Skocz do zawartości


Zdjęcie

najnowsze zdjęcia Nibiru


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
179 odpowiedzi w tym temacie

#136

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oczywiscie Murky. Jak tylko poprawi sie pogoda (u mnie jak na razie nic nie widac bo mgla) to postaram sie zebrac jak nawiecej informacji. Chcem tutaj jeszcze dodac ze jakis miesiac temu widzialem jasno swiecacy obiekt obok slonca ktory mnie bardzo zainteresowal (pamietam to dokladnie) a pogoda byla bardzo dobra. Bylo to 1.5 godziny przed zachodem slonca. pomyslalem sobie ze to wenus. Ale dzisiaj zaczynam cos podejrzewac bo jednak obiekt ten byl w znacznej odleglosci od "dziennego" slonca przez co wykluczam ze byla to wenus. Gwiazda? Tez odpada bo o tej porze zobaczyc choc jedna to niemozliwosc tym bardziej obok slonca.
  • 0

#137

Hyperion.
  • Postów: 135
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiscie Murky. Jak tylko poprawi sie pogoda (u mnie jak na razie nic nie widac bo mgla) to postaram sie zebrac jak nawiecej informacji. Chcem tutaj jeszcze dodac ze jakis miesiac temu widzialem jasno swiecacy obiekt obok slonca ktory mnie bardzo zainteresowal (pamietam to dokladnie) a pogoda byla bardzo dobra. Bylo to 1.5 godziny przed zachodem slonca. pomyslalem sobie ze to wenus. Ale dzisiaj zaczynam cos podejrzewac bo jednak obiekt ten byl w znacznej odleglosci od "dziennego" slonca przez co wykluczam ze byla to wenus. Gwiazda? Tez odpada bo o tej porze zobaczyc choc jedna to niemozliwosc tym bardziej obok slonca.


To była wenus. ja też ją widziałem. Jeździłem wtedy na łyżwach. Lubie Wenus bo wszyscy ją z Ufo lub nibiru mylą :mrgreen: . A nibiru ma być za plutonem czy gdzie indziej?
  • 0

#138

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sprawdzilem w Stellarium polozenie tej wenus w calym miesiacu grudzien i zadnego bliskiego polozenia jej obok slonca nie widac. Ale inne planety tak, wiec moze to jedna z nich. (Jezeli ktos ma podobny program to sprawdzcie tak dla pewnosci)
  • 0

#139

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Oczywiście to nie jest Nibiru, ale już rozsądniejsze jest szukanie takich informacji: http://www.universet...-is-on-the-way/

Kometa odkryta całkiem niedawno bo rok temu, z początku była brana za asteroidę. Obecnie zmierza w stronę Ziemi i jest to najprawdopodobniej jej pierwsza wizyta w naszym Układzie Słonecznym. Jej orbita jest o tyle nietypowa, że kometa będzie się poruszać w kierunku przeciwnym do ruchu planet.


Proszę przeczytać komunikat na temat komety z dnia 13.01.2009 r.

Jesus said: “My people, this sign of a comet coming close to the earth will come about on the very day of the Warning. The Warning will be an out of body life review for everyone on the earth at the same time. This comet will appear very close and brilliant because it will come inside the orbit of the moon with the earth. Many people will be frightened, thinking that it will hit the earth. The comet’s trajectory will be changed so that the next time that it returns, it will strike the earth as My Comet of Chastisement. Comets do not have to be very large to be seen because the gases are boiled off the surface by the sun’s heat. As a result, the comet will appear much larger that it actually is.

Tłumaczenie z komputera:

Jezus powiedział: My ludzie, ten znak przychodzenia komety blisko ziemi będzie mieć miejsce w sam dzień Ostrzeżenia. Ostrzeżenie będzie z dożywotniego przeglądu do ciała dla każdego na ziemi w tym samym czasie. Ta kometa pojawi się bliziutko i błyskotliwy ponieważ to przyjdzie wewnątrz orbity księżyca z ziemią. Wielu ludzi będzie bać się, myślenie, że to uderzą w ziemię. Kometa ’ s trajektoria zostanie zmieniona tak że następnym razem że to wraca, to trafi na ziemię jako moja Kometa Kary. Komety nie muszą być bardzo dużymi zostać zobaczonym ponieważ gazy są ugotowane niedaleko powierzchni przez słońce ’ gorąco s. W efekcie, kometa pojawi się dużo większy że to w rzeczywistości jest.

http://www.johnleary...egory/messages/

To zdarzenie może być odczuwalne w dniu 10 kwietnia 2009 r.
  • 0

#140 Gość_Murky

Gość_Murky.
  • Tematów: 0

Napisano

22z ponieważ astronomią się nie zajmuje to nie znam innego programu niestety :/ Ale popatrz faktycznie jak będzie lepsza pogoda. Poszukaj gdzieś może też jakiś innych zwykłych map nieba, choć wydaje mi się, że Stellarium jest raczej godny zaufania (polecała go na jednym forum osoba dużo zajmująca się astronomią)

This comet will appear very close and brilliant because it will come inside the orbit of the moon with the earth.

:lol3:
  • 0

#141

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie wiem czy ten link już był wcześniej podany, ale jeśli FILMIK faktycznie przedstawia Nibiru ... to bardzo wyraźnie... :o
  • 0



#142

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Heh szczerze wątpię, żeby to było Nibiru x]
  • 0



#143

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na nagraniu jest Słońce :-)
  • 0



#144

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na nagraniu jest Słońce :-)

no nie wiem bo trochę przypomina mi to:Dołączona grafika
a widać że słońce dopiero co wschodzi po lewej stronie ;)
  • 0



#145

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież na tej animacji widać wschodzący Księżyc :-) Zwróc uwagę na odbicie - na prawo w dół od prześwietlonego obrazu głównego - wyraźnie widać sierp. A 27 maja 2003 r. Księżyc był 4 dni przed nowiem i wschodził na krótko przed Słońcem.
  • 0



#146

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ok, spoko... dzięki Lynx za wyjaśnienia i rozwianie wszelkich "podejrzeń" !!
  • 0



#147

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano






Zachęcam do obejrzenia i komentowania ;)
  • 0

#148

speede19.
  • Postów: 15
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano






Zachęcam do obejrzenia i komentowania ;)


to nibiru wydaje mi się naciągane...
  • 0

#149

olorin.
  • Postów: 222
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano






Zachęcam do obejrzenia i komentowania ;)

ten film jest straszny, a człek opisujący komete jako dwa razy wiekszą niż Jowisz:o).....bez komentarza.

p.s. to moze byc kometa "Lulin"
  • 0

#150

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ten film jest straszny, a człek opisujący komete jako dwa razy wiekszą niż Jowisz:o).....bez komentarza.

To raczej ten człek jest straszny. ;)

A kometa mająca głowę wielkości rzędu ok. 300 tys. km to jeszcze nic bardzo nadzwyczajnego. Wielka Kometa z 1811 roku miała głowę o średnicy 1,5-1,6 mln km, czyli rozmiarami przekraczającą średnicę Słońca. Jako ciekawostkę podam, iż kometa 1882 II miała warkocz o długości ok. 900 mln km!

p.s. to moze byc kometa "Lulin"

Na filmiku widać kometę C/2002 V1 (NEAT). W lutym 2003 przechodziła przez peryhelium (punkt przysłoneczny) swojej ekstremalnie eliptycznej orbity.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych