Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#6751

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę też zwrócić uwagę na stężenia aluminium w pospolitej herbacie. 

Herbata z cytryną uchodziła zawsze za remedium na bóle gardła, czy inne pierwsze objawy przeziębienia. W herbacie naturalnie występuje aluminium, które nie jest dla nas groźne, ponieważ nie jest przez nas przyswajalne, jednak po dodaniu cytryny w trakcie parzenia i w obecności wysokiej temperatury powstaje z niego cytrynian glinu, który już jest przez nas przyswajalny. A taki związek glinu może być dla nas groźny. Cytrynian glinu odkłada się w mózgu i może powodować poważne pośledzenie funkcji umysłowych i psychicznych, a przy spożyciu nadmiernych ilości może prowadzić do choroby Alzheimera.

 

Tradycyjnie – herbata z cytryną podczas przeziębienia? – tak, ale cytrynę dodajemy dopiero, gdy napój nieco się schłodzi i nie wypłukuje glinu z liści (torebki) w trakcie parzenia. Jednak nie liczmy raczej na spektakularną poprawę zdrowia, bo taka ilość kwasu askorbinowego działa raczej jak efekt placebo.





#6752

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W zasadzie wystarczy oddzielić napar od fusów i już można cytrynić, więc albo dzbanek z przegrodą i zakwaszać po odlaniu do kubka, albo herbata zaparzana w takiej siateczce, którą się wyjmuje.


  • 2



#6753

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Pan Bezlitosny_Egzekutor pisał ponad 3 lata temu o prześladowaniach ze strony innych, ze względu na jego aktywność na forum, Mnie również to spotkało, ale było to gorsze bo najpierw gdy poszedłem, to dziwnym trafem trafiłem na psychiatrę co zniszczyła mi totalnie życie na 3,5 roku. Lek który mi przepisała doprowadził prawdopodobnie do duzych zmian w mózgu
Teraz myślę że to wina chipa EDOM który kiedyś był mi wszczepiony, obsługa być może nasilała moje dręczenie.Takie technologie istnieją Dzisiaj w dodatku otoczenie mnie cały czas lekko prześladuje w dodatku. Czuję moją ukrytą ,,popularność" niemal na calym świecie. Jakbym był wrogiem świata, lub osobą na którą cała uwaga świata powinno się zwracać.
Grupa wyszkolonych osób co tutaj urzęduje ma widać mocne wtyki.
W rozpylaniu aerozoli widzę walkę z globalnym ociepleniem które jak już stwierdziłem istnieje. Media to stwierdziły, ale nadal nie jest szeroko rozpowszechnione Być może nie ma skutków ubocznych. TU CHODZIŁO O GLOBALNE OCIEPLENIE ? PROSZĘ SIĘ PRZYZNAĆ.

 

Edit: Staniq

Usunąłem pół strony śmieci, które raczyłeś tu zostawić.


  • -4

#6754

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Lek który mi przepisała doprowadził prawdopodobnie do duzych zmian w mózgu
Teraz myślę że to wina chipa EDOM który kiedyś był mi wszczepiony, obsługa być może nasilała moje dręczenie.

Wiesz, są tacy, którzy sobie potrafią wydłubać widelcem zaszytą "tabletkę", która "przeszkadza" im w piciu alkoholu. 

Co do mózgu... przeszczepów jeszcze nie robią, a rozumek, to rzecz nabyta.

Czytać, dużo czytać, ale mądre rzeczy. Może być książka do fizyki.





#6755

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Aniele, to o czym mówisz brzmi jak urojenia prześladowcze. Może czas porozmawiać z innym psychiatrą?
  • 0



#6756

ImpacT.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Aniele, to o czym mówisz brzmi jak urojenia prześladowcze. Może czas porozmawiać z innym psychiatrą?

Brzmi jak ostra schizofrenia. On nawet nie zdaję sobie z tego sprawy. Do żadnego psychiatry się nie wybierze bo wszyscy są w spisku.

Inaczej nie wytłumaczysz setki stron tego tematu. Wszystko zostało już wyjaśnione. Jedynie multikonta ciągną ten wątek i mam nadzieję, że to trolle a nie chorzy ludzie bo nie chciałbym przebywać obok takich osób. Nie wiadomo co kiedyś takiemu odwali.


  • 1

#6757

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Anioł

Ale wypowiadając się na forum pisałeś na lekach czy bez nich.


  • 0



#6758

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Odchodzę z tego tematu, już więcej nic tutaj nie napiszę, bo to poprostu nie ma sensu.

Użytkownik Anioł_Stróż edytował ten post 04.06.2018 - 12:43

  • -3

#6759

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przeczytalem caly watek. Zajelo mi to kilka miesiecy. Chcialem sie dowiedziec w koncu jak to jest z tymi smugami. Dziesięć lat temu juz probowalem, ale bez skutku i odpuscilem. Na dzien dzisiejszy temat wyglada w taki sposob, ze nie ma ani jednej podstawy, ze owy spisek moglby funkcjonowac. Czekam wiec na rozwoj tego tematu o kolejne lata :)

Odnosnie pana Aniola:
http://salusprodomo....-przesladowcze/

Nie jestem psychiatra, ale sporo objawow sie zgadza. Moze warto byloby znaleźć innego fachowca (psychiatre) i sie z nim skonsultować?
  • 1

#6760

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odchodzę z tego tematu, już więcej nic tutaj nie napiszę...

Wrócisz. Wy zawsze wracacie... Ileż to razy Quintus ghmm... Maximus żegnał się na zawsze. Machał łapką na pożegnanie, pluł na ekran, wyzywał i co...? I wracał i od nowa się zaczynało... A wystarczyłoby (według jego logiki) zakupić (tak na oko) tysiąc chembusterów i niebo byłoby czyste i błękitne i w ogóle.

Także tego...





#6761

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Teraz naprawdę odchodzę,a za obelgi które kiedyś były PRZEPRASZAM
  • -2

#6762

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

^ Jesteś niezdecydowany jak kobieta. 


  • 0



#6763

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pilot o chemtrails:


  • 2

#6764

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Witam po długiej przerwie. Mam nadzieję, że już nigdy więcej nie dostanę tutaj bana za multikonto. Nie zamierzam zakładać tutaj żadnego innego konta, cieszyłbym się gdyby jednak moderatorzy przywrócili mi moje pierwotne, ulubione konto Quintus Maximus. 

Tyle tytułem wstępu. 

 

Ostatnio zauważyłem na facebooku prawdziwy wysyp stron traktujących wprost o tym, o czym jest ten temat, a więc o chemtrails. Polecam dołączyć do jednej z tych stron i tam przekonać ludzi, że to co widzą i co ich przeraża to coś zupełnie najnormalniejszego. Wklejcie tam filmik z panem pilotem, który w całej swojej wypowiedzi opisał jedynie mechanizm powstawania smug kondensacyjnych. Nic więcej. Nie wytłumaczył, dlaczego ze smug lotniczych powstaje dziś bardzo często gęste zachmurzenie, a nie miało to miejsca w przeszłości. Powiedział, że smuga powstaje ZAWSZE w sporej odległości od silników. Jak zatem wytłumaczy ten pan to, że na wielu zdjęciach widać samoloty zostawiające gęstą smugę tuż za silnikami. 

 

Tutaj dr Hubert Czerniak, lekarz, facet, który naprawdę ma sporą wiedzę (w tym tą uznawaną za alternatywną), opisuje między innymi omawiany przez nas problem

o chemtrails od 2:05 dla niecierpliwych


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 27.07.2018 - 20:21

  • -1

#6765

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Nie zamierzam zakładać tutaj żadnego innego konta, cieszyłbym się gdyby jednak moderatorzy przywrócili mi moje pierwotne, ulubione konto Quintus Maximus.

Przyznam się że miałem wątpliwości. Gratuluję uporu. :) Mam nadzieję że szefowa przychyli się do tej prośby, pod warunkiem że nie będziesz zakładał nowych kont, w celu samoplusowania się.

 Osobiście witam z powrotem panie Quintus Maximus, mam nadzieję ze dostarczysz nam  nową dawkę rozrywki, wyjaśniając niemożliwe. :szczerb:

 

A co do filmu. Ten ciołek nie wyjaśnił skąd wziął takie a nie inne dane o przekroczeniu norm o których gada około czwartej minuty.  Po prostu powiedział że to 1000% a tamto 3500%. ale skąd to wie? to chyba większa tajemnica nż to całe chemitrails. :wtf:


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 27.07.2018 - 20:40

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych