Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jestem bezradny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#31

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie, jestem złą osobą, bo nie wierzę w twoją historię. Karmienie papką nie jest przekonujące.

Czym chcesz tłumaczyć zjawiska paranormalne, jak nie "nałuką"?

Twoje zachowanie jest co najmniej niegrzeczne. Autor prosi wyraźnie o pomoc, nie obchodzi nikogo czy mu uwierzysz. Najlepiej jest założyć, niekoniecznie uwierzyć w słowa autora i spróbować pomóc mu.

Pozdrawiam

Użytkownik Sashori edytował ten post 29.02.2008 - 20:54

  • 0

#32

TKr.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tu widzę 4 możliwości:
1. Coś sie do ciebie "przykleiło" podczas wędrówek po lasach w poszukiwaniu staroci - wiadomo że w naszych lasach jest jeszcze wiele nie oznaczonych grobów z czasów ostatniej wojny, wystarczy przywołać choćby ostatnie znalezisko w okolicach Wysokiej Gryfińskiej gdzie znaleziono kompletny szkielet, w mundurze przy budowie S-3 ( link ). Przypadki przyjścia "z kimś" z cmentarza już były szeroko komentowane na forum.
2. Opętany przedmiot ( w co raczej nie wierzę )
3. Psychokineza- chyba dobrze napisałem. Nie wiem w jakim jesteś wieku ale jeżeli jesteś młodym człowiekiem, w okresie dojrzewania to może sie tak zdarzyć że sam generujesz nieświadomi te wszystkie opisywane zdarzenia. Popularnie nazywa sie to Poltergeist ( jako czysto-krwisty Niemiec wiesz co dosłownie to znaczy, ale bynajmniej to nie duch :) ).
Choć mówi sie że częściej przydarza się to młodym kobietom nic nie stoi na przeszkodzie żeby mieli z tym problem również młodzi mężczyźni.
( dopisane po chwili ) : A może to twoja siostra - napisałeś że masz siostrę.
4. Najgorsza możliwość, zresztą już wspomniana wcześnie - Schizofrenia. Choroba nie wybiera, a chory może nie być świadomy swojej choroby. Zresztą ci co oglądali "Piękny Umysł" wiedzą co mam na myśli.
  • 0

#33

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W jakich latach żył Twój dziadek? (data urodzenia i śmierci),ile Ty masz lat?

Odpowiedz mi proszę na Te pytania :devil:
  • 0

#34

xyz990.
  • Postów: 40
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolega pisał że dziadek był na wojnie więc się domyśl.
  • 0

#35

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie,kolega pisał o ss- więc sam się domyśl... >/ >/ >/


Właśnie chcę tę bzdurę wyjaśnić :roll:

Użytkownik bianka edytował ten post 29.02.2008 - 21:08

  • 0

#36

xyz990.
  • Postów: 40
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"który 60 lat temu służył".....
odejmij sobie
  • 0

#37

Settika.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Twoje zachowanie jest co najmniej niegrzeczne. Autor prosi wyraźnie o pomoc, nie obchodzi nikogo czy mu uwierzysz. Najlepiej jest założyć, niekoniecznie uwierzyć w słowa autora i spróbować pomóc mu.


Racja, przepraszam Dolasa i innych użytkowników forum, którzy musieli to czytać.

Zakładam, że Dolasowi się przydarzyło to, co napisał - niech najpierw złoży wizytę u specjalisty, a potem prosi o pomoc na forum. Sprawa jest jak najbardziej poważna, a rada szczera.
  • 0

#38

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli o coś pytam autora,to po to by dostać konkretną odpowiedź. Bądź tak miły i się nie wcinaj. :roll:
  • 0

#39

xyz990.
  • Postów: 40
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bianka wątpię że autor będzie odpowiadać na wszystkie pytania.
Zresztą nawet z tymi informacjami daleko nie zajdziesz.
  • 0

#40

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezu człowieku weź wyluzuj...skąd Ty możesz to wiedzieć i po co się ciągle wcinasz :D :D :D

Nie mogę z Tobą.... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Co do mojego pytania: (do autora)


Data urodzenia i śmierci Twojego dziadka i Twój wiek-proszę podać,żeby się uwiarygodnić,bo coś Ci nie wierzę...
  • 0

#41

xyz990.
  • Postów: 40
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogę się wcinać bo to jest forum, a forum jest po to aby wymieniać się myślami więc piszę co myślę.
Skąd mogę wiedzieć ?! autor to napisał.
A i coś dla Ciebie :
2. Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno.
  • 0

#42

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słuchaj napisałam Ci już na pw,ale widzę,że muszę tu powtórzyć (sorki za ten śmietnik).
Jak coś Ci nie pasuje pisz na pw,bo przez takie gadanie temat zostanie zamknięty. Chcesz ze mną podyskutować? Pisz na pw.

A wracając do tematu czekam na odpowiedź autora (z niecierpliwością)
  • 0

#43

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

xyz990 czemu się wcinasz jak nie Ciebie pytają? ;p

Jeśli chce się brać pod uwagę duchy, to nie może być takiej sytuacji że tylko Ty sam coś widzisz. Odpadają też sytuacje które polegają na zbiorowej sugestii-hipnozie jak w przypadku seansu spirytystycznego. Nawet jak powiesz innym domownikom o duchach to również ich możesz zasugerować że coś jest, chociaż wcale być nie musi. Najważniejsze to nie bulwersować się słysząc słowa sceptyków. 99,99 przypadków z duchami idzie wytłumaczyć racjonalnie, a na żadnego ducha nie ma ŻADNEGO dowodu. Wiadomo że wolałbyś usłyszeć: "hej ale masz szczęście widziałeś ducha" albo "ja jednak uważam że to były szaraki z 5 gęstości" Nie zamykaj się tylko na wersje fantasy, bo im mocniej ulegniesz sugestii hipnotycznej, tym mocniejsze będziesz miał halucynacje.

Halucynacje wzrokowe,słuchowe itd mogą być spowodowane nieprawidłowym działaniem fal mózgowych, uszkodzeniem albo stymulacją płata potylicznego, chorobami psychicznymi, bezsennością, pewnymi lekami, epilepsjami(niekoniecznie z gra z grand/petit mal), silnymi sugestiami( hipnoza, wizualizacja, autohipnoza itp), silną wiarą w w co, uszkodzeniami mechanicznymi (guzy i inne), infradźwiękami i wieloma innymi czynnikami.

Użytkownik scpt edytował ten post 29.02.2008 - 21:37

  • 0

#44

xyz990.
  • Postów: 40
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli siedzę u kumpla w domu i gramy w gry i słyszymy dziwne dźwięki z kuchni to znaczy że ja i on mamy guzy ?
  • 0

#45

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wtedy znaczy że te dźwięki tworzy coś materialnego. Warto wtedy wstać i poszukać źródła dźwięku, bo z tak skąpego opisu niewiele da się wywnioskować :)

Użytkownik scpt edytował ten post 29.02.2008 - 21:46

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych