Skocz do zawartości


Zdjęcie

NASA retuszuje zdjęcia z MARSA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
392 odpowiedzi w tym temacie

#16

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tia...zdjęcia z Księżyca też są w różnych wersjach kolorystycznych.... wystarczy wpisac numer jakiegoś zdjecia w necie (Eurycide a co z twoim tematem Analiza 1)
  • 0

#17

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zszokowałem się. Coś co kiedyś wyobrażałem sobie tylko jako "Czerwoną Planete" ma atmosfere, niebieskie niebo... Możliwe, że NASA stara się to ukryć z powodu możliwego ŻYCIA na tej planecie!

Być może jest więcej takich planet a możliwe, że na wielu innych może istnieć życie.
  • 0

#18 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

z tego co wiem to sa Oni na marsie ale pod ziemia, tak jak w strefie 51 ..a te zdjecia sa picem po to ze nie chca pokazac co tam sie znajduje naprawde, a tak naprawde chca ich stamtad wykurzyc...jak myslicie, czemu sondy byly uszkadzane ? bo oni im na to nie pozwalali:P daliz zrobic pare fotek i tyle
  • 0

#19

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Boże a pomyśleliście moze ze zdjęcia są publikowane w pseudokolorach?! Zwłaszcza ze na tych z niebieskim niebem widać że grunt marsa nie jest czerwony tylko bardziej słabo rdzaway
  • 0

#20

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Boże a pomyśleliście moze ze zdjęcia są publikowane w pseudokolorach?! Zwłaszcza ze na tych z niebieskim niebem widać że grunt marsa nie jest czerwony tylko bardziej słabo rdzaway


Po pierwsze nia mamy dowodu na to iż te zdjęcia pochodzą z Czerwonej Planety ...

Raczej odwrotnie - czyt. kolorystyka mówi sama za siebie :hmm:
  • 0



#21 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ty wiesz swoje, ja wiem swoje ;-)
  • 0

#22

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]Po pierwsze nia mamy dowodu na to iż te zdjęcia pochodzą z Czerwonej Planety ...


No tak......i wszystko jasne, jaki chcialbys dowod? Znak drogowy z napisem MARS?
  • 0

#23

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

=]Po pierwsze nia mamy dowodu na to iż te zdjęcia pochodzą z Czerwonej Planety ...


No tak......i wszystko jasne, jaki chcialbys dowod? Znak drogowy z napisem MARS?


O ja ... :lol :

Mi wystarczą kolory i porównanie zaprezentowane wyżej aby przybliżyć się do opinii , iż te określone fotografie nie pochodzą z Marsa.

W TV powiedzą, że to fotki z Marsa a kolor (niebo, piasek itd.) to defekt maszyny projekcyjnej i masy w to uwierzą yhy ...

Na tych na których to ma zadziałać, to zadziała ...
  • 0



#24 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

napewno czesc fotek jest prawdziwa, np. te czarnobiale
  • 0

#25

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

napewno czesc fotek jest prawdziwa, np. te czarnobiale


Napewno ...

Ale tematem Nr 1 są te kolorowe z błękitnym niebem :)
  • 0



#26

Amrod.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nieee!! No, to już zbyt wiele!! Co NASA ma na celu stale nas oszukując?? To już jest bardziej niż irytujące!! :argue2: :argue2: :argue2:

Księżyc, odłamki komety, Area 51... co jest do :censored:

Zgadzam się z axxamith'em... nasze życie to matrix!!

Ja już kompletnie nie wierze w nic co wpycha nam NASA. ehh...
  • 0

#27 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

=]

napewno czesc fotek jest prawdziwa, np. te czarnobiale


Napewno ...

Ale tematem Nr 1 są te kolorowe z błękitnym niebem :)


wiem, dlatego juz nie wdaje sie w dyskusje z ktosiufem:)

jesli chodzi o te blekitne fotki to blizej mi do teorii ze byly wykonane na ziemi, ale chociaz kto tam wie...nasa tak kreci ze juz nic mnie nie zdziwi
  • 0

#28

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]W TV powiedzą, że to fotki z Marsa a kolor (niebo, piasek itd.) to defekt maszyny projekcyjnej i masy w to uwierzą yhy ...


Gdzie tak powiedzieli?
  • 0

#29

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ktosiuf to spekulacja że w razie ewentualnej publikacji by tak powiedzieli, o ile dobrze rozumiem =[dj_cinex'a]= :)
  • 0

#30

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie wiem. Pokazujecie zdjęcia z jakiś oficjalnych konferencji NASA na ktorych widać niebieskie niebo na marsie, i waszym zdaniem zarówno ludzie z NASA tego nie zauważyli ani żaden z dziennikarzy ze troche dziwne te zdjecia jak na 'Czerwoną planetę"....Szukacie w sensacji, nie wiecie co to sa za zdjecia, w jakiej technice byly robione (naturalne kolory czy pseudo kolory) i od razu pada stwierdzenie "A więc mamy NIEBIESKIE NIEBO NA MARSIE", przecież w innych tematach jest mowa o tym ze Marsjanie nie mogą życ na powierzchni bo atmosfera jest zabójcza...no to o co chodzi? Są to zdjecia wyrwane z kontekstu, podobnie ja jakna innym forum odnosnie jednego zdjecia z apollo pytano sie: dlaczego flaga nie ma cienia a kto inny: dlaczego cień flagi biegnie w lewo......
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych