Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odgłosy przyprawiające o ciarki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#31

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widocznie coś jest, skoro wielu osobom ten dźwięk wadzi.

#32

Punkwik.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przegryźć zębami wełnę..tylko ten dzwięk przyprawia mnie o dreszcze

#33 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale z was .... oryginały. To, że wam jakiś dźwięk przeszkadza to tylko stan umysłu, nad którym da się bez problemu zapanować.

Mnie irytują takie czysto życiowe sprawy. Np. jak ktoś podaje mi spoconą rękę albo jak ktoś nie umyje rąk po wyjściu z kibla. Dla mnie takie rzeczy są obrzydliwe i denerwujące.

#34

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A mi się dziwią ludzie dlaczego zawsze przed przywitaniem dłoń wycieram w nogawkę albo chusteczkę ;-p
Widzę nie jestem sam ;-)



#35

Leeloo_Heaven.
  • Postów: 96
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Autentycznie nienawidzę odgłosu trzeszczenia waty! Mówię o takiej zwykłej, a nie cukrowej. :)

Jeśli chodzi o dotyk to nie lubię dotyku waty, jak się tak 'przykleja' do palców i nie cierpię mieć zaschniętego błota albo ziemi na rękach, albo kredy.

#36

Gohanssj5.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzwięk głosu Amy Lee w piosence "My immortal" ale to są akurat przyjemne ciarki ;) .A z wrażeń dotykowych to nie ma czegoś takiego co mogłoby mi przeszkadzać ;) .

#37

DUCH SWIATLOSCI.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

KIedyś miałem ocieranie noża o talerz ale sam sie wyregulowałem i juz mnie zaden dzwiek nie denerwuje.

#38

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pisanie prawie suchym mazakiem po papierze, tak się zimno w środku robi, to samo cięcie styropianu (nożem), albo przegryzanie ustnika w papierosie, oraz dzwięki niskiej częstotliwości które trochę słychać i jednocześnie czuć silne wibracje(coś jak infradźwięki), często spotykane w starych autobusach i pks'ach (czy to nie to samo?) i przy autostradach w nocy jak osobówki tirów nie zagłuszają.

Najgorszy dotyk: Jak trafię na coś miękkiego i nieprzegryzalnego w mięsie, to aż ... nie chcę psuć komuś kolacji to się nie wypowiem :P

Ponawiam pytanie, jak to się nazywa i jak to wyleczyć?

#39

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

najgorsze są drewniane patyczki od lodów, a konkretniej interakcja pomiędzy zębami a powierzchnią drewna (końcówka loda na patyku)...

z fajniejszych przykładów podanych przez was to:

-suchy mazak + papier
-paznokieć i zdrapka

:)



#40

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja nienawidzę takiego uczucia jak gryzienie ubrań, noszenie niektórych ubrań np. dżinsy czy bluza

#41

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja za to nie cierpię piszczenia ołówka... ;) Najgorsze są te mechaniczne na rysiki.
Nie toleruję (i nie ważne czy wiem, że ktoś mi to robi czy nie) trzymania metalowych przedmiotów blisko moich pleców na wysokości ramion i karku. Momentalnie dostaję dreszczy i takiego dziwnego uczucia, jakby swędzenia :D
A potem się ze mnie śmieją, że wykrywam metale w otoczeniu... :P

#42 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja nienawidzę odgłosu przeskakiwania ładunków elektrycznych np. w naelektryzowanych rajstopach. :o

#43

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Styropian o styropian, jazda widelcem/nożem po talerzu

A jesli chodzi o dotykowe.. to chyba wszystkie "podwójne ubrania" taka kurtka w kurtce, nie wiem jak sie fachowo to nazywa.

#44

Ruk13.
  • Postów: 18
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Styropian x| i inne wszelakie kartony po np. telewizorze. A z dotykowych? Nic ^^'

#45

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na każdy głośny, nagły i niespodziewany dzwięk reaguje conajmniej tak jakby wybuchł granat albo nawet dwa (wyczulony słuch mam od słuchania metalu :] )
z dotyku to nienawidzę chrząstek w mięsie (bleeeeeee.... :x ) a jeszcze bardziej nielubie jak mnie dotyka pająk jakiś, wtedy to normalnie zawał na miejscu x| wszystko może po mnie łazić i pełzać tylko nie pająki (ale mnie ciary przeszły brrr...)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych