Skocz do zawartości


Tajemnice roku 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
189 odpowiedzi w tym temacie

#31

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sceptyczny upuść troche :lol : szkoda mi ludzi twojego pokroju ;-)
  • 0

#32 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

CHyba pojade do jego miesciny i za frak zaciagne go do slezy i pokaze mu te Wejscie... :smile: moze jak zobaczy to uwierzy... No przeciez jego fachowcy przez wszystkie lata uwazali ze byla tam zawsze lita skala i ze jest brak podziemii:) ups chyba sie pomylili:)
  • 0

#33

sceptyczny.
  • Postów: 173
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szkoda mi ludzi twojego pokroju


A mi szkoda ludzi takich jak Ty ... I co z tego? Puste slowa, ktore nic nie znacza, a swiadcza o tym, ze nie masz nic do powiedzenia na temat lub po prostu nie rozumiesz o czym mowa. Moge rowniez powiedziec, ze jestes glupi, tylko co by mi z tego przyszlo? Dowartosciowalbym sie? Poczulbym sie lepiej? Nie - ja tego nie potrzebuje - w przeciwienstwie do ludzi "twojego pokroju". Jesli Ci szkoda, to nie wyskakuj z tym na forum, zeby sie chwalic - bo sie najzwyczajniej w swiecie osmieszasz. Powiedz cos konstruktywnego - wtedy przyznam Ci racje. Rozumiesz roznice?

CHyba pojade do jego miesciny i za frak zaciagne go do slezy i pokaze mu te Wejscie...


Nie musisz za frak - Sleze widze z okna a mam do niej ze 20 km ;) A Ty? Masz tak samo blisko do niej, jak do mlotka, ktorego na oczy nie widziales, i do marsa, ktorego znasz tylko ze zdjec? ;) Pozdrawiam Muhad

PS:

No przeciez jego fachowcy


Nie mam zadnych fachowcow, o ile mi wiadomo. Jesli wiesz lepiej - oswiec mnie ;)
  • 0

#34

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ok panowie, koniec tych sprzeczek, ewentualne sprostowania przesyłajcie sobie na pw, nie zaśmiecając tematu bezowocną dyskusją sprowadzającą się jedynie do wytykania sobie nawzajem wszelkiej maści potknięć, czy niejasności.
  • 0



#35 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

skoncze z offtopem wraz z tym postem:>

Jesli masz tak blisko do Slezy to moze sie do nie wybierz? :>

Ty tego mlotka tez nie widziales:)
Byles na marsie ze zdjecia juz CI nie wystarczaja? :>
Nie zarzucaj mi czegos z czym sam masz roblem:)

Pozdrawiam:)
  • 0

#36

sceptyczny.
  • Postów: 173
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiec i moj OT koncze tym postem:

Jesli masz tak blisko do Slezy to moze sie do nie wybierz? :>


A co, zdjecia chcesz? ;) Jade do Wrocka jutro, jak chcesz to cykne pare fotek z autostrady, o ile komorka zlapie i pogoda bedzie w miare ;)

Nie zarzucaj mi czegos z czym sam masz roblem:)


Tylko, ze ja nie twierdze, ze wszyscy sa w bledzie a Ci ktorzy go widzieli - to podli konspiratorzy. To Ty tak twierdzisz - nie widzac nawet przedmiotu o ktorym wypowiadasz sie z taka pewnoscia na oczy. Internet to nie wszystko - nie jest doskonalym zrodlem. Internet jest nastawiony przede wszystkim na tania sensacje - wystarczy jeden fantasta, jedna zmyslona rzecz i juz podnosicie alarm ;) negujac wszystko co pewne. Jesli tego nie rozumiesz - to chyba juz nic tu nie pomoze ;)

Rowniez pozdrawiam :) i jak mowilem - koniec OT, przynajmniej z mojej strony :)
  • 0

#37 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

mowisz o internecie? :P

oznajmiam Ci ze internet jest tylko wspomaganiem zrodel z ktorych czerpie informacje...
Chyba ze sam masz z tym problem:> kazdy sądzi po sobie:>
  • 0

#38

Kosmitka.
  • Postów: 9
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie koniec świata po co wiedzieć kiedy? Jeszcze nie jesteśmy pewni co było kiedyś a już chcemy wiedzieć co się z nami stanie. Ludzie to bardzo samolubny gatunek nieprawdaż? :P ;-)

Prawdaż - NHolokaust
  • 0

#39 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

chyba nie wiesz co mowisz:P

Chec POZNANIA to samolubstwo? :crazy:
  • 0

#40

sceptyczny.
  • Postów: 173
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jemu chodzilo raczej o cos innego ... Ale sie nie wtracam ;)
  • 0

#41 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Doslownie to napisal/a - wiadomo o co chodzi:)
  • 0

#42

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh klocicie sie na 3 strony tematu i nic z tego nie wynika- pospierajcie sie na gg :-D
ciekawe ile procent osob wierzacych w rok 2012 zalamie sie jesli nic sie nie stanie ;(
  • 0

#43 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

No żył sobie nie potnę :) ucieszę się ,że nic się nie stało..
  • 0

#44

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sceptyczny:
"A mi szkoda ludzi takich jak Ty ... I co z tego? Puste slowa, ktore nic nie znacza, a swiadcza o tym, ze nie masz nic do powiedzenia na temat lub po prostu nie rozumiesz o czym mowa...ciach"


właśnie z wami sceptykami tak jest ,nie dacie sobie nic powiedzieć , na każde zdarzenie/dowód macie swoją odpowiedz ,że to balon , mucha , bajka itd.. dlatego dalej mi ciebie szkoda ;-)
wszystko co nie obliczone i nie wytłumaczalne dla was nie istnieje.... podarujcie sobie czasem wszystkie normy....nie chciałem cię uraźić sory ;-)

znam temat , inne też znam....przebywam tu trochę dłużej , i więcej czasu poświęcam tematyce VRP....ale nie mam ochoty sprzeczać się z wami bo to błędne koło.... brak słów :-/
  • 0

#45

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

rok 2012 się zbliża i niesie ze sobą wiele, nie zawsze przyjemnych niespodzianek.


No faktycznie koniec świata dla ludzi jest czymś fajowym :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych