Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fallout: Technologia nowej ery...uwagi i komentarze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
162 odpowiedzi w tym temacie

#151

--kuba111--.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też gram (jupiii) jeśli mi pozwolicie. Mam taką samą postać co wcześniej tyle że nie noszę już karabinu pulsacyjnego
bo szukam do niego części a głupio było by go stracić (przechowuję go w samochodzie bo mieszkanie sprzedałem ). Karabinowi Gaussa do którego znalazłem część w krypcie 27 zabrakło amunicji, ale dalej go przetrzymuję w samochodzie , nowo nabytym speedriderze ( Coś typu Krążownik szos
tyle że kilka centymetrów dłuższe, czarne, pokryte supertwardym lakierem, troszeczkę mniej pojemne, szybsze i po polsku to Szybki Jeździec się nazywa ). Mam strzelbę bojową ( przez pewien czas Fallouta 2 najlepsza broń :D ), i mogę jeszcze powiedzieć że czarny kostium działa jak pancerz Tesli w połączeniu z bojową kurtką :mrgreen: . Tyle.

#152

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil i Kuba proszę mi tu wypełnić karte postaci. :D Chce mieć wszystko jasno czarno na białym.



#153

--kuba111--.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

IMIĘ: Kuba ( :mrgreen: )
RASA: człowiek
PŁEĆ: 32-letni mężczyzna
PROFESJA: Znany z wykonywania zleceń
WYGLĄD: 183 cm, dosyć chudy, ciemne włosy, skóra koloru jasnobrązowego.
2 umiejętności główne: Lekkie Spluwy, Energetyczne Gnaty.
2 zalety: Mądry, Inteligentny.
2 wady: nie zawsze wie co robi, PRAWIE NIGDY nie ustępuje.
Opis postaci:
Czarne: spodnie, okulary, bluza, podkoszulek, kurtka, kapelusz, majtki, skarpetki, czarny kombinezon uszyty z jedwabiu wchodzący na wszystkie części ciała oprócz dłoni i głowy.
Historia postaci:

Urodzony w Polsce, we wsi co się zwało Bolechowice, wojnę przeżył w schronie który wykopali (razem z robotami oczywiście) ludzie z tych właśnie Bolechowic, swojego Gaussgana dostał od Niemieckiego naukowca, części do Karabinu Pulsacyjnego od patrolu Enklawy, który w swoim lataczu spotkał burzę piaskową, a teraz błąka się od miasta do miasta, oficjalnie mieszkając w Nowym Reno.


Ekwipunek: Karabin Gaussa, Części Karabinu pulsacyjnego, Desert Eagle 44, Niezidentyfikowany kombinezon,
Kurtka skórzana, trochę amunicji.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mam taką samą postać co wcześniej tyle że nie noszę już karabinu pulsacyjnego
bo szukam do niego części a głupio było by go stracić (przechowuję go w samochodzie bo mieszkanie sprzedałem ). Karabinowi Gaussa do którego znalazłem część w krypcie 27 zabrakło amunicji, ale dalej go przetrzymuję w samochodzie , nowo nabytym speedriderze ( Coś typu Krążownik szos
tyle że kilka centymetrów dłuższe, czarne, pokryte supertwardym lakierem, troszeczkę mniej pojemne, szybsze i po polsku to Szybki Jeździec się nazywa ). Mam strzelbę bojową ( przez pewien czas Fallouta 2 najlepsza broń :D ), i mogę jeszcze powiedzieć że czarny kostium działa jak pancerz Tesli w połączeniu z bojową kurtką :mrgreen: . Tyle.

( Niestety dało się tylko biało na lekko brązowym Mylo :D )

#154

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masz biało na czarnym >>>> ha ^^ ... ha ^^ ... ha ^^ ... i hi ^^

Imię - Aidl.
Rasa - człowiek.
Płeć - kobieta.
Profesja - zwiadowca.
Umiejętności - biała broń,
Zalety - szybkość reagowania na nietypowe sytuację, umiejętność wtapiania się w tło.
Opis postaci - szczupła, wysportowana sylwetka, średniego wzrostu, kasztanowe średniej długości włosy,
- strój w zależności od sytuacji.
Historia postaci -Polska - Kraków. Po nie do końca wyjaśnionej śmierci rodziców wychowanie i wykształcenie przejęła rodzina i przyjaciele rodziny. Widać w jej zachowaniu stare dobre wychowanie. Znaczne różnice w poglądach powodują ze odcina się od wypływów rodziny. Sama jest już od 4,5 roku.



#155

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Więc tak: Aidil
Kuba
Drago
Rok'regar Nogar
Dak'kon

Wieczorem postaram się ułożyć jakiś plan akcji. Jeśli jeszcze ktoś chce się przyłączyć, to macie szanse do dzisiaj wieczór. :D



#156

--kuba111--.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aidil, mam biało na czarnym, ale w ,,Głębi'' tego czarnego jest niezbyt wyraźna nuta brązowo bordowego.

#157

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kuba - Bordo to taki karmin w kierunku brązu - daje więc ciepłą głębie czerni ;-)



#158

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kuba - Bordo to taki karmin w kierunku brązu - daje więc ciepłą głębie czerni ;-)

Piszcie po ludzku: brązowy, żółty, czerwony a nie karmin czy jakieś inne dzikie kolory :P brązowy to brązowy :P

#159

--kuba111--.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ludzie, dla mnie to bordowy to taki ciemny burakowy :D . A co to jest karmin? :D

#160

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Karmin jest to nazwa nadawana organicznym składnikom szkarłatnym, otrzymywanym z samiczek owadów z rzędu pluskwiaków ( znów ten rodzaj żeński ). Inaczej mówiąc mamy generalnie dwa rodzaje czerwieni. Jedna to cynober jest to czerwień ciepła idąca w kierunku oranżu. Druga to czerwień chłodna jakby z dodatkiem błękitu., tj karmin, purpura, szkarłat, kraplak. Ten kolor noszą biskupi, rektorzy należy mylić go z fioletem.

^^ mogę tak - z każdym kolorem ^^ ... nawet z czarnym którego w przyrodzie nie ma ;-)



#161

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja umiem tylko rozróżniać kolory w nazwach ze wzroników. Czerń słoniowa, czerń grafitowa, czerń kosmosu, krucza czerń, bla bla. Tak one na prawdę się od siebie różnią. :E



#162

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ludzie może dłuższe wpisy troche? :(



#163

--kuba111--.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy mogę spytać dlaczego gra się nie rozwija?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych