Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie

Dziwne i nieznane kszta速y NOL'i

• Zaloguj si, aby doda odpowied
53 odpowiedzi w tym temacie

zak.
  • Post闚: 1198
  • Tematów: 5
  • P貫:M篹czyzna
Reputacja zadowalaj帷a
Reputacja

Napisano

zielonych ludzikow o dlugich rekach i wielkich oczach

boje sie takich szarakow :/ nie wiem czemu, ale mnie przerazaja... te oczy... glowa :(
  • 0

Macha.

Ciekawski

• Post闚: 2267
  • Tematów: 76
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie tylko ciebie, choc mnie bardziej przerazaja te szare :P
  • 0

tH.
  • Post闚: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te Wasze “kije' ze 鈍iderkami na ko鎍u to nic innego, jak istoty podobne do RODS. R闚nie nie s one idealne pod wzgl璠em kszta速u, co wyczyta貫m w tym temacie. Wr璚z przeciwnie, cz瘰to faluj lub poprostu znikaj.

Zdarzy這 mi si widzie takiego “kija” kilka razy, zreszt nie tylko mi. Wielu ludzi z mojej okolicy je widzia這.
  • 0

Luke.
  • Post闚: 407
  • Tematów: 9
Reputacja zadowalaj帷a
Reputacja

Napisano

Mi ostatnio uda這 si zrobi podobne zdj璚ia w nocy przy u篡ciu wolnej migawki.
Do陰czona grafika
2 zdj璚ie,
3 zdj璚ie.
Chyba wida analogi, szczeg鏊nie mi璠zy pierwszym moim zdj璚iem, a tym z Meksyku. :)
Ja sfotografowa貫m jak捷 planet chyba, co j wida na po逝dniu. Smugi powsta造 w wyniku dr瞠nia r瘯i, a to jest szczeg鏊nie widoczne, gdy si robi zdj璚ia z zoomem.
  • 0

耖nik.
  • Post闚: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

e tam niz nie przebije lataj帷ego 鄴逕ia :D
  • 0

dj_cinex.

VRP UFO Researcher

• Post闚: 3305
  • Tematów: 412
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Unknown Object Photographed over Cochrane, Alberta, Canada :

http://www.ufocasebo...rtajan2007.html
  • 0

eDyTkA.
  • Post闚: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[B][I][FONT=Geneva][SIZE=7][COLOR=orange]
Pomimo tego, 瞠 jestem racjonalistk i to odno郾ie prawie wszyskiego, wierze w istnienie piorun闚 kulistych dzi瘯i Piotrowi Kapicy i jego teorii na ten temat.
http://www.gazetawyb...2...2&startsz=x tu mozecie o tym przeczyta.

Je郵i chodzi o wszystkie te tajemnicze kszta速y ukazuj帷e sie na niebie albo piktogramy, jak dla mnie mozna to wytlumaczyc prawami fizyki, ktorych po prostu jeszcze nie poznalismy. Ale w 篡cie pozaziemskie nie mamy prawa wierzy :PP
  • 0

MortisGrim.
  • Post闚: 62
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie ile r騜nych przedmiot闚 wiatr wzbija w powietrze? Poza tym 鄉ieci kosmiczne wpadaj do atmosfery powoduj帷 w ten spos鏏 dziwne w odbiorze zjawiska i kszta速y.
Worki foliowe s najbardziej uniwersalnymi 廝鏚豉mi dziwnych, zmieniaj帷ych si kszta速闚.
Pozdrawiam
  • 0

lightjedi.
  • Post闚: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skoro bardziej rozwiniete cywilizacje nas odwiedzaja

PTR... co Ty sobie wkr璚i貫, 瞠 niby kto nas odwiedza i kiedy to by這 :sux: ?
  • 0

iniside.
  • Post闚: 541
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

IMO (ale tylko moim zdaniem) takie dziwne ksztalty odbiefajae od kolko/trojkat/inna figura gemetryczna sa duzo bardziej prawdopodbne ni "latajcy talerz". Je郵i kosmici nas odwiedzaja (w co watpie), to pewnie tez maj jaki zmys estetyki, lubia sie wyrozniac sposrod innych ras. Im bardziej pokrecony wyglad tym bardziej prawdopodobny wg. mnie. Dlatego osobiscie w latajce swiatla itd. nie wierze zeby to byly statki obcych. W najlepszym przypadki to moze byc sonda obcych :P .
  • 0

kris.
  • Post闚: 86
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zaraz zobacze konferencje, bo ejstem ch0lernie ciekawy co ta sa te humanoidy. Ufo jeszcze zniose, bo mozliwe ze steruja tym amerykanie lub ruscy i jest to jakis "przedmiot" a te humanoidy to jakies nie wiadomo co ^^

dj_cinex : Ok... ale komentarz odno郾ie humanoid闚 wystaw w odpowiednim temacie, kt鏎y o tym m闚i - pisz to w razie czego, bo ju r騜nie bywa這 z komentarzami... porz康ek musi by ;)
  • 0

Bravo.
  • Post闚: 60
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mo瞠 oni chc nam pokaza, to co chcieliby鄉y zobaczy. Mo瞠 ufo nie ma kszta速u, mo瞠 ma inny kszta速, lecz przez nasze zmys造 jest on inaczej widziany? Przecie mo瞠my nie widzie wi瘯szo軼i statk闚, bo my widzimy tylko 3 wymiary. Acha i ciekawi mnie jedno: a mianowicie dlaczego z post瘼em cywilizacji statki robi si bardziej zaawansowane? Zobaczmy sobie zdj璚ia ufo z lat 60-tych i teraz. Przecie wida r騜nic, A tamta cywilizacja mia豉 by miliony lat bardziej zaawansowana nie. przecie 40 LAT U UFO-k闚 nie robi chyba r騜nicy nie? Wg mnie po這wa zjawisk to mistyfikacja. :> :>
  • 0

restart.
  • Post闚: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ten pierwszy to wygl康a ja statek z gwiezdnych wojen :D nie a tak serio to gdyby niemia dw鏂h g鏎nych skrzyde(?)
to by wygl康a jak co co lecia這 nad radomiem
je瞠li chodzi o fotke to niema bo nie mia貫m przy sobie nic
  • 0

roberto5455.
  • Post闚: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

rzeczywiscie niektore obiekty s zadziwiaj帷e, ale...

Konkretnych informacji o zdj璚iu p鏦i co brak - data: 02-26-2006.

Zdj璚ia zrobiono we wschodnim Teksasie.

Do陰czona grafika

Do陰czona grafika

...ale to jest samolot szpiegowski. niepamietam jak sie nazywa, ale ostatnio pokazywali go w programie o broniach przyszlosci.

co prawda troche dziwnie wyglada bez 1 skrzydla i niemam pojecia dlaczego go niema. moze na zdjeciu go niewidac bo "chowa" sie za kad逝bem.
  • 0

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Post闚: 219
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie ze to samolot. Ale rozpixelowane sa te zdj璚ia, ale to mi wygl康a na jaki ci篹ki bombowiec. niejestem znawca :)
  • 0

U篡tkownicy przegl康aj帷y ten temat: 0

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i oraz 0 u篡tkownik闚 anonimowych

stat4u