Skocz do zawartości


Zdjęcie

Doublespeak 101


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

''Polityka nie lubi prawdy, zaś prawda nie lubi polityki''. Jan Sępień


To wideo pokazuje jak tak na prawde działa polityka. Większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, co wyprawiają Ci których wybrali.
=======================



=======================

39 Zgromadzenie Legislatury
Prowicja Manitoba
Kanada
Throne Speech
20 Listopad 2007


Główny mówca oraz członkowie Legislatury Manitoba.


John Harvard: witam na drugiej sesjii trzydziestego dziewiątego Zgromadzenia Legislacyjnego (ustawodawczego) prowincjii Manitoba.

Manitoba pracowała z Kanadyjskim rządem oraz rządami Stanow Zjednoczonych Ameryki aby chronić i zwiększyć nasz dostęp do głównych/kluczowych rynków wymiennych. W odpowiedzi na kroki podjęte przez Stany Zjednoczone w celu poprawy środkow bezpieczeństwa na granicy tego państwa, Manitoba zacznie produkcje i oferte nowych, ulepszonych praw jazdy, jako przystępną i bezpieczną formę identyfikacji podróżnych. Dokument ten będzie dostępny jesienią 2008 roku.

Manitoba odgrywa również ważną rolę w opracowywaniu Między Kontynentalnego Przejścia Wymiany\Wymiennego, łączącą nasz północny Port Churchilla z rynkami wymiennymi centralnej części Stanów Zjednoczonych oraz Meksyku. Aby ta koncepcja mogła się rozwijać, i być bardziej realna, został zawarty alians/ przymieże pomiędzy biznesowymi liderami oraz stanowo/miastowymi urzędami dzięki któremu można byłoby określić dokładną długość Przejścia. Kiedy w pełni opracowane, będzie łaczył w sobie ''lądowy'' port w Winnipeg z międzynarodową spedycją.


Między Kontynentalne Przejście? Myślałem ze to tylko teoria spiskowa...

Reporter: korzystając z okazji, kiedy wy trzej liderzy spotykacie się tu, rośnie liczba osób w waszych krajach, którzy wyrazili swoje obawy na temat waszej współpracy we wspólnym bezpieczenstwie i propseracji. To pytanie jest adresowane do was wszystkich. Czy możecie dziś stwierdzić, że nie jest to preludium do stworzenia Unii Ameryki Północnej (North American Union) na podonieństwo Unii Europejskiej (EU)? I czy istnieją plany budowy super autostrady, która łączyłaby wasze trzy kraje (U.S.A., Kanada, Meksyk)? Oraz czy wierzycie w te wszystkie teorie na temat prawdopodobnej erozjii ogólnokrajowej tożsamości z powodu braku przejżystości w tej współpracy?

Prezydent Harper (Kanada): cóż... pozwólcie mi zacząć. Wydaje mi się że przeczytałem wcześniej pare dokumentów od moich oponentów w Kanadzie, nie jestem pewien czy są to generalnie przedstawione obawy, ale kilku z tych opozycyjnych liderów spekulowało na temat masowych zmian biegu rzek oraz budowy jakiejś super autostrady przez cały kontynent, moze nawet miedzyplanetarną - nie jestem pewien.

Międzyplanetarną?

Prezydent Bush (USA): rozśmieszają mnie niektóre z tych spekulacji, niektóre sa już dosyć stare - można je nazwać nawet politycznymi taktykami. Jeśli byliście w polityce tak długo jak ja jestem, można się przyzwyczaić do takiej techniki gdzie wykłada się konspirację i zmusza się ludzi aby tę teorię obalili. To jest po prostu sposób w jaki niektórzy ludzie operują.

Naprawdę doceniam to pytanie. Rozśmiesza mnie różnica pomiędzy tym co aktualnie się dzieje a tym co niektórzy ludzie twierdzą ze bierze miejsce. Jest to całkiem komiczne kiedy w końcu zdajesz sobie sprawę pomiędzy rzeczywistością a tym, co ludzie mówią w telewizjii.

Spekulacje? Konspiracje?

Manitoba odgrywa również ważną rolę w opracowywaniu Między Kontynentalnego Przejścia Wymiany\Wymiennego, może nawet miedzyplanetarną - nie jestem pewien - łączącą nasz północny Port Churchilla z rynkami wymiennymi z rynkami centralnej części Stanów Zjednoczonych oraz Meksyku.

Spekulacje?

Został zawarty alians/ przymierze pomiędzy biznesowymi liderami oraz stanowo/miastowymi urzędami dzięki któremu można było określić dokładną długość Przejścia.

Konspiracja?

Kiedy w pełni opracowane, szlak handlowy będzie łączył w sobie ''lądowy'' port w Winnipeg z międzynarodową spedycją - może nawet międzyplanetarną - nie jestem pewien.

Jest to całkiem komiczne kiedy w końcu zdajesz sobie sprawę pomiędzy rzeczywistością a tym co ludzie mówią w telewizjii.

Prowincja Manitoba, miasto Winnipeg zarówno jak i Winnipeg Airport Authority, są członkami NASCO (North American Super Corridor Coalition - Koalicja Super Przejscia Północnej Ameryki). Bezinteresownej organizacji dedykowanej opracowywaniu multi modalnego przejścia transportowego poprzez cały kontynent.

Pracowali nad tym projektem przez ponad 13 lat.

Trzy miesiące przed Throne Speech, liderzy Stanow Zjednoczonych Ameryki, Kanady i Meksyku kategorycznie zaprzeczyli jego istnieniu. Nasi liderzy okłamują nas i muszą wreszcie poczuć się odpowiedzialnie za te zdradzieckie akty.


Stany Zjednoczone są siłą dobra.


tłumaczenie dla paranormalne.pl: Andrzej ''Kaiochin''
  • 0



#2

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

good job :)

Chyba wiekszość wie że władza jest zkorumpowana, a jak nie to czas obudzić się.
To nie jest teoria spiskowa a fakt.
  • 0

#3

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

co jest jednak najsmieszniejsze to to że zaprzeczyli temu kilkanaście dni wczesniej :D
  • 0



#4

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra robota a tak w ogóle to to jest pewne że będą zaprzeczali wydarzeniom ... które mogą doprowadzić do ich tzw.degradacji muszą trzymać swoją pozycje w polityce i zrobią wszytko żeby ta pozycja stała się lepsza lub została taka jak jest ;)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych