Skocz do zawartości


Dziwne zjawisko na niebie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Było to pod koniec sierpnia 2004,nie pamiętam dokładnie, w ka zdym razie była noc.Nie wiem która godzina , orientacyjnie gdzies miedzy 1 a 3 w nocy.Spojrzałam w okno,świeciło mnóstwo gwiazd,ale jedna z nich świeciła wyjątkowo silnie.W pewnym momencie "gwiazda" rozbłysła jak małe słońce , po czym jakby "zapadła się" w sobie. Po prostu znikła! Zjawisko trwało kilka sekund, ale mam ten widok przed oczami jakby to było wczoraj.

#2

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja tez coś takiego widziałem tyle że jeszcze na niebieskim niebie...

#3 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ja widzialem podobnie i naniebieskim niebie ,pod wieczor i w nocy :smile:

#4

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może widziałaś hmmm..."śmierć" gwiazdy...

#5

Avatar.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to nie była wcale gwiazda tylko jakieś UFO??

#6 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

to moze byc efekt ktory ja widzialem .trwal on troche dluzej niz Ingi.

efekt taki moze wywolac Obiekt ktory bedac na lini oka patrzacego na wprost,zbliza sie z ogromna predkoscia ,poczym oddalajac sie w taki sam sposob...

#7 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Z całą pewnością to coś się nie zbliżało . raczej wisiało w jednym miejscu.Wrażenie było takie jak czasem na filmach sf. pojazd odpalił potężne dopalacze.Przez ułamek sekundy poruszył się do przodu.To było prawie nie zauażalne :shock:

#8

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To mógł być meteor lecący wprost na Ciebie (mniej więcej). Widać by go było jako właśnie jasną kropkę, a w momencie gdyby żywot kończył byłby właśnie widziany mały rozbłysk.

#9 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie była to śmierć gwiazdy, ani "lecący na mnie" meteoryt :shock: A określenia "gwiazda" użyam w cudzysłowiu, co oznacza, że obiekt był do gwiazdy podobny ale nią nie był. Mam nadzieję, że to jednak było fantastyczne, wypasione UFO.

#10

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dlaczego tak kategorycznie odrzucasz myśl, że mógł to być meteor? Opis bardzo pasuje do zjawiska..

#11 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To mógł być meteor lecący wprost na Ciebie (mniej więcej). Widać by go było jako właśnie jasną kropkę, a w momencie gdyby żywot kończył byłby właśnie widziany mały rozbłysk.


a meteor moze przeleciec Ci nad glowa,swiecac jasnym swiatlem o duzym promieniu a potem odleciec tak szybko w gore ze pogubilbys gacie? :smile:

#12

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Meteor spalił się tworząc silne światło przelatując przez atmosferę... ;-)



#13 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Meteor spalił się tworząc silne światło przelatując przez atmosferę... ;-)


taa? i gdy sie spalil odlecial w gore dalej swiecac?

sorry ale ja mowie o tym co sam widzialem i cos co lecialo mi nad domem o ogromnym jasnym rozblysku(sniezno Bialym) i odlecialo w gore pod ostrym katem, nie moglo byc meteorem :lol : :lol :

#14 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak... po tych wszystkich uwagach,że kategorycznie odrzucam i meteor...Uff! Ale dzięki. Teraz mam pewność, że to jednak było UFO, UFO, UFO :P

#15

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A wierz sobie w co tam chcesz Inga.
Im więcej ludzi będzie na byle meteor albo światełko na niebie wołać UFO! UFO! to tym bardziej opinia publiczna będzie zniechęcona tymi relacjami.

Muhad, nawet i tutaj można to meteorem tłumaczyć. Jak leciał pod małym kątem, to w momencie eksplozji jakieś swojej części mógł dostać "kopa" i odbić się w górę jak kamień-kaczka o wodę rzucony.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych