Skocz do zawartości


Zdjęcie

23 sposoby na OOBE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
405 odpowiedzi w tym temacie

#31

Amrod.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś obił mi się o uszy skrót OOBE... do tej pory nawet nie wiedzialem co to jest. Wiem, wiem noob :P Ale jak przeczytałem co to jest... :crazy: :crazy:

Dośc często przed snem próbowałem sobie wyobrazic jak opuszczam swoje ciało... totalne rozluznienie, pozniej tak jakby moje ciało falowało. Nawet wydawało mi się jakbym obracał się w powietrzu razem z łóżkiem!! A ostatnio miałem wrażenie że moje fizyczne ciało gdzies zostało i wydawało mi się, że widzę moją siostrę jak siedzi przy kompie w drugim pokoju... Nawet próbowałem przeczytać o czym rozmawiała na gg. Pozniej dowiedziałem się, że faktycznie tam wtedy była... Ale szok!! Próbowałem osiągnąć OOBE nawet nie wiedząc, że jest coś takiego!! :crazy: :crazy:

Idę poćwiczyć bo coś jednak z tego było... a teraz jak wiem o tym troche więcej... :crazy: :crazy:
  • 0

#32

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o samo rozluźnianie się. to było już w tematach o medytacji ... nie można poświęcać się relaksowi, bo koncentracja jest rzeczą niezbędną. Owszem dzięki rel. można dojść ... ale tylko do pewnego momentu, późniejsza eskapada wymaga umiejętności operowania uwagą :)
  • 0

#33

maciek.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co to sa presety ?? jestem nie wtajemniczony :P
  • 0

#34

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wejdź w temat z BrainWave Generatorem.

Są to ściezki dźwiękowe złożone z fal pracujących na różnych częstotliwościach; które odsłuchiwane pomagają osiągnąć odmienne stany świadomości.
  • 0

#35

maciek.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziekuje za odpowiedz Silent_Man trzeba sprobowac :D
  • 0

#36

octopus.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczorj odbyłem drugą świadomą próbę wejścia w OOBE. Doszedłem do etapu drgań czy jak to nazwać, ale dalej nic
  • 0

#37

Maxxxo.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osobiście uważam że muzyka to podstawowy filar "koncentracji" na OOBE :> nie muszą to być jakieś słabe i delikatne dzwięki (choć myślę że metal odpada :lol : ) choś zbytnio nie lubie popu do OOBE zacząłem słuchac różnych piosenek Madonny (jej nowa płyta). Z moich "badań" wynika że najlepsze rezultaty wychodzą około odziny 21:00 najlepiej w pustym lekko przyciemnionym pokoju. Najlepsze efekty uzyskamy słuchając muzyki poprzez MP3 lub walkmana :> pomysł polcam w 100% - o wiele lepsza koncentracja,idealna cisza (poza muzyką of course ;( ) i uczucie pewności -potęguje koncentracje. Warto spróbować - moja kuzynka (z innego forum paranormalnego) specjalnie do tego celu kupiła sobie MP3, i jak się okazało zaznała OOBE :drink: . Naprawdę polecam- ja co prawda jesze nie doświadczyłem ale czuje że jestem coraz bardziej zaawansowany :mrgreen: .
PS: Najlepsze sposoby (w moim przypadku) to Tornado i ten pierwszy sposób
Pozdrawiam Maxxxo
  • 0

#38

le secret.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, przeglądam forum od dawna, czas na pierwszego posta.
Ja jestem taoistą, często medytując miałem takie uczucie drgań, mrowienia.
Dzisiaj spróbowałem metody wpatrywania (lustro, świeczka, punkt) i udało się!
Co prawda na krótki czas i z pomocą BWG, ale czułem że patrzyłem na siebie z punktu lustra.

Edit:
Może komuś się przyda, to moja własna metoda:
Na początku leżąc z zamkniętymi oczami wyobrażamy sobie jakis przedmiot, coś pojedynczego żeby skupić uwagę. Po jakichs 5-10 minutach mówimy sobie "Jestem lekki, jestem lekki...". Kiedy czujemy przypływ podniecenia, mrowienia i wibracji zaczynamy "uwalniać" części ciała (jak w metodzie francuskiej). To wszystko przy presecie "Creativity Increase 1".




[/color]
  • 0

#39

Ozzie.
  • Postów: 99
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Foka, mówisz ze udało Ci się na krótki czas - na ile? Bo ja mam zamiar podczas pierwszego OOBE(kiedy mi sie uda) wrócić do ciała fizycznego po 10-20 sekundach nie odchodząc za pierwszym razem zbyt daleko, bo ciemność powiedział że gdybym za pierwszym razem za daleko od ciała fizycznego odleciał to potem mnie "wstrzeli" w ciało czy jakoś tak... sam tego nie rozumiem :-/
  • 0

#40

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi generalnie o to, że podczas pierwszego oobe nie powinno się odchodzić zbyt daleko od ciała, gdyż mamy jeszcze zbyt małe doświadczenie :smile:

To tak jak z jazdą samochodem: Ledwo stwierdzimy, że potrafimy ruszyć z miejsca i przejechać kawałek to jedziemy od razu do Chin ?? :-D
  • 0



#41

Kłaku.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ej jak odejde od ciała i bede chciał wrocic do swojego ciała a nie bede umiał to bede w spiaczce ? :surprised:
  • 0

#42

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poczytaj trochę, myślę żew problem był już opisywany. A jeśli nie:
Chęć samego powrotu zazwyczaj powinna wystarczyć, i w 90 kilku % to skutkuje - zostawiłem te parę procent na różne przypadki bo czasami zdarzają się bardziej ryzykowne sytuacje, ale to normalne, i nie powinieneś się tym przejmować - Twoja myśl kreuje ... będzie zła to i zło przyciągnie, na mniej więcej (bardziej więcej) takiej zasadziej to się odbywa. :)
  • 0

#43

Kłaku.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzisiaj probowalem, prawie mi sie udalo , mialem drgawki juz :) tylko starszy mi wszedl do pokoju bo u mnie w pokoju trzymaja leki .
  • 0

#44

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe i pewnie sie przestraszyles :P
  • 0

#45

Kłaku.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No raczej, ale dobrze raczej bylo bo nie slyszalem kroków jak tata idzie . :) dzisiaj tez sprobuje ,

P.S - sprobowalem metody z tym traba powietrzna :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych