Skocz do zawartości


Apollo 11 - Tajemnica Nibiru


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#46

sceptyczny.
  • Postów: 173
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ze Nasa wystrzeliwuje nonstop sondy na marsa, ktore sa rozwalane zanim zdolaja zrobic zdjecia( te zdjecia ktore nie moglyby byc podane opini publicznej) i te sondy ktore posiadaja bron jak glowice.


Muhad, skad Ty na Boga takie info bierzesz? Ty we wszyskie bajki wierzysz? W Wojne Swiatow tez? ;) Jesli mozesz, podaj jakies bardziej wiarygodne zrodlo niz $PCH$.
  • 0

#47 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To w co ja wierze to wiem tylko ja...Nic Ci do tego, chyba ze chcesz mnie tylko zdenerwowac swoimi glupawymi postami jak ten powyzej.

Zamiast mnie prowokowac to moze przeczytasz moj post powyzej jeszcze raz i przeczytasz na koncu moje zdanie koncowe?

" moze niedlugo sie dowiemy"

zastanow sie czasem.
  • 0

#48

sceptyczny.
  • Postów: 173
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz racje - i przepraszam - nastepnym razem uwazniej zabiore sie za Twoj tekst :) Wybacz, ze nie doczytalem.

Pozdrawiam
  • 0

#49

ravers.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to już wiem dlaczego postacie ufoludków mają takie oczy,to one pozwalają im widzieć na swojej planecie która jest tak daleko od Słońca, ich wzrost też by wskazywał na masę tej planety, a wielkość głowy świadczy o ich rozwoju mózgu. Ludzie podobno też pochodzą z planety ktura miała dużo większą masę niż ziemia, podobno dlatego nasz mózg nie wykorzystuje w pełni swoich możliwości. Napewno jest coś co łączy nasze gatunki. Ciekawe co???
Pozdrawiam wszystkich. :victory:
  • 0

#50

Polonez.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm pierwszy post. Hmm przyszło mi do głowy, że być może Nibiru "pojawia się i znika" nie dlatego, że leci zakosami, a dlatego , że ma nierozpoznaną do tej pory orbitę, np. o bardzo dużym okresie. To także nie pozwoli jej stale obserwowac i trzeba jej szukać. A jeśli jest to mocno wydłużona elipsa, to orbita może pozostać nierozpoznana przez wiele lat.
  • 0

#51

lecho.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A moze ta planeta chce, ze tak powiem, nas od tylu hapsnac?
  • 0

#52

Zezusek.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No jeśli już to dowiemy się o tym za jakiś czas. Spora szansa, skoro zaledwie 2% nieba jest monitorowanego.
  • 0

#53

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

2% nieba? a skąd masz takie dane?
  • 0

#54

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No w końcu my widzimy tylko tę oświetloną częśc księżyca a co żyje w tej "ciemnej" nie wiemy i całkiem możliwe jest że załoga Apolla spotkała tam "coś"
  • 0

#55

Veritas.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trudno mi uwierzyć , że w dobie już dość zaawansowanej technologi , jaka posługuje się ludzkość , istnienie takiego obiektu , jakim może być Nibru , nie zostałoby jeszcze zauważone.Według mnie istnienie tej planety wynika tylko i wyłącznie ze złej interpretacji tekstów napisanych przez starożytne cywilizacje.


Jednakże mam nadzieję , że moje , dość pesymistyczne nastawienie do tej całej teorii się nie sprawdzi ;)


Czas pokaże
  • 0

#56

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Hmm pierwszy post. Hmm przyszło mi do głowy, że być może Nibiru "pojawia się i znika" nie dlatego, że leci zakosami, a dlatego , że ma nierozpoznaną do tej pory orbitę, np. o bardzo dużym okresie. To także nie pozwoli jej stale obserwowac i trzeba jej szukać. A jeśli jest to mocno wydłużona elipsa, to orbita może pozostać nierozpoznana przez wiele lat.


Mi sie wydaje ze to GALAKTUS ze srebrnym serferem leci na nas:P a tak na powaznie jezeli na tej planecie cos jest jakies bardziej zawansowane zycie niz nasze to moze specjalnie nas "unikaja" nie wiem w jaki sposob ale moze maja na tyle zawansowana technologiie ze moga normalnie "balansowac" , "sterowac" planeta o ile to jest planeta a nie super zawansowany statek kosmiczny "giwazda śmierci" hehee albo cos... takie jest moje zdanie albo bardziej poglad , czytajac wasze posty tak stwierdzielem i sam do konca nie jestem pewny czy planeta x istnieje poczekam do 2012 to sie dowiem oby byla to tylko bajka...
  • 0

#57

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No w końcu my widzimy tylko tę oświetloną częśc księżyca a co żyje w tej "ciemnej" nie wiemy i całkiem możliwe jest że załoga Apolla spotkała tam "coś"


Ciemna strona księżyca to po prostu ta nieoświetlona w danej chwili. To nie znaczy, że zawsze widzimy tylko jedna stronę księżyca :P Apollo się nie odmienia :P Księżyc piszę się z dużej litery :P
  • 0



#58

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

FCrimson

Ciemna strona księżyca to po prostu ta nieoświetlona w danej chwili. To nie znaczy, że zawsze widzimy tylko jedna stronę księżyca


Mylisz się. Wyobraź sobie, że właśnie księżyc obraca się równo z Ziemią i ZAWSZE widzimy tylko jedną jego 'stronę'.
Podejrzane prawda ? :roll:
  • 0

#59

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

FCrimson

Ciemna strona księżyca to po prostu ta nieoświetlona w danej chwili. To nie znaczy, że zawsze widzimy tylko jedna stronę księżyca


Mylisz się. Wyobraź sobie, że właśnie księżyc obraca się równo z Ziemią i ZAWSZE widzimy tylko jedną jego 'stronę'.
Podejrzane prawda ? :roll:




Dokładnie frosti, ale nie ma co się dziwić ;) wielu ludzi nie ma pojęcia ile jest przecież planet w naszym układzie wiec nie wszystko jest oczywistością ;). Zresztą jeszcze dziwniejsza sprawa jest dlaczego tak "naprawdę" wywalili Armstrong'a i zaprzestano lotów na Księżyc? ;). Byc może właśnie przez ta ciemna stronę. Bo tłumaczenia ze to wszystko zostało potraktowane jako element zagrywki w sprawie Zimnej Wojny jest śmieszne. Naziści pod koniec II WŚ już dysponowali statkami anty-grawitacyjnymi, min. Haunebu i Vrill, które naprawdę latały i to do prędkości 40 000 km/h, nie chce gdybać ale od tego czasu technika poszła nie miłosiernie do przodu i gdyby nie pewne patenty i powszechna cenzura to już byłaby możliwość eksploracji przynajmniej naszego układu. Nie dam głowy ale sadze ze od lat pewne grupy dysponują taka technologia i ja wykorzystują bo za dużo jest doniesień od naprawdę godnych zaufania ludzi, min. kosmonautów.
  • 0

#60

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Faktycznie, tylko pasjonaci astronautyki (lotów w Kosmos) znają podstawy i szczegóły budowy Układu Słonecznego, a ogół obywateli - lub jak kto woli- ludzkości, nie ma o tym zielonego pojęcia!!! Neila Armstronga nie wywalono z kręgu zasłużonych, bo narodowych bohaterów się nie niszczy, lecz chroni i oszczędza po to, by żywymi bohaterami pozostali jak najdłużej. Przykład ze wschodu: - Wnerwionego Gagarina - który za życia nie chciał być posągiem, za to chciał latać i szkolił się do lotu na Księżyc - mówi wszystko. Facet marzył o takiej wyprawie, razem z Leonowem do niej się przygotowywał, i co? Radziecki program księżycowy był niedopracowanym pomysłem politbiura partyjnego. Skutki tak mętnego zarządzania były czytelne, lecz dziwnym trafem, nikt w ZSRR skutków nieomylności KC-KPZR nie przewidział w 1968r. Potem już były tylko kolejne porażki.
W takim razie, o co chodzi? Raczej o nic , prócz zwykłego gadulstwa.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych