający



Przecież moja powyższa prognoza trafiła w punkt. Na wschodzie trwałe smugi kondensacyjne widać jak na dłoni na zdjęciu satelitarnym, a jutro może być ich jeszcze więcej. Na to wskazuje prognoza. Ale wiesz, taka normalna, dla mało zacietrzewionych, dość inteligentnych i ogarniętych, którzy potrafią wpisać w Google "chmury wysokie" i potrafią korzystać z prognoz innych, niż prezentowane przez cycate pogodynki lub Mistrzów Ciętego Dowcipu rodem z Polsatu. W innym wypadku rzeczywiście, Cirrus może się wydać dla kogoś czymś dziwnym. Ale czy jest się tu czym chwalić? No chyba nie bardzo :D
  • 2

#6982

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@Up

Ty wiesz i nic nie robisz. Czemu nie zbierzesz ludzi ktorzy wierza w chemtrails i nie zorganuzujecie jakichs protestow zeby TV pokazala i ludzie sie dowiedzieli? Czemu nie drukujecie ulotek i nie rozpowszechniacie w miastach? Piszesz tylko na forum co czyta garstka osob. To swiadczy ze jestes tylko trollem majacym beke ze sceptykow ktorzy pisza z tb od kilku lat.

W pojedynkę mogę sobie jedynie popisać tu na forum. Przecież nie będę ryzykował życiem, zdrowiem, lub odsiadką terroryzując ludzi za to odpowiedzialnych i tych, którzy na to pozwalają. Jest ich tak wielu, i są to ludzie, którzy posiadają władzę, służby i wszelkie środki by uciszyć każdego, kto za bardzo i zbyt skutecznie będzie chciał z tym walczyć. Nie ukrywam, że sam udział w tym temacie nie raz, nie dwa powodował, że nie mogłem z nerwów zasnąć w nocy. Bekę mam tylko z tego, że do zaprzeczania chemtrails zostali wyznaczeni ci sami trolle, co do zaprzeczania że 911 była wewnętrzną robotą. Przecież to tak wielki strzał w stopę, że stopy już nie ma. 

 

Chcę Was tylko ostrzec, że za walkę z tą zbrodnią wziął się nie kto inny jak... Chuck Norris!

https://youtu.be/XIHqFW7icVI?t=803

Także pilnujcie się i trzymajcie się razem i ciepło. Przelewki się skończyły :D

 

I jeszcze jedno dla tych, którzy śmiali się z orgonitów, zobaczcie jak cudownie działają

https://youtu.be/XIHqFW7icVI?t=803

Nawet mały breloczek może nas ochronić przed szkodliwym promieniowaniem obecnym prawie wszędzie. 

 

Tu ciekawy aczkolwiek bardzo przerażający materiał podsumowujący informację o tej zbrodni


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 15.10.2018 - 18:19

  • -3

#6983

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teoria chemtrails i to że jesteśmy na chama masowo zatruwani zostało już tak bardzo udowodnione, że naprawdę tylko i wyłącznie ktoś bardzo zacietrzewiony, mało inteligenty, mało spostrzegawczy, lub po prostu wynajęty troll nadal może temu zaprzeczać. 

Wysunę z tego cytatu najpierw, bo za chwilę go skasujesz i będziesz udawał, że nie jesteś Pinokio. Ja zaprzeczam, a podejrzewam, że z moim IQ nawet nie możesz się mierzyć. Po drugie chciałbym, aby szefowa wreszcie zaczęła mi płacić za zaprzeczanie Twoim głupim teoriom. Niestety nie chce, więc bycie wynajętym bez wynajęcia i opłaty jakoś nie bardzo się trzyma kupy.

Poza tym, w temacie 11/9 (a nie 911 - taki układ cyfr sugeruje tel.alarmowy do Policji w USA) akurat niczemu nigdy nie zaprzeczałem, a w chemtrails zaprzeczam. Gdzie tu analogia? 

 

Nawet mały breloczek może nas ochronić przed szkodliwym promieniowaniem obecnym prawie wszędzie. 

Ale ten breloczek nie chroni przed rzekomym chemtrails, tylko blokuje zupełnie coś innego, czym i tak jesteś otoczony, a czego szkodliwość jest udowodniona, ale tylko w nadmiarze. Także, ten breloczek, to sobie można... wiesz co. 

Litościwie nie wspominam, że sposób pomiaru jest delikatnie rzecz biorąc hmmm.... odbiegający od standardów.





#6984

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq

Ja zaprzeczam, a podejrzewam, że z moim IQ nawet nie możesz się mierzyć.

Hahahaha ;) skromny jesteś! Przytocz mi proszę jakąkolwiek swoją wypowiedź świadczącą o Twojej wielkiej inteligencji, bo jakoś nie odnotowałem. Jesteś zwykłym internetowym trollem i pieniaczem i doskonale sam o tym wiesz. Wklejasz jakieś artykuły, nie powiem, większość bardzo ciekawych i tyle. Jakoś nie zauważyłem, byś myślał lepiej i sprawniej niż przeciętny człowiek o średnim IQ. To, że pomimo TYLU dowodów, nadal użerasz się w tym temacie z jakimś marnym nibytrollem w mojej osobie, nie najlepiej jednak świadczy o możliwościach Twojego mózgu. Wybacz. 

 

Kolejna Twoja wypowiedź, która praktycznie NIC nie wnosi do tematu. 911, tak się w skrócie na całym świecie określa wewnętrzną robotę z września 2001. Przyczepiłeś się do jedynej rzeczy, do której mogłeś się przyczepić, aby tylko cokolwiek napisać, aby pokazać, jaki to ja jestem mądry i wielce inteligenty. Żal mi Ciebie, bo widać że musisz a kompletnie nie wiesz, co już pisać, próbując dalej ukrywać tę zbrodnię. Żałosne to!


  • -1

#6985

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teoria chemtrails i to że jesteśmy na chama masowo zatruwani zostało już tak bardzo udowodnione, że naprawdę tylko i wyłącznie ktoś bardzo zacietrzewiony, mało inteligenty, mało spostrzegawczy, lub po prostu wynajęty troll nadal może temu zaprzeczać. 

 

Mamy praktycznie wszystkie dowody, w tym te, że opryski potwierdzili ludzie z administracji USA, ludzie z NASA, ludzie, którzy przy tym pracowali, jak Kristen Meghan, potwierdzają to badania gleby i wody, potwierdził to minister Szyszko, a posłanka z Kukiz'15 reagując na apel zaniepokojonych obywateli wystosowała stosowną interpelację. Opryski takie były już w przeszłości przeprowadzane, co potwierdzają rządowe dokumenty, po latach odtajnione. Opryski powodują powstawanie zachmurzenia, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy, i powodują, że prognozy pogody wyglądają jakby robili je ludzie kompletnie się na tym nie znający. Tak jak w temacie o 911, w tym również widzimy niesamowicie wzmożoną aktywność tych samych ludzi, którzy łgali na poczekaniu i oszukiwali nas również tam i wtedy. Czego chcieć więcej? Problem jest tylko jeden" jeszcze zbyt mało osób o tym wie, a co gorsza, jeśli robią to wszechpotężni władcy tego świata, praktycznie nic nie możemy z tym zrobić....

 

 

 A czy oglądasz filmiki które wklejasz? Przecież w tym filmiku koleś jedynie opisuje dogmaty chemtrailowców. A piloci wręcz targają łacha z tej teorii, (zwłaszcza drugi).  Więc albo strzelasz sobie w kolano, albo nie oglądasz tego co wklejasz.


  • 0



#6986

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Słucham uważnie, spokojna Twoja rozczochrana. Autor filmu wyraźnie sugeruje, że piloci mogą i pewnie podpisują zobowiązanie, że nie mogą mówić o tej zbrodni. To nie problem kogoś zastraszyć i dać mu jasno do zrozumienia, że jak będzie fisiował z dzieleniem się swoją wiedzą i spostrzeżeniami to odwiedzi go i jego rodzinę krzywda. 


  • -2

#6987

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Staniq

 

Jesteś zwykłym internetowym trollem i pieniaczem i doskonale sam o tym wiesz. Wklejasz jakieś artykuły, nie powiem, większość bardzo ciekawych i tyle. Jakoś nie zauważyłem, byś myślał lepiej i sprawniej niż przeciętny człowiek o średnim IQ. To, że pomimo TYLU dowodów, nadal użerasz się w tym temacie z jakimś marnym nibytrollem w mojej osobie, nie najlepiej jednak świadczy o możliwościach Twojego mózgu. Wybacz. 

Nie wybaczam, bo ciągle sobie folgujesz. A te dowody, paluszkiem pokaż, bo jakoś ciągle ich nie ma. Wcześniej prosiłem o to samo przy okazji wklejenia przez Ciebie jakiegoś filmiku. Zlewanie pytań to objaw inteligencji? Trochę marny, bo świadczy o ignorancji bardziej, jak o mądrości.

No i brak wiedzy w podstawach nie stawia Cię raczej w jednym szeregu z ludźmi z Mensy...





#6988

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Autor filmu wyraźnie sugeruje, że piloci mogą i pewnie podpisują zobowiązanie, że nie mogą mówić o tej zbrodni.

 Jakoś tego nie zauważyłem. Wprawdzie mówił o takich zobowiązaniach, jako o jednym z dogmatów religii chemitrails, ale na pewno nic takiego nie sugerował. Jasno to wynika z kontekstu. Słyszysz to co chcesz usłyszeć. 

 

 

ps.

 

@ogarnięty:

 

Kolejna Twoja wypowiedź, która praktycznie NIC nie wnosi do tematu. 911,

 Koleś ogarnij się to temat o chemitrailsach, a nie o numerze alarmowym. :szczerb: 


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 15.10.2018 - 20:28

  • 1



#6989

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Słucham uważnie, spokojna Twoja rozczochrana. Autor filmu wyraźnie sugeruje, że piloci mogą i pewnie podpisują zobowiązanie, że nie mogą mówić o tej zbrodni. To nie problem kogoś zastraszyć i dać mu jasno do zrozumienia, że jak będzie fisiował z dzieleniem się swoją wiedzą i spostrzeżeniami to odwiedzi go i jego rodzinę krzywda. 

Rozumiem, że zdajesz sobie sprawę z tego, że dopóki nie udowodnisz istnienia takowych zobowiązań, cała ta Twoja gadanina nie ma żadnej wartości.

 

A co z pytaniem: Dlaczego smugi kondensacyjne nie mogą być długotrwałe?

Odpowiesz na nie w końcu? Czy dalej będziesz je ignorował?

Ja do Twojego pytania o latające kury i dwugłowe żyrafy się odniosłem. Teraz kolej na Ciebie.


  • 1



#6990

Perseusz.
  • Postów: 75
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Słucham uważnie, spokojna Twoja rozczochrana. Autor filmu wyraźnie sugeruje, że piloci mogą i pewnie podpisują zobowiązanie, że nie mogą mówić o tej zbrodni. To nie problem kogoś zastraszyć i dać mu jasno do zrozumienia, że jak będzie fisiował z dzieleniem się swoją wiedzą i spostrzeżeniami to odwiedzi go i jego rodzinę krzywda. 

 

Tezę bez dowodu możemy odrzucić nawet bez podania powodu.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych