Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne i nieznane kształty NOL'i


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#31

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

zielonych ludzikow o dlugich rekach i wielkich oczach


boje sie takich szarakow :/ nie wiem czemu, ale mnie przerazaja... te oczy... glowa :(
  • 0

#32

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie tylko ciebie, choc mnie bardziej przerazaja te szare :P
  • 0



#33

tH.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te Wasze “kije' ze świderkami na końcu to nic innego, jak istoty podobne do RODS. Również nie są one idealne pod względem kształtu, co wyczytałem w tym temacie. Wręcz przeciwnie, często falują lub poprostu znikają.

Zdarzyło mi się widzieć takiego “kija” kilka razy, zresztą nie tylko mi. Wielu ludzi z mojej okolicy je widziało.
  • 0

#34

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mi ostatnio udało się zrobić podobne zdjęcia w nocy przy użyciu wolnej migawki.
Dołączona grafika
2 zdjęcie,
3 zdjęcie.
Chyba widać analogię, szczególnie między pierwszym moim zdjęciem, a tym z Meksyku. :)
Ja sfotografowałem jakąś planetę chyba, co ją widać na południu. Smugi powstały w wyniku drżenia ręki, a to jest szczególnie widoczne, gdy się robi zdjęcia z zoomem.
  • 0

#35

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

e tam niz nie przebije latającego żółwia :D
  • 0

#36

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Unknown Object Photographed over Cochrane, Alberta, Canada :

http://www.ufocasebo...rtajan2007.html
  • 0



#37

eDyTkA.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[B][I][FONT=Geneva][SIZE=7][COLOR=orange]
Pomimo tego, że jestem racjonalistką i to odnośnie prawie wszyskiego, wierze w istnienie piorunów kulistych dzięki Piotrowi Kapicy i jego teorii na ten temat.
http://www.gazetawyb...2...2&startsz=x tu mozecie o tym przeczytać.

Jeśli chodzi o wszystkie te tajemnicze kształty ukazujące sie na niebie albo piktogramy, jak dla mnie mozna to wytlumaczyc prawami fizyki, ktorych po prostu jeszcze nie poznalismy. Ale w życie pozaziemskie nie mamy prawa wierzyć :PP
  • 0

#38

MortisGrim.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie ile różnych przedmiotów wiatr wzbija w powietrze? Poza tym śmieci kosmiczne wpadają do atmosfery powodując w ten sposób dziwne w odbiorze zjawiska i kształty.
Worki foliowe są najbardziej uniwersalnymi źródłami dziwnych, zmieniających się kształtów.
Pozdrawiam
  • 0

#39

lightjedi.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skoro bardziej rozwiniete cywilizacje nas odwiedzaja


PTR... co Ty sobie wkręciłeś, że niby kto nas odwiedza i kiedy to było :sux: ?
  • 0

#40

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

IMO (ale tylko moim zdaniem) takie dziwne ksztalty odbiefajae od kolko/trojkat/inna figura gemetryczna sa duzo bardziej prawdopodbne niż "latajcy talerz". Jeśli kosmici nas odwiedzaja (w co watpie), to pewnie tez mają jakiś zmysł estetyki, lubia sie wyrozniac sposrod innych ras. Im bardziej pokrecony wyglad tym bardziej prawdopodobny wg. mnie. Dlatego osobiscie w latajce swiatla itd. nie wierze zeby to byly statki obcych. W najlepszym przypadki to moze byc sonda obcych :P .
  • 0

#41

kris.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zaraz zobacze konferencje, bo ejstem ch0lernie ciekawy co ta sa te humanoidy. Ufo jeszcze zniose, bo mozliwe ze steruja tym amerykanie lub ruscy i jest to jakis "przedmiot" a te humanoidy to jakies nie wiadomo co ^^

dj_cinex : Ok... ale komentarz odnośnie humanoidów wystaw w odpowiednim temacie, który o tym mówi - piszę to w razie czego, bo już różnie bywało z komentarzami... porządek musi być ;)
  • 0

#42

Bravo.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może oni chcą nam pokazać, to co chcielibyśmy zobaczyć. Może ufo nie ma kształtu, może ma inny kształt, lecz przez nasze zmysły jest on inaczej widziany? Przecież możemy nie widzieć większości statków, bo my widzimy tylko 3 wymiary. Acha i ciekawi mnie jedno: a mianowicie dlaczego z postępem cywilizacji statki robią się bardziej zaawansowane? Zobaczmy sobie zdjęcia ufo z lat 60-tych i teraz. Przecież widać różnicę, A tamta cywilizacja miała być miliony lat bardziej zaawansowana nie. przecież 40 LAT U UFO-ków nie robi chyba różnicy nie? Wg mnie połowa zjawisk to mistyfikacja. :> :>
  • 0

#43

restart.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ten pierwszy to wygląda ja statek z gwiezdnych wojen :D nie a tak serio to gdyby niemiał dwóch górnych skrzydeł(?)
to by wyglądał jak coś co leciało nad radomiem
jeżeli chodzi o fotke to niema bo nie miałem przy sobie nic
  • 0

#44

roberto5455.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

rzeczywiscie niektore obiekty są zadziwiające, ale...

Konkretnych informacji o zdjęciu póki co brak - data: 02-26-2006.

Zdjęcia zrobiono we wschodnim Teksasie.

Dołączona grafika

Dołączona grafika



__________________
Źródło: UFO Casebook
__________________


...ale to jest samolot szpiegowski. niepamietam jak sie nazywa, ale ostatnio pokazywali go w programie o broniach przyszlosci.

co prawda troche dziwnie wyglada bez 1 skrzydla i niemam pojecia dlaczego go niema. moze na zdjeciu go niewidac bo "chowa" sie za kadłubem.
  • 0

#45

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie ze to samolot. Ale rozpixelowane sa te zdjęcia, ale to mi wygląda na jakiś ciężki bombowiec. niejestem znawca :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych