Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejne nagranie z Szarakiem w tle


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#16

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Darth X niewiem jakiego typu film robiłeś ale w tym z obcym wystarczy 3 ludzi, kamera, latarka i wiedza kiedy "szarak" ma wyskoczyć. Niewidze tu problemu z materjałami (latarka i kamera są łatwo dostępne a maska ufola to nawet kiedyś widziałem że była gratis do pewnych cukierków w Niemczech), oświetleniem (w nocy z latarką?) czy grą aktorów (grupka 3 przyjaciół przy dobrych chęciach coś takiego może spokojnie zmajstrować).
  • 0

#17

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie, i powstanie filmik lepszy od tego który jest zamieszczony w tym temacie, nie wiem co tu wogóle mówić o jakości, ten ufol przypomina tyłek (za przeproszeniem) albo w najlepszym wypadku maskę z odpustu.
  • 0

#18

Slowik.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu niby kosmici z super technologią i wogóle mieli by się poprostu chować za jakimś krzakiem !? To jest poprostu gupie, a jakość filmu poraża ;)
  • 0

#19

daf.
  • Postów: 55
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy filmik, ale jego autentyczność jest bliska zeru, niestety... Już pomijając to, że dziwną reakcją po usłyszeniu podejrzanego hałasu jest sięgnięcie po kamerę (pomijając, bo oczywiście można zrobić i tak, owszem...), ale - tak jak wspomniały osoby wyżej - Obcy bawiący się z mieszkańcami Ziemi w chowanego? W tak niskich krzakach w dodatku? Bez żadnego wsparcia innych? Trochę to nielogiczne...

Inna sprawa, to, jak zawsze - jakość. I postać pokazana przez zaledwie ułamek sekundy...
To wszystko czyni z tego kolejny mało wiarygodny dowód, jakich tysiące...

Ale plus za klimat filmu. ; )
  • 0

#20

YFWMLSLFNXUYEAVSYFIOUS.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jakoś nie mogę się od końca przekonać do tego, że szaraki to kosmici. Bardziej przemawia do mnie tłumaczenie, że to mieszkańcy Ziemi. Cholera wie, może wód, albo jaskiń jakiś. Ich fizjonomia zyskałaby wtedy na autentyczności, tak samo podobne filmiki.
Szczególnie, że podania ludowe pełne są historii o takich różnych dziwadłach, diabłach, wiłach. Wątek pozaziemski chętnie zostawiłbym jednak eksperymentom wojskowym.
A filmik rzeczywiście jakości marnej. Niechby się w końcu znalazł ktoś odważny. kto by nie uciekał w takiej sytuacji, tylko pogonił podglądacza ;)
  • 0

#21

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dlaczego zawsze zdjęcia obcych są takie niewyraźne, a na usprawiedliwinie wszystkiego jest milion wymówek..

Panowie i panie bierzmy siatki na motyle/podbieraki - sezon polowań na szaraki lubiące numerki w krzakach uważam za otwarty ;)
  • 0



#22

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Darth X niewiem jakiego typu film robiłeś ale w tym z obcym wystarczy 3 ludzi, kamera, latarka i wiedza kiedy "szarak" ma wyskoczyć. Niewidze tu problemu z materjałami (latarka i kamera są łatwo dostępne a maska ufola to nawet kiedyś widziałem że była gratis do pewnych cukierków w Niemczech), oświetleniem (w nocy z latarką?) czy grą aktorów (grupka 3 przyjaciół przy dobrych chęciach coś takiego może spokojnie zmajstrować).


Zgadzam się ;) Mogą się jeszcze przy tym świetnie bawić ;)
  • 0

#23

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie wygląda to na zbyt realistyczny film :o
Nie sądzę by był to fake ani gra cieni.


Co ty powiesz? Mogę nagrać takie coś u siebie na podwórku w 5 minut
  • 0

#24

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najbardziej przerażające są piski tej dziewczyny. Kiedy wyłączyłem dźwięk wszystko jest okej.
  • 0

#25

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nikt tu o tym nie wspomniał, ale ten nazwijmy go "szarak", ma dokładnie taką samą... twarz, jak ten ze słynnego nagrania, mającego się ukazać 30 czerwca tego roku. Albo to rzeczywiście jakiś stworek, albo dokładnie taka sama maska. Ciekawa teoria, jak już ktoś wspomniał, że to nie są "kosmici", tylko jakieś ziemskie istoty. Tak wogóle, to co taki kosmita, równie lub bardziej inteligentny mógłby robić, a to w krzakach, a to gapiąc się w okno. No i w końcu może "kosmici" są super zaawansowani technologicznie, ale stojąc sobie nocą w krzakach powinni się bać. Są narażeni na atak jakiegoś zwierza, czy nawet człowieka... chyba że miał gdzieś jakąś broń, którą w razię kłopotów mógł wyciągnąć zza pazuchy, albo jakieś super toksyczne pierdy zabijające wszystkie żywe istoty w promieniu 5 metrów [czasem pojawia się motyw wypalonej trawy], czy też zabójczy umysł, mogący paraliżować, przejmować kontrolę, unicestwić istoty żywe drogą telepatyczną. A teraz wróćmy do rzeczywistości. Idę spać.
  • 0



#26

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Yawgmoth ten "szarak" jest tak samo podobny jak do tego z 30 czerwca jak każdy inny o_O ogólnie to mi ta głowa zaczyna przypominać łeb modliszki niż szaraka.
  • 0

#27

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale ja nie napisałem, że jest podobny. Jest taki sam. Oczywiście ze względu na widoczność na obu filmikach, mogę się mylić, ale te szaraczki są jakieś inne od swoich braci - mają zupełnie białą głowę i krztałt troche takiej trupiej czachy malowanej na np flagach pirackich.
  • 0



#28

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz jakosć filmu jest taka że, przynajmniej ja, niemógł bym stwierdzić że te "szaraki" są podobne o identyczności niemówiac. Ogólnie to zależy jak patrzysz bo mi teraz ciągle to przypomina szarą głowe modliżki niż białą głowe na krzształt czaszki.

Dołączona grafika
  • 0

#29

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardziej przemawia do mnie tłumaczenie, że to mieszkańcy Ziemi

Swego czasu sam byłem zwolennkiem takowej teorii, ale jak sie coraz wiecej czyta i zdobywa wiadomosci to czesto jest tak, ze ta teoria koliduje z glebokimi przemysleniami, chyba, że wszelkie relacje i naukowe wywody sa bledne a owe Szaraki specjalnie nami manipuluja zebysmy mysleli, ze oni sa z poza naszego swiata. Wierze natomiast, ze istnieja istoty humanoidalne, ktore pochodza z Ziemi a blednie je okreslamy mianem ''kosmitów'' <- sorry za Offtop! Co do filmiku to czemu akurat mialby być fałszywy? W wielu relacjach jest opisane jak przypadkowa osoba ztwierdza zauwazenie ''dziwnie wygladajacej istoty'', ktora siedzi samotnie pod drzewem, krzakami, na lawce a nawet wychyla sie z cienia a potem znika. Nie znamy natury tych istot! A z wielu relacji wynika, ze zachowania Obcych sa dla nas ludzi dziwne np: mechaniczy sposob poruszania głowa, mocne kolysanie na boki biodrami przy chodzeniu itp. Te istoty sa tajemnicze i mysle, ze w ich naturze lezy skradanie sie i wypatrywanie wszystkiego. Moze owa istota wychodzila z ukrytego podziemnego tunelu lub cos naprawiala, zobaczyla zrodlo swiatla i postanowila sprawdzic co to jest, podonie jak owi ludzie slyszeli jakies szmery. Nie twierdze, ze owy film jest prawdziwy ale mysle, ze nie mozna odrazu wszystkiego uwazac za fake i spychac do smietnika bez glebnego zbadania sprawy bo podobnie bylo z filmem nakreconym telefonem, na ktorym jakas istota wychyla sie za slupa i lapie chlopaka za ramie (choc musze przyznac ze ten film byl 100 razy lepszy) Pozdrawiam!
  • 0

#30

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dobry filmik - fake, za dobra jakosc.
Slaby filmik - fake, za malo widac.

I tak bez konca mozna. ;)

Sam nie wiem co o tym sadzic. Z 1 strony latwo cos takiego nagrac. Jedna osoba po prostu chce zrobic znajomym kawal, takze nad ich reakcja nie trzeba by wogle pracowac. Ewentualnie 2 osoby sie dogadaly, ze jeden z nich wyciaga kolezanke w krzaki i robia jej taki kawal.

Nie mowie, ze to w 100% fake, ale taki filmik nie trudno podrobic.

Marudzicie, ze obcy by sobie po krzakach latal. A wy gdzie byscie lazili, gdybyscie znalezli sie na innej planecie? Po ichnich ulicach? A moze z wielkimi transparentami "Chce wrocic do domu, dajcie na gaz"?


Sam nie bede ocenial czy to fake czy nie, za duzo watpliwosci. Jednak chcialbym, aby to byla prawda...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych