Skocz do zawartości


Zdjęcie

Światła nad Phoenix wracają ponownie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te swiatla raczej nie sa pozaziemskiego pochodzenia. Mysle, ze wojsko za tym stoi i jest to celowa dezinformacja z ich strony, w celu odwrocenia uwagi od czegos, co powinno pozostac w tajemnicy. Taka teoria.

Wiedziałem, że się taka teoria pojawi. Wojsko, wojsko, wojsko. Wojsko celowo wprowadza ludzi w błąd, dezinformuje i takie tam. Ludzie złoci, to się już nudne robi! Wszędzie upatrujecie działań wojska Stanów Zjednoczonych. Roswell => wojsko, Phoenix => wojsko, chupacabra => broń biologiczna i wojsko... wszędzie wojsko, wojsko kurde wszystkiemu winne jest i kropka.

Zastanówcie się. Czy gdyby to był jakiś tajny projekt czy coś w tym guście, to czy wojsko w ogóle by coś pokazywało? Czy panowie w zielonym bawiliby się w pokazywanie jakichś pieprzonych światełek na nocnym niebie? Czy zawracaliby sobie głowy robieniem ludzi w jajo i dezinformowaniem społeczeństwa?
  • 0



#17

blackmaul.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(...)

I dokładnie chodzi o to, żebyś tak myśał. ;)
  • 0

#18

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Te światła to pewnie znowu flary wojskowe tak samo jak w pierwotnym pierwszym przypadku phoenix. Kwestia dlaczego zaczely przybierac formacje - być może wiał porwisty wiatr który flary nie zgasi ale przewieje ją z miejsca na miejsce. Z prądami powietrznymi nigdy nic nie wiadomo.
  • 0

#19

LaM.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"..ale nie zanotowali niczego na radarze, co znaczy, iż nie był to samolot."

Ta a lyzka na to niemozliwe .... czyzby oni mysleli ze jestesmy idiotami i niewiemy o technologi stealth ?

20 lat temu pierwsze B-2 mialy sygnature porownywalna do "przelatujacego ptaka" ale dzisiaj ? No niewierze ze nie unowoczesnili techniki i niemaja powlok pochalniajacych fale radarowe
  • 0

#20

dms.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś widziałem takie coś na niebie :mrgreen:
  • 0

#21

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiedziałem, że się taka teoria pojawi. Wojsko, wojsko, wojsko. Wojsko celowo wprowadza ludzi w błąd, dezinformuje i takie tam. Ludzie złoci, to się już nudne robi! Wszędzie upatrujecie działań wojska Stanów Zjednoczonych. Roswell => wojsko, Phoenix => wojsko, chupacabra => broń biologiczna i wojsko... wszędzie wojsko, wojsko kurde wszystkiemu winne jest i kropka.

Zastanówcie się. Czy gdyby to był jakiś tajny projekt czy coś w tym guście, to czy wojsko w ogóle by coś pokazywało? Czy panowie w zielonym bawiliby się w pokazywanie jakichś pieprzonych światełek na nocnym niebie? Czy zawracaliby sobie głowy robieniem ludzi w jajo i dezinformowaniem społeczeństwa?

Bo prawie zawsze sie pojawia, gdy w poblizu jest UFO. No moze nie tylko wojsko, ale ogolnie agencje rzadowe. Wiec, jakiej natury jest to zjawisko? Dopatrujesz sie w tym dzialalnosci kosmitow? Nie sadze, zeby kosmici bawili sie swiatelkami, chyba, ze robia to dla jaj, z nudow. Zadnego widocznego pojazdu na niebie, tylko glupie swiatelka zawieszone gdzies w powietrzu, ktore nie wygladaja jak swiatla pozycyjne statku kosmicznego. Najpredzej to flary wyrzucone z samolotu. Moze to nowszy typ flar, dlatego tak dlugo wisialy w powietrzu. W koncu technika idzie do przodu, nie?
Kiedys puszczali program o UFO w Phoenix. Moja teoria z wojskiem pasowalaby wlasnie do tego poprzedniego incydentu. A to dlatego, ze na poczatku swiatkowie zaobserwowali swiatla, uformowane w ksztalt litery "V". Ci co to widzieli przypuszczaja, ze to prawdopodobnie byl pojazd, bo swiatla przemieszczaly sie ciagle w takiej samej pozycji wzgledem siebie, a przestrzen pomiedzy swiatlami zaslaniala gwiazdy. Czyli musialo cos przelatywac. Potem swiatla znow pojawily sie na niebie, ale w innym miejscu, przybierajac inny ksztalt, ktory i tak sie zmienial. Ktos wpadl na pomysl, ze to moga byc flary. Wojsko sie wypieralo, ze to nie oni. Jakis spec od efektow specjalnych zrobil analize z ktorej nic jednoznacznie nie wyniklo. W koncu znalezli sie ludzie, ktorzy potwierdzili, ze w dniu, w ktorym doszlo do drugiej obserwacji, wojsko wyslalo mysliwiec, aby wypuscic flary w ramach cwiczen. I to wlasnie swiecilo na niebie za drugim razem. Tylko jak do tej pory nie wiadomo co widziano na niebie w czasie pierwszej obserwacji. Mozliwe, ze na poczatku zaobserwowano swiatla, ktore mogly byc czescia pojazdu, nie wiadomo jakiego pochodzenia. Gdy wojsko dowiedzialo sie, ze cos przelecialo nad miastem i wielu ludzi to widzialo, postanowili nieco zagmatwac cala sprawe. Jak juz wyzej pisalem, wyslali samolot, ktory puscil flary, aby ludzie je widzieli. Potem sie wszystkiego wyparli. A dlatego sie nie przyznali bo mieli juz gotowa wersje z tajnymi cwiczeniami (mysliwiec i flary). Teraz wystarczylo, ze ktos wpadnie na ten trop, a wojsko tylko czekalo, aby sie do tego przyznac. Media oglosza, ze sprawa sie wyjasnila, a prawdziwa prawda bedzie tajemnica. I tak mniej wiecej bylo.
  • 0



#22

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wszędzie wojsko, wszędzie agencje rządowe, wszędzie ufo, wszędzie illuminaci, wszędzie mhrrroczni jezuici - a czemu nikt nie stara sie tego wytłumaczyć inaczej ? Lampy - jupitery, kuliste pioruny ! czy cokolwiek innego. Rozumiem nazwa forum zobowiązuje :D ale odrobina racjonalizmu tez sie przyda, by nie popadac w totalny irracjonalizm.

I tak będzie wipe. [andzia]
  • 0

#23

Migdalo.
  • Postów: 125
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiedziałem, że się taka teoria pojawi. Wojsko, wojsko, wojsko. Wojsko celowo wprowadza ludzi w błąd, dezinformuje i takie tam. Ludzie złoci, to się już nudne robi! Wszędzie upatrujecie działań wojska Stanów Zjednoczonych. Roswell => wojsko, Phoenix => wojsko, chupacabra => broń biologiczna i wojsko... wszędzie wojsko, wojsko kurde wszystkiemu winne jest i kropka.


Bo to lepsze wytłumaczenie niż ufoludki ;)

Niekiedy te zdjęcia przypominają mi fale czarnych trójkątów nad Belgia
  • 0

#24

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszędzie wojsko, wszędzie agencje rządowe, wszędzie ufo, wszędzie illuminaci, wszędzie mhrrroczni jezuici - a czemu nikt nie stara sie tego wytłumaczyć inaczej ? Lampy - jupitery, kuliste pioruny ! czy cokolwiek innego.

Bo jedno sie z drugim wiaze. Lampa tez moze byc, np. ze statku kosmicznego :D A piorun kulisty jest tak samo niepotwierdzony naukowo jak pozaziemscy przybysze.
  • 0



#25

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak samo niepotwierdzone są teorie mieszające w takie zjawiska wojsko i agencje rządowe.
  • 0



#26

eKUL.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może troszkę faktów na temat tego miasta. Jest to jedno z większym miast USA które otacza pustynia. Miast istnieje można powiedzieć tylko dzięki zaporze Roosevelta, która jest największa zaporą na świecie. Znalazłem też w necie że w Phoenix, bardzo dobrze rozwinięty przemysł lotniczy, nie mówiąc o tym że jest tam międzynarodowy port lotniczy. Więc te światła mogą być z samolotów, a skoro przemysł lotniczy to gdzieś te próby muszą się dobywać. A gdzie jak nie nad pustynią? W końcu ona otacza to miasto. Nie mówiąc o tym że te światełka mogą być z samolotów latających i patrolujących okolicę.
A poza tym w tym stanie jest baza wojskowa.

Mały artykuł z ostatnich dni.

08:20, 15.03.2008 /PAP
KATASTROFA SAMOLOTU W OKOLICACH PHOENIX

Wojskowy samolot amerykańskich sił lotniczych rozbił się w rejonie jeziora Alamo w Arizonie. Ekipa ratunkowa prowadzi poszukiwania wraku i załogi. Przyczyny wypadku są nieznane.
Do katastrofy doszło w piątek wieczorem na północny zachód od Phoenix. Na miejsce wysłano śmigłowce ratunkowe i ekipy naziemnych ratowników. Jak do tej pory nie udało się jednak zlokalizować wraku ani pilota.

Wypadek miał miejsce w trakcie lotu szkoleniowego F-16. Jak zastrzegło dowództwo z miejscowej bazy lotnictwa amerykańskiego, na pokładzie nie było żadnej broni.

Po co tak daleko szukać. wystarczy odrobina faktów i kosmitów nie ma.
  • 0

#27

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dziennik

Mój Boże, spójrzcie na niebo! - wykrzyknęła Rachel, wskazując cztery czerwone światełka przemierzające niebo nad Phoenix w Arizonie. Chwilę później patrzyły już na nie tysiące mieszkańców miasta, a wkrótce - dzięki internetowi - cała Ameryka. "To kosmici, którzy przyszli nam pomóc, a nie skrzywdzić" - wykrzykiwali podekscytowani świadkowie. Jednak wczoraj tajemnicę czerwonych świateł rozwiązano.

Świadkowie zadziwiającego zjawiska opisywali, jak w poniedziałek, między jedenastą wieczorem a północą, cztery czerwone światła majestatycznie przemierzały niebo nad Phoenix w Arizonie. Obiekty zmieniały położenie względem siebie. Początkowo leciały w szeregu, potem uformowały się w kwadrat, trójkąt, wreszcie zniknęły. Ich lot śledziły tysiące Amerykanów, nagrania wideo oglądały miliony.
(...)
Jednak wielbicieli historii o odwiedzających naszą planetę obcych musiało rozczarować wyznanie jednego z mieszkańców przedmieścia Phoenix.

"Bawiłem się z dziećmi i sąsiadami w ogrodzie - do czterech balonów z helem przywiązaliśmy żyłką race. Zapalałem je i puszczałem w niebo w odstępie minuty" - przyznaje się. "Nie spodziewałem się, że ktoś potraktuje to tak poważnie" - dodaje zmieszany.

Dlaczego światełka zaczęły tworzyć zaskakujące geometryczne wzory? "Nagle z północy nadleciał odrzutowiec i jego podmuch zaczął je poruszać" - przekonuje w rozmowie z telewizją "3TV".

Najbardziej zagorzałych wyznawców spiskowych teorii te wyznania jednak nie przekonały. "Zbyt geometryczny ruch, brak efektu stroboskopowego... Ciężko powiedzieć. Myślę, że historyjka z racą to tylko przykrywka jakichś Facetów w Czerni" - twierdzi internauta.

  • 0

#28

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

flary których świetlistosć, potęgował blask wenusa, efekt ''geometrycznego'' ruchu, nic prostrzego halucynajce wywolane przez rzadki rodzaj pasikoników, ktorych to na tamtym terenie jest sporo. x]
  • 0

#29

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a do mnie wersja z flarami jakoś trafia :P i fajny pomysł na wakacje mi to podsunęło xD

P.S
Tylko ile czasu pali się taka flara?
  • 0

#30

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To zalezy pewnie jaka flara. Takie zwykle to ok. 40- 60 sekund. Wojsko pewnie uzywa lepszych.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych