Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podziemna tajna siec miast i tuneli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#1

manexxl.
  • Postów: 24
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podziemna tajna siec miast i tuneli


Głęboko pod całą powierzchnia USA oraz Nowym Meksykiem znajduje się więcej jak 75 gigantycznych podziemnych Miast polaczonych korytarzami oraz tajemnicze urządzenia i instalacje wojskowe. Te ogromne urządzenia służą to budowania tuneli łączących ze sobą podziemnych miast.
Tutaj maja być przeprowadzane tajne projekty i próby z technologiami pozaziemskimi oraz tajnymi technologiami stworzonymi przez człowieka.
Słynna strefa 51 oraz podziemna baza Dulce gdzie rozpoczęto wspólnie z obcymi cywilizacjami eksperymenty a´ la „Frankenstein” są jedynie bardziej znanymi (przez zwykłych zjadaczy chleba) częściami ściśle tajnej podziemnej instalacji.



Dołączona grafika
Rysunek przedstawia plan podziemnych baz i tuneli



W opinii amerykańskiego wielokrotnego eksperta tajnych służb -Milton William Cooper- w USA obok 75-ciu kompletnych podziemnych miast istnieją jeszcze 22 dalsze kompleksy, które zostały zbudowane przez „Komisje Energii Atomowej” (według nowych źródeł jest ich już 32)

Niezbędne nakłady finansowe zdobywane są poprzez skomplikowane systemy zdobywania funduszy. Te gigantyczne instalacje budowane są pod ziemia przez wysoko zaawansowane maszyny do wiercenia tuneli. Owe maszyny wiercące zasilane energia atomowa podczas testu wytrzymałości wiercenia w skale zamieniały kamienie w magmę, co dalej poprzez ciągły ruch wierteł schładzało je i wzmacniało. W tych podziemnych „rurach” kursuja z wielkimi prędkościami „wehikuły” poruszane za pomocą instalacji elektromagnetycznych.

Podobna technologia jest w realizacji tworzenia systemu tuneli oraz 100 bunkrów i kryjówek pod powierzchnia całego globu. Projekt nosi nazwę „Noahs Arche” jest już zaplanowany i gotowy do realizacji.
Wiele miast podziemnych wygląda podobnie do miast naziemnych. Maja ulice, chodniki, elektryczne samochody, biurowce, apartamenty oraz centra handlowe.
Gotowe dzisiaj rozlegle podziemna siec tuneli i miast jest dostępna jedynie wybranym wojskowym oraz osoba mającym dostęp do poufnych danych, ich istnienie potwierdzone jest przez świadków.
Z podziemnych baz wysyłane są także samoloty w celu mierzenia i zapisywania aktywności elektromagnetycznej. Do tego w części wyznaczono ogromne pola, pod wielkimi miastami Np. Nowy Jork (Hamilton 1989)

John Lear – jeden z najbardziej znanych i doświadczonych pilotów na świecie zaczął się w 1986 roku intensywnie zajmować tematyka UFO. Na podstawie licznych kontaktów i związków z przemysłem lotniczym a także wojskiem mógł on przedstawić przekonywające dowody o tajnych kontaktach pomiędzy rządem USA a istotami pozaziemskimi.
Potwierdził on w czterech niezależnych źródłach, ze w podziemnych bazach prowadzone są badania genetyczne w kooperacji z pozaziemską cywilizacją. Centrum tejże aktywności ma znajdować się pod górą Archuleta w pobliżu regionu „Dulce” na terenie rezerwatu Indian liczącym 1000 mieszkańców (Lindemann 1990). Centrum to połączone jest podziemnym korytarzem z centrum badawczym w Los Alamos gdzie skonstruowano pierwsza bombę atomowa.
Podziemne bazy maja występować nie tylko pod regionem Dulce, lecz także na terytoriach nowego Meksyku. Potwierdza to także wielokrotny członek projektów amerykańskiego lotnictwa, który Bral udział min. w pracach nad zdalniesterowanymi samolotami. (Adams 1992)




Źródło:
http://www.paranormal.de

Tlumaczenie: manexxl
www.paranormalne.pl
  • 1

#2

Bluski.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro tyle tych tuneli to powinni gdzies wywozic caly urobek z tego kopania...
  • 0

#3

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skoro poziom oceamów i mórz sie podnosi to może do wody wywalają całą tą ziemię... może...
  • 0

#4

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie czytacie uważnie, nie ma żadnego gruzu:

Owe maszyny wiercące zasilane energia atomowa podczas testu wytrzymałości wiercenia w skale zamieniały kamienie w magmę, co dalej poprzez ciągły ruch wierteł schładzało je i wzmacniało.


Kamień się topi, rozsuwa na boki, tworzy ściany i krzepnie ponownie.

Ale jak dla mnie cała ta historia to bajka.
  • 0



#5

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wątpię by komukolwiek udało się kiedyś wybudować 22 miasta pod ziemią tak by nikt o tym nie wiedział... do budowy miasta jest potrzebna masa ludzi. Myślicie, że nikt z np. 5 tyś budowniczych by się nie wygadał? Nie wydaje mi się aby to była prawda.
  • 0

#6

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wątpię by komukolwiek udało się kiedyś wybudować 22 miasta pod ziemią tak by nikt o tym nie wiedział... do budowy miasta jest potrzebna masa ludzi. Myślicie, że nikt z np. 5 tyś budowniczych by się nie wygadał? Nie wydaje mi się aby to była prawda.


Martwy lub uwięziony się niewygada ;)
  • 0

#7 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Skoro maszyny, to po co ludzie pod ziemią (budowniczowie)?
  • 0

#8

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

budowali wam kiedys cos obok domu? Slychac by bylo jak cholera na powierzchni, od takich maszyn wiertniczych cala ziemia by drzala i bylo bo strasznie glosno. Pozatym skoro to sa super tajne miasta to po co im centra handlowe nie robmy sobie jaj...
  • 0

#9

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chyba, że budowniczy nie byli ludźmi... Czy ktoś mimowolnie zaczął nucić temat muzyczny z Archiwum X? :D
  • 0



#10

Obserwuję i Komentuję.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temat jest następstwem wywiadu z szefem ochrony w "Dulce" (czy jakoś tam).
Ciekawa hipoteza z urobkiem wyrzucanym do oceanów. Istotnie taka ogromna masa urobku (to jest 75 miast Nowy Jork) podniosłaby poziom wód, zanieczyściła je, co mogłoby powodować topnienie lodowców (ale i tak wiadomo, że spowodowane jest to ociepleniem klimatu).
Co do samego urobku i wiercenia. Jakkolwiek by się starali nie mogliby zmienić skał w magmę i "upchnąć" ich na mniejszej powierzchni - kompresja takich ciał jest tak trudna do zrobienia, że prawie niewykonalna, a więc musieliby usuwać urobek.
Ludzie robotnicy - po co kosmitą ludzie robotnicy? Podobno mają kasty niższe. Mają maszyny. Jeśli już ewentualnie przyjąć hipotezę o ludziach robotnikach to zapewne byliby "usuwani". Kim by byli? Uprowadzonymi? Dlaczego się nie wygadają? - Jak? 0 kontaktów. Obawiają się o rodziny. Konspiracja - Dulce (jeśli przyjmiemy, że jest autentyczna) też ma setki pracowników LUDZKICH i tylko jednostki wyłamały się z kręgu milczenia (i to też ileś tam lat temu).

Co mi NIE pasuje - dlaczego wciąż wszystko jest pod Ameryką?
Co mi pasuje - czytałem też o jakimś buczeniu (odgłosy robót?) w Ameryce, czy Brytanii. Na siłę można naciągnąć te "Głosy z piekła" - gwar "miejski"
  • 0

#11

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba, że budowniczy nie byli ludźmi... Czy ktoś mimowolnie zaczął nucić temat muzyczny z Archiwum X?


Słyszałem że to były gigantyczne zmotoryzowane chomiki, ale może to tylko plotki.



A tak wogóle, to nawet jakby tam coś było, to niech sobie będzie ;p Co to komu przeszkadza?
  • 1

#12

silence.
  • Postów: 97
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Budowanie takich tuneli i miast w litej skale nie byłoby niczym trudnym, gdyby posłużyć się "magnokraftem" prof. J. Pająka ( ;) ). Można go przełączyć w tryb "piły plazmowej" i nasz problem znika. Brzmi to zapewne bajecznie ale... nie można tego wykluczyć i wbrew pozorom ta hipoteza nie jest taka głupia.
  • 0

#13

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co mi pasuje - czytałem też o jakimś buczeniu (odgłosy robót?) w Ameryce, czy Brytanii.


Jeśli miałbym wierzyć w tą teorie i być po drugiej stronie barykady pięknie bym sobie połączył Taos Hum razem z tymi tunelami. Jak widać jedna teoria spiskowa napędza drugą.

Można go przełączyć w tryb "piły plazmowej" i nasz problem znika. Brzmi to zapewne bajecznie ale... nie można tego wykluczyć i wbrew pozorom ta hipoteza nie jest taka głupia.


Można też zaprzągnąć do roboty krasnoludy czy mrówki Z, i problem też znika. Brzmi to bajecznie, ale przecież tylko takie teorie najbardziej się szerzą ? Nawet nie wspominam o dowodach czy przesłankach na ten temat, przyzwyczaiłem się...
  • 1



#14

adiridas.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szczerze każdy człowiek spojrzy na ten artykuł jak na bajkę ALE! świat potrafi nas zaskoczyć! Czytałem kiedyś o naukowcu pracującym w Nevada Test Site i on opowiedział opisał jak prowadzili próby broni atom. na powieszchni i pod ziemią w wyniku czego powstawały ogromne tunele opisał dokładnie tak jak w tekscie wyżej , pod wpływem wybuchu skały i ziemia topiły się tworząc gładkie ściany jak ze szkła !!! Jedyny problem naukowców było to że pozostawała radioaktywność a tego nie umieli ujarzmić ...
  • 0

#15

silence.
  • Postów: 97
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mithrandir+ wiec posiadasz jakieś dowody?... chętnie poczytam, tylko proszę niczego nie zatajać! Te krasnale i mrówki... czy ja trafiłem na dobre forum? Zaczynam mieć coraz większe wątpliwości. Jeśli będziemy rozmawiać w ten sposób to niczego się nie dowiemy. Hipotezy mogą być bardzo(niby) nieprawdopodobne, ale nikt z nas nie zna prawdy i tak jak niczego nie może udowodnić, tak niczemu nie może zaprzeczyć.
A po moderatorze spodziewałem się czegoś wiecej :| niż krasnale i mrówki Z.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych