Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#5236

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A widziałeś kiedyś chmury? Warunki atmosferyczne w obłoku diametralnie różnią się od powietrza obok.


  • 0



#5237

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najbardziej rozwaliło mnie z tymi przerywanymi smugami. Twierdzicie że warunki atmosferyczne nagle się zmieniają(na 100-500m) , a potem są już normalne

Bo tak jest. Atmosfera cały czas jest w ruchu i warunki jakie w niej panują są dynamiczne. Smugi kondensacyjne to zwyczajne chmury piętra wysokiego i posiadają dokładnie takie same właściwości co chmury. Jedyne co różni smugi kondensacyjne od chmur to kształt, ale tego chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego tak jest.
  • 0

#5238

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Z tego co obserwuje to były setki dobrych dowodów:artykuły na innych portalach,wypracowania niezależnych naukowców , setki zdjęć a nawet wypowiedzi polityków

np.Holdren-doradca prezydenta USA ,mówił że należy schłodzić planetę,szwedzcy politycy mówili, że smugi te zawierają szkodliwe metale ciężkie.

Ale wy  musicie wyśmiać to,że sfałszowane,bzdury ,autorzy postów to idioci itp.Normalnie jak płatni agenci

Najbardziej rozwaliło mnie z tymi przerywanymi smugami. Twierdzicie że warunki atmosferyczne nagle się zmieniają(na 100-500m) , a potem są już normalne

 

 

Zdjęcia to można też przedstawić z długotrwałymi smugami z II Wojny Światowej.

Artykuły na portalach ? Jakich? Zwolenników Chemtrails?

Holdren? On tylko wypowiadał się na temat przydatności w przyszłości technologii geoinżynierii  https://www.metabunk...ngineering.315/

Szwedzcy politycy ? Z tego co wiem to jedna z nich się na ten temat wypowiadała z małej partii Green Party.

Czy został przez nią przedstawiony jakiś dowód, czy tylko powtarzała przeczytane w necie rzeczy? Przecież polityk też może mieć swoje zdanie. To że przedstawiła swoje nie znaczy że coś potwierdziła.

 

Dla mnie dowodem w tej teorii było by rzetelne i sensowne udowodnienie, że smuga za samolotem nie ma prawa być długotrwała. A dowodem nie jest stwierdzenie, że kiedyś ich nie było. Wielu je widziało i jest wiele zdjęć z lat 60-70 i wcześniejszych (II Wojna Światowa).


  • 0

#5239

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na pewno nie w domu czy na balkonie! Sam robiłem pierwsze "wylewki" na balkonie (orgonitu) i wiem, że nie był to dobry pomysł! Na szczęście miałem maskę więc się nie zatrułem ale aby wywietrzyć zapach żywicy trzeba było otworzyć wszystkie okna. Dopiero po dobrych kilku godzinach zapach stał się mniej dokuczliwy! Więc gdzie należy  to robić? na pewno nie w domu!?????????????Poważnie,ludzie ja pisze z pracy jak ktoś stanie za mną i to przeczyta to naprawdę nie będę miał argumentów żeby się bronić ,że jestem normalny


  • 0

#5240

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aniołku odpowiadam zbiorczo na Twoje mądrości.
Dzisiejsze niebo nad Warszawą.Fotkę zrobiłam minutę temu:
168ard3.jpg
Piękne bezchmurne,błękitne niebo....
Po drugie tak jak kiedyś już pisałam w tym temacie-długo utrzymujące się smugi kondensacyjne to nie jest sensacja ostatnich lat.Dawniej-jeszcze przed wojną- ciemny ludek twierdził że to droga którą Matka Boska idzie do Częstochowy....
Po trzecie:czy ktoś z Was erudytów,budujących te śmieszne wynalazki zadał sobie pytanie jak tymi syntetycznymi żywicami truje powietrze i glebę????Czas włączyć rozumki...
PS.ten mały obiekt na fotce to mucha.

Użytkownik Magda72 edytował ten post 18.06.2014 - 09:09

  • 2



#5241

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie dziwi, że chemoludki najpierw twierdzą, że rozpylane jest aluminium, brandzlują się historią rolnika na którego pole spadły kawałki aluminium (zresztą po ćwiczeniach wojskowych i za co rolnik dostał od wojska odszkodowanie) a potem radośnie sami zakopują w ziemi ścinki aluminiowe wbijają miedziane rurki i wysyłają do tej konstrukcji dobre myśli by rozbijać smugi i chmury.

Zwolennicy tej teorii nie muszą mieć dowodów na potwierdzenie swojej teorii, oni w to ślepo wierzą. Nawet jak jakiś przedstawiony przez nich dowód jest naciągany lub nawet zmyślony, i nawet jak będą zdawać sobie z tego sprawę, to i tak będą go co krok powtarzać. Wszystko w imię PRAWDY.


Użytkownik dzastin edytował ten post 18.06.2014 - 10:31

  • 2

#5242

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

dzastin: 

Mnie dziwi, że chemoludki najpierw twierdzą, że rozpylane jest aluminium, brandzlują się historią rolnika na którego pole spadły kawałki aluminium (zresztą po ćwiczeniach wojskowych i za co rolnik dostał od wojska odszkodowanie) a potem radośnie sami zakopują w ziemi ścinki aluminiowe wbijają miedziane rurki i wysyłają do tej konstrukcji dobre myśli by rozbijać smugi i chmury.

Aluminium dość wolno się rozkłada. Jeden z drugim powinni dostać grzywnę za zakopywanie w ziemi śmieci - ależ by się zdziwili.

 

luk26:

Poważnie,ludzie ja pisze z pracy jak ktoś stanie za mną i to przeczyta to naprawdę nie będę miał argumentów żeby się bronić ,że jestem normalny

Zrobiłeś mi dzień. :D


  • 0



#5243

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Na pewno nie w domu czy na balkonie! Sam robiłem pierwsze "wylewki" na balkonie (orgonitu) i wiem, że nie był to dobry pomysł! Na szczęście miałem maskę więc się nie zatrułem ale aby wywietrzyć zapach żywicy trzeba było otworzyć wszystkie okna. Dopiero po dobrych kilku godzinach zapach stał się mniej dokuczliwy! Więc gdzie należy  to robić? na pewno nie w domu!?????????????Poważnie,ludzie ja pisze z pracy jak ktoś stanie za mną i to przeczyta to naprawdę nie będę miał argumentów żeby się bronić ,że jestem normalny

Orgonity,czy chembustery,ZAWSZE należy robić na wolnym powietrzu .W domu żywica jest zagrożeniem dla  życia lub węchu.

A propo: Chembustera można zakopać pod ziemią w szczelnym wiadrze .Wtedy nie będzie zagrożenia dla gleby.

 Chembuster oczyszcza nie tylko niebo z smug ,ale także powietrze -staje się czyste jak w górach lub wielkim lesie .


Aniołku odpowiadam zbiorczo na Twoje mądrości.
Dzisiejsze niebo nad Warszawą.Fotkę zrobiłam minutę temu:
168ard3.jpg
Piękne bezchmurne,błękitne niebo....
Po drugie tak jak kiedyś już pisałam w tym temacie-długo utrzymujące się smugi kondensacyjne to nie jest sensacja ostatnich lat.Dawniej-jeszcze przed wojną- ciemny ludek twierdził że to droga którą Matka Boska idzie do Częstochowy....
Po trzecie:czy ktoś z Was erudytów,budujących te śmieszne wynalazki zadał sobie pytanie jak tymi syntetycznymi żywicami truje powietrze i glebę????Czas włączyć rozumki...
PS.ten mały obiekt na fotce to mucha.

Takie niebo zdarza się raz na kilka miesięcy, u mnie niebo w ,,bezchmurny'' dzień 7 czerwca sobotę tak wyglądało:

chemtrails_fan.jpg


Użytkownik Anioł_Stróż edytował ten post 18.06.2014 - 14:17

  • -1

#5244

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W domu żywica jest zagrożeniem dla  życia lub węchu.
 Chembuster oczyszcza nie tylko niebo z smug ,ale także powietrze -staje się czyste jak w górach lub wielkim lesie .

Aniołku jak zwykle sobie zaprzeczasz...dwa zdania które wzajemnie się wykluczają..
Proszę byś ustosunkował się do mojej fotki i wpisu a nie klepał bezmyślnie tych samych tekstów.
PS.widzę że edytowałeś Swój post...niestety na Twojej fotce nie ma bezchmurnego nieba jak to sugerujesz i nie odpowiedziałeś na część wpisu.
Nadal cierpliwie czekam na te przerażajace fotki nitek w wodzie deszczowej.

Użytkownik Magda72 edytował ten post 18.06.2014 - 14:36

  • 0



#5245

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Takie niebo zdarza się raz na kilka miesięcy, u mnie niebo w ,,bezchmurny'' dzień 7 czerwca sobotę tak wyglądało:
chemtrails_fan.jpg

Dlaczego bezczelnie kłamiesz ? To nie jest zdjęcie twojego autorstwa, ba to zdjęcie nawet nie jest z tego roku. Jak wytłumaczysz że to zdjęcie było już umieszczone w internecie 13.03.2011 ?

http://desmotivacion...83769/Chemtrail

Ta sama fotka w innym artykule:
http://blogs.indepen...gels-in-heaven/

I jeszcze jedno miejsce gdzie była a fotka wykorzystana:
http://niezaleznemed...e-w-chemtrails/

Jakby poszukał lepiej to z pewnością znajdzie się jeszcze kilka takich przykładów.

Wiesz co ja myślę, myślę że niczym sie nie różnisz od reszty chemoludków... Zero samodzielnej pracy, tylko wykradanie i manipulowanie materiałami. Czyste OSZUSTWO.

Powinieneś dostać permanentnego BANa, Quintusie Maximusie.
  • 5

#5246

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

 

W domu żywica jest zagrożeniem dla  życia lub węchu.
 Chembuster oczyszcza nie tylko niebo z smug ,ale także powietrze -staje się czyste jak w górach lub wielkim lesie .

Aniołku jak zwykle sobie zaprzeczasz...dwa zdania które wzajemnie się wykluczają..
Proszę byś ustosunkował się do mojej fotki i wpisu a nie klepał bezmyślnie tych samych tekstów.

 

Żywica staje się nieszkodliwa po wystygnięciu ,znika również nieprzyjemny zapach .

CIEKŁA ŻYWICA JEST NIEBEZPIECZNA,BEZPIECZNA STAJĘ SIĘ GDY WYSCHNIE I STWARDNIEJE.


  • 0

#5247

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale przed stwardnieniem jest toksyczny i zatruwa powietrze i układ oddechowy-jak sam napisałeś...więc twórcy tych żałosnych wynalazków zwyczajnie nas trują...
Przeciwnicy chemii walczą chemią...hmmm...


Użytkownik Blitz Wolf edytował ten post 18.06.2014 - 15:03

  • 0



#5248

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano



Powinieneś dostać permanentnego BANa, Quintusie Maximusie.

 

 

Nie, to raczej nie QM.

QM to typ węszący wszędzie spiski, Illuminati, Żydów itp.

Anioł to raczej fan orgonitów, kryształków ładowanych pozytywną energią i uskuteczniający medytacje przy chembusterach.

To jest raczej przykład jakie osoby wierzą bezgranicznie w chemtrails.


  • 0

#5249

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Raczej tak, wieszał psy na żydach kilka stron wcześniej i rozczulał się nad GMO. Poza tym QM o chembusterach pisał też epopeje, a jako Frank Debin ( czy Debil - nie pamiętam) i Zagaroth zachwalał je niejednokrotnie.





#5250

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oni wszyscy na DI tak piszą, naczytali się tych samych spiskowych stron i naoglądali tych samych filmów z żółtymi napisami. A Anioł ma jednak nieco inny styl niż Quintus, więc to raczej ktoś inny.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Bing (1)