Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec malzenstwa jakie znamy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#16

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe jakie inne odchylenia od normy będziemy musieli uważać za normalne w niedalekiej przyszłości.

#17

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cher czyli co? Pedofilię też zalegalizujmy?



Oczywiście że nie.Nie wiem dlaczego zatwierdzenie związków homoseksualnych ma być zalegalizowaniem pedofilii.Homoseksualiści to nie pedofile.Równie dobrze możne heteroseksualnych nazwać gwałcicielami,alkoholikami,złodziejami i wiele innych ale tego nie robimy bo to tylko niewielki procent całej grupy.
A poza tym wśród hetero także znajdują się pedofile.Pedofile to ludzie chorzy i tacy będą bez względu na orientację.

#18

silence.
  • Postów: 97
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak... Zalegalizują swoje związki i co? potem będzie im czegoś brakowało, a czego? POTOMSTWA. I będą się starać o dzieci, jeżeli technika im tego nie umożliwi to pozostanie adopcja... i jest kolejny temat(z resztą niejednokrotnie już przerabiany). W innym przypadku takie "pary" są skazane na wymarcie, nie pozostawiając po sobie żadnego potomka ze swoimi genami. Adopcja to dla nich rozwiązanie połowiczne, znaczy że będą mieli dzieci, będą mogli je "wychowywać", lecz nie do końca będą ich własne... Ehh... Jakoś tego nie widzę :o Natura w tej sprawie się bardzo jasno określiła, i wynika z tego że na "fizycznym" poziomie jest to choroba, zboczenie itp. Na płaszczyźnie duchowej... tutaj takie związki mają większe pole manewru ;) Lecz filozofować każdy może i kierować tematem tak , aby osiągnąć swój cel... Mam nadzieję(!) że to się skończy tylko na ślubach :D

#19

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak... Zalegalizują swoje związki i co? potem będzie im czegoś brakowało, a czego? POTOMSTWA. I będą się starać o dzieci, jeżeli technika im tego nie umożliwi to pozostanie adopcja... i jest kolejny temat(z resztą niejednokrotnie już przerabiany). W innym przypadku takie "pary" są skazane na wymarcie, nie pozostawiając po sobie żadnego potomka ze swoimi genami. Adopcja to dla nich rozwiązanie połowiczne, znaczy że będą mieli dzieci, będą mogli je "wychowywać", lecz nie do końca będą ich własne... Ehh... Jakoś tego nie widzę :o Natura w tej sprawie się bardzo jasno określiła, i wynika z tego że na "fizycznym" poziomie jest to choroba, zboczenie itp. Na płaszczyźnie duchowej... tutaj takie związki mają większe pole manewru ;) Lecz filozofować każdy może i kierować tematem tak , aby osiągnąć swój cel... Mam nadzieję(!) że to się skończy tylko na ślubach :D




Wątpliwe jest że natura stworzyła by coś nie potrzebnego.Wszystko spełnia swoją rolę.
No nie mogą mieć dzieci tak jak wiele osób bezpłodnych - a i to i homoseksualizm jest dziełem natury.
Większość z was wypowiada sie na ten temat nie mając żadnych kontaktów z homoseksualistami.Osobiście mam wielu przyjaciół wśród gejów i lesbijek i znam tych ludzi.Nie są to zboczeńce ani ludzie jakoś dziwnie zachowujący sie na płaszczyźnie psychicznej.Tacy sami jak wszyscy.

#20 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

Ciekawe jakie inne odchylenia od normy będziemy musieli uważać za normalne w niedalekiej przyszłości.


jak co ?
legalizacja krzyżówek zwierząt z ludzmi i pełne prawa dla nich.
było już na forum ale wstawie jeszcze raz http://www.dziennik....wierzetami.html

czasy ostatnie, jeszcze nie ostateczne.

#21

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sensem istnienia samca jest zapłodnienie jak największej ilości samic, których sensem istnienia jest urodzenie jak największej ilości dzieci by jak najwięcej z tych bachorów przeżyło.

Małżeństwo to i tak tylko papierek, który znaczy tylko tyle, że pary go posiadające maja więcej praw i przywilejów niż pary go nieposiadające.


To moze wsrod malp czy koz. Czlowiek na szczescie stoi troche wyzej i troche ma rozsadniejsze do tego podejscie.

To, ze wam się coś nie podoba nie oznacza, że macie prawo zabraniać tego innym. Dopóki nikomu i niczemu nie dzieje się krzywda, to nie widzę problemu.


Ale wlasnie sie dzieje krzywda. Tym "bachorom" ktorych "jak najwiecej powstalo". Co z nich wyrosnie? Beda sami bracia i sipstry przyrodnie, zatem kazirodztwo kolejnym etapem dazenia do 'calkowitej wolnosci'. Potem zostanie tylko kanibalizm i czlowiek sam sie unicestwi na wlasne zyczenie osiagajac szczyt technologiczny i calkowiwty upadek cywilizacyjny i moralny. Przestaniemy byc na szczycie pirmidy eowlucji samemu z wlasnej woli upodabniajac sie do zwierzat. Bawcie sie beze mnie.

#22

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Większość z was wypowiada sie na ten temat nie mając żadnych kontaktów z homoseksualistami.Osobiście mam wielu przyjaciół wśród gejów i lesbijek i znam tych ludzi.Nie są to zboczeńce ani ludzie jakoś dziwnie zachowujący sie na płaszczyźnie psychicznej.Tacy sami jak wszyscy.


To teraz można odwrócić kota ogonem i powiedzieć, że wypowiadasz się na temat pedofilów nawet nie znając ani jednego z nich i wyciągając wnioski z nagłówków brukowców. Jakby co - w końcu pedofilia to rzecz naturalna (no bo np. nie powstaje w wyniku promieniowania X czy ugryzienia przez znutowanego zboczonego pająka).

Homoseksualizm homoseksualizm, ale celem małżeństwa nie jest pokazanie jak to się kochają i nie wiadomo co. Najważniejsze jest spłodzenie dziecka i wychowanie je. Są osoby bezpłodne - ale nie przeszkadza im to absolutnie w wychowaniu dziecka. Ale geje i lesbijki generalnie same z siebie zrobić dzieci nie mogą...

#23

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Normalne małżeństwa też szlag trafił. Choć może już tak było od zawsze? Z moich obserwacji wynika, że w większości małżeństw, które miałem okazję poznać uczucia odgrywają mniejszą rolę niż na przykład pieniądze czy status materialny. Partnerzy są ze sobą tylko po to, aby z kimś być, mało ważne z kim. Normalnością są zdrady czy kłamstwa. Na przykład tam gdzie pracuję, to większość ma lub miała stałego partnera, ślub i dzieci. A teraz 80% z nich to rozwodnicy i alimenciarze, do tego alkoholicy, którzy co zarobią to przepiją i zostawią w burdelu.



#24

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Homoseksualizm homoseksualizm, ale celem małżeństwa nie jest pokazanie jak to się kochają i nie wiadomo co. Najważniejsze jest spłodzenie dziecka i wychowanie je. Są osoby bezpłodne - ale nie przeszkadza im to absolutnie w wychowaniu dziecka. Ale geje i lesbijki generalnie same z siebie zrobić dzieci nie mogą..."



Wiesz ja myślałam że wstępując w związek małżeński robi się to z miłości a nie tylko po to by spłodzić i wychować.

Osobą bezpłodnym nie przeszkadza wychowanie dziecka to czemu miało by homoseksualistą?

No nie mogą mieć dzieci i już.To nie znaczy że są gorszymi ludźmi.

Masz rację nie znam pedofili ale seks z osobą niepełnoletnią jest niezgody z prawem.
Link do osób które twierdzą że osoby homoseksualne są pedofilami:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pedofilia ...ciekawy jest kawałek gdzie pisze:"Statystycznie występuje wielokrotnie częściej u mężczyzn niż kobiet (ok. 90% przypadków stanowią heteroseksualni mężczyźni)".

#25

silence.
  • Postów: 97
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cher:
"Wątpliwe jest że natura stworzyła by coś nie potrzebnego.Wszystko spełnia swoją rolę.(...)"

Więc jaką rolę pełnią w NATURZE homoseksualiści? Chodzi mi o czystą biologię. Homoseksualizm to jakiś błąd, choroba i jakoś nie wiem po co natura miała by tworzyć CELOWO coś takiego :o Chyba że ewolucja zmierza w tym kierunku :D Sensowna odpowiedź mile widziana.

#26

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz ja myślałam że wstępując w związek małżeński robi się to z miłości a nie tylko po to by spłodzić i wychować.


Brawo. Wygrałaś milion złotych i samochód na rzepy. Wstępując w związek małżeński generalnie można z różnych pobudek - ale nie mniej ważne od nich jest dzieciak.

Osobą bezpłodnym nie przeszkadza wychowanie dziecka to czemu miało by homoseksualistą?


Czytałaś o ludzich wychowanych przez małpy/psy/wilki itp.? Zachowywały się dokładnie jak one. Czy wiesz co by groziło, gdybyśmy zaczęli dzieci wychowywać w duchu homoseksualizmu - że druga płeć niepotrzebna itp. a dziecko można zawsze adoptować - TO SKĄD SIĘ WEZMĄ DZIECI NA ADOPCJĘ?

No nie mogą mieć dzieci i już.To nie znaczy że są gorszymi ludźmi.


A ślepy też nie widzi i już. Ale raczej do kina iść nie powinien.

Masz rację nie znam pedofili ale seks z osobą niepełnoletnią jest niezgody z prawem.


A gdyby mycie marchewek w rzece byłoby nagle niezgodne z prawem, to byś naskakiwała z wściekłością na ludzi którzy myją marchewki w rzece? No chyba że taka jest twoja moralność - nie można się opierać wyłącznie na prawie. Ostatnio była sprawa w USA, że 17 uprawiał seks z 15 latką którą znał niemal od dzieciństwa i teraz ma przez to same problemy. Czy oni mają też mieć burdel w życiu dlatego, żeby złapać i zamknąć paru zasmarkanych brudasów-dewiantów?

Link do osób które twierdzą że osoby homoseksualne są pedofilami:
<a href="http://pl.wikipedia.org/wiki/Pedofilia" target="_blank">http://pl.wikipedia.org/wiki/Pedofilia</a> ...ciekawy jest kawałek gdzie pisze:"Statystycznie występuje wielokrotnie częściej u mężczyzn niż kobiet (ok. 90% przypadków stanowią heteroseksualni mężczyźni)".


Taki sam jest odsetek graczy komputerowych. Wniosek? Gry komputerowe to zło. Trzeba je spalić na stosie! Jeszcze nie padło tu zdanie porównujące bezpośrednio gejów z pedofilami.

Więc jaką rolę pełnią w NATURZE homoseksualiści? Chodzi mi o czystą biologię. Homoseksualizm to jakiś błąd, choroba i jakoś nie wiem po co natura miała by tworzyć CELOWO coś takiego Chyba że ewolucja zmierza w tym kierunku Sensowna odpowiedź mile widziana.


Wg. badań geje i lesbijki to osoby posiadające mózgi podobne do tych płci przeciwnej heterosekualnej. To mniej więcej podobny błąd w rozwoju co posiadanie mózgu geniusza lub totalnego kretyna. :P

#27

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cher:
"Wątpliwe jest że natura stworzyła by coś nie potrzebnego.Wszystko spełnia swoją rolę.(...)"

Więc jaką rolę pełnią w NATURZE homoseksualiści? Chodzi mi o czystą biologię. Homoseksualizm to jakiś błąd, choroba i jakoś nie wiem po co natura miała by tworzyć CELOWO coś takiego :o Chyba że ewolucja zmierza w tym kierunku :D Sensowna odpowiedź mile widziana.



Widocznie pełnią funkcję tak jak wszyscy nawozu który użyźni glebę w trakcie naszego rozkładu.Nie wiem! a po stworzyła mnie czy ciebie?Jeśli naszym celem jest rozmnażanie się to po co dała na mózg dzięki któremu możemy pomyśleć:Nie chcę mieć dzieci.

#28

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cher prawi kompletne bzdury. Jeszcze nie tak dawno temu walczono o małżeństwa i są, teraz walczy się o to by homoseksualiści wchodzili do szkół i nauczali siedmiolatków o nowej strukturze rodziny - tatuś synek tatuś - i podobnie się stanie. Za kilkanascie lat wystąpią zoofile o przyznanie im jakichś przywilejów - bo homoseksualiści i pedofile już mają, to oni czemuż by nie ?
Dlatego więc Cher nie warto przesuwać granicy tolerancji bo zbyt wielka otwartość to akcepacja do naszego środowiska najbardziej zdegenerowanych ludzkich instynktów, z którymi przecież należy walczyć, w obronie własnej zaatakować takie działania.

Ja do homoseksualistów nic nie mam, ale chore jest by nadawać im przywileje z tytułu orientacji - bo oni są homoseksualistami.

#29

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli naszym celem jest rozmnażanie się to po co dała na mózg dzięki któremu możemy pomyśleć:Nie chcę mieć dzieci.


Tak właśnie na tym polega selekcja naturalna - niedopuszczanie wadliwych zestawów genów do dalszego ewolucyjnego obrotu. Bez urazy ;) .

Zresztą, nikt ci nie każe mieć dzieci, kochać koniecznie osoby płci przeciwnej. Ale zauważ, że małżeństwo było, jest i powinno być dla tych co chcą mieć dzieci, a przynajmniej mają do tego predyspozycje - zrobicie sobie dziecko ze swoją "żoną"? Nie. Więc dawanie wam "ślubu" sensu większego nie ma. Ale możecie się kochać dalej, nikt wam tego nie broni.

#30

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brawo. Wygrałaś milion złotych i samochód na rzepy. Wstępując w związek małżeński generalnie można z różnych pobudek - ale nie mniej ważne od nich jest dzieciak.

Skoro ci nie przeszkadza życie z kimś beż miłości tylko po to by zostawić po sobie geny.


Czytałaś o ludzich wychowanych przez małpy/psy/wilki itp.? Zachowywały się dokładnie jak one. Czy wiesz co by groziło, gdybyśmy zaczęli dzieci wychowywać w duchu homoseksualizmu - że druga płeć niepotrzebna itp. a dziecko można zawsze adoptować - TO SKĄD SIĘ WEZMĄ DZIECI NA ADOPCJĘ?


Czytałam jeden taki założył Rzym.Powiedz dlaczego uważasz że homoseksualni uczyliby swoje dzieci że druga pleć jest zła?

A ślepy też nie widzi i już. Ale raczej do kina iść nie powinien.

W sumie nie wiem po co to napisałeś.Ja też mogę być taka mądra i napisać że jabłko to jabłko i dlatego spada z drzewa.

A gdyby mycie marchewek w rzece byłoby nagle niezgodne z prawem, to byś naskakiwała z wściekłością na ludzi którzy myją marchewki w rzece? No chyba że taka jest twoja moralność - nie można się opierać wyłącznie na prawie. Ostatnio była sprawa w USA, że 17 uprawiał seks z 15 latką którą znał niemal od dzieciństwa i teraz ma przez to same problemy. Czy oni mają też mieć burdel w życiu dlatego, żeby złapać i zamknąć paru zasmarkanych brudasów-dewiantów?


Gdyby za mycie marchewek była by kara prawdopodobnie bym tego nie robiła.I czy ja na kogoś naskakuje z wściekłością?Z prawnego punktu widzenia nie powinni uprawiać seksu a to że się znają od dziecka nie daje im pozwolenia na uprawianie seksu w wieku w którym jest to zabronione.


Taki sam jest odsetek graczy komputerowych. Wniosek? Gry komputerowe to zło. Trzeba je spalić na stosie! Jeszcze nie padło tu zdanie porównujące bezpośrednio gejów z pedofilami.


Przeczytaj wszystkie posty dokładnie.
P.S.Co byś zrobił gdyby twoje dziecko było homoseksualne?



NIE WIEM DLACZEGO TE POSTY MI SIĘ ŁĄCZĄ.



Tak właśnie na tym polega selekcja naturalna - niedopuszczanie wadliwych zestawów genów do dalszego ewolucyjnego obrotu. Bez urazy ;) .


Nie czuje się obrażona bo mnie nie znasz wiec o moich genach wiesz niewiele.

[i]Zresztą, nikt ci nie każe mieć dzieci, kochać koniecznie osoby płci przeciwnej. Ale zauważ, że małżeństwo było, jest i powinno być dla tych co chcą mieć dzieci, a przynajmniej mają do tego predyspozycje - zrobicie sobie dziecko ze swoją "żoną"? Nie. Więc dawanie wam "ślubu" sensu większego nie ma. Ale możecie się kochać dalej, nikt wam tego nie broni.


Nie jestem lesbijka i nie mam zony.Co do ślubu jest to pewna forma okazania sobie miłości...sformalizowania jej wiec co w tym złego.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych