Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejne nagranie z Szarakiem w tle


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#1

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nagranie to wykonali ludzie sprawdzający źródło hałasu dochodzącego z pobliskich krzaków, okazało się, że źródłem tym był "Obcy".

Dołączona grafika




Źródło: www.truthed.com
  • 0



#2

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kosmita jak żywy! albo krzak + gra cieni
  • 0

#3

Biggi.
  • Postów: 117
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie wygląda to na zbyt realistyczny film :o
Nie sądzę by był to fake ani gra cieni.
  • 0

#4

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trudno powiedzieć czy to nagranie jest prawdziwe. Bardzo łatwo jest coś takiego wyreżyserować. Wystarczą dwie osoby łażące po lesie z latarka i kamerą oraz trzecia schowana w krzakach z nałożoną maską kosmity...
  • 0



#5

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nom łatwo.Przy takiej jakości to mogła być nawet wycięta z tektury głowa aliena i "przypięta" do krzaka, nawet maski nie potrzeba...

No nic, czekamy na jakiś bardziej wiarygodny dowód (czytaj: filmik lepszej jakości)
  • 0

#6

Khorin.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciężko powiedzieć... obraz jest niewyraźny i słabo widoczny. Nie dowiemy się raczej czy to nagranie jest autentyczne. Gdyby był to dzień... to można by coś jeszcze stwierdzić. Możemy się tylko domyślać.
  • 0

#7

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tym że ciężko się tam domyśleć, co się tam dzieje, coś tam miga lata nagle coś brązowego (krzak chyba) i "niby alien" a potem to już...
Lepiej wyglądały filmiki zrobione Sony Ericsonnem i wrzucone na jutuba przeze mnie.
  • 0

#8

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałem kiedyś ten filmik (albo bardzo podobny). Niestety jak zwykle słaba jakość, widoczna tylko głowa no i jedyna nagrana reakcja "obcego" to schowanie sie spowrotem za krzaka. A tak wogule wiadomo gdzie autorzy filmu wtedy byli? Na biwaku, w domu, na tarasie?
  • 0

#9

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mysle, ze jest to miejsce gdzie plecy traca swoja szlachetna nazwe, jakiegos kloszarda, ktory po libacji udal sie na strone.

PS.
To nie czasem Ty aliengrey? Bardzo podobne rysy jak te z avatara!
  • 0

#10

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To nie czasem Ty aliengrey? Bardzo podobne rysy jak te z avatara!


Prawie z krzesła spadłem ;)

A jakos jak zwykle do bani. Eh, może kiedyś nadejdzie dzień, kiedy złapiemy prawdziwego szaraka? No cóż, na razie mamy słabej jakości zdjęcia zawsze robione w nocy :P
  • 0

#11

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No no, ciekawe co za krzakami mogli robić szaracy... Ale bez zbreźni, bardzo łatwo takie coś zrobić, tymbardziej że jeszcze nikt nie potwierdził wiarygodności. Jednak dla mnie może to być jednak prawdziwy dowód, nie wykluczone że nagranie jest prawdziwe, zresztą jakby porównać do tradycyjnego opisu szaraków...
  • 0

#12

Darth X.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trudno powiedzieć czy to nagranie jest prawdziwe. Bardzo łatwo jest coś takiego wyreżyserować. Wystarczą dwie osoby łażące po lesie z latarka i kamerą oraz trzecia schowana w krzakach z nałożoną maską kosmity...


Wszystkim, którzy twierdzą, że łatwo wyreżyserować taki filmik proponuję próbę wyreżyserowania. Sam kiedyś próbowałem. Zmagałem się z tyloma problemami (od braku materiałów, przez złe oświetlenie, aż do beznadziejnej gry aktorskiej), że szybko zrezygnowałem.
Według mnie ten filmik jest albo prawdziwy, albo na jego nakręcenie poświęcono mnóstwo czasu i pieniędzy, a nie sądzę, żeby komuś się to chciało.
  • 0

#13

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto wie może kiedyś spróbuję takie coś nagrać.
Co do pieniędzy to dziwne, ewentualnie dyszka na piwa dla aktorów...
  • 0

#14

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie lepiej na karmi :mrgreen: ? Powodzenia, ja kiedyś próbowałem i straszna kiepa wyszła.
  • 0

#15

Darth X.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A taką mordę jak zrobisz? Z doświadczenia wiem, że trudno taką dostać, a zrobienie jej własnoręcznie jest bardzo trudne (zwłaszcza takiej jakości).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych