Skocz do zawartości
Zdjęcie

Eugeniczny "Master Plan" głównego doradcy Obamy. Ecoscience 1977


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

gomp.
 • Postów: 240
 • Tematów: 24
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Główny doradca prezydenta Obamy do spraw nauki i technologii John P. Holdren, był jednym ze współautorów napisanej w 1977 książki, w której nawoływał do utworzenia "planetarnego reżimu", który użyłby "globalnej siły policyjnej" aby wprowadzić w życie swój plan kontroli populacji. Plan ten zawiera między innymi aborcje pod przymusem, masową sterylizację poprzez jedzenia i wodę oraz przymusowe wszczepienie implantów, które miałyby zapobiegać posiadaniu dzieci.

Dołączona grafika


Koncepty nakreślone przez Holdrena, Paula Ehrlicha i Anne Ehrlich były tak szokujące, że w lutym 2009 "Front Page Magazine"*1 odrzucił całą historię pod pretekstem bycia szaloną. Ludzie po prostu nie byli w stanie uwierzyć, że coś takiego może być prawdą.

Dopiero gdy na innym blogu*2 zamieszczone zostały faktyczne zrzuty z książki Holdrena teoria przestała być wreszcie "teorią konspiracyjną".

Ta sprawa jest poważniejsza niż kiedykolwiek ponieważ Holdren oraz jego koledzy są teraz czołowymi postaciami w ruchu przeciwko "zmianom klimatu" który z tymi zmianami klimatu ma zamiar walczyć szalonymi sposobami jak np. programami skupionymi na geoinżynierii. W kwietniu rapotowaliśmy*3, że Holdren przedstawił "Projekty geoinżynieryjne na wielką skalę mające na celu oziębienie planety" jak np. "wystrzeliwanie cząsteczek zanieczyszczenia aby te odbijały promienie Słońca", które jak wielu zauważyło już teraz pokrywają planetę pod postacią chemtrails (oficjalnie biotrails)

Ecoscience omawia wiele sposobów na zredukowanie ilości ludzi na Ziemi aby pokonać największe zagrożenie dla ludzkości - przeludnienie. W każdym z przypadków sposoby te przebiły się do akademickich retoryk. W każdym razie cele Holdrena oraz innych współautorów są jasne. Propozycje te składają się z;

- Przymusowej i bezwiednej steryzlizacji całej populacji poprzez dodawanie określonych środków do narodowych zasobów wody i jedzenia.

- Legalizowanie "obowiązkowych aborcji" co oznacza przeprowadzanie aborcji wbrew woli kobiety tak samo jak jest to przeprowadzane w komunistycznych Chinach gdzie kobiety, które mają już jedno dziecko i odmawiają aborcji drugiego są zwyczajnie zwijane z ulicy i dzieci są zabijane wbrew woli kobiety w ciąży.

- Permanentne sterylizowanie ludzi, którzy wg. autorytetów mają w danym momencie zbyt wiele dzieci lub też przyczynili się do "generalnego pogarszania się społeczeństwa".

- Formalna kryminalizacja posiadania więcej niż dwojga dzieci, podobna do tej przeprowadzonej w Chinach.

- To wszystko byłoby kontrolowane przez ponadnarodowy i scentralizowany "Planetarny reżim" który miałby również możliwość kontroli populacji każdego kraju świata.

Cytaty z książki są zamieszczone poniżej. Zamieszczamy również komentarze autora blogu, który zaopatrzył nas w screenshoty stron z książki Holdrena (Screeny z książki można zobaczyć w źródle artykułu)

Dołączona grafika


Strona 837: Obowiązkowe aborcje staną się legalne.

"Jak najbardziej, zostało określone, że prawa powiązane z kontrolą populacji, a nawet prawa mówiące o przymusowych aborcjach, mogłyby być wprowadzone nawet z aktualną konstytucją jeżeli tylko kryzys populacji stałby się zagrożeniem dla społeczeństwa."


Holdren ukrywa się za osobą trzecią mówiąc "zostało określone". Naprawdę? Przez kogo? Przez autorów książki i tylko nich. Holdren w rzeczywistości mówi tu "Ustaliłem że niema nic niekonstytucyjnego we wprowadzaniu praw zmuszających je do zabijania własnych dzieci". I jak wykażemy później, pomimo tego iż Holdren żałuje iż większość ludzi uważa, że niema potrzeby do wprowadzenia takich praw, on i inni współautorzy myśli że kryzys związany z przyrostem populacji jest tak duży że nadszedł czas na "przymusowe prawa kontroli populacji". W rzeczywistości poświęcił całą książkę na mówienie iż "kryzys populacji stał się zagrożeniem dla społeczeństwa".

Strona 786: Dzieci samotnych matek powinny być przymusowo zabierane rodzicielce przez rząd lub też matki powinny być zmuszane do aborcji.

"Jednym ze sposobów wprowadzenia tego niepopularnego planu jest wystawienie wszystkich nieślubnych dzieci do adopcji - w szczególności tych urodzonych w mniejszościach, które w większości nie są w stanie poprawnie zaopiekować się dzieckiem. Jeżeli samotna matka naprawdę chciałaby zatrzymać dziecko, musiałaby przejść przez proces adopcyjny i zademonstrować jej zdolność do opieki nad dzieckiem. Procedury adopcyjne dla samotnych rodziców powinny być trudniejsze niż dla par po ślubie ze względu na trudności w wychowaniu dziecka samemu. Możliwe by było nawet postawienie samotnej matki w ciąży przed wyborem wyjścia za mąż lub przeprowadzenia aborcji, jako alternatywy dla umieszczenia dziecka w domu dziecka (wiem,wiem masło) w zależności od społeczeństwa."Holdren oraz jego współautorzy po raz kolejny spekulują na temat niewiarygodnie drakońskich rozwiązań na to co wg. nich jest kryzysem przeludnienia. Ale co mnie porusza najbardziej to nie fakt, że Holdren proponuje odbieranie dzieci matkom i zwyczajne wystawianie ich do adopcji i zmuszanie samotnych matek do udowadniania w sądzie możliwości zaopiekowania się dzieckiem lub też wyjścia za mąż albo dokonania aborcji, niezależnie od tego czy by chciała czy nie - ale że robi to w taki spokojny sposób, jak maszyna. Nie daj się oszukać niewinnemu i "intelektualnemu" tonowi jakiego używa: te propozycje są koszmarna jakkolwiek są one przedstawione w sposób eufemistyczny.

Tego rodzaju kliniczna, a wręcz robottyczna dyskusja praw może ogłupić miliony ludzi na najbardziej personalnym poziomie. Jest to co najmniej niepokojące..

Nie żeby miało to znaczenie ale ja osobiście jestem za możliwością wyboru. Myślę, że aborcja nie powinna być nielegalna jednak nie oznacza to iż jestem za aborcją. Niekoniecznie jestem fanem aborcji ale tak czy siak kobieta powinna mieć prawo do urodzenia dziecka. Jednak tutaj John Holdren proponuje kompletnie wyrzucić aspekt wyboru i zmuszać kobiety do przeprowadzania aborcji. Nikt nie musi być "Pro-life" żeby zauważyć horror tej propozycji. Ludzie z wszystkich stron politycznego spektrum powinni być oburzeni. Mój punkt widzenia na tego rodzaju operacje nie koniecznie ma na celu chronienie "embrionu" ale ochronę matki przez medycznymi procedurami przeprowadzanymi wbrew jej woli. I nie tylko jakiejkolwiek medycznej procedurze ale również każdej którą ona sama (niezależnie od moich poglądów) widzi specyficznie jako niemoralną i traumatyczną.

Liberałowie mają popularny znaczek mówiący Przeciw aborcji? Nie poddawaj się jej! Cóż główny doradca Obamy chce zafundować Ci jedną czy Ci się to podoba czy nie.

Strona 787-8: Masowa sterylizacja ludzi poprzez substancje dodawane do zasobów wody jest w porządku dopóki nie krzywdzi innego życia (zwierząt).

"Dodawanie sterylizatorów do wody pitnej oraz jedzenia jest sugestią, która zdaje się przerażać ludzi bardziej niż większość propozycji kontroli płodności populacji. Faktycznie, ma to w sobie nieco trudnych politycznych, legalnych i socjalnych aspektów nie mówiąc o problemach technicznych. Tego rodzaju sterylizator nie istnieje i nie wydaje się aby miał powstać w niedługim czasie (1977). Aby być akceptowalnym tego rodzaju sterylizator musiałby spełnić raczej restrykcyjne wymogi: musi on być jednolicie efektywny, pomimo dziko zmieniających się dóz absorbowanych przez indywidua oraz poradzić sobie z różnymi poziomami płodności i wrażliwości (na substancję) wśród ludzi; musi on być wolny od niebezpiecznych i nieporządanych efektów ubocznych mających w pływ na płeć przeciwną, dzieci, starych ludzi, zwierzęta domowe oraz środowisko naturalne."


Dobra John, teraz naprawdę zaczynasz mnie przerażać. Wrzucanie sterylizatorów do zasobów wody pitnej? Podczas gdy dobrze oceniasz iż ta sugestia "zdaje się przerażać ludzi bardziej niż inne propozycje" zdaje się, że John nie jest wśród ludzi których to przeraża. Niema tu nawet wzmianki o jakichkolwiek problemach natury etycznej powiązanych z podstawową moralnością. Z jego punktu widzenia jedynym problemem jest możliwość wystąpienia efektów ubocznych wśród zwierząt. Ale cóż, jeżeli moglibyśmy wysterylizować całą ludzkość bez złego wpływu na zwierzaki, byłoby idealnie! Fakt, że Holdren niema moralnych problemów z serwowaniem tego rodzaju propozycji powinien być czerwoną lampką dla całego zdrowego psychicznie świata! A już na pewno nie powinien on być głównym doradcą prezydenta najpotężniejszego kraju świata.

Strony 786-7: Rząd powinien mieć możliwość reprodukcji kobiet poprzez sterylizację lub implantację długoterminowej kontroli narodzin.

Mimowolna kontrola płodności

" Program sterylizacji kobiet po urodzeniu drugiego lub trzeciego dziecka przynosi większe trudności niż operacji niż wycięcia nasieniowodów, które to mogą się okazać łatwiejsze do przeprowadzenia niż próba sterylizacji mężczyzn.

Wynajdywanie długoterminowej kapsułki sterylizacyjnej, która mogłaby być wszczepiona pod skórę i usuwanej gdy ciąża byłaby pożądana otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości kontroli płodności. Kapsułka mogłaby być implantowana podczas pokwitania i być usuwana z oficjalnym zezwoleniem na określoną ilość urodzin."Dobrze zauważ frazę "z oficjalnym zezwoleniem". John Holdren wizualizuje społeczeństwo, w którym rząd wszczepia długoterminowe kapsułki sterylizacyjne wszystkim dziewczyną tak szybko jak tylko osiągną okres pokwitania, wtedy musiałby ubiegać się o oficjalne zezwolenia na czasowe usunięcie kapsułki możliwość posiadania dziecka. Alternatywnie mówiąc autor chce spełeczeństwa, w którym wszystkie kobiety mające więcej niż dwoje dzieci muszą być wysterylizowane. Chcesz żyć w takim społeczeństwie? Bo ja do cholery na 100% nie chcę.

Strona 838: Ludzie, którzy są "szkodliwi dla społeczeństwa" mogą być zmuszeni do nieposiadania dzieci.

"Jeżeli pewne indywidua przysłużą się psuciu się społeczeństwa przez nadprodukcję dzieci i jeżeli potrzeba jest niedoodparcia mogą być oni zmuszeni przez literę prawa aby zaznać odpowiedzialności za reprodukcją - tak samo jak mogą być zmuszeni to zaznania odpowiedzialności za ich zużycie surowców tak aby nikomu nie odmówiono równego udziału"


Dla mnie jest to jedno z najbardziej przerażających zdań w całej książce-a miało ono wielu rywali. To jest ponieważ Holdren ujawnia iż moralne osądy determinowałyby kto będzie sterylizowany lub zmuszony do aborcji, a kto nie. Zwykli ludzie nie składający się na "psucie społeczeństwa" będzie zostawiony w spokoju-ale ci którzy się na to złożą mogliby być zmuszeni do zaznania "odpowiedzialności za reprodukcję" co mogłoby oznaczać tylko jedną rzecz. Przymusową aborcję lub też sterylizację. Jaka inna alternatywa mogłaby być narzucona na ludzi nieposiadających dzieci? Czy monitoring rządu będzie umieszczony w sypialniach nieodpowiedzialnych ludzi aby monitorować czy używają prezerwatyw? Nie, jedynym sposobem na uniknięcie zajścia w ciążę przez delikwentkę była by sterylizacja.

Ale co to w ogóle za maniera szaleństwa? "Psucie społeczeństwa"? Czy Holdren na poważnie sugeruje iż "niektórzy" ludzie "psują" społeczeństwa bardziej niż inni i przez to powinni być wysterylizowani lub zmuszeni do aborcji aby zapobiec rozprzestrzenieniu się ich rasy? Czy to nie o to chodzi w eugenice? I czy eugenika nie jest uniwersalnie potępiona jako nieludzka?

Raz już poszliśmy tą drogą. W jednym z najohydniejszych aktów w historii "U.S. jurisprudence". Supreme Court zarządził w niesławnej sprawie Buck vs. Bell w 1927, żę stan Virginii miał prawo do wysterylizowania kobiety imieniem Carrie Buch wbrew jej woli, na podstawie (mocno podważalnych) kryteriów wskazujących iż była "słabo usposobiona" (niedorozwinięta mentalnie). Olivier Wendell Holmes w konkluzji powiedział "Trzy generacje imbecyli wystarczą." Teraz oczywiście patrzymy na ten eugeniczny horror jako coś co zostało finalnie zdyskredytowane, mało tego ONZ listuje sterylizację jako przestępstwo przeciwko ludzkości.

Końcowa fraza, która w umyśle Holdrena zdaje się usuwać go z listy eugeników odnosi się do czternastej poprawki i oznacza, że program eugeników byłby w większości oparty na kryteriach rasowych oraz historii "czynów kryminalnych" które oczywiście byłyby definiowane przez oceny rządowych biurokratów. Jeżeli jakiś cywilny sługa w Ameryce Holdrena zdecydowałby że "psujesz społeczeństwo" poprzez bycie rozwiązłym bądź byciu w ciąży agenci rządowi wyważą drzwi z krzykiem i wywiozą Cię do kliniki aborcyjnej.
W rzeczywistości w Supreme Court w sprawie Skinner vs. Oklahoma zostało określone, że klauzula 14 poprawki zabrania sankcjonowanej przez stany steryzlizacji będącej przeprowadzonej na określonych grupach ludzi.

Nie nie, powiesz, że Holdren nie mówi tego ale tylko iż każdy kto posiada zbyt wiele dzieci "psuje społeczeństwo" bardziej niż inni i musi być powstrzymany od posiadania więcej. Jeśli tak, czy ma to jakieś znaczenie? Zdaje się, że Holdren i inni współautorzy nieprzemyśleli zbytnio tego planu gdyż jest to totalitarny koszmar.

Jasna mogę sobie wyobrazić bandę pijanych gości pijących piwsko, patrzących na kobietę w ciąży i mówiących "hej może byś wreszcie zamknęła swoje rury?" ale my tutaj mówimy o głównym doradcy ds. nauki i technologii obecnego prezydenta USA! I to oznacza, że tego rodzaju świat może zostać stworzony pod szyldem rządu.

Strona 838: Niema nic złego czy też nielegalnego w rządzie dyktującym wielkość rodzin.

"W dzisiejszym świecie jakkolwiek ilość dzieci w rodzinie jest sprawą publicznego zainteresowania. Prawo reguluje inne bardzo osobiste sprawy. Np. w świetle prawa każdy może mieć tylko jednego/ą męża/żonę. Czemu prawo miałoby nie być w stanie zabronić osobie posiadania więcej niż dwóch dzieci?"


Czemu prawo miałoby nie być w stanie zabronić osobie posiadania więcej niż dwóch dzieci?

Czemu?

Ponieważ korpus na którym opiera się Ameryka automatycznie odrzuca jakąkolwiek przymusową aborcję jako niekonstytucyjną, konstytucja gwarantuje wolność każdej osoby od aresztu dopóki osoba ta nie popełni przestępstwa. Czyżby John sugerował, że ciąża powinna być uznana za przestępstwo?

Strona 942-3: "Planetarny Reżim" powinien kontrolować globalną ekonomię i dyktować z użyciem siły ilość urodzeń dzieci/

W stronę planetarnego reżimu.

"Możliwe że te agencje w połączeniu z UNEP i agencjami ONZ mogłyby nawet przekształcić się w planetarny reżim-swego rodzaju międzynarodową super agencje populacji, surowców i środowiska. Tego rodzaju reżim mógłby kontrolować rozwój, administrację, konwersacje oraz dystrybucję wszystkich naturalnych surowców, odnawialnych i nieodnawialnych przynajmniej tak daleko jak sięgałyby międzynarodowe implikacje. W ten sposób reżim miałby siłę nie tylko do kontroli zanieczyszczania atmosfery i oceanów ale również w rzekach i jeziorach krzyżujących granice lub też wpadających do oceanów. Reżim mógłby również być logiczną centralną agencją zajmującą się międzynarodowym handlem zawierającym całe jedzenie na międzynarodowym rynku."

"Planetarny reżim, może być również obarczony odpowiedzialność za determinowanie optymalnej ilości ludzi na świecie oraz każdego regionu, miałby on arbitrażować by każdy kraj mieścił się w swoim limicie. Kontrola nad wielkością populacji może pozostać w zakresie każdego z rządów, ale reżim miałby jakiegoś rodzaju siłę aby wymusić przestrzeganie limitów"

Reżim ten zasadniczo ma mieć kontrolę nad wszystkim. Od ilości ludzi poprzez jedzenie, surowce, wodę etc. Co więc zostaje? Nie za wiele.

Strona 917: Będziemy potrzebowali usunięcia suwerenności narodów na rzecz uzbrojonej międzynarodowej siły policyjnej.

"Jeżeli miałoby to być wykonane, bezpieczeństwo mogłoby być zapewnione przez uzbrojoną międzynarodową organizację, globalną analogię siły policyjnej. Wielu ludzi zauważyło ten cel, ale sposób osiągnięcia go wydaje się nieznany w świecie rządzonym przez zwiększający się fakcje.(1977!) Pierwszy krok z pewnością zawiera połowiczne oddanie suwerennośnia na rzeczy międzynarodowej organizacji."


A więc mamy zrzec się naszej suwerenności na rzecz międzynarodowego rządu, który rządził by nami poprzez możliwość działania jako siła policyjna? To byłoby śmieszne gdyby nit to iż Holdren jest śmiertelnie poważny. Chcecie aby ten człowiek był szefem nauki i technologii w USA? Bo ja mam już dla niego wymówienie.

Strona 749: Ruchy na rzecz rodziny i narodzin są powodowane przez etniczny szowinizm.

"Kolejną powiązaną sprawą, która zdaje się powodować pronacjonalnym myśleniem wielu ludzie jest pytanie i różną reprodukcją pewnych socjalnych lub etnicznych grup można doprowadzić do braku surowców dla innych. Biali Amerykanie i czarni Afrykanie z południa boją się, że będzie zbyt dużo czarnych lub zbyt dużo białych. Żydzi w Izraelu boją się o ilość Arabów, Protestanci Katolików. Oczywiście jeżeli każdy będzie próbował wygryźć każdego innego z jego działki surowców to rezultatem będzie katastrofa dla wszystkich. To kolejny przypadek z serii "tragedii członków federacji" podczas gdy to Ziemia jest Federacją. Na szczęście przynajmniej w DC (?) wszystkie grupy zdają się być powściągliwe w reprodukcji"


Czy jest to "pronacjonalne myślenie"? Generalnie jest to jakakolwiek chęć posiadania dzieci. Jeśli tylko moglibyśmy stłumić naturalną chęć ludzi do posiadania dzieci i rodzin, moglibyśmy rozwiązać wszystkie problemy...

Co jest naprawdę straszne w tym cytacie to imperialny w sposób serwowania nam tych planów. John Holdren zasadniczo mówi poszczególnym rasom, że jeżeli nie mogą wyginąć to niech się chociaż przestaną rozmnażać. Co by się stało gdyby ktoś się pojawił w naszej stolicy i kazał nam zrobić to samo?

Strona 944: W 1977 stajemy w obliczu globalnego przeludnienia, katastrofy, której musimy zapobiec przed rokiem 2000.

"Ludzkości nie stać na istnienie w tym bałaganie przez resztę XX wieku; ryzyko jest zbyt wielkie, liczba ludzi jest zbyt wysoka. To może być ostatnia szansa na wybór naszego i naszych spadkobierców przeznaczenia. Niewybranie niczego bądź podjęcie złej decyzji może prowadzić do katastrofy. Ale nie możemy zapomnieć, że dobre wyborcy mogą prowadzić do znacznie lepszego świata"


Oto ostatni paragram w książce, który pokazuje tylko po to aby ukazać jak zawstydzająco niemożliwe jego "naukowe" wizje były. W 1977, Holdren uważał iż byliśmy na skraju katastrofy, proponował faszystowskie reformy aby zapobiec nieszczęściu. Na szczęście zignorowaliśmy ich ostrzeżenia i jak dotąd świat ciągle istnieje bez karania się tworzeniem stłamszonego społeczeństwa zaproponowanego przez Holdrena.

Trzeba zaznaczyć, że John Holdren nigdy publicznie nie zdystansował się od tych poglądów, napisanych 32 lata temu. Na pierwszym screenie możecie nawet zobaczyć Ecoscience dumnie akompaniującą doradcy Obamy. Holdren wciąż obiema rękami podpisuje się pod tą książką.

Ważne również aby zauważyć iż nie są to opinie tylko jednego człowieka, ale jak to udokumentowaliśmy w naszym eseju "Program redukcji populacji dla ciężko myślących"*4 opinie przedstawione w tej książce zostały zaadaptowane przez wiele prominentnych figur świata polityki, akademii oraz ruchów środowiskowych.

Wrzuć do równania fakt, że David Rockefeller, Ted Turner i Bill Gates, trójka ludzi, która ma poważne powiązania z ruchem eugenicznym niedawno spotkała się w Nowym Jorku z innymi "filantropami" aby przedyskutować "jak ich bogactwo mogłoby być użyte aby powstrzymać przyrost światowej populacji"*5 (Zgodnie z tym co pówi London Times)

Ted Turner oficjalnie przedstawił szokujące programy redukcji populacji*6, a konkretniej przeprowadzone pod szyldem programów ONZ*7, wytyczył on drogę dla ludzi jak Bill&Melinda Gatesowie i Warren Buffet (Ojciec Gatesa przez długi czas był jedynym z czołowym eugeników* 8)

Powiedzenie, że elity chcą tylko zmniejszyć szybkość zwiększania się populacji aby poprawić stan zdrowia jest kompletnym nieporozumieniem. Zmniejszenie przyrostu populacji oraz zwiększanie standardów opieki zdrowotnej są dwoma agendami idącymi w parze, gdyż jak statystyki wykazują społeczeństwa z większymi standardami życia mają mniej dzieci. Członkowie elit jak np. David Rockefeller nie mają powodów aby zmniejszyć przyrost populacji w naturalny sposób, ich plam wywodzi się z pseudonaukowych planów eugeników, które składają się z wdrażania drakońskich metod.

Spuścizna Davida Rockefellera nie pochodzi z dobrodusznych "filantropijnych" chęci zwiększenia standardów w trzecim świecie, ale z maltuzjańskiego amoku prowadzącego do eliminacji biednych oraz określonych raz, pod pretekstem socjalnego darwinizmu.

W Endgame, udokumentowane zostało iż ojciec Davida Rockefellera, John D. Rockefeller, przyniósł eugenikę do Niemiec z jej kolebki w Wielkiej Brytanii. Po upadku III Rzeszy czołowi niemieccy eugenicy byli chronieni przez aliantów po czym zwycięskie fakcje zaczęły walczyć o to która cieszyłby się z ich usług w powojennym świecie.

Usprawiedliwienia dla wprowadzenia tych drakońskich metod zmieniały się przez lata. Wcześniej było to przeludnienie, dzisiaj wprowadza się je pod szyldem "zmian klimatycznych" oraz "globalnego ocieplenia". Co się nie zmieniło to fakt iż wszystkie te ruchy w swoim korpusie mają pseudonaukowe koncepty eugeników, najpierw przedstawione przez amerykańskie i brytyjskie elity pod koniec XIX wieku, a potem gloryfikowane przez Adolfa Hitlera.

W XXI wieku, ruch eugeniczny zmienił szyldy po raz kolejny. Tym razem manifestującym się poprzez globalny podatek od CO2, który będzie płacony do banku światowego oraz kampanie mówiące iż posiadanie zbyt wielu dzieci lub też cieszenie się zbyt wysokimi standardami (zuzywanie zbyt wielu surowców) niszczy planetę poprzez globalne ocieplanie, co z kolei tworzy pretekst do tworzenia coraz to nowszych praw regulujących nasze życia.

Fakt, że główny doradca ds. nauki prezydenta Stanów Zjednoczoncyh, człowiek, który jednym palcem może ustalać agendy związane ze środowiskiem (doradcy w USA nie muszą przedstawiać ustaw przed kongresem) i fakt że ma on obsesję na punkcie sterylizacji poprzez wodę i jedzenie powinien obrzydzać każdego człowieka. Prospekt ten mimo iż wygląda jak jakiś futurystyczny horror SF to jest rzeczywistością, która może nas spotkać w bardzo niedługim czasie.

Tylko poprzez ukazywanie tych szaleńców w prawdziwym świetle możemy ich powstrzymać od wdrażania tych programów.

*1 http://www.frontpage...spx?ARTID=34198
*2 http://zombietime.com/john_holdren/
*3 http://www.prisonpla...king-point.html
*4 http://www.prisonpla...or-dummies.html
*5 http://www.timesonli...icle6350303.ece
*6 http://www.jonesrepo...turner_911.html
*7 http://www.unfoundat...g/press-center/
*8 http://en.wikipedia....m_H._Gates,_Sr.

Źródło: http://www.infowars....ntrol-measures/

Tłumaczenie: gomp

Użytkownik Eury edytował ten post 24.06.2011 - 16:20

 • 7#2

wieslawo.
 • Postów: 682
 • Tematów: 3
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

pomijając fakt, że to zbyt radykalne, to te poglądy nie są niczym nowym, jak chociażby popieraną przez wielkie umysły eugeniką. Rodzimy Bolesław Prus w Lalce w słowach Geista opowiadał o eugenice, o rasach ludzi, które jako jedyne mające dobre geny powinny przekazywać je dalej. Co do udowadniania że można mieć dziecko...ależ tak powinno być w każdym przypadku. Dziecko to poważna kwestia, patrząc na obecny stan rzeczy to nie sądze by 16 latki bzyknięte po imprezie miały świadomość trudu jaki na nich spoczywa za wychowanie nowego człowieka. Nie mówię że bądą złym rodzicem, mówię tylko, że z pewnością nie było to planowane. Potem mamy też dzieci alkoholików, nikt tego nie kontroluje, dzieci lądują w beczkach albo na śmietnikach, kosztem własnej wolności jestem za tym by osoby były sprawdzane.
 • 1

#3

gomp.
 • Postów: 240
 • Tematów: 24
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tyle, że ty też pijesz fluor i dzielisz "korzyści" patogenów z chemtrails. Skoro więc otwarcie mówią iż trzeba zabić większość populacji to nie zdziw się jak do Ciebie zapukają. Bo z lumpów 80/90% nie uzbierasz. Tak jest zawsze, najpierw przychodzą po pijaków a potem po całą resztę. Tak samo było w Rzeszy, najpierw żydzi, cyganie etc. niepopularne grupy, a potem totalna tyrania. W III Rzeszy były checkpointy na których trzba się było legitymować i to było złe, ale jak teraz w USA są checkpointy na których trzeba również oddawać krew to jest ok. To nie jest normalne.

Tak samo że szczepionkami. Najpierw było się wariatem jak się mówiło, że zawierają rtęć, a teraz przyznają, że rtęć jest w szczepionkach, ale zgadnij co? Teraz mówią iż rtęć jest w rzeczywistośći korzystna dla ludzi. Google Mercury good for you. A ludzie w to wierzą! :o

Użytkownik gomp edytował ten post 04.08.2009 - 16:24

 • 0#4

Argentum.
 • Postów: 198
 • Tematów: 7
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każdy kto choćby w najmniejszym stopniu interesuje się polityką Baracka Obamy wie, ze to polityk lewicowy.
Wie też, że Obama nie jest wielkim zwolennikiem aborcji. Oczywiście chce aby społeczeństwo (matki) same decydowały o swoich dzieciach i gdy tylko uznają, że nie mają pieniędzy i warunków do wychowywania dziecka, on nie będzie stał im na przeszkodzie. To mądre podejście do sprawy, które popieram. Wiem, że aborcja to bardzo niehumanitarny zabieg, ale życie w slumsach, nędzy czy nieszczęściu też takowym rozwiązaniem nie jest.
Bowiem. Czy dziecko które nie otrzymuje miłości od swoich rodziców i jest wychowywane przez ulicę ma dużą szansę na to, że będzie ono odpowiedzialne za życie innej osoby? Czy będzie potrafiło docenić dar życia? Nie. Postąpi (nie zawsze) jak jego matka puszczając się na wszystkie strony (przepraszam za wulgarność, jednak to odpowiednio odzwierciedla sytuację). Więc albo skaże swoje przyszłe dziecko na sucha egzystencję albo - poprzez aborcję - na nic.

Co do Chin. Czy takie rozprzestrzenianie się liczby ludności jest dobre? Brakuje jedzenia, pracy, miejsca. Żyjemy w takiej epoce, w której grypa czy przeziębienie nie są już nieuleczalnymi chorobami, a co za tym idzie, omijamy proces doboru naturalnego. Ludzi w "normalnych warunkach" byłoby mniej. Wszystkim starczyłoby wtedy pożywienia potrzebnego nawet tylko na przetrwanie. Rozmnożyliśmy się jednak jak króliki...w dodatku nie ma niczego co mogłoby nas masowo zabijać lub przeprowadzać proces redukcji i eliminacji słabszych. Ziemia jest więc dla nas za mała.
Liczę więc na opamiętanie, tych którzy chcą mieć w domu gromadkę 8,9,10 a nawet 15 dzieci. Miłość do dzieci, a dziecioróbstwo to zasadnicza różnica!Nie zmienia to jednak faktu, że wizje Johna P. Holdrena są rzeczywiście zaskakujące. Zalatuje on nawet na lekkiego psychopatę. Przymusowa kastracja? Totalna paranoja!
Z resztą nawet jeśli, to w końcu doprowadziłoby to do całkowitej eliminacji ludzkości, bo przecież wodę pije każdy więc i każdy zostanie wykastrowany.

Kończąc. Wizja nierealna, szalona, ale posiadająca ziarnko racji. Jest nas za dużo i coś z tym trzeba zrobić. Odradzam też zarzucanie prezydentowi Obamie chęć zabijania i kastracji ludzi. Mimo, że to centrolewica, to naprawdę fanem aborcji nie jest.


P.S. Gomp napisał:
"Tak samo że szczepionkami. Najpierw było się wariatem jak się mówiło, że zawierają rtęć, a teraz przyznają, że rtęć jest w szczepionkach, ale zgadnij co? Teraz mówią iż rtęć jest w rzeczywistośći korzystna dla ludzi."

Nie chcesz, nie szczep się. Trumny są mniej rakotwórcze.
 • 1

#5

gomp.
 • Postów: 240
 • Tematów: 24
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Obama powiedział, że rodzice powinni mieć możliwość zabicia dziecka nawet po urodzeniu więc teksty o racjonalnej aborcji sobie darujmy. Google obama abort baby after birth znajdziesz link do jpost

"Nie chcesz, nie szczep się."

5 lat temu musiałem mieć wszystkie szczepienia żeby się dostać do gimnazjum więc bez takich farmazonów również. :/ W Ameryce okłamuje się ludzi że szczepienia są wymagane przez prawo podczas gdy to tylko zalecenie, więc nie rozumiem argumentu. Nie chcę niczego z rtęcią, ani bandy ludzi wmawiających mi że rtęć jest witaminą kropka.

Użytkownik gomp edytował ten post 04.08.2009 - 16:47

 • 0#6

Argentum.
 • Postów: 198
 • Tematów: 7
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obama powiedział, że rodzice powinni mieć możliwość zabicia dziecka nawet po urodzeniu więc teksty o racjonalnej aborcji sobie darujmy.


O tak, artykuł żydowskiej gazety online jest z pewnością rzetelnym źródłem informacji. Nie chcę się jednak dogłębnie wypowiadać, gdyż język angielski nie jest moim ulubionym językiem i nie wiem czy nie przeinaczę sensu jakiegoś zdania. Jednak pragnę zauważyć, że z tego co widzę jest to jakiś wyrywek, w dodatku wyrwany z kontekstu.
Więc ja polecam książkę (już polecałem ;) ) Baracka Obamy "Odwaga Nadziei" przeczytałem niedawno i muszę przyznać, że bardzo dobrze odzwierciedla jego poglądy.
Pisał dużo o aborcji. Ani raz nie wspomniał o zabójstwie noworodka.

5 lat temu musiałem mieć wszystkie szczepienia żeby się dostać do gimnazjum więc bez takich farmazonów również. :/ W Ameryce okłamuje się ludzi że szczepienia są wymagane przez prawo podczas gdy to tylko zalecenie, więc nie rozumiem argumentu. Nie chcę niczego z rtęcią, ani bandy ludzi wmawiających mi że rtęć jest witaminą kropka.


I ktoś umarł?
 • 0

#7

CzstSrkzm.
 • Postów: 454
 • Tematów: 20
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja się w sumie nie dziwię, że raz na jakiś czas jacyś ludzie usiądą, i zaczną główkować: "co zrobić z przeludnieniem".
Ludność świata + prognozy
Dołączona grafika

Przyrost naturalny (z 2006):
Dołączona grafika

Dzietność - czyli ile średnio kobieta ma dzieci w wieku "rozpłodowym":
Dołączona grafika

Co najśmieszniejsze, największy % mają kraje, które można krótko scharakteryzować jako "syf, bieda, nędza, analfabetyzm".
Pytanie tylko - co jest przyczyną, a co skutkiem.
Prawda jest taka, że jeśli nic tego wzrostu nie wyhamuje, to pod koniec XXIw. Ziemia (i przy okazji ludzie) znajdzie się w głębokiej d....
Co może wyhamować wzrost?
a) Kolonizacja układu słonecznego, i dalej ku gwiazdom - najbardziej "humanitarne", ale nic nie wskazuje, żeby miało się to odbyć na masową skalę w XXIw.
b) Ogólnoświatowa katastrofa, która spowoduje "przetrzebienie" ludzkości - dla planety może i dobre, dla "ocalałych" niekoniecznie sytuacja się poprawi w stosunku do tego, co będzie jak nic się nie stanie. Do tego w grę wchodzi czynnik losowy.
c) Sztuczne wywoływanie wojen, chorób, klęsk "naturalnych" etc w regionach najbardziej przeludnionych. Totalnie niehumanitarne, i wiele rzeczy wskazuje na to, że w pewnym stopniu się to dzieje.
d) Ogólnoświatowa kontrola urodzeń - niehumanitarne? Może i tak, ale COŚ trzeba zacząć robić, bo inaczej przyszłe pokolenia będą nas przeklinać za siedzenie na tyłku i marudzenie.."no nie, to jest be, a to też jakieś takie....".

Polska póki co nie jest "konkurencyjna" dla emigrantów z Afryki/Ameryki PD/Śr/Bliskiego wschodu. Jeszcze nie - ale prędzej czy później się stanie, gdy masy ludzi stamtąd zostaną postawione przed wyborem - "mieć co jeść i pić, czy nie mieć". Mieszkałem przez jakiś czas w "1 świecie", w którym mniejszość z 3 świata stała się większością (i ma gdzieś zasady cywilizacji europejskiej, za to nadal rozmnaża się na potęgę) i szczerze mówiąc, jeśli za kilkadziesiąt lat cała Europa, Ameryka Pn etc ma funkcjonować na takich zasadach, to chyba jednak wolę parę rozwiązań z w/w książki.
 • 2

#8

gomp.
 • Postów: 240
 • Tematów: 24
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Masy żołnierzy umarły po otrzymaniu szczepionki na grypę. Jak nie lubisz jpost to wpisz sobie tą frazę w google i weź jakiekolwiek inne źródło. Sam czytałem na ten temat chyba ze 4 arty. Wpisz obama interview abortion after birth to znajdziesz ten wywiad. Dla sunday bodajże

Obama wyepełnił sobie gabinet szaleńcami, z Iraku się nie wycofa przez najbliższe 3 lata, ba nawet instaluje bazy, bombarduje północny Pakistan, FED dostał więcej władzy niż od Busha, właściwie jest potężniejszy niż kongres, demokraci wychodzą i mówią że banki rządzą kongresem otwarcie, Clinton mówi że CFR rządzi gabinetem Obamy, world net daily znalazło certyfikat urodzenia Obamy. Ten facet nawet nie jest prezydentem legalnie, jak można go w ogóle jeszcze bronić?

Skan na litość boską... Największy lobbysta tego planu Dr. Eric Pianka to wariat. Możesz sobie wpisać Eric Pianka Lucifer i znajdziesz go w stroju druida mówiącego o Lucyferze... Ci ludzie są szaleni. Facet pisze o tym jak powinniśmy zrzucić na ludzi wirusy Ebola aby zmniejszyć populację, więc nie wyobrażajcie sobie, że to będą kucyki, pacynki i wstążeczki. Nie mówiąc już o tym iż cała populacja mogłaby się zmieścić spokojnie na samej Australii. Ta książka jest z 1977 roku i nic strasznego się nie stało.

Użytkownik gomp edytował ten post 04.08.2009 - 17:23

 • 0#9

mamma.
 • Postów: 214
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wpisz obama interview abortion after birth to znajdziesz ten wywiad.

A możesz wyjaśnić w jaki sposób można dokonać aborcji po urodzeniu? Spróbuj zorientować się o czym mówi Obama zanim napiszesz kolejny nonsens.
 • 1

#10

CzstSrkzm.
 • Postów: 454
 • Tematów: 20
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gomp, czy ja gdzieś napisałem "Tak! ten plan jest świetny! Zróbmy to!!!"? Kwintesencja mojego poprzedniego postu: Problem przeludnienia jest jak najbardziej poważny, i jak CZEGOKOLWIEK się z tym nie zrobi, to za 100 lat będzie nieciekawie, dlatego nie dziwi mnie fakt powstawania teorii takich jak przewodnia tematu.

Nic się strasznego nie stało od 1977? Nie no, jasne że nic - przybyło tylko ~2,5 miliarda ludzi :mrgreen: Nie brzmi strasznie? Może i nie, ale inaczej ujęte, już tak: przez 30 lat liczba ludzi zwiększyła się o ponad połowę ~60%. A byłoby dużo więcej, gdyby China nie wprowadziła kontroli urodzeń w ~1980, a w Afryce nie rozszalał się Aids (+multum miniwojenek). To właśnie bez tych dwóch czynników były robione prognozy w latach siedemdziesiątych, i one dopiero były straszne (stąd książki takie jak ta "przewodnia)

Co do Erica Pianki - herpetolog, zoolog, o którym można przeczytać

Pianka's March, 2006 acceptance speech for the 2006 Distinguished Texas Scientist award by the The Texas Academy of Science resulted in controversy in the popular press when Forrest Mims claimed that Pianka had advocated genocide.Mims' affiliate at the Discovery Institute, William Dembski, then informed the Department of Homeland Security because he and Mims felt that Pianka's speech fomented bioterrorism.This resulted in the Federal Bureau of Investigation interviewing Pianka in Austin. Pianka has stated that Mims took his statements out of context and that Pianka was stating what would happen from biological principles alone if present human population trends continue, and that he was not in any way advocating for it to happen. The host of the speech, the Texas Academy of Sciences, has released a statement stating that:

"Many of Dr. Pianka's statements have been severely misconstrued and sensationalized."


Czyli mówiąc krótko - jakiś facet facet po wystąpieniu Pianki zrobił halo, że chce popełnić ludobójstwo, media to łyknęły (analogiczną sprawa była w przypadku Sapkowskiego i jego wypowiedzi - polecam pogooglować), aż w końcu sam organizator musiał oświadczyć, że poprzekręcano wypowiedzi Pianki.

Co do stroju druida i gadaniu o Lucyferze....Dude...rzuć jakimś linkiem, bo jedyne co znalazłem to to, że facet ma na ranczu bizona o imieniu Lucyfer + JEDNĄ fotkę jakiegoś kolesia (niepodobnego do Pianki zresztą) z białą brodą w prześcieradle, podpisaną jako "Dr. Pianka, Also known as The Serpent Man", na jakimś blogu o dość wątpliwej wiarygodności. http://snippits-and-...25_archive.html

Jeśli to na tym opierasz stwierdzenie "znajdziesz go w stroju druida mówiącego o Lucyferze" to ja wysiadam z tego pociągu :mrgreen: .

 • 0

#11

gomp.
 • Postów: 240
 • Tematów: 24
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"A możesz wyjaśnić w jaki sposób można dokonać aborcji po urodzeniu? Spróbuj zorientować się o czym mówi Obama zanim napiszesz kolejny nonsens. "

Słyszałeś o czymś takim jak key word? x| To jedno ze słów przydatnych przy wyszukaniu artu o którym mówiłem.

Skan... Gość oficjalnie mówi, że trzeba zredukować populacje o 80% tego się pokojowo zrobić nie da. Temat druida zostawmy bo to nieważne, ale facet zdrowy nie jest. Jest to fanatyk, zazwyczaj jak powiesz jakiemuś Rockefellerowi że jak chce redukować populację to niech zacznie od siebie to powie coś w stylu, nie my będziemy tą redukcją zarządzać, a Pianka mówi "ok, wiem że ja i moja rodzina będziemy musieli umrzeć, ale ok".

Problemem nie jest ilość ludzi, ale brak surowców, także może zanim zaczniemy się sterylizować może by się zająć surowcami?

KLIK

edit: tutaj masz przemowę po polsku. To nie jest ok.

Użytkownik gomp edytował ten post 04.08.2009 - 20:50

 • 0#12

mamma.
 • Postów: 214
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No szczerze mówiąc nie słyszałem o czymś takim jak key word :( , to chyba w jakimś obcym języku. Ale ponieważ Ty słyszałeś to zanim napiszesz, że wg. Obamy "rodzice powinni mieć możliwość zabicia dziecka nawet po urodzeniu", sprawdź co znaczy "partial-birth abortion" i co znaczy "late-term abortion".
 • 0

#13

gomp.
 • Postów: 240
 • Tematów: 24
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sorry, nie chciałem być złośliwy

Jak tego nie nazywasz zabijaniem urodzonego dziecka, to nie wiem co nazwiesz. Możesz sobie to nazywać partial birth mało mnie to obchodzi, po prostu dziecko, które mogłoby normalnie przyjść na świat jest zabijane w ten sposób. To już nie jest płód.
 • 0#14

CzstSrkzm.
 • Postów: 454
 • Tematów: 20
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gomp, jak już mamy druida & lucyfera zostawić (choć bardziej elegancko byłoby napisać - "no tak, z tym druidem walnąłem boba, zdarza się każdemu"), i dajesz linka do przemowy po polsku, to może lepiej zajmijmy się nią po angielsku (bo jak sam pewnie wiesz, zły tłumacz może z Szekspira zrobić porno)

Z twojego źródła http://suwerennosc.b...ci-powinno.html idzie do angielskiej przemowy:
http://www.pearceyre...cript_dr_d.php/

I teraz bardzo cię proszę wskaż mi, jakiś 'chory" pogląd w niej. Jedynym który widzę, i który jest bardziej kontrowersyjny niż chory, to (wrzucę po polsku, żeby "noenglish" też przeczytali:

Pianka:... (...) Odbywa się oszustwo. Można płacić w Chinach i mieć jeszcze więcej (a propos posiadania dzieci - przy.mój). Ale to jest rozwiązanie, które jest teoretycznie możliwe. Nazywam je rozwiązaniem Jasia Anty-Fasolki (tu: Johnny Anti-AppleSeed). Zamiast być przeklinanym za naszą płodność, wolę błogosławić naszą niepłodność. Obecnie mogłoby to nastąpić w sposób naturalny, z powodu spadku jakości męskiej spermy z powodu plastików i estrogen... [niezrozumiałe].

Ale szereg lat temu pytałem o to fizjologa od reprodukcji. Spytałem go: "Czy potrafilibyście stworzyć molekułę, związaną z DNA, którą moglibyście sterować tak, aby wyłączyć reprodukcję i wysterylizować ludzi?" A on odpowiedział, że teoretycznie możnaby to zrobić. A ja powiedziałem: dobrze, a jeślibyście moglibyście, to czy moglibyście także stworzyć antidotum, które mogłoby odblokować to w ciągu kilku sekund? A on odpowiedział, że tak, to prawdopodobne. I to jest to, czego potrzebujemy. Musimy wysterylizować wszystkich na Ziemi [śmiech] i stworzyć antidotum dostępne w sposób wolny każdemu, kto chce na to zapracować.

Natychmiast osiągnęlibyśmy odpowiedzialne rodzicielstwo. Żadnych błędów młodości, żadnych niechcianych dzieci. Chcesz dziecka? Musisz zapracować i masz na to tylko kilka sekund. [Długotrwały smiech.]


I to wsio (do tego z nutą żartu - [śmiech]) - radykalne? Tak. Chore? Nie. Chore, to jest posiadanie 6 dzieciaków przez alkopatoli z Polski, rodzące 16 latki i dziesiąte dziecko umierającej z głodu rodziny w Afryce.

Jedyną kwestię Eboli i plany wytrzebienia 90% ludzi jakie widzę, są z przedmowy do artykułu - przytaczane nagłówki gazet i opowieści innych o tym co powiedział (a wykorzystywanie takiego "głuchego telefonu" do przedstawienia poglądów innego człowieka jest...nie na miejscu). W transkrypcji z przemowy - null z takich rzeczy. Chyba, że jeszcze jakaś inna istnieje, ale w tym przypadku - po co ten link?

Zresztą, w tej przedmowie o Eboli i 90% też nie ma żadnych planów zrzucania na ludzi eboli tudzież ludobójstwa. Cytując:


"Dr. Pianka's talk at the TAS meeting was mostly of the problems humans are causing as we rapidly proliferate around the globe. While what he had to say is way too vast to remember it all, moreover to relay it here in this blog, the bulk of his talk was that he's waiting for the virus that will eventually arise and kill off 90% of human population. In fact, his hope, if you can call it that, is that the ebola virus which attacks humans currently (but only through blood transmission) will mutate with the ebola virus that attacks monkeys airborne to create an airborne ebola virus that attacks humans. He's a radical thinker, that one! I mean, he's basically advocating for the death of all but 10% of the current population! And at the risk of sounding just as radical, I think he's right."


Czyli, po naszemu - to wypowiedź jednego ze współpracowników Pianki.

"Dr Pianka na spotkaniu TAS mówił głownie o tym, jakie problemy wywołało gwałtowne rozprzestrzenienie się ludzi na naszej planecie. Mówił zbyt dużo, żeby wszystko zapamiętać, ale dużo w jego wypowiedzi dotyczyło tego, że wyczekuje chwili, w której rozprzestrzeni się jakiś wirus, który zabije 90% populacji ludzkiej. Właściwie, to ma nadzieję (jeśli można to tak nazwać), że wirus Ebola który teraz może zarazić człowieka tylko przez kontakt z krwią zarażonego zmutuje, i będzie się przenosił drogą powietrzną między człowiekiem a człowiekiem, tak jak teraz przenosi się między małpami. Jest radykalnym myślicielem, to na pewno! Chodzi mi o to, że zasadniczo jest adwokatem śmierci dla 90% obecnego społeczeństwa! I może zabrzmi to radykalnie, ale myślę, że ma rację"


Nawet jeśli ten "głuchy telefon - bo ktoś tak powiedział" uznać za argument w dyskusji, to nie ma tu NIC O ZRZUCANIU EBOLI NA LUDZI, ani o jakiś zamiarach ludobójstwa (jak twierdzi facet, który całą jatkę rozpętał w mediach). Jest za to rozczarowanie społeczeństwem i zimna logika. Na tym forum też jest spora grupa, który wręcz czeka na jakąś apokalipsę, globalną zagładę lub nawet totalną eksterminację (pozdrawiam Teekusa :P ). I ja też należę do osób, które uważają, że tej ludzkości potrzebna jest masowa kolonizacja kosmosu i odchudzenie planety, albo reset. Lub kontrola urodzeń. Bo w tym momencie, ludzkość stacza się równią pochyłą, cały czas zresztą przyśpieszając. Możesz taki pogląd nazywać szaleństwem - ja go nazywam racjonalnym i logicznym myśleniem nad przyszłością tej planety.

Problemem nie jest ilość ludzi, ale brak surowców, także może zanim zaczniemy się sterylizować może by się zająć surowcami?


Zgadzam się w 100% - ale tu zadam zasadnicze pytanie: dlaczego zaczyna być ich brak, i co będzie w przyszłości (jeszcze za naszego życia), jak ludzkości strzeli 10 miliardów, z czego większość to będzie 3 świat?
 • 1

#15

mamma.
 • Postów: 214
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Gomp, ale my nie dyskutujemy o terminologii, tylko o poglądach Obamy na aborcję. A aby to robić potrzebna jest znajomość amerykańskiego prawa, które jest w kwestii aborcji o wiele bardziej liberalne od prawa państw europejskich i zezwala na dokonywanie aborcji przez cały okres ciąży ze względu na zdrowie kobiety. Jedynym wyjątkiem od tej zasady jest zakaz wykonywania aborcji przy zastosowaniu metody, którą wskazana przez Ciebie strona nazywa "porodem częściowym", a amerykańskie prawo "partial-birth abortion". I cała dyskusja dotyczy możliwości stosowania tej metody, a nie samego faktu aborcji. Obama istotnie wypowiedział się kiedyś na ten temat, że jest przeciwnikiem tego ograniczenia (czyli ustawy zwanej "partial-birth abortion ban"), ze względów na to, że ogranicza ono prawo kobiety do zachowania zdrowia. Jednocześnie jednak w swoich wypowiedziach stwierdzał, że dyskomfort psychiczny (mental distress) nie powinien być traktowany jako wystarczająca przesłanka do aborcji. Innymi słowy, będąc z jednej strony przeciwnikiem ograniczeń aborcyjnych ze wzgledu na metodę jej przeprowadzania, jest zwolennikiem bardziej restryktywnego traktowania przesłanek aborcji (bo powoływanie sie na mental distress jest w chwili obecnej wystarczającą i bardzo często wykorzystywaną przesłanką w przypadku tzw. późnych aborcji.
http://www.huffingto...e_n_110884.html
 • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u