Skocz do zawartości


Zdjęcie

Infinity 08.08.2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#31

Kamil^.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niezła formacja i choć złożona to 4 krotnie mniejsza - 73 metry. Stworzenie jej zajęło "aż" 4 godziny, a kroków konstrukcyjnych też dużo mniej. Jeśli ósemkę zrobili ludzie (nie twierdzę, że nie), to musiała to być spora ekipa.


epike zawsze można nająć bez problemu :P no i ufoo co mam myśleć ze ufo ma nasz kalendarz i przegląda sobie kiedy da jakiej kuleczka w kształcie cyferek... :P nice :D

a infinity fajne ale juz zestarzale :)
  • 0

#32

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakby trochę podobne (piktogram ósemka, nieskończoność) do linii sił pola magnetycznego:

http://pl.wikipedia....ole_magnetyczne
  • 0

#33

homilian.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, ciekawe, ciekawe... Forum obserwuję już dość długo, a teraz nadeszła ta chwila w której muszę coś powiedzieć :)

Moje pierwsze skojarzenie to tak jak napisał kolega wyżej Pole magnetyczne, dlaczego nie wiem... Ale jedno jest pewne, bieguny ziemskiego pola magnetycznego zmieniały się wiele razy, Być może w tym piktogramie jest "zakodowana" data zmiany biegunów?
  • 0

#34

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Koniec świata odwołany?
  • 0

#35

pawlo18.
  • Postów: 77
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jednak myślę, że przywołany :) Teoria z końcem świata jest nawet ciekawa, aczkolwiek nie jasna i dużo by można jej zarzucić.

A co do piktogramów zawsze się przy tego typu rozważaniach przywołuje temat o tym czy, aby na pewno uczynili to siły z kosmosu i czy nie mogli zrobić tego ludzie. Zwykle padają odpowiedzi to jest raczej niemożliwe blablabla (w sensie że potwierdzanie takiej teorii), ale jak widać chłopacy z circlemakers.org potrafią dużo. Nie twierdzę, że jest to ich robota, ale chcę powiedzieć, że teoretycznie jest możliwe uformowanie takiego okręgu.
  • 0

#36

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

pawlo18 właśnie przejrzałem ich dzieła i polecam to wszystkim alienentuzjastom dla ostudzenia zapału :) Co do samej ósemki, to też jestem zdania, że to dzieło człowieka. Zwłaszcza ze względu na datę powstania.
  • 0



#37

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiadomą rzeczą jest, że wiele piktogramów wyszło spod rąk człowieka ale taką pewność można uzyskać dopiero po zbadaniu takiego kręgu. Ma ktoś dowód, że to "ludzki", bądź nie, piktogram?
  • 0

#38

Istnienie.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może skupię się na interpretacji symboli-moje indywidualne odczucia.

Spojrzałam na piktogram i pierwszą rzeczą jaka przyszła mi do glowy był wieczny nurt zycia.
Stały przepływ z zewnatrz do wew.dalej punkt łączący wszystko i odwrócenie procesu.Tak to widzę.Ten srodkowy punkt to jakby punkt zerowy-początek i koniec.Jednym slowem oddech wszechswiata.

Skąd to sie wzięło?Czy to takie ważne...

Nauka jaka płynie z przekazu jest istotna.
  • 0

#39

Sonial13.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niezła formacja i choć złożona to 4 krotnie mniejsza - 73 metry. Stworzenie jej zajęło "aż" 4 godziny, a kroków konstrukcyjnych też dużo mniej. Jeśli ósemkę zrobili ludzie (nie twierdzę, że nie), to musiała to być spora ekipa.

Bardzo spora...
  • 0

#40

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czytałem kiedyś o badaniach takich formacji(kręgów zbożowych),sztuczka polega na tym,że każde z'dz'bło zboża miało usuniętą grupę komórek po jednej stronie,co powodowało jego "przełamanie" na odpowiednią strone.Nie mówimy tu o mechanicznym złamaniu struktury z'dz'bła,gdzie zniszczeniu ulegają obie strony "rurki",ale o czymś zupełnie innym i to na calym obszarze zjawiska.Czym więc to coś jest?...



#41

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba nie słyszałem o tym co napisałeś, usunięte komórki? Może chodzi o te oworki w kolankach? Pamiętasz gdzie o tym czytałeś? P.S. alt+x=ź ;)
  • 0

#42

Trex.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewazne kto to zrobil, czlowiek czy kosmita dla mnie jest wielkim artysta. Taki piktogram to dzielo sztuki.
  • 0

#43

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no wlasnie jak z tymi nadpalonymi kolankami zborza???

bo w "org" zawsze byly one niby nadpalone falami mikrofalowymi

a jak jest tu????
  • 0

#44

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To "nadpalenie" było właśnie tym o czym napisałem. Nie pamiętam z'ródła,to była książka pświęcona zdarzeniom typu :kręgi zbożowe ,dziury w brzuchach krów itp. Nikt nie próbował tam niczego wyjaśniać,tylko podane były suche fakty,oraz wyniki badań. W "kręgach zbożowych" ,stwierdzono usunięcie części komórek za pomocą ,prawdopodobnie, mikrofal o wysokiej częstotliwości,zogniskowanych na powierzchni z'dz'bła zboża.Takie działanie powodowało, że układało się ono w określonym kierunku, łamiąc się w stronę po której brakowało "paseczka" komórek. Chyba nie pomyliłem niczego...



#45

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w Wylatowie jak pokazal sie pierwszy slawetny krag tez byly kolanka nadpalone

bylem tam kilka dni potym jak zakomunikowali o tym w Teleekspresie jak pamietam
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych